Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » !!! Nie Za To Płace !!! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony !!! Nie Za To Płace !!! 7 Ankieta - średnia ocena: 3,577 Ankieta - średnia ocena: 3,57
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
jarlaxle
Full Member


Data rejestracji: 07-12-2007
Postów: 61
Klan: Bregan
Kraina: Moria; Moria III; Moria IV
Skąd: Biłgoraj

!!! Nie Za To Płace !!! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Żeby grać na tak zmulonym serwie jakim jest r9.

Płacę premy półroczne i oczekuje poprawy działania tego serwera.
Nie tylko ja tego oczekuje, tak myślę i wszyscy którzy myślą jak ja zapewne się wypowiedzą w tej kwestii !!

Nie mam zamiaru grac po północy, czy też o 4 nad ranem bo wtedy działa ok.
16-03-2009 21:50 jarlaxle jest offline Szukaj postów użytkownika: jarlaxle Dodaj jarlaxle do Listy kontaktów
Bartex
Member


images/avatars/avatar-17682.jpg

Data rejestracji: 03-05-2007
Postów: 39
Klan: BTK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II
Skąd: Moria

RE: !!! Nie Za To Płace !!! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Popieram przedmówce .... r9 dniem wlecze sie jak mucha w smole, tylko nocą można normalnie klikać

__________________
moj nick R13: BarteX

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Bartex: 16-03-2009 21:53.

16-03-2009 21:52 Bartex jest offline Szukaj postów użytkownika: Bartex Dodaj Bartex do Listy kontaktów
WaszKiller
King


Data rejestracji: 05-07-2007
Postów: 898
Klan: VII // BK
Kraina: Moria II
Skąd: Dęblin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Popieram ... już przecież jest kilka dni po otwarciu serwera, wszystko powinno się ustabilizować - a tu d**a.

Co tak bardzo obciąża ten serwer? Na innych takich "zawiasów" nie ma.

Caen: +1 za wulgaryzmy

__________________
Strzelam ślepakami = ) /r5

Waszka

16-03-2009 21:52 WaszKiller jest offline Szukaj postów użytkownika: WaszKiller Dodaj WaszKiller do Listy kontaktów
Piszczał
Double Ace


images/avatars/avatar-12386.gif

Data rejestracji: 14-11-2008
Postów: 118
Klan: Dies Irae
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Witonia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobrze że się tam nie rejestrowałem Smile Od razu wiedziałem że będzie kiszka pod każdym względem Smile

__________________


Link wycięty przez Administrację


16-03-2009 21:57 Piszczał jest offline Szukaj postów użytkownika: Piszczał Dodaj Piszczał do Listy kontaktów
Bartekp
Triple Ace


images/avatars/avatar-9893.jpg

Data rejestracji: 09-12-2007
Postów: 231
Klan: Asgard
Kraina: Necropolia
Skąd: Sulejów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Potwierdzam czasami muli mniej ale np teraz to muli strasznie ledwo co da sie grać ;/

__________________
R1 - Bartexp

Najemnik za free dla słabszych klanów Wink



16-03-2009 22:06 Bartekp jest offline Strona domowa Bartekp Szukaj postów użytkownika: Bartekp Dodaj Bartekp do Listy kontaktów
Puma
Emperor


Data rejestracji: 04-12-2006
Postów: 1.378
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

po pierwsze kto wam karze płacic Tongue

a teraz co do tematu to jest nowy serw i bedzie miec lagi dopoki kilku tysiecy ludzi nie odechce sie grac lub nie zostanie przeniesiony na szybciej działajacy serw

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Puma: 16-03-2009 22:14.

16-03-2009 22:14 Puma jest offline Szukaj postów użytkownika: Puma Dodaj Puma do Listy kontaktów
Yowi
Ex-Team


images/avatars/avatar-20238.gif

Data rejestracji: 02-01-2007
Postów: 1.485

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Muli, nie muli, nie pasuje wam to na inny serwer możecie przejść - mniej ruchu będzie i mniej będzie mulił Big Grin

A "żądać to możesz papieru w kiblu" chyba wszystko tłumaczy? Na serwie jest zarejestrowanych 12064 graczy na chwile gdy pisze posta. Blisko 90% gra aktywnie(nie wiem, strzelam z tym) więc czego się spodziewacie? Większość poodpada zanim dobijecie 20pkt, wtedy będzie już serwer chodził o wieele szybciej.
16-03-2009 22:16 Yowi jest offline Szukaj postów użytkownika: Yowi Dodaj Yowi do Listy kontaktów
xpmx
Triple Ace


images/avatars/avatar-8165.png

Data rejestracji: 21-11-2007
Postów: 157
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie bądź śmieszny... aktualnie na r9 jest 12k ludzi. A na innych serwach? po 18k i wszystko śmiga prawidłowo. Nawet przyjmując, że 6k z tych 18 jest nieaktywne to przy tej samej liczbie graczy inne serwery tak nie mulą ;/

Dzisiaj atak puściłem 5sek przed rzeczywistym czasem, w którym można było zaatakować i po ponad 10sek okazało się, że mój atak wszedł... ale kurde żeby strona ładowała się10sek?!

EDIT: to było do Pumy... post wyżej był pisany w trakcie redagowania mojego

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez xpmx: 16-03-2009 22:19.

16-03-2009 22:18 xpmx jest offline Szukaj postów użytkownika: xpmx Dodaj xpmx do Listy kontaktów
Yowi
Ex-Team


images/avatars/avatar-20238.gif

Data rejestracji: 02-01-2007
Postów: 1.485

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

xpmx, równie dobrze może być i 100k zarejestrowanych i mniej będzie mulić niż na takim gdzie zarejestrowanych jest 10k. Rozumiesz że tu nie chodzi o zarejestrowanych a tych co grają? Jakie obciążenie serwera może powodować osoba które nie logowała się przez miesiąc?

I odpowiedziałem na post, który nie był skierowany do mnie Tongue PP


A żeby nie było że totalny spam, to mi też muli, czasami 8sek na przeładowanie się strony, czasami 10, czasami 2sekundy... Ale nie narzekam bo wiem że tak musi być na początku serwera Tongue

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Yowi: 16-03-2009 22:26.

16-03-2009 22:20 Yowi jest offline Szukaj postów użytkownika: Yowi Dodaj Yowi do Listy kontaktów
Puma
Emperor


Data rejestracji: 04-12-2006
Postów: 1.378
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

liczba zarejestrowanych nie zalezy od obciazenia serwa

odnaszac sie do r1 moim zdaniem jak gra tam z 10k ludzi to jest dobrze a zarestrowanych jest ile 18k mimo to serw dziala szybciej to uzytkownicy powodują lagi jak z 5k ludzi kliknie w tym samym momecie to nie dziwie sie ze sa lagi
16-03-2009 22:27 Puma jest offline Szukaj postów użytkownika: Puma Dodaj Puma do Listy kontaktów
jarlaxle
Full Member


Data rejestracji: 07-12-2007
Postów: 61
Klan: Bregan
Kraina: Moria; Moria III; Moria IV
Skąd: Biłgoraj

Autor tematu Temat rozpoczęty przez jarlaxle
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Yowi napisał(a)
xpmx, równie dobrze może być i 100k zarejestrowanych i mniej będzie mulić niż na takim gdzie zarejestrowanych jest 10k. Rozumiesz że tu nie chodzi o zarejestrowanych a tych co grają? Jakie obciążenie serwera może powodować osoba które nie logowała się przez miesiąc?

I odpowiedziałem na post, który nie był skierowany do mnie Tongue PP


A żeby nie było że totalny spam, to mi też muli, czasami 8sek na przeładowanie się strony, czasami 10, czasami 2sekundy... Ale nie narzekam bo wiem że tak musi być na początku serwera Tongue


A mnie wali Twoja odpowiedz, bo płace za granie i za papier w kiblu i ma być jak chce, a Tobie jak sie podoba czekanie na zmulonego serwa to powodzenia !!!
16-03-2009 22:29 jarlaxle jest offline Szukaj postów użytkownika: jarlaxle Dodaj jarlaxle do Listy kontaktów
Yowi
Ex-Team


images/avatars/avatar-20238.gif

Data rejestracji: 02-01-2007
Postów: 1.485

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"A mnie wali Twoja odpowiedz, bo płace za granie i za papier w kiblu i ma być jak chce, a Tobie jak sie podoba czekanie na zmulonego serwa to powodzenia !!!"

Płacisz nie za to aby gra była taka jaką ty chcesz, płacisz za to aby dostać więcej wypraw ataków i mieć inne ułatwienia w grze, nie płacisz za to aby serwery działały płynnie, jedynie wykorzystujesz to, że wiesz że najczęściej na to ta kasa idzie. Jakoś nie spotkałem się chyba z kimś kto grałby i podarował kase(podarował, a nie kupił premium) dla bw team. Ja gra ci na serwie 9k osób w jednej chwili to się dziwisz że masz lagi?

Płacisz? A ile to tak w ogóle zapłaciłeś że masz takie wymagania? Gra się rozwija, twoja kasa jest przeznaczana na to abyś mógł pograć, to że teraz serwer muli to jest normalne.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Yowi: 16-03-2009 22:41.

16-03-2009 22:39 Yowi jest offline Szukaj postów użytkownika: Yowi Dodaj Yowi do Listy kontaktów
profes79
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niestety ale mulenie nowego serwa jest calkowicie normalne - sam pamietam jakie byly jazdy na r7 w jego poczatkach. Sytuacja sie ustabilizowala po jakims miesiacu.
16-03-2009 22:45
Ice Wolf
Double Ace


images/avatars/avatar-10343.gif

Data rejestracji: 10-09-2007
Postów: 128
Klan: KoDeX
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
jarlaxle napisał(a)
cytat:
Yowi napisał(a)
xpmx, równie dobrze może być i 100k zarejestrowanych i mniej będzie mulić niż na takim gdzie zarejestrowanych jest 10k. Rozumiesz że tu nie chodzi o zarejestrowanych a tych co grają? Jakie obciążenie serwera może powodować osoba które nie logowała się przez miesiąc?

I odpowiedziałem na post, który nie był skierowany do mnie Tongue PP


A żeby nie było że totalny spam, to mi też muli, czasami 8sek na przeładowanie się strony, czasami 10, czasami 2sekundy... Ale nie narzekam bo wiem że tak musi być na początku serwera Tongue


A mnie wali Twoja odpowiedz, bo płace za granie i za papier w kiblu i ma być jak chce, a Tobie jak sie podoba czekanie na zmulonego serwa to powodzenia !!!




Po 1. Grzeczniej, bo nie jesteś na targu żeby tak się wyrażać.
Po 2. Jeżeli chcesz żeby było tak jak ty chcesz to stwórz własną grę i wtedy ludzie będą płacić za to co ty chcesz.
Po 3. Czy tak trudno zrozumieć Ci prostą i logiczną odpowiedź na twoje nieuzasadnione pretensje? Po raz kolejny spróbuj sobie to wbić do głowy ( możesz do pomocy posłużyć się młotkiem, jeżeli twoje szare komórki będą stawiały opór ), że liczy się liczba aktywnych graczy, a na chwilę obecną jest ich sporo.
Po 4. To mogłem napisać nawet bez czytania całego tematu - nikt płacić Ci nie karze. Poza tym, kupując premium masz więcej wypraw itd. Nigdzie nie jest napisane, że mając premium grasz na szybkim serwerze Big Grin Nie podoba Ci się to nie płać i nie narzekaj jak 5 letnie dziecko. Troszkę cierpliwości nikomu nie zaszkodzi a Tobie najwidoczniej się przyda. A jeżeli nie możesz sobie poradzić z emocjami to rozpędź się a ściana sama się znajdzie.

__________________
R3 - Cacao Boy

16-03-2009 22:46 Ice Wolf jest offline Strona domowa Ice Wolf Szukaj postów użytkownika: Ice Wolf Dodaj Ice Wolf do Listy kontaktów
jarlaxle
Full Member


Data rejestracji: 07-12-2007
Postów: 61
Klan: Bregan
Kraina: Moria; Moria III; Moria IV
Skąd: Biłgoraj

Autor tematu Temat rozpoczęty przez jarlaxle
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Yowi napisał(a)
"A mnie wali Twoja odpowiedz, bo płace za granie i za papier w kiblu i ma być jak chce, a Tobie jak sie podoba czekanie na zmulonego serwa to powodzenia !!!"

Płacisz nie za to aby gra była taka jaką ty chcesz, płacisz za to aby dostać więcej wypraw ataków i mieć inne ułatwienia w grze, nie płacisz za to aby serwery działały płynnie, jedynie wykorzystujesz to, że wiesz że najczęściej na to ta kasa idzie. Jakoś nie spotkałem się chyba z kimś kto grałby i podarował kase(podarował, a nie kupił premium) dla bw team. Ja gra ci na serwie 9k osób w jednej chwili to się dziwisz że masz lagi?

Płacisz? A ile to tak w ogóle zapłaciłeś że masz takie wymagania? Gra się rozwija, twoja kasa jest przeznaczana na to abyś mógł pograć, to że teraz serwer muli to jest normalne.


3 serwery morii, każde po 30 PLN od ponad roku.

Poza tym płacąc staję się klientem i jako klient mam prawo wymagać.

A grzeczniej by było jakbym otrzymał rzeczową odpowiedź, a nie że mam nie grac i czekać na odświerzanie strony !!
16-03-2009 22:50 jarlaxle jest offline Szukaj postów użytkownika: jarlaxle Dodaj jarlaxle do Listy kontaktów
jarlaxle
Full Member


Data rejestracji: 07-12-2007
Postów: 61
Klan: Bregan
Kraina: Moria; Moria III; Moria IV
Skąd: Biłgoraj

Autor tematu Temat rozpoczęty przez jarlaxle
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ice Wolf napisał(a)
cytat:
jarlaxle napisał(a)
cytat:
Yowi napisał(a)
xpmx, równie dobrze może być i 100k zarejestrowanych i mniej będzie mulić niż na takim gdzie zarejestrowanych jest 10k. Rozumiesz że tu nie chodzi o zarejestrowanych a tych co grają? Jakie obciążenie serwera może powodować osoba które nie logowała się przez miesiąc?

I odpowiedziałem na post, który nie był skierowany do mnie Tongue PP


A żeby nie było że totalny spam, to mi też muli, czasami 8sek na przeładowanie się strony, czasami 10, czasami 2sekundy... Ale nie narzekam bo wiem że tak musi być na początku serwera Tongue


A mnie wali Twoja odpowiedz, bo płace za granie i za papier w kiblu i ma być jak chce, a Tobie jak sie podoba czekanie na zmulonego serwa to powodzenia !!!




Po 1. Grzeczniej, bo nie jesteś na targu żeby tak się wyrażać.
Po 2. Jeżeli chcesz żeby było tak jak ty chcesz to stwórz własną grę i wtedy ludzie będą płacić za to co ty chcesz.
Po 3. Czy tak trudno zrozumieć Ci prostą i logiczną odpowiedź na twoje nieuzasadnione pretensje? Po raz kolejny spróbuj sobie to wbić do głowy ( możesz do pomocy posłużyć się młotkiem, jeżeli twoje szare komórki będą stawiały opór ), że liczy się liczba aktywnych graczy, a na chwilę obecną jest ich sporo.
Po 4. To mogłem napisać nawet bez czytania całego tematu - nikt płacić Ci nie karze. Poza tym, kupując premium masz więcej wypraw itd. Nigdzie nie jest napisane, że mając premium grasz na szybkim serwerze Big Grin Nie podoba Ci się to nie płać i nie narzekaj jak 5 letnie dziecko. Troszkę cierpliwości nikomu nie zaszkodzi a Tobie najwidoczniej się przyda. A jeżeli nie możesz sobie poradzić z emocjami to rozpędź się a ściana sama się znajdzie.


ad.1 odpowiedziałem
ad.2 nie chce
ad.3 i 4 szkoda słów
16-03-2009 22:56 jarlaxle jest offline Szukaj postów użytkownika: jarlaxle Dodaj jarlaxle do Listy kontaktów
Xzar
Kozioł Zagłady


images/avatars/avatar-24905.jpg

Data rejestracji: 22-08-2006
Postów: 2.010
Klan: Perwersi
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jarlaxle - +1 za multipost

Przenoszę płacz do misz-maszu
16-03-2009 23:10 Xzar jest offline Szukaj postów użytkownika: Xzar Dodaj Xzar do Listy kontaktów
Trunks
Triple Ace


images/avatars/avatar-19454.gif

Data rejestracji: 24-11-2006
Postów: 212
Klan: City of Phoenix :F
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Jelenia Góra

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
jarlaxle napisał(a)

3 serwery morii, każde po 30 PLN od ponad roku.

Poza tym płacąc staję się klientem i jako klient mam prawo wymagać.

A grzeczniej by było jakbym otrzymał rzeczową odpowiedź, a nie że mam nie grac i czekać na odświerzanie strony !!


lol co za noob xD

chłopie to ty nawet nie wiesz za co płacisz xD
wejdź w grze w taka zakładkę jak Konto premium i tam jest napisane:

cytat:
Konto premium jest Twoją dobrowolną wpłatą na rzecz utrzymania serwera i rozwoju gry. W zamian otrzymasz dodatkowe możliwości, które pozwolą Ci na wygodniejszą i bardziej zaawansowaną grę. Otrzymasz między innymi większą ilość wypraw i ataków, możliwość założenia własnego klanu, powiększoną skrzynkę na wiadomości oraz wiele, wiele więcej.


więc skoro wpłaciłeś darowiznę to po co teraz płaczesz ?

PS pisze się odświeżanie, a nie odświerzanie xD

__________________

r1:Trunks

17-03-2009 00:10 Trunks jest offline Szukaj postów użytkownika: Trunks Dodaj Trunks do Listy kontaktów
Kartel
Forum Legend


images/avatars/avatar-10342.jpg

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 1.689
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Moria III
Skąd: Odessa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Macie kurna racje!!! To skandal!! Niedawno też mnie tak oszukali ;/ Zapłaciłem za psa a nikt nic nie mówił o tym że trzeba mu dać jeść żeby nie zdechł. To dopiero oszustwo było ;/ i teraz nawet śmierdzi po dywanem Frown


Ludzie w łeb się puknijcie Happy Jeżeli Wam się nie podoba to w ramach protestu nie grajcie/nie wykupujcie premki i zobaczymy czy tak długo wytrzymacie ;] A jak wytrzymacie to i dla Was i dla Adminów wyjdzie to na dobre bo kilku krzykaczy mniej Smile

Mi też laguje i co mam się pociąć? Poza tym jak już wspominano serwer jest nowy a większość z zarejestrowanych gra aktywnie i loguje się co godzinę żeby pstryknąć wyprawę/atak bo nie daj boże spadną w rankingu. Na innych serwerach nie ma tego problemu bo ranking jest już spokojny i jak się nie pstryknie ataku to nic się niestanie.
17-03-2009 00:19 Kartel jest offline Szukaj postów użytkownika: Kartel Dodaj Kartel do Listy kontaktów
Puma
Emperor


Data rejestracji: 04-12-2006
Postów: 1.378
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
jarlaxle napisał(a)


3 serwery morii, każde po 30 PLN od ponad roku.

Poza tym płacąc staję się klientem i jako klient mam prawo wymagać.

A grzeczniej by było jakbym otrzymał rzeczową odpowiedź, a nie że mam nie grac i czekać na odświerzanie strony !!



spadłem z krzesła normalnie
XDDDDD

BW jest grą DARMOWĄ powtorze jeszcze raz DARMOWĄ nie chcesz to nie płać
a jak płacisz to pamietaj nie płacisz za gre podporządkowana tobie tylko za dodatkowe ataki wyprawki, skrócenie itp.

Premium jestes DOBROWOLNE i nic nie każe ci go płacic

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Puma: 17-03-2009 07:24.

17-03-2009 07:24 Puma jest offline Szukaj postów użytkownika: Puma Dodaj Puma do Listy kontaktów
Dreyk
Newbie


Data rejestracji: 09-03-2009
Postów: 6
Kraina: Moria III
Skąd: Mazury =)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w koncu to gra o tematyce wampirycznej...jak noca pograsz to nie dosc, ze lepszy klimat to jeszcze nie ma lagow Big Grin wczowaj sie albo męcz smiertelniku ;D
17-03-2009 08:36 Dreyk jest offline Szukaj postów użytkownika: Dreyk Dodaj Dreyk do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Serwer cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem i stąd spowolnienia. Przyjrzymy się temu dokładniej i zobaczymy co się da zrobić, żeby spowolnienia były mniejsze.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




17-03-2009 09:27 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Kubus_Puchatek
Emperor


Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 1.409
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przy okazji Konrad mogłeś wytłumaczyć oszołomstwu że "wygodniejsza gra" o której mowa w zakładce premium oznacza ... wygodniejszą grę

jest logiczne i oczywiste iż (niezależnie od tego czy się płaci) każdy NORMALNY (po postach widać że nie dotyczy większości wypowiadających się w temacie) człowiek chce grać w grę która działa ... normalnie? ... wygodnie?

oszołomstwo kręci że muszą czekać? mają z tego frajdę - jak lubią, czemu nie, są wszak różne zboczenia, ale niech nie odmawiają prawa do normalnej gry - NORMALNYM graczom.

BW - grą nie dla idiotów (powinno być).

z drugiej strony sprawdź co masz z netem - mi muliło tylko na samym początku serwa, teraz chodzi jak wszystkie pozostałe, od jakiegoś czasu nie mam najmniejszych opóźnień.
17-03-2009 12:05 Kubus_Puchatek jest offline Szukaj postów użytkownika: Kubus_Puchatek Dodaj Kubus_Puchatek do Listy kontaktów
iza-dolek
Member


images/avatars/avatar-13404.jpg

Data rejestracji: 26-05-2007
Postów: 38
Kraina: Necropolia
Skąd: Międzyrzecz/Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmm ja doloze swoje i przyznam racje mojemu poprzednikowi, mi R9 ostatnio tez normalnie chodzi, nie mam z nim problemowSmile

__________________
Brak weny twórczej xD

17-03-2009 13:23 iza-dolek jest offline Szukaj postów użytkownika: iza-dolek Dodaj iza-dolek do Listy kontaktów
jarlaxle
Full Member


Data rejestracji: 07-12-2007
Postów: 61
Klan: Bregan
Kraina: Moria; Moria III; Moria IV
Skąd: Biłgoraj

Autor tematu Temat rozpoczęty przez jarlaxle
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Serwer cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem i stąd spowolnienia. Przyjrzymy się temu dokładniej i zobaczymy co się da zrobić, żeby spowolnienia były mniejsze.


Wreszcie rzeczowa, odpowiedz !!

Dzięki Ci Konrad, za interwencję. Mam nadzieje, że da się coś zrobić.

Dla nie wtajemniczonych powiem, że za hosting też się płaci i jak mniemam cześć premy idzie właśnie na pokrycie tych kosztów. Zawsze można interweniować w firmie która hostuje bw, niestety my gracze tego zrobić nie możemy.

Raz jeszcze dzięki !!
17-03-2009 15:55 jarlaxle jest offline Szukaj postów użytkownika: jarlaxle Dodaj jarlaxle do Listy kontaktów
Cambridge
Member


Data rejestracji: 04-01-2009
Postów: 29
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Kubus_Puchatek
przy okazji Konrad mogłeś wytłumaczyć oszołomstwu że .


Oszolom to ciebie splodzil .

Co do tematu server jest przeciazony , odpadna "klikacze wyprawek" i bedzie szmigal szybciej . Pozdro .
17-03-2009 22:10 Cambridge jest offline Szukaj postów użytkownika: Cambridge Dodaj Cambridge do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cambridge - +1 za offence

Kubus_Puchatek - +1 za offence, racz powściągnąć elokwencję chytry


Co do rzekomego spowalniania serwera, to ja w ogóle tego nie widzę. Owszem, były spore lagi ale przez pierwsze 3-5 dni, od tego czasu u mnie wszystko śmiga.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

18-03-2009 02:35 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
H-E-R-O-S
Ex-Team


images/avatars/avatar-25609.png

Data rejestracji: 11-01-2009
Postów: 1.840
Klan: Forever White Dragon
Kraina: Necropolia II
Skąd: KOSZALIN

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Co do rzekomego spowalniania serwera, to ja w ogóle tego nie widzę. Owszem, były spore lagi ale przez pierwsze 3-5 dni, od tego czasu u mnie wszystko śmiga.


Tak tak jak się ma znajomości w BW team to i może r9 lepiej ci śmiga Wink joke Tongue


Tak na poważnie,były takowe lagi były wcześniej,bodajże ostatnie miałem w piątek,ale teraz jest okey ,bez żadnych problemów można sobie działać Smile
Bynajmniej ja mogę chytry



EDIT;mała zmiana zdania...Muli r9 jak cholera...AGAIN Frown

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez H-E-R-O-S: 18-03-2009 21:18.

18-03-2009 08:27 H-E-R-O-S jest offline Szukaj postów użytkownika: H-E-R-O-S Dodaj H-E-R-O-S do Listy kontaktów
barthos
Lord


images/avatars/avatar-6800.jpg

Data rejestracji: 24-09-2006
Postów: 356
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

OK, r9 muli bo to nowy serwer itp. Moghge to zrozumieć. Ale skąd lagi an innych serwerach? R5 też muli, może nie tak jak r9, ale jednak troche to wkurzające.

__________________

18-03-2009 15:56 barthos jest offline Szukaj postów użytkownika: barthos Dodaj barthos do Listy kontaktów
Cambridge
Member


Data rejestracji: 04-01-2009
Postów: 29
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

R2 tez lapie jakies zawiechy .
18-03-2009 19:09 Cambridge jest offline Szukaj postów użytkownika: Cambridge Dodaj Cambridge do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » !!! Nie Za To Płace !!!

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH