Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » MULTIKONTA pawlak , radler » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony pawlak , radler 4 Ankieta - średnia ocena: 10,004 Ankieta - średnia ocena: 10,004 Ankieta - średnia ocena: 10,004 Ankieta - średnia ocena: 10,004 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Killing_Joke
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15


Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 4.988
Klan: Monastyr
Skąd: Piernikowy Gród

pawlak , radler Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zasiadanie wielokrotne ban stały , brak zgłoszonej gry z jednego ip + czeste przelogwania miedzy kontami podobna aktywnośc kont

__________________
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15
09-03-2009 23:17 Killing_Joke jest offline Strona domowa Killing_Joke Szukaj postów użytkownika: Killing_Joke Dodaj Killing_Joke do Listy kontaktów AIM Screen Name of Killing_Joke: . YIM Account Name of Killing_Joke: . Zobacz profil MSN Killing_Joke
Soshin108
Junior Member


Data rejestracji: 13-01-2009
Postów: 24
Klan: BS
Kraina: Moria II

Ban!! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bylo zgłoszone ze mamy te same IP...Ostatnio zamienilem sie za radlera na R9 i nie logowalem sie na te konto bo nie mialem dostepu do niego
zobaczyles moze ze ktos inny gra na tym koncie i dlatego tak pomyslales prosze o szybka odpowiedz
10-03-2009 08:49 Soshin108 jest offline Szukaj postów użytkownika: Soshin108 Dodaj Soshin108 do Listy kontaktów
Soshin108
Junior Member


Data rejestracji: 13-01-2009
Postów: 24
Klan: BS
Kraina: Moria II

hhh Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moze bys odpowiedzial
10-03-2009 20:49 Soshin108 jest offline Szukaj postów użytkownika: Soshin108 Dodaj Soshin108 do Listy kontaktów
Mordimer00
Member


Data rejestracji: 26-06-2008
Postów: 42
Kraina: Moria

Thumb Up! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

K_J nie daloby rady skrocic tego bana? A jezeli nie, to przynajmniej odblokowac pawlaka, zebym mogl klocek, ktory mu pozyczylem, odzyskac? Prosze?
11-03-2009 16:39 Mordimer00 jest offline Szukaj postów użytkownika: Mordimer00 Dodaj Mordimer00 do Listy kontaktów
Piorko
Junior Member


Data rejestracji: 22-10-2008
Postów: 12
Kraina: Moria; Moria III
Skąd: Ostrów Maz

???? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy ten ban mógłby zostać jakoś uzasadniony??? Z tego co wiem to kolega zgłaszał to, że gra z bratem z jednego ip...

__________________
R9: MAKATIEL
11-03-2009 17:21 Piorko jest offline Szukaj postów użytkownika: Piorko Dodaj Piorko do Listy kontaktów
Killing_Joke
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15


Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 4.988
Klan: Monastyr
Skąd: Piernikowy Gród

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Killing_Joke
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. nie mam zgłoszenia
2. jeżeli obydwa konta wykazują aktywnośc w tym samym czasie , tzn jedno konto loguje się 12. drugie 12;05 i sytacja sie powtarza zostaje to uznane za zlamanie zasad gry z jednego ip stąd ban

__________________
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15
12-03-2009 06:17 Killing_Joke jest offline Strona domowa Killing_Joke Szukaj postów użytkownika: Killing_Joke Dodaj Killing_Joke do Listy kontaktów AIM Screen Name of Killing_Joke: . YIM Account Name of Killing_Joke: . Zobacz profil MSN Killing_Joke
Soshin108
Junior Member


Data rejestracji: 13-01-2009
Postów: 24
Klan: BS
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bylo zgloszone moze to zniklo jak oddalem te konto i moze dlatego a powiedz mi kiedy ostatni raz bylo przelogowywanie?
12-03-2009 19:02 Soshin108 jest offline Szukaj postów użytkownika: Soshin108 Dodaj Soshin108 do Listy kontaktów
Soshin108
Junior Member


Data rejestracji: 13-01-2009
Postów: 24
Klan: BS
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

odpowiedz
14-03-2009 17:35 Soshin108 jest offline Szukaj postów użytkownika: Soshin108 Dodaj Soshin108 do Listy kontaktów
harcek
Member


Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 39
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jest taka piesn z ktora k_j sie idealizuje, slowa jej brzmia:

"ja jestem Bogiem uswiadom to sobie sobie"

juz niejednokrotnie zginely zgloszenia tego samego IP, wiec Wasz ban to tylko statystyka w bledach - jezeli to prawda.

ach sory, zebym nie byl goloslowny, konta postaci Aneska i Khayman, dobrze, ze piekna plec zatrzymala sobie zgloszenie, bo inaczej premanentny ban.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez harcek: 15-03-2009 00:09.

15-03-2009 00:07 harcek jest offline Szukaj postów użytkownika: harcek Dodaj harcek do Listy kontaktów
Soshin108
Junior Member


Data rejestracji: 13-01-2009
Postów: 24
Klan: BS
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiesz przez to ze im giną zgloszenia to juz nie nasza wina i za to my karani jestesmy
15-03-2009 13:32 Soshin108 jest offline Szukaj postów użytkownika: Soshin108 Dodaj Soshin108 do Listy kontaktów
Soshin108
Junior Member


Data rejestracji: 13-01-2009
Postów: 24
Klan: BS
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

prosiłbym o odblokowanie mojego konta.NIgdy nie zasiadalem i nie bede zasiadał a wiem napewno ze gra z jednego IP zostala zgloszona bo sam ja zglaszalem prosze o rozpatrzenie mojej prośby
16-03-2009 17:08 Soshin108 jest offline Szukaj postów użytkownika: Soshin108 Dodaj Soshin108 do Listy kontaktów
Killing_Joke
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15


Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 4.988
Klan: Monastyr
Skąd: Piernikowy Gród

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Killing_Joke
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jezeli była zgłoszona gra z jednego ip , prosze o potwierdzenie , np wkleejenie emaila , ze zgłoszeniem który przychodzi ci na skrzynkę.

__________________
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15
18-03-2009 08:50 Killing_Joke jest offline Strona domowa Killing_Joke Szukaj postów użytkownika: Killing_Joke Dodaj Killing_Joke do Listy kontaktów AIM Screen Name of Killing_Joke: . YIM Account Name of Killing_Joke: . Zobacz profil MSN Killing_Joke
Soshin108
Junior Member


Data rejestracji: 13-01-2009
Postów: 24
Klan: BS
Kraina: Moria II

eee Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie mam juz tej wiadomosci na skrzynce bo to bylo juz dawno na koncu ubiegłego roku a początkiem tego
18-03-2009 19:36 Soshin108 jest offline Szukaj postów użytkownika: Soshin108 Dodaj Soshin108 do Listy kontaktów
Soshin108
Junior Member


Data rejestracji: 13-01-2009
Postów: 24
Klan: BS
Kraina: Moria II

Hej Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A czy można prosic o złagodzenie kary nigdy sie to nie zdażyło//Prośba tyle kasy w ta gre wpakowałem nigdy sie to nie powtorzy
20-03-2009 20:12 Soshin108 jest offline Szukaj postów użytkownika: Soshin108 Dodaj Soshin108 do Listy kontaktów
muzzy
Lord


images/avatars/avatar-1070.jpg

Data rejestracji: 14-09-2006
Postów: 346
Skąd: Krk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sory ze sie wtracam ale to troche dziwne ze komus placa za to ze zbiera wlasnie takie info o np grze z 1 ip i nie ma tego porzadnie zarchiwizowanego...
gracze maja Ci KJ wysylac to co powinienes miec w archiwum? sory ale jak ja bym gubil rożne maile zwiazane z moja praca to albo by mnie dawno zwolnili albo bym stracil kupe kasy przez niedopatrzenie...

__________________
gg 3085868
22-03-2009 14:55 muzzy jest offline Szukaj postów użytkownika: muzzy Dodaj muzzy do Listy kontaktów
Killing_Joke
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15


Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 4.988
Klan: Monastyr
Skąd: Piernikowy Gród

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Killing_Joke
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mogło zdazyc się tak , ze mail został zablokowany przez anty spam Big Grin miałem raz czy dwa razy taką sytuację stąd prosze o potwierdzenie

__________________
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15
22-03-2009 21:18 Killing_Joke jest offline Strona domowa Killing_Joke Szukaj postów użytkownika: Killing_Joke Dodaj Killing_Joke do Listy kontaktów AIM Screen Name of Killing_Joke: . YIM Account Name of Killing_Joke: . Zobacz profil MSN Killing_Joke
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » MULTIKONTA pawlak , radler

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH