Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R2/R5/R9 problemik i rozwiazanie » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony problemik i rozwiazanie
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Funciak
Double Ace


Data rejestracji: 19-01-2009
Postów: 103
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: jesteś *.*O.O ??

problemik i rozwiazanie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ludzie mam taki problemik Tongue nikt jakos nie ma przedmiotu ktorego poszukuje a jest nim lekki miecz dwureczny zemsty i moje pytanie jest nastepujace czy za wysylanie wiadomosci w grze z zapytaniem czy ma sie taki mieczyk grozi jakis ban za spam ??

__________________
Pozdro for all


10-03-2009 19:01 Funciak jest offline Szukaj postów użytkownika: Funciak Dodaj Funciak do Listy kontaktów
szampi1
Emperor


Data rejestracji: 01-12-2007
Postów: 1.291
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w grze nie

__________________
Coś, kiedyś
10-03-2009 19:07 szampi1 jest offline Szukaj postów użytkownika: szampi1 Dodaj szampi1 do Listy kontaktów
Elathir
Lord


Data rejestracji: 17-11-2008
Postów: 468
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak, jak ktoś to zgłosi, od tego jest wątek w handlu. Nawet tutaj pewnie warna wyłapiesz.
Zresztą przedmiot o którym mówisz jest bardzo rzadki i bardzo drogi.

__________________
A co mi tam, jak ktoś ma zamiar zacząć grę na r15 niech skorzysta z linka http://r15.bloodwars.interia.pl/r.php?r=3314

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Elathir: 10-03-2009 19:09.

10-03-2009 19:09 Elathir jest offline Szukaj postów użytkownika: Elathir Dodaj Elathir do Listy kontaktów
Atomos
Forum God


images/avatars/avatar-21949.jpg

Data rejestracji: 01-02-2008
Postów: 2.046
Kraina: Moria
Skąd: Lądek-Zdrój

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeśli nie przekroczysz granicy po której zaczyna się spam, to nic Ci nie grozi Wink po prostu nie możesz być nachalny i jeśli na jedna klanówkę nie otrzymasz odpowiedzi, to nie wysyłaj następnej do tego samego klanu

__________________


cytat:
Mądre cytaty dobrze wyglądają na profilach.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Atomos: 10-03-2009 19:16.

10-03-2009 19:15 Atomos jest offline Szukaj postów użytkownika: Atomos Dodaj Atomos do Listy kontaktów
Funciak
Double Ace


Data rejestracji: 19-01-2009
Postów: 103
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: jesteś *.*O.O ??

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Funciak
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ze drogi to wiem xD ostatnio taki psozedl na aukcji dobry lekki miecz dwureczny zemsty +3 za 160 nie kupilem bo bylem w szkole i nie dalo rady a ja oferuje za nawet nieulepszony na dobry od 550-700 Tongue tak tylko odpowiadam a dla ciekawych oferte zakupu tez juz umiescilem w dziale handlu Tongue

dzieki atomos za odpowiedzec Tongue postaram sie spamowac xD po jednej wiadomosci xD co 30 min xD

__________________
Pozdro for all


10-03-2009 19:26 Funciak jest offline Szukaj postów użytkownika: Funciak Dodaj Funciak do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R2/R5/R9 problemik i rozwiazanie

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH