Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Osiedlowe IP » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Osiedlowe IP 5 Ankieta - średnia ocena: 6,40
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Pitko
Full Member


Data rejestracji: 11-12-2007
Postów: 57

Osiedlowe IP Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W związku z kilkoma banami kolegów z klanu zajrzałem na forum.
Przeglądałem właśnie regulamin na forum i trafiłem na sprawy związane z grą na tym samym IP.

Co mam zrobić, jeśli cały blok w którym mieszkam ma zbiorczy internet i to samo IP?
Szczerze mówiąc wiem, że kolega piętro niżej gra, zresztą jest w tym samym klanie.
Mam to zgłaszać? To osobne mieszkanie, w zasadzie obcy człowiek....

Czy nagle nie wejdę na BW i nie dostanę info o banie? Skąd mam wiedzieć, że z N ludzi w bloku nie gra jeszcze ktoś?

To samo tyczy się szkoły. Ludzie na przerwach tonami siedzą w pracowni i grają w BW... a ja razem z nimi.

Proszę o pomoc.
Z góry dziękuję za informacje.
13-03-2009 18:35 Pitko jest offline Szukaj postów użytkownika: Pitko Dodaj Pitko do Listy kontaktów
Killing_Joke
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15


Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 4.988
Klan: Monastyr
Skąd: Piernikowy Gród

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zgłosić gre z jednego ip , operator odrozni sobie komputery w sieci lokalnej od jednej maszyny Smile prosze wierzyć łamanie zasad z drugiej strony jest widoczne jak na dłoni

__________________
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15
13-03-2009 18:54 Killing_Joke jest offline Strona domowa Killing_Joke Szukaj postów użytkownika: Killing_Joke Dodaj Killing_Joke do Listy kontaktów AIM Screen Name of Killing_Joke: . YIM Account Name of Killing_Joke: . Zobacz profil MSN Killing_Joke
Pitko
Full Member


Data rejestracji: 11-12-2007
Postów: 57

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Pitko
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

umm.... czyli że widzicie ip wewnętrzne, w sensie lokalne?
Czyli ja zgłaszam, że ktoś ewentualnie może grać na takim ip jak ja i mam w nosie czy inni też tak postąpili?

No ok, zawsze to jakieś pocieszenie.

Czyli, że gdybym nie zgłosił, to też nie dostał bym bana, bo widzicie że to różne osoby?
Trochę słabo się na tym znam. Nie wiedziałem, że to się tak da, znaczy że jesteście w stanie to sprawdzić. Thnx.
13-03-2009 19:08 Pitko jest offline Szukaj postów użytkownika: Pitko Dodaj Pitko do Listy kontaktów
Killing_Joke
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15


Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 4.988
Klan: Monastyr
Skąd: Piernikowy Gród

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jakoś sobie radzimy Wink

__________________
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15
13-03-2009 19:10 Killing_Joke jest offline Strona domowa Killing_Joke Szukaj postów użytkownika: Killing_Joke Dodaj Killing_Joke do Listy kontaktów AIM Screen Name of Killing_Joke: . YIM Account Name of Killing_Joke: . Zobacz profil MSN Killing_Joke
goompas
King


Data rejestracji: 11-08-2006
Postów: 954

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A mozesz powidziec skad takie osoby majac wziac nicki innych?
Czesto przeciez jest to jedno ip na dziesiatki a nawet setki rodzin.
13-03-2009 20:13 goompas jest offline Szukaj postów użytkownika: goompas Dodaj goompas do Listy kontaktów
Pitko
Full Member


Data rejestracji: 11-12-2007
Postów: 57

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Pitko
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no.... w sumie dobre pytanie, bo ja wszedłem właśnie zgłosić i tam mam do wypełnienia te pola, a skąd mam to wiedzieć Oo
13-03-2009 20:15 Pitko jest offline Szukaj postów użytkownika: Pitko Dodaj Pitko do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
goompas napisał(a)
A mozesz powidziec skad takie osoby majac wziac nicki innych?
Czesto przeciez jest to jedno ip na dziesiatki a nawet setki rodzin.
Wpisz w pole " ??????? " a w uwagach napisz że gracz w pracy/domu i do sieci jest podłączonych kilka komputerów Wink

Przynajmniej ja tak zrobiłem jak grałem w pracy.

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

13-03-2009 20:23 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
goompas
King


Data rejestracji: 11-08-2006
Postów: 954

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja tam nigdy nic nie zglaszalem a gram zawsze z ip wiekszych sieci osiedlowych.
13-03-2009 20:28 goompas jest offline Szukaj postów użytkownika: goompas Dodaj goompas do Listy kontaktów
Pitko
Full Member


Data rejestracji: 11-12-2007
Postów: 57

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Pitko
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
goompas napisał(a)
Ja tam nigdy nic nie zglaszalem a gram zawsze z ip wiekszych sieci osiedlowych.

Widać faktycznie mają w jakimś panelu dosyć informacji, żeby nie wykopać ludzi, którzy siedzą na tym samym ip, nawet sę znają, kontaktują etc.
Podejżewam, że pójdę za twoim przykładem i w pewien sposób oleję temat. Na r5 grałem z bratem. To samo mieszkanie, to samo ip i opłacane z tego samego konta (tak, przelew na oba był z mojego konta). Jedynie 2 kompy, bo każdy ma swój.

Graliśmy naprawdę długo i żaden z nas nie miał bana.
Tyle tylko, że wtedy nie zagłębiałem się w temat, a jak teraz paru z mojego klanu wyleciało za multikonto, to wszedłem poczytać co gdzie i jak.
13-03-2009 20:46 Pitko jest offline Szukaj postów użytkownika: Pitko Dodaj Pitko do Listy kontaktów
kurak26
King


Data rejestracji: 22-11-2006
Postów: 871
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gra kilku osob z jednego IP to nie taki problem dopóki nie zaczniecie się sprzetem wymieniać, robic sobie pożyczek i generalnie wspierać bezinteresownie inncyh kont - co innego gra kilku osob z jednego IP a co innego umacnianie jednego konta kosztem kilku innych na tym samym IP Big Grin

nawet przy pożyczkach można zgłosić że to na jednym IP - jednak pamiętaj, że pushu ci nie wybaczą Big Grin


A po samych transakcjach widać czy to gra kilku osób czy jednej na kilku kontachBig Grin

__________________
było miło, teraz nawet 1 grosza szkoda na "wasz produkt", ale i tak pykam dalej
13-03-2009 21:43 kurak26 jest offline Szukaj postów użytkownika: kurak26 Dodaj kurak26 do Listy kontaktów
Pitko
Full Member


Data rejestracji: 11-12-2007
Postów: 57

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Pitko
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

swoją drogą... pisać samemu do siebie to taki bezsens... tudzież robić kilka innych operacji...
13-03-2009 21:55 Pitko jest offline Szukaj postów użytkownika: Pitko Dodaj Pitko do Listy kontaktów
Cambridge
Member


Data rejestracji: 04-01-2009
Postów: 29
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powiem z wlasnego doswiadczenia ze mozesz to olac , i tak sie nie polapia . Robie i robilem niemilosierne przekrety i banana jak nie mialem tak i nie mam Big Grin
13-03-2009 22:18 Cambridge jest offline Szukaj postów użytkownika: Cambridge Dodaj Cambridge do Listy kontaktów
Pitko
Full Member


Data rejestracji: 11-12-2007
Postów: 57

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Pitko
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wg zasady (bez obrazy) głupi ma zawsze szczęście :p
a tak prawdę mówiąc, to ja nie mam potrzeby robienia przecherów, nie chcę tylko dostać banana "przez pomyłkę"
13-03-2009 22:59 Pitko jest offline Szukaj postów użytkownika: Pitko Dodaj Pitko do Listy kontaktów
Artemis_spamer
Forum Ace


images/avatars/avatar-13512.jpg

Data rejestracji: 11-03-2009
Postów: 86
Klan: offtopic o_O
Kraina: Moria
Skąd: z offftopicu bo lubie spamić o_O

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a jeśli wystąpi handel pomiędzy osobami z 1 IP np po odrobine zaniźonej cenie to będzie stały czy normalny czyli np 2 dni?

__________________

14-03-2009 11:29 Artemis_spamer jest offline Strona domowa Artemis_spamer Szukaj postów użytkownika: Artemis_spamer Dodaj Artemis_spamer do Listy kontaktów AIM Screen Name of Artemis_spamer: a co cię to? o_O YIM Account Name of Artemis_spamer: a co cię to? o_O Zobacz profil MSN Artemis_spamer
Viceroy_02
Double Ace


images/avatars/avatar-22764.jpg

Data rejestracji: 10-03-2009
Postów: 143
Klan: CD
Kraina: Necropolia
Skąd: Wawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zalezy jak na sytuacje spojrzy op
Jesli uzna ze byl to push, bedzie niestety stalka

Bo jak wiadomo - push na jednym IP = ban staly


Edit: Ale zawsze mozna sie odwolac Wink

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Viceroy_02: 14-03-2009 15:45.

14-03-2009 15:45 Viceroy_02 jest offline Szukaj postów użytkownika: Viceroy_02 Dodaj Viceroy_02 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Osiedlowe IP

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH