Go to the Main Page Register Calendar Members List Team Members Search Frequently Asked Questions
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Nasze dropy podczas karawany wypraw » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Add Thread to Favorites
Pages (7): [1] 2 3 next » ... last » Post New Thread Thread is closed
Go to the bottom of this page Nasze dropy podczas karawany wypraw 5 Votes - Average Rating: 6.40
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
payo
Newbie

Registration Date: 01-12-2006

Nasze dropy podczas karawany wypraw Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

witamSmile jakie wam wypadły najlepsze itemy podczas karawany wypraw? bo w moim np. przypadku to jak dotąd podczas karawany dalekich wypraw (bo tylko na takie ostatnio chodze) to... dobra pałka Frown
jak myślicie? opłaca sie wogole chodzić na te karawany? pozdrawiamSmile

03-01-2007 15:23 payo is offline Search for Posts by payo Add payo to your Buddy List
stefan7
Emperor

images/avatars/avatar-4872.jpg

Registration Date: 03-11-2006
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

nie oplaca sie

maczuga - najlepsze z najlepszych

03-01-2007 15:26 stefan7 is offline Search for Posts by stefan7 Add stefan7 to your Buddy List
Tungo
Forum Ace

images/avatars/avatar-3164.jpg

Registration Date: 16-12-2006
Kraina: Moria

Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

Mi wypadla Kąsajaca palka zwinnosci Smile Moj najleszpy drop z karawany

Świat wampirków Smile Czesio rulezzz xD

R3:Gens
03-01-2007 15:47 Tungo is offline Search for Posts by Tungo Add Tungo to your Buddy List
Akrome
Forum Legend

images/avatars/avatar-20157.jpg

Registration Date: 08-08-2006
Klan: Immortal
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia IX

oplaca sie jak sie niema czasu

top1 : r1,r2,r3,r14

Neurobiopsycholog, pm, ekspert od spraw marketingu, inwestor.
Akrome@gmail.com kontakt fb/Kromistrz
03-01-2007 15:50 Akrome is offline Search for Posts by Akrome Add Akrome to your Buddy List
stefan7
Emperor

images/avatars/avatar-4872.jpg

Registration Date: 03-11-2006

akrome wlasnie z tą mysla została stworzona ta karawana

03-01-2007 15:57 stefan7 is offline Search for Posts by stefan7 Add stefan7 to your Buddy List
payo
Newbie

Thread Starter Thread Started by payo

no to jest oczywisteSmile jak sie nie ma czasu to tylko karawny wchodza w gre, ale jesli chodzi o dropy to chyba nie ma kogos takiego kto by znalazl np. kurtke kobry na karawnie lub jakas lepsza bizuterieTongue

03-01-2007 15:58 payo is offline Search for Posts by payo Add payo to your Buddy List
Fruti2
Double Ace

images/avatars/avatar-1406.jpg

Registration Date: 15-10-2006
Klan: need clan :)
Kraina: Necropolia II

ee rogaty kask podroznika Frown i milion palek i nozy

03-01-2007 16:08 Fruti2 is offline Search for Posts by Fruti2 Add Fruti2 to your Buddy List
Yolinus
Double Ace

images/avatars/avatar-30.jpg

Registration Date: 16-08-2006

Nic, po prostu nic
Karawana dziesięciu krótkich wypraw - pierwsza i ostatnia Smile

03-01-2007 16:42 Yolinus is offline Homepage of Yolinus Search for Posts by Yolinus Add Yolinus to your Buddy List
Mordenkain
Lord

images/avatars/avatar-1825.jpg

Registration Date: 25-11-2006

Karawany są beznadziejne Wink opłaca sie je robić tylko jak nie masz czasu
żeby sobie poklikać Tongue

03-01-2007 16:45 Mordenkain is offline Search for Posts by Mordenkain Add Mordenkain to your Buddy List
Staszek
Lord

images/avatars/avatar-25645.png

Registration Date: 08-10-2006

jeśli sie nie ma czasu to sie bardzo opłąca np ja wraca czasmi puzno to wtedy blogoslawie karawany ale dropy z nich to fatalna sprawa a po za tym jak chodze na nie to wylancznie na bliskie bo dalekie mi nie wchodza a najlepszy dop to dobra kolczugaBig Grin

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by Staszek: 03-01-2007 16:49.

03-01-2007 16:49 Staszek is offline Search for Posts by Staszek Add Staszek to your Buddy List
kielbik666
Triple Ace

images/avatars/avatar-1138.gif

Registration Date: 10-09-2006
Kraina: Moria II

na 11 wypraw 7 weszlo - i najlepszy droop to SZTYLET Wink
(wyprawy dalekie w 3 strefie)
Big Grin

03-01-2007 16:49 kielbik666 is offline Search for Posts by kielbik666 Add kielbik666 to your Buddy List
Evander
Forum Legend

images/avatars/avatar-8862.gif

Registration Date: 09-10-2006
Klan: League of Shadows
Kraina: Necropolia V

Do Niczego!!! Karawane puściłem(pielgrzymek) jak musiałem na kilka godzin wyjechać. Zaliczyłem, ale nie miałem dropu. Wole sobie poklikać i mieć fajny dropik!!!

Nadgorliwy Tmod: Unger

03-01-2007 17:12 Evander is offline Search for Posts by Evander Add Evander to your Buddy List
DrGreenthumb
King

Registration Date: 23-10-2006
Kraina: Moria III

kumpel msiwca na karawanie...........
03-01-2007 17:47 DrGreenthumb is offline Search for Posts by DrGreenthumb Add DrGreenthumb to your Buddy List
Mordenkain
Lord

images/avatars/avatar-1825.jpg

Registration Date: 25-11-2006

to znaczy że jak by klikał była by orcha Tongue

PS. karawana jest a..fe Tongue

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by Mordenkain: 03-01-2007 18:35.

03-01-2007 18:34 Mordenkain is offline Search for Posts by Mordenkain Add Mordenkain to your Buddy List
in_flames
Viking

images/avatars/avatar-3764.jpg

Registration Date: 28-10-2006
Klan: Moonlight

mnie karawana pasuje, przynajmniej moge cyknąć pielgrzymki jak mnie nie ma, bo do zwykłych bilskich i dalekich to lepiej się pomęczyć i poklikaćSmile najlepszym itemem była ostra pałkaSmile

R2 Gahe & Pies
R3FR Dog Soldier

A kto umarł, ten nie żyje

03-01-2007 18:38 in_flames is offline Search for Posts by in_flames Add in_flames to your Buddy List
Arturias
Double Ace

images/avatars/avatar-5730.jpg

Registration Date: 03-12-2006
Klan: Lux ex Tenebris
Kraina: Necropolia III

Trzy okolice miasta topór dwuręczny topór dwuręczny i ciężka maczuga. Znajoma zrobił a 3 dalekie na karawanie i ma szmaragdowego seta. Moje szczęście to 0 jej chyba też choć nie jestem pewien.

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by Arturias: 05-01-2007 17:19.

03-01-2007 19:03 Arturias is offline Search for Posts by Arturias Add Arturias to your Buddy List
GEORG1988
Triple Ace

images/avatars/avatar-1300.jpg

Registration Date: 28-11-2006
Klan: X-World

jakie kto ma szczescie a mi nic kompletnie nic same palki albo wiekszosc nieudanych <beczy>

X-World Monsters
zawsze w mej pamieci

03-01-2007 21:18 GEORG1988 is offline Search for Posts by GEORG1988 Add GEORG1988 to your Buddy List
payo
Newbie

Thread Starter Thread Started by payo

no ja na tych karawanach (dalekich) przy 9 szczescia jak juz wczesniej wspomnialem dobra palke przynioslem Tongue

03-01-2007 23:12 payo is offline Search for Posts by payo Add payo to your Buddy List
Ouragan
King

images/avatars/avatar-296.jpg

Registration Date: 30-09-2006

karawana - nie dziękuję !!!

Pisk_boga

Czy droopienie doskonałych pałek uzależnia?

Tak, bardziej niż oczekiwanie na kolejna nieudana pielgrzymkę
03-01-2007 23:13 Ouragan is offline Search for Posts by Ouragan Add Ouragan to your Buddy List
GEORG1988
Triple Ace

images/avatars/avatar-1300.jpg

Registration Date: 28-11-2006
Klan: X-World

dobra pika Big Grin ostatnia wyprawa nie maja sensu jak drop slaby :/

X-World Monsters
zawsze w mej pamieci

03-01-2007 23:34 GEORG1988 is offline Search for Posts by GEORG1988 Add GEORG1988 to your Buddy List
Gabryjel
Triple Ace

images/avatars/avatar-485.jpg

Registration Date: 16-10-2006
Klan: [3Misie]
Kraina: Necropolia X

pałki, kurtki, noże, ziemniaki, pomidory, dyskorolki, lamy tybetańskie, dobre zepsute hulajnogi orchidei...

super drop...

nawet 2 dorsze mi wpadły.

NIC!

nie opłaca się totalnie... zresztą z pojedyńczych też nic nadzwyczajnego nie dostawalem, no ale jakies prefixy i sufixxy byly, wiec szansa jakas na ... orchi Smile

Skala wszechświata.. ! Czadowa Smile Klikajcie na obrazkach !
- KLIK -

>> R 1 - Gebriel <<
>> R 16 - Gebriel <<
04-01-2007 00:40 Gabryjel is offline Homepage of Gabryjel Search for Posts by Gabryjel Add Gabryjel to your Buddy List
prince2
Lord

images/avatars/avatar-2.jpg

Registration Date: 25-08-2006
Klan: High Templars Conclave

Ponieważ w święta nie miałem czasu to puszczałem karawany bliskich i jedyne pre / su -fixy które mi wypadły to: kąsający, zwinności, mocy. Na pałkach i nożach oczywiście Tongue .

Baldur (r1), Fiolkowa-Furia (irc)

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by prince2: 04-01-2007 00:58.

04-01-2007 00:58 prince2 is offline Search for Posts by prince2 Add prince2 to your Buddy List
Matwam
Triple Ace

Registration Date: 12-08-2006
Klan: Bregan D'aerthe
Kraina: Moria V

Moj najlepszy drop to dobry srebrny pierscien Big Grin czyli jednym slowem go..o Evil .
04-01-2007 01:02 Matwam is offline Search for Posts by Matwam Add Matwam to your Buddy List
x_x_x
Member

Registration Date: 14-11-2006
Klan: KZOO
Rasa w grze: Ssak

a mi przy zerowym szczęściu wpadła raz tylko rytualna maska a tak to same pałki, noże, kaski i sztylety

Nawet raz nie miałem czasu grać to puściłem 23 daleki i znalazłem 8 pałek i 2 noże. Pamiętam do dziś

04-01-2007 01:04 x_x_x is offline Search for Posts by x_x_x Add x_x_x to your Buddy List View the MSN Profile for x_x_x
Diabellus
Lord

Registration Date: 12-09-2006

Dobre uzi, pierscien twardej skory... 0 szczescia.

04-01-2007 06:27 Diabellus is offline Homepage of Diabellus Search for Posts by Diabellus Add Diabellus to your Buddy List
Szakal06
Junior Member

images/avatars/avatar-3367.gif

Registration Date: 09-09-2006
Klan: Terra Inc0gnita

Karawany robie tylko wtedy gdy nie mam wyjścia.
Ostatnio wypadły mi Giętkie Spodnie Big Grin

04-01-2007 13:12 Szakal06 is offline Search for Posts by Szakal06 Add Szakal06 to your Buddy List
elmo
Newbie

Registration Date: 16-09-2006

Generalnie syf ... ale ostatnio spaczony pierścień celności Big Grin wiec nie jest źle
04-01-2007 13:38 elmo is offline Search for Posts by elmo Add elmo to your Buddy List
yezuss
Member

images/avatars/avatar-364.jpg

Registration Date: 15-09-2006
Klan: Złodzieje Dusz

Najlepszy drop ... Dobry sztylet Roll Eyes

Kupie Dobrą Antyczną/Demoniczną Kosę
04-01-2007 14:47 yezuss is offline Search for Posts by yezuss Add yezuss to your Buddy List
Surem
King

Registration Date: 05-12-2006
Kraina: Moria V

Obręcz Przezorności ZAMKNIJ

Hełm

Obrona: 1

Cechy: CHARYZMA +5, SPOSTRZEGAWCZOŚĆ +2
Wymagania: POZIOM: 6, SIŁA: 1

Cena sprzedaży: 3 500 PLN

Antyczna Pałka ZAMKNIJ

Broń jednoręczna

Obrażenia: 8 - 11

Cechy: Trafienie +4, obrażenia broni +5, ZWINNOŚĆ +10
Wymagania: SIŁA: 10, POZIOM: 8

Cena sprzedaży: 5 100 PLN

A mi to sie losnelo
Jesio pare paleczek nozykow i kaskow Tongue
04-01-2007 15:08 Surem is offline Search for Posts by Surem Add Surem to your Buddy List
Speed
Lord

images/avatars/avatar-2687.gif

Registration Date: 30-11-2006
Klan: -Fusion-

ja na 24 wybrawach dalekich udalo mi sie zrobic 11 i na nich dostalem strzelbe alulet celnosci ktorego sprzedalem i kilkanascie palek wiec uwazam ze ta karawana do dobra zecz pozdrawiam Speed

Chociażbym chodził ciemną doliną zła się nie ulękne bo ono jest we mnie.

Zdejmijcie tego super tmoda DiM'a czepia sie wszystkiego
04-01-2007 16:51 Speed is offline Search for Posts by Speed Add Speed to your Buddy List View the MSN Profile for Speed
Pages (7): [1] 2 3 next » ... last » Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New Thread Thread is closed
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Nasze dropy podczas karawany wypraw

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH