Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Necropolia (R1) » taki pomysł... » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony taki pomysł... 2 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Arczi
Full Member


images/avatars/avatar-330.gif

Data rejestracji: 20-10-2006
Postów: 67
Klan: Bloody Kingdom for ever!
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Nowa Wieś

Lamp taki pomysł... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mamy now rok, więc wpadłem na taki pomysł. Może zrobimy głosowanie na najlepszy przedmiot znaleziony w minionym roku? Podalibyśmy swoje propozycje na "znalezisko roku" i po jakimś czasie zrobiło by się ankiete. Co o tym myślicie??

__________________
<-Klik.
03-01-2007 09:17 Arczi jest offline Strona domowa Arczi Szukaj postów użytkownika: Arczi Dodaj Arczi do Listy kontaktów
Rohen
Triple Ace


Data rejestracji: 23-11-2006
Postów: 150
Klan: KoC
Skąd: jestes ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mój kolega znalzł doskonałe ak wiec trudno było by go pokonać chyba że ktoś znalazł dosk.Kolczuge Orchidei Big Grin

__________________
Nick : Pupcio ID: 26330

2serwer bedzie niedługo... To se na niego poczekamy Smile
03-01-2007 14:43 Rohen jest offline Strona domowa Rohen Szukaj postów użytkownika: Rohen Dodaj Rohen do Listy kontaktów AIM Screen Name of Rohen: nie mam YIM Account Name of Rohen: nie mam Zobacz profil MSN Rohen
Mordenkain
Lord


images/avatars/avatar-1825.jpg

Data rejestracji: 25-11-2006
Postów: 390

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

<lol>
a ja znalazłem dobry hipnotyczny amulet szczęścia Wink

PS. Jak zobacze te doskonale ak to uwierze bo jak narazie
to dla mnie ściema, jak koleś co wyciągną dobre ak na łatwej wyprawie Pleased

__________________
Mindless Self Indulgence

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Mordenkain: 03-01-2007 15:03.

03-01-2007 14:58 Mordenkain jest offline Szukaj postów użytkownika: Mordenkain Dodaj Mordenkain do Listy kontaktów
stefan7
Emperor


images/avatars/avatar-4872.jpg

Data rejestracji: 03-11-2006
Postów: 1.315
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dla mnie znalezisko mordekain jest najlepsze (daje bodajze 23 szczescia?)

__________________
R18 : PanWampir


03-01-2007 15:16 stefan7 jest offline Szukaj postów użytkownika: stefan7 Dodaj stefan7 do Listy kontaktów
przemus
Viking


Data rejestracji: 04-10-2006
Postów: 515
Klan: Immortal
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

najlepszy jest ten amu +23 lucka


ale najlepszy drop zbiera oles32

__________________
R14
Nick: przemus

03-01-2007 15:23 przemus jest offline Szukaj postów użytkownika: przemus Dodaj przemus do Listy kontaktów
Evander
Forum Legend


images/avatars/avatar-8862.gif

Data rejestracji: 09-10-2006
Postów: 1.812
Klan: League of Shadows
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dobry hipnotyczny amulet szczęścia jest suuuper...

A w Doskonałe Ak nie wierze......

__________________


Nadgorliwy Tmod: Unger

03-01-2007 15:46 Evander jest offline Szukaj postów użytkownika: Evander Dodaj Evander do Listy kontaktów
Bar22
Lord


images/avatars/avatar-9070.gif

Data rejestracji: 13-10-2006
Postów: 332
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale przecież on tego amuletu nie znalazł sam napisał w swoim temacie w wycenie że teraz musi go znależć więc nie wiem czym się podniecacie
03-01-2007 15:58 Bar22 jest offline Szukaj postów użytkownika: Bar22 Dodaj Bar22 do Listy kontaktów
Arczi
Full Member


images/avatars/avatar-330.gif

Data rejestracji: 20-10-2006
Postów: 67
Klan: Bloody Kingdom for ever!
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Nowa Wieś

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Arczi
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No cóż, ja to wymyśliłem, bo znalazłem Doskonały zwinny miecz...

__________________
<-Klik.
03-01-2007 16:18 Arczi jest offline Strona domowa Arczi Szukaj postów użytkownika: Arczi Dodaj Arczi do Listy kontaktów
bruce_lee
Viking


images/avatars/avatar-2774.jpg

Data rejestracji: 08-11-2006
Postów: 594
Klan: BW LEGEND ;)
Kraina: Necropolia
Skąd: Żrd\/\/

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

szkoda tylko ze mordenkain nie ma tego amuleciku Big Grin ladnie sie wtedy wkreciliscie Wink

__________________
r14 - Bilon_HG

!Temat zamknięty przedmiotu nie ma!

Zawsze i nie zmiennie...
.:Bilon_HG vel Paprykarz Szczeciński:.

03-01-2007 16:35 bruce_lee jest offline Szukaj postów użytkownika: bruce_lee Dodaj bruce_lee do Listy kontaktów
Mordenkain
Lord


images/avatars/avatar-1825.jpg

Data rejestracji: 25-11-2006
Postów: 390

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bo się postarałem i ładnie złorzyłem ten amulet z 2 części a co do
doskonałego ak kolegi Rohen to to jest sciema bo kolega zaprzecza że wogule cię
zna Tongue

__________________
Mindless Self Indulgence
03-01-2007 16:50 Mordenkain jest offline Szukaj postów użytkownika: Mordenkain Dodaj Mordenkain do Listy kontaktów
x_x_x
Member


Data rejestracji: 14-11-2006
Postów: 32
Klan: KZOO
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Bartoszyce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moim zdaniem najlepszy drop w zeszłym roku to mogła być doskonała rózga Wink choć nie wiem czy ktoś znalazł

__________________
"Mądry naród karze swoich głupców, głupi - mędrców."
id 23404

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez x_x_x: 03-01-2007 20:29.

03-01-2007 20:29 x_x_x jest offline Szukaj postów użytkownika: x_x_x Dodaj x_x_x do Listy kontaktów Zobacz profil MSN x_x_x
Arczi
Full Member


images/avatars/avatar-330.gif

Data rejestracji: 20-10-2006
Postów: 67
Klan: Bloody Kingdom for ever!
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Nowa Wieś

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Arczi
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rózgi niestety nie, ale pałki miałem w swym dorobku 2

__________________
<-Klik.
03-01-2007 20:49 Arczi jest offline Strona domowa Arczi Szukaj postów użytkownika: Arczi Dodaj Arczi do Listy kontaktów
mistrz_kanapy
Double Ace


images/avatars/avatar-1582.gif

Data rejestracji: 06-01-2007
Postów: 122

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Heh uzi :p

__________________
Buuuu bszytki simercocny buont a tera szumi da mii łorna buuu
09-01-2007 20:32 mistrz_kanapy jest offline Szukaj postów użytkownika: mistrz_kanapy Dodaj mistrz_kanapy do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Necropolia (R1) » taki pomysł...

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH