Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Patch repowy. Prośba do administracji. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Patch repowy. Prośba do administracji.
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Ithilien
Full Member


images/avatars/avatar-12624.jpg

Data rejestracji: 11-12-2008
Postów: 55
Klan: Nie fiesz?
Kraina: Moria III
Skąd: Nie fiieem ;)

Patch repowy. Prośba do administracji. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W związku z niezbyt dobrą sytuacją na serwerach R2 i R5 (nie wiem jak na necro, nie gram tam), które umierają śmiercią naturalną (przez wprowadzenie serwera R9) prosiłbym administrację o ponowne rozpisanie ankiety w sprawie wprowadzenia patch'a w sprawie reputacji. Jak widać po innych serwerach na których został on wgrany (R9 i któreś z zagranicznych, nie pamiętam które dokładnie) zdaje on egzamin.

Moderatora działu (jeśli nie jest to odpowiedni dział dla tego tematu) proszę o przeniesienie do odpowiedniego i nie warn'owanie, a wszystkich którzy się ze mną zgadzają i chcą rozpisania nowej ankiety- proszę o konstruktywne wypowiedzi w tym temacie.

P.S.
Wiem, że trochę to wszystko bez ładu i składu, ale chory jestem, gorączkę mam i tak średnio na jeża zdania składam.
Pozdrawiam
09-03-2009 17:25 Ithilien jest offline Szukaj postów użytkownika: Ithilien Dodaj Ithilien do Listy kontaktów
JelenMaster
Triple Ace


images/avatars/avatar-24413.jpg

Data rejestracji: 25-09-2007
Postów: 174
Klan: DROPSY
Kraina: Necropolia V
Skąd: Bełchatów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jeszcze nikt nie doszedł do expedycji a ty już wychodzisz że wszystko ok ?? zobaczymy czy będzie ok jak po 2 dniach nie będzie mobów a rytuał będzie za 10k repa

__________________


09-03-2009 18:30 JelenMaster jest offline Szukaj postów użytkownika: JelenMaster Dodaj JelenMaster do Listy kontaktów
Ithilien
Full Member


images/avatars/avatar-12624.jpg

Data rejestracji: 11-12-2008
Postów: 55
Klan: Nie fiesz?
Kraina: Moria III
Skąd: Nie fiieem ;)

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Ithilien
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A co to ma do tematu przewodniego? Bo jakoś nie widzę związku, mógłbyś mi to wytłumaczyć?
09-03-2009 19:26 Ithilien jest offline Szukaj postów użytkownika: Ithilien Dodaj Ithilien do Listy kontaktów
AvarI
Viking


Data rejestracji: 13-01-2009
Postów: 651
Klan: MiS
Kraina: Moria IV
Skąd: Stalowa Wola

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmm chyba ma to ze jak ludzie bede rep nabijac na walkach[za walke powiedzmy 12 a takich walk bedzie ok 12 to sporo wychodzi...] to po 2 dniach nie bedzie mobow i to ze bedzie trzeba je odnowic co sporo kosztuje i co cwanszy bede chodzi na expy a ci "inni"
bede ataki klepac i cwaniakom moby respic
09-03-2009 19:41 AvarI jest offline Szukaj postów użytkownika: AvarI Dodaj AvarI do Listy kontaktów
Ithilien
Full Member


images/avatars/avatar-12624.jpg

Data rejestracji: 11-12-2008
Postów: 55
Klan: Nie fiesz?
Kraina: Moria III
Skąd: Nie fiieem ;)

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Ithilien
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To jak się odradza moba to chyba po to żeby na niego iść, a nie żeby odrodzić i zostawić, prawda?
Jak na razie rozmawiamy o r9, a mi chodzi o r5!
Ludzie, nauczcie wy się czytać Pleased
09-03-2009 20:47 Ithilien jest offline Szukaj postów użytkownika: Ithilien Dodaj Ithilien do Listy kontaktów
sleepek
Double Ace


images/avatars/avatar-10982.jpeg

Data rejestracji: 12-11-2007
Postów: 103
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem i byłem za wprowadzeniem patcha na pozostałych serverach i także apeluję o kolejną ankietę ... Pozdrawiam.

__________________
Nick w grze - Smerfetka
09-03-2009 21:45 sleepek jest offline Szukaj postów użytkownika: sleepek Dodaj sleepek do Listy kontaktów
Elpek
Full Member


images/avatars/avatar-13196.jpg

Data rejestracji: 15-02-2009
Postów: 53
Klan: Handlarze Śmiercią 2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
sleepek napisał(a)
Jestem i byłem za wprowadzeniem patcha na pozostałych serverach i także apeluję o kolejną ankietę ... Pozdrawiam.
no i ja sie dopisze do tego ......

__________________
http://r6.bloodwars.interia.pl/r.php?r=24366 - pomóżta mi w grze.


http://images.wikia.com/nonsensopedia/images/f/f1/Lolc10a7mm8.gif
09-03-2009 22:43 Elpek jest offline Strona domowa Elpek Szukaj postów użytkownika: Elpek Dodaj Elpek do Listy kontaktów
The_Game
Double Ace


images/avatars/avatar-13797.gif

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 143
Klan: Zakon Mocy
Kraina: Necropolia II
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dopisuje się,także jestem za tym.

__________________

Polecam grafika Zbanowany_Ridick

10-03-2009 21:09 The_Game jest offline Strona domowa The_Game Szukaj postów użytkownika: The_Game Dodaj The_Game do Listy kontaktów
artemis-fowl
Forum Ace


Data rejestracji: 28-02-2009
Postów: 99
Kraina: Moria
Skąd: Z tematu niżej :D

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dopisze się...

a 1 mob na r9 jeszcze troche pożyje...
z czym na niego pójdą? z uzikami +1 i kaskiem pasterza?

__________________
r2 : Artemis_Fowl

cytat:
Sejan napisał(a)
I tak: mszczę się na was za krzywdy wszystkich moich multikont w O.o, PSD, BK,

10-03-2009 21:14 artemis-fowl jest offline Strona domowa artemis-fowl Szukaj postów użytkownika: artemis-fowl Dodaj artemis-fowl do Listy kontaktów AIM Screen Name of artemis-fowl: a co cię to? :P YIM Account Name of artemis-fowl: a co cię to? :P Zobacz profil MSN artemis-fowl
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Patch repowy. Prośba do administracji.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH