Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Awaria routera i prace konserwacyjne - REKOMPENSATA » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Awaria routera i prace konserwacyjne - REKOMPENSATA 10 Ankieta - średnia ocena: 4,60
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
miss_woland
Double Ace


Data rejestracji: 19-02-2008
Postów: 115
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: z Torunia

Awaria routera i prace konserwacyjne - REKOMPENSATA Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W związku z "awarią routera i pracami konserwacyjnymi" część z graczy "nie pograła".
Część z tej części ma konto premium.
Wypadałoby zaproponować graczom jakąś rekompensatę.
Daleki jestem od roszczeń (jakie widziałem na forum) typu - "pół roku za darmo dają w innych grach".
Ale JEDEN dzień premium NALEŻY się graczom bezwzględnie.
Ja mogłem puścić wyprawki do południa a później juź tylko późnym wieczorem.
Na 24 pielgrzymki puściłem chyba 3 a potem poszedłem spać Smile
Dzień premium przepadł.

NIKT NIE POWINIEN MIEĆ PRETENSJI, że coś się popsuło.
NIe chodzi również o czas usuwania awarii, bo rozumiem mogłby być dłuższy.

Ale usługodawca powinien szanować usługobiorcę.
WYPADAŁO już dla zażegnania złych nastrojów zaproponować graczom np. dodatkowy dzień premium.

__________________
pozdrawiam
nick: miss_woland

proszę o kontakt w grze, nie czytam PW.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez miss_woland: 12-03-2009 18:59.

12-03-2009 18:58 miss_woland jest offline Szukaj postów użytkownika: miss_woland Dodaj miss_woland do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Temat wybitnie nie-systemowy. Przenoszę od Misz-masza.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

12-03-2009 19:00 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
cheapgun
Viking


images/avatars/avatar-21728.jpg

Data rejestracji: 12-03-2008
Postów: 502
Klan: Armia Cienia/Siewcy Smierci
Kraina: Necropolia III; Necropolia VIII; Moria IV
Skąd: Armia Cienia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Juz widze rekompensate rotfl
I do kazdej wyprawki hot dog z full dodatkami rotfl

Moim zdaniem pomysl bzdurny (ciekaw jestem wg jakiego klucza administracja ma przyznawac te dodatkowe premium Tongue )

__________________


by Alvaria

chytry MESS chytry

Beware the Beast man, for he is the Devil's pawn...

12-03-2009 19:12 cheapgun jest offline Szukaj postów użytkownika: cheapgun Dodaj cheapgun do Listy kontaktów
WoLL
Triple Ace


images/avatars/avatar-18594.jpg

Data rejestracji: 24-10-2008
Postów: 214
Klan: Dynastia
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Rabka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pytanie:Jesteś tak uzależniony od BW,że kilka godzin nie wytrzymasz?,poza tym co Ci z jednego dnia premium.? I jeszcze jedno,nie jest to przecież wina administracji....jak masz się pluć to do tych co maja routery!
12-03-2009 19:51 WoLL jest offline Szukaj postów użytkownika: WoLL Dodaj WoLL do Listy kontaktów
Burakasa
Double Ace


images/avatars/avatar-17360.gif

Data rejestracji: 22-10-2008
Postów: 116
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Może niech ci zwrócą te kilka/kilkanaście groszy za premium... bez sensu.
To byłoby tak samo jakbyś grał w jakąkolwiek grę i by ci wyłączyli prąd i byś żądał za to jakiejkolwiek wynagrodzenia... normalnie żal.
Straciłeś tylko ileś tam groszy więc to nie duża strata.
A równie dobrze żadna z wypraw itp. mogłaby się nie udać i by ci wyszło na jedno.

__________________

Całe życie z wariatami rotfl
12-03-2009 20:17 Burakasa jest offline Szukaj postów użytkownika: Burakasa Dodaj Burakasa do Listy kontaktów
Puma
Emperor


Data rejestracji: 04-12-2006
Postów: 1.378
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moim zdaniem jestes nieźle pokrecowy

weź sobie daj urlop od BW i schowaj kabel od neta

sam mam premke ale jakos na rekompensacie mi nie zalezy
12-03-2009 20:55 Puma jest offline Szukaj postów użytkownika: Puma Dodaj Puma do Listy kontaktów
NTT
Triple Ace


Data rejestracji: 03-05-2008
Postów: 164
Klan: rts
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

powiem tak ja nawet nie wiedziałem ze takie coś było bo pracuje i w pewnych godzinach nie jestem na bw.i zapewne autorowi nie chodzi o to ze musi mieć te kilkanaście godzin premium zwrócone ,tylko o to ze ty akceptując regulamin zawierasz tzw umowę o działanie czyli bw team daje ci możliwość gry darmowej na pewnych zasadach ograniczenie 12 wypraw 8 ataków lub płatna ataki i wprawy powiększone do 24 i 16.
a teraz do sedna ty zawierając umowę np u dostawcy netu podpisujesz umowę wszytko gra i się kreci i nagle na jedne dzień ba nawet na dwanaście ci neta wyłączają to co nie dzwonisz do dostawcy neta i nie chcesz rekompensaty za te 12 godzin????Confused no tak pewnie wyjdzie jakies 1 zloty wiec po co się starać, ale przysłowia z pewnej uwielbianej prze zemnie książki ,mieć złotówkę lub jej niemieć to juz w sumie 2 zlote.)
Druga sprawa Bw wykupuje jakieś tam serwery i inne rzeczy nie znam się i pewnie w swoich umowach maja zapisane ze w ramach pewnych sprawach mogą wnioskować o rekompensatę.
My klienci chcemy mieć prawo domagania sie o to by zakupiony towar na określony czas i nie dostarczany w czasie odpowiednim powoduje ze możemy czuć sie wykiwani.(mowie tylko o takich sytuacjach kiedy to bw nie dostarcza produktu, sam znam osobę która gra i jest o jakieś 8 godzin do przodu i tez nie może korzystać ze wszystkich godzin które by mógł poświecić grze )
12-03-2009 21:17 NTT jest offline Szukaj postów użytkownika: NTT Dodaj NTT do Listy kontaktów
cheapgun
Viking


images/avatars/avatar-21728.jpg

Data rejestracji: 12-03-2008
Postów: 502
Klan: Armia Cienia/Siewcy Smierci
Kraina: Necropolia III; Necropolia VIII; Moria IV
Skąd: Armia Cienia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by NTT
powiem tak ja nawet nie wiedziałem ze takie coś było bo pracuje i w pewnych godzinach nie jestem na bw.i zapewne autorowi nie chodzi o to ze musi mieć te kilkanaście godzin premium zwrócone ,tylko o to ze ty akceptując regulamin zawierasz tzw umowę o działanie czyli bw team daje ci możliwość gry darmowej na pewnych zasadach ograniczenie 12 wypraw 8 ataków lub płatna ataki i wprawy powiększone do 24 i 16.
a teraz do sedna ty zawierając umowę np u dostawcy netu podpisujesz umowę wszytko gra i się kreci i nagle na jedne dzień ba nawet na dwanaście ci neta wyłączają to co nie dzwonisz do dostawcy neta i nie chcesz rekompensaty za te 12 godzin????Confused no tak pewnie wyjdzie jakies 1 zloty wiec po co się starać, ale przysłowia z pewnej uwielbianej prze zemnie książki ,mieć złotówkę lub jej niemieć to juz w sumie 2 zlote.)
Druga sprawa Bw wykupuje jakieś tam serwery i inne rzeczy nie znam się i pewnie w swoich umowach maja zapisane ze w ramach pewnych sprawach mogą wnioskować o rekompensatę.
My klienci chcemy mieć prawo domagania sie o to by zakupiony towar na określony czas i nie dostarczany w czasie odpowiednim powoduje ze możemy czuć sie wykiwani.(mowie tylko o takich sytuacjach kiedy to bw nie dostarcza produktu, sam znam osobę która gra i jest o jakieś 8 godzin do przodu i tez nie może korzystać ze wszystkich godzin które by mógł poświecić grze )


To ja sie spytam: jesli z powodu awarii rozdzielni pradu w Warszawie nie obejrzysz ulubionego M jak Milosc, to z tytulu rekompensaty pozwiesz spolke energetyczna czy telewizje publiczna? A moze pomyslodawca serialu powinien Ci wyslac script odcinka sms? Big Grin

__________________


by Alvaria

chytry MESS chytry

Beware the Beast man, for he is the Devil's pawn...

12-03-2009 21:39 cheapgun jest offline Szukaj postów użytkownika: cheapgun Dodaj cheapgun do Listy kontaktów
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zdecydowanie jestem za! Rekompensaty się należą! Tylko od hmm od kogo? O_o Może od TP-sy? To z nimi było najwięcej zadymy. Od BW Temu? O_o Ale nie rozumiem dlaczego? Przecież serwery działały cały czas. Nawet więcej, gdybyś skorzystał z proxy mógłbyś się z nimi łączyć, a że nie korzystałeś... No cóż to już ewidentnie nie jest wina administracji. Tak więc nie wiem dlaczego uważasz, że coś się Tobie NALEŻY. A jeśli nawet to na pewno nie od BW Teamu, bo nie z ich strony wyniknął problem, nawet więcej, był od nich całkowicie niezależny.

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




12-03-2009 21:44 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
Dark Knight
Triple Ace


Data rejestracji: 20-02-2008
Postów: 210

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gwoli jasności -nie chcę żadnej rekompensaty - ale może jakiś dowód że to z winy tp - dzwoniłem do nich z prośbą o wyjaśnienie - oni nie mieli żadnych zgłoszeń że są problemy - internet działał prawidłowo - nie można było tylko wejść na forum i to nie przez parę godzin w moim przypadku to było 3 dni - gry po 5 minut i parę paręnaście godzin przerwy - łatwo jest napisać że to z winy kogoś - mam tylko nadzieje że weźmiecie to sobie do serca i nie powtórzy się to już więcej w takiej skali - bo się będę musiał zastanowić czy rzeczywiście nie gram za długo i zrezygnować z Waszych usług z "wielkim bólem serca" a dla Was ze stratą kasy - tak więc odrobinę szacunku dla tych dzięki których abonamentowi - między innymi - ta gra istnieje - bo nie posądzam Was o altruizm????
12-03-2009 22:57 Dark Knight jest offline Szukaj postów użytkownika: Dark Knight Dodaj Dark Knight do Listy kontaktów
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja szczerze mówiąc też nie wiem z czyjej to winy na 100%, ale np ja nie miałem ani chwili problemu z dostępem. Tak jak wielu graczy z resztą. Tak więc nawet jeśli nie wiem czyja to była wina, to wiem czyja nie Wink

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




12-03-2009 23:12 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sejan napisał(a)
Ja szczerze mówiąc też nie wiem z czyjej to winy na 100%, ale np ja nie miałem ani chwili problemu z dostępem. Tak jak wielu graczy z resztą. Tak więc nawet jeśli nie wiem czyja to była wina, to wiem czyja nie Wink
ja się pod tym podpisze Smile tak sobie przeglądałem " Bugi i problemy techniczne " Big Grin Big Grin i się dziwiłem o co im chodzi mi BW działa i znajomym też Tongue

cóż zmieńcie dilera bo ten wam kiepski towar sprzedaje, a lewym świństwem się tylko można zatruć rotfl Tongue

co do rekompensaty Wink chyba 17-22gr dzień premium kosztuje Tongue Tongue

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

12-03-2009 23:18 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
miss_woland
Double Ace


Data rejestracji: 19-02-2008
Postów: 115
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: z Torunia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez miss_woland
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wyjaśnienia:
Kupuję premium w grze i gra nie działa.
Inne usługi działają a gra nie.
Kupując premium mam w nosie to z kim BW podpisuje umowy na serwery, jacy informatycy mają pisać skrypty, itp... MNIE TO NIE INTERESUJE.
JA KUPUJĘ PRAWO DO GRY PREMIUM - I CHCĘ OTRZYMAĆ TO ZA CO ZAPŁACIŁEM.
Nie ważne czy kosztje to 3 gr czy 3 zł. Zapłaciłem - chcę otrzymać.
Dla mnie nie jest stroną serwerownia czy inny podmiot, który świadczy usługi dla BW.
Ja mu nie płacę. Ja płacę BW, a BW płaci im.
Koniec dyskusji.
Kupując samochód w salonie, w wypadku awarii nie jedziemy np. do Malezji z reklamacją bo tam została wyprodukowana ta część. Nas to nie interesuje. Jak również tłumaczenie sprzedawcy :

cytat:
Sejan napisał(a)
A jeśli nawet to na pewno nie od BW Teamu, bo nie z ich strony wyniknął problem, nawet więcej, był od nich całkowicie niezależny.


NIE INTERESUJE MNIE PROBLEM WINY. Nie jest winą polskiego sprzedawcy samochodu wadliwa część wyprodukowana w np. Malezji. Nawet więcej, problem jest od nich całkowicie niezależny.
A sprzedawca odpowiada Frown


Nie odpowiadacie za klęski żywiołowe, kataklizmy, wojny i rozruchy jeśli byłoby to powodem niedostarczenia podmiotu umowy Smile . Ale BW Team podał komunikat: Awaria routera i prace konserwacyjne - czyli odpowiadacie.


Bo takie jest polskie prawo - sprzedałeś - odpowiadasz za to co sprzedałeś.
I nie ważne, że wypadło coś od Was "niezależnego".


A tym którym zabrakło wyobraźni podam lepszy przykład:
Zapłaciliście np miesięczny abonament zatelewizję kablową. Przez 3 tygodnie nie ma telewizji a przez 1 tydzień jest. I przychodzi rachunek za cały miesiąc. Płacicie????

Bardzo proszę głupio nie odpisywać, że tylko jeden dzień nie było premium i że to mało kosztuje gracza - BO TO JA WIEM. Proszę mi również nie odpisywać, że powinienem posiadać umiejętność łączenia się przez PROXY.
Jest to tak samo mądre, jak stwierdzenie sprzedawcy samochodu, że mam mieć umiejętności mechanika, jak coś się popsuje to mam sobie zreperować.
Chodzi mi o zasadę.

Gratuluję BW Team odkrywczego i nowatorskiego spojrzenia na prawne uwarunkowania handlu Smile

PS
Ustawa niższego rzędu nie znosi ustawy wyższego rzędu - czyli napsaliście że nie odpowiadacie, a polskie prawo mówi że odpowiadacie, to: "...bramka nr 3 - pech..."

__________________
pozdrawiam
nick: miss_woland

proszę o kontakt w grze, nie czytam PW.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez miss_woland: 13-03-2009 00:30.

13-03-2009 00:27 miss_woland jest offline Szukaj postów użytkownika: miss_woland Dodaj miss_woland do Listy kontaktów
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy Ty czytasz w ogóle co się do Ciebie pisze? Roll Eyes No dobrze jak wolisz na przykładach to Ci przestawię na twoim własnym.

Zapłaciliście np miesięczny abonament za telewizję kablową. Przez 3 tygodnie nie ma prądu i nie działa Ci telewizor. przez ostatni 1 tydzień jest. Przychodzi rachunek za cały miesiąc abonamentu. Płacisz???? A może piszesz pismo o rekompensatę do lokalnej gazety, bo podała informację, że przez 3 tygodnie nie będzie prądu?

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




13-03-2009 01:12 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
miss_woland
Double Ace


Data rejestracji: 19-02-2008
Postów: 115
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: z Torunia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez miss_woland
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

SEJAN - Ja czytam, ale chyba Ty Nie Smile
W takim wypadku jak opisałeś - płacę.
Ale jeśli dostawca telewizji napisze tak jak Wy: "prace konserwacyjne nadajnika" to NIE PŁACĘ. Nawet jeśli kablówka NIE JEST WŁAŚCICIELEM NADAJNIKA.

Inny przykład:
Dostawa terminowa (z podpisaną umową) do klienta. W umowie zastrzeżone odsetki w wypadku niedotrzymania teminu. TO JEST obecnie STANDARD.

I przywozisz jeden dzień później i mówisz klientowi: Sorry, ale był wypadek na autostradzie, np. w Niemczech (czy w Polsce) nie zdążyłem.

ALE PŁACISZ (karę umowną lub odsetki lub dajesz klientowi opust).

Pomimo, że autostrada nie jest Twoja, pomimo, że nie masz NIC wspólnego z wypadkiem. Płacisz. Bo się umówiłeś, na dostarczenie towaru (usługi) i nie dostarczyłeś.

NIE DOSTARCZYLIŚCIE MI USŁUGI.

A inni tego dnia nie mieli problemów. Inne gry działały, net działał, inne usługi działały, elektrownia też Smile

edity: orty i dodałem słowo "chyba" w 1 zdaniu (żeby nie było niegrzecznie)

EDIT2:
Nie zależy mi na zwrocie premium, ale na moim samopoczuciu.

Zamiast "przepraszamy" usłyszliśmy "nie nasza wina"
Powtórzę po raz 3: nie rozmawiamy o tym czyja to wina.

__________________
pozdrawiam
nick: miss_woland

proszę o kontakt w grze, nie czytam PW.

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez miss_woland: 13-03-2009 09:47.

13-03-2009 09:10 miss_woland jest offline Szukaj postów użytkownika: miss_woland Dodaj miss_woland do Listy kontaktów
ifryt
Member


Data rejestracji: 12-03-2008
Postów: 47
Klan: aVe
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VII
Skąd: ze szpitala psychiatrycznego

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sejan napisał(a)
Czy Ty czytasz w ogóle co się do Ciebie pisze? Roll Eyes No dobrze jak wolisz na przykładach to Ci przestawię na twoim własnym.

Zapłaciliście np miesięczny abonament za telewizję kablową. Przez 3 tygodnie nie ma prądu i nie działa Ci telewizor. przez ostatni 1 tydzień jest. Przychodzi rachunek za cały miesiąc abonamentu. Płacisz???? A może piszesz pismo o rekompensatę do lokalnej gazety, bo podała informację, że przez 3 tygodnie nie będzie prądu?


Mylisz pojęcie Smile zobacz z jednej strony masz 1 usługodawcę, czyli TV a z drugiej firmę dostarczającą prąd, a tu masz jednego usługodawcę - BW, który dostarcza Ci grę, za pomocą serwerów, które to on wynajmuje i odpowiada za swojego podwykonawcę.

W sumie też nie za bardzo zależy mi na zwrocie, etc. ale miss_woland ma rację, BW powinno ponosić konsekwencje za swoich pracowników/podwykonawców i tak jest w każdej firmie, zapraszam do poczytania kodeksów Smile oczywiście wszystkimi kosztami, które poniesie na rzecz graczy może obciążyć administracje serwerów.

__________________
NICK NECRO UK: Nemeyeth
R11: Nemeyeth
13-03-2009 09:23 ifryt jest offline Szukaj postów użytkownika: ifryt Dodaj ifryt do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niektórzy to chyba zapomnieli na co się godzili Smile w ramach przypomnienia.

cytat:

§1 Ogólne warunki użytkowania

I. Uczestnictwo w grze BloodWars oraz korzystanie z portalu wymaga zaakceptowania ROWU.
II. Gra BloodWars-WojnyKrwi jest bezpłatną grą dostępną za pośrednictwem sieci Internet. BW Team nie ponosi odpowiedzialności za utracone dane, trudności z dostępem do gry, błędy programowe i inne czynniki wpływające na przebieg i jakość gry.
III. Twórcy zastrzegają sobie prawo do wstrzymania udostępniania gry w dowolnym momencie.
W szczególności podstawą do podjęcia ww. decyzji mogą być:
- brak możliwości technicznych dalszego prowadzenia serwisu,
- brak środków finansowych na dalsze prowadzenie serwisu,
- brak kont premium na serwerze,
- inne czynniki zewnętrzne, niezależne od BW Team uniemożliwiające dalsze prowadzenie serwisu, w tym przepisy prawa.
IV. Wszelkie przedmioty, postacie oraz inne dane zawarte w grze mają postać wirtualną i są wyłączną własnością BW Team. Dane te nie mogą podlegać odsprzedaży lub roszczeniom ze strony osób trzecich. Użytkownik nie nabiera do nich żadnych praw i nie może w związku z tym dochodzić żadnych roszczeń.



Poza tym




więc jakiej wy się rekompensaty domagacie ^^ Premium którego nikt ci nie każe kupować Big Grin ciekawe ile osób czyta regulaminy, umowy zanim je podpiszę/zaakceptuje.

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

13-03-2009 10:30 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
Hakai
King


Data rejestracji: 12-06-2008
Postów: 773
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
miss_woland napisał(a)
EDIT2:
Nie zależy mi na zwrocie premium, ale na moim samopoczuciu.


To kup sobie czekoladę...

Ludzie są czasem zdrowo pierd..... w głowę...

__________________
Motto działu System Gry Forum BW:
Nie chcesz dostać w pysk, to nie wychodź na ring...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Hakai: 13-03-2009 10:50.

13-03-2009 10:50 Hakai jest offline Szukaj postów użytkownika: Hakai Dodaj Hakai do Listy kontaktów
Sebro
Forum Ace


Data rejestracji: 15-06-2007
Postów: 80
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale czy ktoś zauważył jeden szczególik? W ogłoszeniach Konrad zamiescił link przez który można było "obejść" Ową awrię. Ja z niego skorzystałem i smigało bw normalnie. Fakt, że pusto było na serwie, bo same zielone kropki ale chodzi o to, że możliwość grania była, a sposób obejścia podany.

__________________
Nick w grze: Sebro
13-03-2009 11:18 Sebro jest offline Szukaj postów użytkownika: Sebro Dodaj Sebro do Listy kontaktów
miss_woland
Double Ace


Data rejestracji: 19-02-2008
Postów: 115
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: z Torunia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez miss_woland
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Raziel_Garet napisał(a)

więc jakiej wy się rekompensaty domagacie ^^ Premium którego nikt ci nie każe kupować Big Grin ciekawe ile osób czyta regulaminy, umowy zanim je podpiszę/zaakceptuje.


Wyobraź sobie swoją minę:
kupiłeś samochód w salonie, popsuł się, idziesz do sprzedawcy a on na to:
po co Ci samochód, którego nikt ci nie każe kupować Big Grin

Gra BloodWars-WojnyKrwi jest bezpłatną grą dostępną za pośrednictwem sieci Internet....

Od kiedy kupiłem PREMIUM - NIE JEST (dla mnie) BEZPŁATNA. Można w regulaminie napisać 100x BEZPŁATNA - ale jak ktokolwiek płaci to gra dla nich bezpłatną nie jest.

W regulaminie nie wolno zawrzeć postanowień niezgodnych z obowiązującym prawem.
Jeśli takie są - z mocy prawa są nie ważne (typu: sprzedałem i nie odpowiadam)

Jeśli napiszesz swój własny regulamin np. Można mnie zabić, to jeśli ktoś Cię zabije będzie ponosił odpowiedzialność.
Bo jak wcześnie napisałem:
Ustawa niższego rzędu nie znosi ustawy wyższego rzędu.

Post Hakai oprócz próby obrażenia mnie jest poza komentarzem. Pobaw się kolego kredkami, jak nie masz nic mądrego do powiedzenia (inni mieli inne zdanie, ale też mieli argumenty)

POST PONIŻEJ:
Przykład bez sensu. W ty wypadku odpowiada ZD. Ale jakbyś zamówił samochód do domu i sprzedawca w drodze do Ciebie wpadłby w tą dziurę to ODPOWIADA sprzedawca.

__________________
pozdrawiam
nick: miss_woland

proszę o kontakt w grze, nie czytam PW.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez miss_woland: 13-03-2009 11:33.

13-03-2009 11:24 miss_woland jest offline Szukaj postów użytkownika: miss_woland Dodaj miss_woland do Listy kontaktów
goompas
King


Data rejestracji: 11-08-2006
Postów: 954

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestescie jakby to dosatnie powiedziec, ale zeby warna nie dostac Big Grin .. dziecinni.
Zalozmy masz taka sytuacje:
Kupiles nowy samochod w salonie, pojezdziles tydzien, wyjechales na droge a tutaj taaaaakaaaaa dziura no i siup zerwales zawieszenie. Co robisz w takim wypadku? Wracasz do salonu i zadasz nowego samochodu, no bo przeciez ten sie zepsul? Big Grin
Sytuacja analogiczna, ale gdybys dalej mial problemy ze zrozumieniem podstaw
samochod = gra
droga = siec
Ciekaw jestem jak dlugo by sie smiali w takim salonie Big Grin

Pomsyl czasami, to naprawde wbrew obiegowej opinii nie boil.

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez goompas: 13-03-2009 11:29.

13-03-2009 11:27 goompas jest offline Szukaj postów użytkownika: goompas Dodaj goompas do Listy kontaktów
Kargho
Zło w proszku


images/avatars/avatar-25467.jpg

Data rejestracji: 17-08-2007
Postów: 908
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
miss_woland napisał(a)
cytat:
Raziel_Garet napisał(a)

więc jakiej wy się rekompensaty domagacie ^^ Premium którego nikt ci nie każe kupować Big Grin ciekawe ile osób czyta regulaminy, umowy zanim je podpiszę/zaakceptuje.


Wyobraź sobie swoją minę:
kupiłeś samochód w salonie, popsuł się, idziesz do sprzedawcy a on na to:
po co Ci samochód, którego nikt ci nie każe kupować Big Grin

Gra BloodWars-WojnyKrwi jest bezpłatną grą dostępną za pośrednictwem sieci Internet....

Od kiedy kupiłem PREMIUM - NIE JEST (dla mnie) BEZPŁATNA. Można w regulaminie napisać 100x BEZPŁATNA - ale jak ktokolwiek płaci to gra dla nich bezpłatną nie jest.

W regulaminie nie wolno zawrzeć postanowień niezgodnych z obowiązującym prawem.
Jeśli takie są - z mocy prawa są nie ważne (typu: sprzedałem i nie odpowiadam)

Jeśli napiszesz swój własny regulamin np. Można mnie zabić, to jeśli ktoś Cię zabije będzie ponosił odpowiedzialność.
Bo jak wcześnie napisałem:
Ustawa niższego rzędu nie znosi ustawy wyższego rzędu.

Post kolegi jest poza komentarzem.


Ale się na ten regulamin zgodziłeś. Z pełną świadomością zakładając konto. Więc Twoje rozstrzenia są bez podstawne i o to chodziło Razielowi.

__________________

13-03-2009 11:27 Kargho jest offline Strona domowa Kargho Szukaj postów użytkownika: Kargho Dodaj Kargho do Listy kontaktów
Aelirenn
Oczopsujka ;)


images/avatars/avatar-13644.gif

Data rejestracji: 09-11-2007
Postów: 147
Klan: M.a.N.; -69-
Kraina: Necropolia II; Necropolia IV
Skąd: Z Zimy

RE: Awaria routera i prace konserwacyjne - REKOMPENSATA Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
miss_woland napisał(a)
W związku z "awarią routera i pracami konserwacyjnymi" część z graczy "nie pograła".
Część z tej części ma konto premium.
Wypadałoby zaproponować graczom jakąś rekompensatę.


Zarzućmy na chwilę regulamin i załóżmy, że BW Team postanowi zrekompensować te straty. Na jakiej podstawie wytypujesz tą część części?

Z tego co kojarzę, to były ze dwa, trzy krótkie pady, przynajmniej na tych serwerach, na których ja gram, ale dalsze problemy dotyczyły tylko graczy, którzy korzystają z neostrady.
U mnie w klanie spora część osób nawet nie wiedziała, że są jakieś trudności z połączeniem z BW Smile

__________________
... fascinating ...



r3: Aelirenn [MaN]
r6: Ahmar [-69-]
13-03-2009 11:34 Aelirenn jest offline Szukaj postów użytkownika: Aelirenn Dodaj Aelirenn do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
miss_woland napisał(a)
Gra BloodWars-WojnyKrwi jest bezpłatną grą dostępną za pośrednictwem sieci Internet....

Od kiedy kupiłem PREMIUM - NIE JEST (dla mnie) BEZPŁATNA. Można w regulaminie napisać 100x BEZPŁATNA - ale jak ktokolwiek płaci to gra dla nich bezpłatną nie jest.


Dlatego zamieściłem ci screena Wink

cytat:
Raziel_Garet napisał(a)




__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

13-03-2009 11:46 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
H-E-R-O-S
Ex-Team


images/avatars/avatar-25609.png

Data rejestracji: 11-01-2009
Postów: 1.840
Klan: Forever White Dragon
Kraina: Necropolia II
Skąd: KOSZALIN

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kurczę ja rozumiem,jeżeli takie awarie lub jakieś inne przerwy zdarzałyby się częściej ,to wtedy można byłoby działać w tym kierunku i walczyć o jakąś rekompensate Wink
Ale nie róbmy scenchytry ,raz lub dwa może się zdarzyć taka awaria Wink


W sumie dałeś mi do myślenia Evil ,korzystam z internetu radiowego i tu często są jakieś przerwy w dostawie internetu,może powinienem o coś zawalczyć Happy (np. jeden miesiąc nie płace na int.),hmm a może lepiej zmienię dostawcęchytry ?


__________________

13-03-2009 13:14 H-E-R-O-S jest offline Szukaj postów użytkownika: H-E-R-O-S Dodaj H-E-R-O-S do Listy kontaktów
cheapgun
Viking


images/avatars/avatar-21728.jpg

Data rejestracji: 12-03-2008
Postów: 502
Klan: Armia Cienia/Siewcy Smierci
Kraina: Necropolia III; Necropolia VIII; Moria IV
Skąd: Armia Cienia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Sebro
Ale czy ktoś zauważył jeden szczególik? W ogłoszeniach Konrad zamiescił link przez który można było "obejść" Ową awrię. Ja z niego skorzystałem i smigało bw normalnie. Fakt, że pusto było na serwie, bo same zielone kropki ale chodzi o to, że możliwość grania była, a sposób obejścia podany.


I mysle ze tyle w temacieWink

A na pocieszenie zostaje tabliczka czekolady rotfl

__________________


by Alvaria

chytry MESS chytry

Beware the Beast man, for he is the Devil's pawn...

13-03-2009 13:39 cheapgun jest offline Szukaj postów użytkownika: cheapgun Dodaj cheapgun do Listy kontaktów
goompas
King


Data rejestracji: 11-08-2006
Postów: 954

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
H-E-R-O-S napisał(a)

W sumie dałeś mi do myślenia Evil ,korzystam z internetu radiowego i tu często są jakieś przerwy w dostawie internetu,może powinienem o coś zawalczyć Happy (np. jeden miesiąc nie płace na int.),hmm a może lepiej zmienię dostawcęchytry ?

W takiej sytuacji poradzilem rodzica aby "porozmawiali" ze swoim providerem, dzieki czemu obnizyl im sie abonament o polowe Smile a ze korzystaja niewiele no coz Smile
13-03-2009 14:08 goompas jest offline Szukaj postów użytkownika: goompas Dodaj goompas do Listy kontaktów
Quba_xP
Double Ace


images/avatars/avatar-23151.jpg

Data rejestracji: 03-03-2008
Postów: 121
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: Blackpool

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dokładnie tak jak sebro napisał..

miss - skoro nie jestes na tyle bystry by korzystać z informacji podanych przez administracje mozesz miec pretensje tylko do siebie. I zanim zrobisz afere, upewnij sie czy masz racje Wink

__________________
Valar Morghulis
13-03-2009 14:11 Quba_xP jest offline Szukaj postów użytkownika: Quba_xP Dodaj Quba_xP do Listy kontaktów
jedi3244
Lord


images/avatars/avatar-16245.jpg

Data rejestracji: 10-12-2007
Postów: 464
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Naboo

RE: Awaria routera i prace konserwacyjne - REKOMPENSATA Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
miss_woland napisał(a)
Ale usługodawca powinien szanować usługobiorcę.
WYPADAŁO już dla zażegnania złych nastrojów zaproponować graczom np. dodatkowy dzień premium.



z tego co wiem to uslugodawca w tym przypadku bw team nie zawinil i na dobra sprawe nic nie musi robic w sprawie braku lacznosci i jakis dziwnych odszkodowan Smile

servery dzialaly caly czas dobrze Smile a ze kilka osob mialo problem z dostaniem sie do nich bo po drodze padly urzadzenia to wina bw czy wlasciciela urzadzen ? odp.chyba nie musze mowic czyja to wina Smile

a pozatym jak juz ktos mowil mozna bylo sie dostac w inny sposob na servery bw ale jak komus sie nie chcialo czytac to juz napewno wina bw bo nie nauczyli czytac ze zrozumieniem


ludzie ogarnijcie sie troche , nie dziala wam net nie mozecie dostac sie na bw (i nie tylko) to tez wina bw teamu Smile


za cale zlo swiata dla was odpowiada pewnie bw team

temat do zamkniecia jak dla mnie i +1 dla autora za brak myslenia Smile

__________________

R10 Bounty_Hunter

13-03-2009 14:16 jedi3244 jest offline Szukaj postów użytkownika: jedi3244 Dodaj jedi3244 do Listy kontaktów
Aelirenn
Oczopsujka ;)


images/avatars/avatar-13644.gif

Data rejestracji: 09-11-2007
Postów: 147
Klan: M.a.N.; -69-
Kraina: Necropolia II; Necropolia IV
Skąd: Z Zimy

RE: Awaria routera i prace konserwacyjne - REKOMPENSATA Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
jedi3244 napisał(a)

a pozatym jak juz ktos mowil mozna bylo sie dostac w inny sposob na servery bw ale jak komus sie nie chcialo czytac to juz napewno wina bw bo nie nauczyli czytac ze zrozumieniem




Gwoli ścisłości to niektórzy nie mogli również wejść na forum, więc ciężko żeby przeczytali Wink

Chociaż zawsze zostaje IRC. Mało popularne, ale tam też czasem siedzi ktoś, kto pomoże Wink

__________________
... fascinating ...



r3: Aelirenn [MaN]
r6: Ahmar [-69-]
13-03-2009 14:22 Aelirenn jest offline Szukaj postów użytkownika: Aelirenn Dodaj Aelirenn do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Awaria routera i prace konserwacyjne - REKOMPENSATA

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH