Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia (R1) » EKSPEDYCJA Akademia Decados [RiP] vs GOLEM » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Akademia Decados [RiP] vs GOLEM 20 Ankieta - średnia ocena: 9,5520 Ankieta - średnia ocena: 9,5520 Ankieta - średnia ocena: 9,5520 Ankieta - średnia ocena: 9,5520 Ankieta - średnia ocena: 9,55
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Kowar_Decados
Viking


images/avatars/avatar-16285.gif

Data rejestracji: 13-10-2008
Postów: 654
Klan: City of Phoenix
Kraina: Necropolia
Skąd: Miedzy Ziemia A Niebem

Akademia Decados [RiP] vs GOLEM Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Lekki fartBig Grin
Ale..expa udanaSmile


GolecPleased

Edit:
Mała statystyka:
34 ataki
11 krytyków
40% "powinno wpasc^^"czyli kiepskoFrown

__________________

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Kowar_Decados: 11-03-2009 21:41.

11-03-2009 21:36 Kowar_Decados jest offline Szukaj postów użytkownika: Kowar_Decados Dodaj Kowar_Decados do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Żaden z nas nie jest super wymiataczem Smile miałem 1k repy i postanowiłem iść na golema, uważałem że to misja samobójcza, a jednak się udało.

Powiecie fuks ? okej zgodzę się Wink ale nie każdy klanik poniżej Top 15 może się pochwalić uwaleniem tego gupiego moba \o/


Nam się udało dziękuję ludziom za założenie opasek na oczy i wybranie się ze mną na pewną śmierć Big Grin Big Grin Big Grin

Dlaczego każda runda nie była taka jak 4 Mad

Można powiedzieć tak rozrabiamy jak Ivy nie patrzy Tongue
edit:literówki

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Raziel_Garet: 11-03-2009 21:41.

11-03-2009 21:39 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
Nike_Tiempo
Double Ace


images/avatars/avatar-21950.jpg

Data rejestracji: 17-06-2008
Postów: 109
Klan: KATUWERYYYyyyyyyyyyy
Kraina: Necropolia IX
Skąd: GRB/MMz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

eee no Kowar przyszlales Tongue
pieknie go rozniesliscie Big Grin
a skad masz takie cos w lapy? rotfl
no 10/10 ode mnie ;]

__________________

11-03-2009 21:43 Nike_Tiempo jest offline Szukaj postów użytkownika: Nike_Tiempo Dodaj Nike_Tiempo do Listy kontaktów
Puma
Emperor


Data rejestracji: 04-12-2006
Postów: 1.378
Kraina: Necropolia VII

RE: Akademia Decados [RiP] vs GOLEM Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kowar_Decados napisał(a)
Edit:
Mała statystyka:
34 ataki
11 krytyków
40% "powinno wpasc^^"czyli kiepskoFrown


Moja statystyka

9 ciosów
6 krytów
38% na kryta Big Grin

i kto jest lepszy XD

ogólnie fajna expa nie przypuszczałem ze wygramy szczeze mowiac

ale bez krytów by było ciazko

Xage gratulacje z ubicia mobka

szkoda ze nie było blaszki dla Huntera

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Puma: 11-03-2009 22:06.

11-03-2009 21:45 Puma jest offline Szukaj postów użytkownika: Puma Dodaj Puma do Listy kontaktów
Wojar
Lord


images/avatars/avatar-11338.jpg

Data rejestracji: 15-05-2007
Postów: 326
Kraina: Necropolia; Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gratki ubicia golca
hunter tylko dlaczego nie dałeś dzikiego szału?
mama wrażenie ze by się lepiej sprawdził
10/10 oczywiście
tylko szkoda że bez blachy:/

__________________

R1, R11: Wojar
11-03-2009 22:11 Wojar jest offline Szukaj postów użytkownika: Wojar Dodaj Wojar do Listy kontaktów
mgacek
Forum Ace


Data rejestracji: 16-06-2008
Postów: 76
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

udało się xD
z początku myślałem, że fajną hunter robi dla nas rzeźnie, a tu proszę ubilim Big Grin

Trochę szkoda, że bez blachy

Mocna dycha 10/10 rotfl
11-03-2009 22:20 mgacek jest offline Szukaj postów użytkownika: mgacek Dodaj mgacek do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wojar bo liczyłem na meduzę Big Grin wiesz ja i mój brak farta Wink cóż za 2dni powtóreczka, tylko tym razem Wezmę Dobra Zatrutą Kosę + Dobrą Lewitację. Pójdę w buildzie takim jak na czarne śmigałem.

Najśmieszniejsze że jesteśmy poniżej Top 20 klanów i nigdy nie myślałem że na R1 ubijemy golema Pleased

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

11-03-2009 22:21 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
Elderon
Full Member


Data rejestracji: 07-07-2007
Postów: 66
Klan: R.I.P.
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: znasz moje haslo ??

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pokonalismy golema moze fartem ale... bez potepionego i grozy;]

__________________
NICK W GRZE : Elderon
11-03-2009 22:37 Elderon jest offline Szukaj postów użytkownika: Elderon Dodaj Elderon do Listy kontaktów
Juv_nec
Junior Member


Data rejestracji: 31-03-2008
Postów: 14
Kraina: Necropolia; Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ej no Hunter nie bądź taki surowy dla siebie i reszty bo ty i znaczna cześć wymiatacie a przynajmniej ja tak uważam.

Polowanko pierwsza klasa, mob padł czego chcieć więcej ??? No może blachy ....

Ale spokojnie to też kiedyś ci wpadnie Big Grin
A przynajmniej tego ci życzę.

Niech inni piszą co chcą ale tej expy nie można inaczej jak 10/10

Powodzonka w dalszych

__________________
cytat:
Raziel_Garet żekł
Pieprzyc to, co o nas mówią, jesteśmy ludźmi z pasją,
Nie ma takiej opcji żeby zapał nasz miał zgasnąć,
Nieprzychylni nam będą wciąż dołki kopać,
Nie czas się tym przejmować, więc nie przejmuj się tym chłopak

11-03-2009 23:06 Juv_nec jest offline Szukaj postów użytkownika: Juv_nec Dodaj Juv_nec do Listy kontaktów
Yakup
King


Data rejestracji: 13-11-2006
Postów: 927
Skąd: Siedlce / Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Raziel_Garet napisał(a)
Wojar bo liczyłem na meduzę Big Grin wiesz ja i mój brak farta Wink cóż za 2dni powtóreczka, tylko tym razem Wezmę Dobra Zatrutą Kosę + Dobrą Lewitację. Pójdę w buildzie takim jak na czarne śmigałem.

Najśmieszniejsze że jesteśmy poniżej Top 20 klanów i nigdy nie myślałem że na R1 ubijemy golema Pleased


http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=ece4ebc710

Tutaj przykład z Breed. Golemów łącznie pokonaliśmy koło 7 (może zajrzy tu Barnabos i podliczy Tongue ). Wystarczy załadować lokację na maxa odpowiednimi ludźmi (łapacze z majestatem, żeby przeżyć chociaż jeden cios i kultki z żarem ustawione na zwinkę do unikania). Odrobinę strategii i naprawdę można się bić z dziadem sporo poniżej TOP Smile

Powodzenia przy następnym podejściu. Jakbyś potrzebował pomocy to pisz Smile
11-03-2009 23:24 Yakup jest offline Szukaj postów użytkownika: Yakup Dodaj Yakup do Listy kontaktów
Jarvis2
Junior Member


Data rejestracji: 23-02-2009
Postów: 20
Klan: ADecados
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Brawo akademia oby tak dalej zaje.... expa 10/10

__________________
R1-Jarvis
12-03-2009 07:28 Jarvis2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Jarvis2 Dodaj Jarvis2 do Listy kontaktów
Evermet
Double Ace


images/avatars/avatar-11419.jpeg

Data rejestracji: 03-02-2008
Postów: 105

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Brawo akademia i wsparcie z innego klanu. LoL.

9/10.
12-03-2009 07:50 Evermet jest offline Szukaj postów użytkownika: Evermet Dodaj Evermet do Listy kontaktów
Kowar_Decados
Viking


images/avatars/avatar-16285.gif

Data rejestracji: 13-10-2008
Postów: 654
Klan: City of Phoenix
Kraina: Necropolia
Skąd: Miedzy Ziemia A Niebem

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Kowar_Decados
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Evermet napisał(a)
Brawo akademia i wsparcie z innego klanu. LoL.

9/10.


Z tego co wiem tylko ja nie jestem z AkDecadosSmile
Więc się nie czepiać^^

__________________

12-03-2009 08:28 Kowar_Decados jest offline Szukaj postów użytkownika: Kowar_Decados Dodaj Kowar_Decados do Listy kontaktów
G-R-I-Z-L-L-I
Triple Ace


Data rejestracji: 01-01-2009
Postów: 195
Klan: D_M
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Właściwie to 2h was uratowaly na ale golemik jest szkoda że bez blaszki ale 10/10

__________________
R1:ArgaB
R2:Koksu
GG:4203153
003 - |DLACZEGO?|
12-03-2009 10:22 G-R-I-Z-L-L-I jest offline Szukaj postów użytkownika: G-R-I-Z-L-L-I Dodaj G-R-I-Z-L-L-I do Listy kontaktów
Xavii
Triple Ace


Data rejestracji: 04-08-2008
Postów: 152
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gratulacje 10/10

fajne cacuszka choc hunter mial ladne ktrytyki 76 Tongue P


szkoda ze bez blachy jeszcze raz graty rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl

__________________
Xavii
12-03-2009 13:25 Xavii jest offline Szukaj postów użytkownika: Xavii Dodaj Xavii do Listy kontaktów
Niestrojek
Triple Ace


Data rejestracji: 22-12-2008
Postów: 178

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cienko LOPEZZO sam go pojechał a wy w 7 Tongue
i to z fartem Wink )
Slabo ale jak na was to dobrze 6/10
szkoda ze bez blaszki ...
12-03-2009 14:13 Niestrojek jest offline Szukaj postów użytkownika: Niestrojek Dodaj Niestrojek do Listy kontaktów
Kowar_Decados
Viking


images/avatars/avatar-16285.gif

Data rejestracji: 13-10-2008
Postów: 654
Klan: City of Phoenix
Kraina: Necropolia
Skąd: Miedzy Ziemia A Niebem

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Kowar_Decados
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Niestrojek napisał(a)
Cienko LOPEZZO sam go pojechał a wy w 7 Tongue
i to z fartem Wink )
Slabo ale jak na was to dobrze 6/10
szkoda ze bez blaszki ...


no coment....a podobno głupota ma swoje granice Tongue
"jak na was"....no coment..

czekam na dalsze komentarzeSmile

__________________

12-03-2009 14:51 Kowar_Decados jest offline Szukaj postów użytkownika: Kowar_Decados Dodaj Kowar_Decados do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Niestrojek napisał(a)
Cienko LOPEZZO sam go pojechał a wy w 7 Tongue
i to z fartem Wink )
Slabo ale jak na was to dobrze 6/10
szkoda ze bez blaszki ...



Pokaż mi Lopka który złoił golema w 2akcie sam Big Grin Big Grin poza tym widać że nie czytasz co jest napisane Big Grin

nie mam co z repką robić to biorę ludzi do oporu Big Grin jak by dało się wziąć ludzi z łączną sumą poziomów 1000 a nie 440 to wziął bym za tysiąc Wink

Poza tym mógł byś sobie odpuścić i nie kopiować mojej sygnatury Wink

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

12-03-2009 14:52 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
nikerio
Viking


images/avatars/avatar-21156.jpeg

Data rejestracji: 18-02-2008
Postów: 548
Klan: CRY_Immortal/Danse-M acabre
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: mazo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Xage i Raziel przeciez to jest Tomulo czy jak mu tam, wiec za wiele sie nie spodziewajcie ... Big Grin


O ile sie nie myle to jak Lopek pokonywał golema solo to był event i nie było 2 a ?


Co do expy bez majestatu i żaru by się Wam nie udalo Tongue
No ale wiadomo po to są te arkana Tongue

w Top15 nie jestescie, ale ... Big Grin

10/10

__________________

12-03-2009 15:06 nikerio jest offline Szukaj postów użytkownika: nikerio Dodaj nikerio do Listy kontaktów
Dark Angels
Viking


images/avatars/avatar-19393.jpg

Data rejestracji: 31-01-2007
Postów: 666
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Radom

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobra dobra pucuj sie kto ci sprzęt zapodałBig Grin

Ładna expa i tyle nie ma co gdybac 10/10
12-03-2009 15:23 Dark Angels jest offline Szukaj postów użytkownika: Dark Angels Dodaj Dark Angels do Listy kontaktów
romciu
Member


images/avatars/avatar-13503.jpg

Data rejestracji: 24-01-2009
Postów: 42
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

he he no co tu wiele mowic 10 Smile

__________________


MADE BY TALERZ Big Grin
17-03-2009 11:22 romciu jest offline Szukaj postów użytkownika: romciu Dodaj romciu do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia (R1) » EKSPEDYCJA Akademia Decados [RiP] vs GOLEM

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH