Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » ZJAZDY I SPOTKANIA Lublin » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Lublin
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Elpek
Full Member


images/avatars/avatar-13196.jpg

Data rejestracji: 15-02-2009
Postów: 53
Klan: Handlarze Śmiercią 2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Lublin

Lublin Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

elo jest ktos z Lublina??? pisz na pw w grze to sie moze stykniemy Big Grin . nick: r6 - Jeździec Apokalipsy. r9 - Stalker

__________________
http://r6.bloodwars.interia.pl/r.php?r=24366 - pomóżta mi w grze.


http://images.wikia.com/nonsensopedia/images/f/f1/Lolc10a7mm8.gif
11-03-2009 21:25 Elpek jest offline Strona domowa Elpek Szukaj postów użytkownika: Elpek Dodaj Elpek do Listy kontaktów
Unger
Super Moderator


images/avatars/avatar-5215.gif

Data rejestracji: 04-12-2006
Postów: 529
Klan: Brak klanu
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja jestem z Lublina, a co ?

Chcesz cos organizowac ?

__________________
Super Moderator


Na gurze rurze
Na dole kszaki
Mam horom curke
Dej mi świerzaki

13-03-2009 23:35 Unger jest offline Szukaj postów użytkownika: Unger Dodaj Unger do Listy kontaktów
konon
Triple Ace


images/avatars/avatar-13313.gif

Data rejestracji: 12-04-2008
Postów: 185
Klan: NM
Skąd: Świdnik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wystarczy poszukać topiców dotyczących zlotów w Lublinie i sam zobaczysz że jest wiele osób z owego miastaBig Grin

jesli bedziesz cos organizować to daj znac

__________________

...WANDALZ...
14-03-2009 10:37 konon jest offline Szukaj postów użytkownika: konon Dodaj konon do Listy kontaktów
Yamuna
Lord


images/avatars/avatar-11738.gif

Data rejestracji: 01-10-2008
Postów: 384
Klan: Saints
Kraina: Necropolia II
Skąd: z mojej starej

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

aj em from lbn city Tongue na zjazd proponuje fantasy lub szewca Big Grin

__________________
BW to durna gra Smile
Grasz grasz i tak C47 wygrywa bo to master Big Grin
C47 zbanuj wszystkich Big Grin odzyskaja zycie Smile

17-03-2009 23:05 Yamuna jest offline Szukaj postów użytkownika: Yamuna Dodaj Yamuna do Listy kontaktów
konon
Triple Ace


images/avatars/avatar-13313.gif

Data rejestracji: 12-04-2008
Postów: 185
Klan: NM
Skąd: Świdnik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja proponuje cos tańszego ala ArenaSmile

__________________

...WANDALZ...
18-03-2009 23:14 konon jest offline Szukaj postów użytkownika: konon Dodaj konon do Listy kontaktów
Newbie
Newbie


images/avatars/avatar-13039.jpg

Data rejestracji: 11-06-2008
Postów: 6
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a to co, kolejna proba zebrania ludzi? Tongue

__________________
r12: Newbie
19-03-2009 12:14 Newbie jest offline Szukaj postów użytkownika: Newbie Dodaj Newbie do Listy kontaktów
raven129
Newbie


Data rejestracji: 22-03-2009
Postów: 0

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jestem z lublina r7,r9,chciałbym się dołączyć do zlotu jeśli jakiś będzie mó adres-j-o-h-n-y@o2.pl,

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez wilk_szary: 23-03-2009 10:57.

22-03-2009 23:48 raven129 jest offline Szukaj postów użytkownika: raven129 Dodaj raven129 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » ZJAZDY I SPOTKANIA Lublin

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH