Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » PUSHING ingo; kobial » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony ingo; kobial 44 Ankieta - średnia ocena: 3,0544 Ankieta - średnia ocena: 3,0544 Ankieta - średnia ocena: 3,05
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

ingo; kobial Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 8875
Login ingo
Postać ingo

ID 12650
Login kobial
Postać kobial

Push Doskonały Wzmacniający Korbacz Zarazy - ban stały

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

17-03-2009 00:05 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
Kobial
Member


images/avatars/avatar-10650.jpg

Data rejestracji: 23-11-2007
Postów: 38

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moze raczylbys odpisac na gg skoro tak chetnie rozdajesz bany w srodku nocy

__________________
R4: Kobial
----
aukcje trwaja 24h od cm
17-03-2009 00:24 Kobial jest offline Szukaj postów użytkownika: Kobial Dodaj Kobial do Listy kontaktów
Honda
Full Member


images/avatars/avatar-19003.jpeg

Data rejestracji: 09-01-2008
Postów: 54
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szeszejku co jest zlego w tym ze koledzy z klanu pozyczaja sobie ekwipunek? Niestety miejsc w zk jest coraz mniej by inne itemki niz do arkan moglyby w niej lezec. Dlatego ludzie pozyczaja sobie ekwipunek ofkami. Dlaczego to zawsze topka jest obwiniana o push? Inni tez sobie pozyczaja z nizszych leveli ale to jest w porzadku jak rozumiem...
Podam ostatni powod dlaczego Ingo z Kobialem powinni byc odbanowani.
Chyba nie myslisz ze lider klanu ryzykowalby utrate postaci dla takiej pierdolki w postaci korbacza..
Nikt sie na niczym nie wzbogaca mam na mysli postac, zostal pozyczony sprzet a Ty nie dales szansy na to by zostal zwrocony do wlasciciela.
Zrobcie wobec tego wiecej miejsca dla ZK by mogly w niej lezec nie tylko sety wojenne mam na mysli elastyk, szaman, bizu krwi czy inne potrzebne w zaleznosci od rasy postaci.
Prosze przemysl swoja decyzje poniewaz moim skromnym zdaniem Ingo z Kobialem zostali nieslusznie zbanowani na stale. I nie tylko oni na tym traca ale po pierwsze caly klan w ktorym grali a dwa osoby ktore mialy okazje z nimi grac nie nalezace do klanu.
Dziekuje jezeli przeczytasz moj post, licze sie z warnem czy nawet dwoma.

Byla klanowiczka SL4

__________________
R4 - Honda

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Honda: 17-03-2009 04:44.

17-03-2009 01:31 Honda jest offline Szukaj postów użytkownika: Honda Dodaj Honda do Listy kontaktów
_Lobo_
Junior Member


images/avatars/avatar-14083.jpg

Data rejestracji: 18-11-2007
Postów: 17
Klan: Shadow Light - 4
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III
Skąd: Otwock

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Może to niewiele zmieni ale w tym czasie kiedy Ingo pożyczył korbacz kobialowi, to i ja korzystałem z niego jakiś tam okres...


Tak się zastanawiam, jak można dać stałego bana za tak śmiesznie tani przedmiot?

__________________
R4: _Lobo_ 14.11.2007 - 5.06.2012
R11: LastReaper 23.04.2010 - 3.06.2012



Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez _Lobo_: 17-03-2009 12:41.

17-03-2009 01:59 _Lobo_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _Lobo_ Dodaj _Lobo_ do Listy kontaktów
Snoopy1
Double Ace


images/avatars/avatar-13111.gif

Data rejestracji: 24-01-2009
Postów: 101
Klan: BK 4ever
Kraina: Necropolia III; Necropolia IV
Skąd: tu nie tam...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dlatego kocham r4 !!


żenua

__________________
cytat:
C47 napisał(a)
...spam będzie karany podwójnie teraz...


<czarodziej>

r6-Silent Bob
r4-Snoopy-emeryt
17-03-2009 02:20 Snoopy1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Snoopy1 Dodaj Snoopy1 do Listy kontaktów
tuan
Junior Member


Data rejestracji: 08-01-2008
Postów: 19

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wedlug moich obliczen to dopiero dzis mijal tydzien od chwili gdy w/w przedmiot uzyczylem kobialowi do przetestowania.
Sprawa Szeszeja pozostaje ,czy kieruje sie zasada "dura lex sed lex" czy tez wykaze zrozumenie ,ze gracze z tak dlugim stazem nie robia takich "numerow" bedacych pushem i uzna to za zwykle niedopatrzenie polegajace na przeoczeniu terminu zgloszenia pozyczki o kilka godzin ,czy nawet dzien/ nie jestem w stanie sprawdzic teraz ,kiedy dokladnie kobial wzial ten przedmiot/,ktore to przewinienie zasluguje i owszem ,na ostrzezenie ,ale nie na bana.

__________________
_________________________
nick w grze=INGO
>>NAJEMNIK <<
17-03-2009 05:33 tuan jest offline Szukaj postów użytkownika: tuan Dodaj tuan do Listy kontaktów
kyrys
Member


Data rejestracji: 05-11-2006
Postów: 29
Klan: SL4
Kraina: Necropolia III
Skąd: TYCHY

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Widze ze czas konczyc tą piekną gre w postaci BW....Frown

3/4 ludzi ma pozyczone itemy i w nich chodzi ale oczywiscie ban dla dla ingo, a ze teraz tego malo to uwaliliscie naszego Wodza, jak wyzej to ŻENADA!!!

nie bede pisal kto mogl w tym maczac palce, ale są po prostu daremni i zawistni!!

juz dawno mam dosyc tej gry!!! a tutaj przynakmiej to kolejny powod zeby skasowac postac i zająć sie przyjemnymi sprawami!! Big Grin

gram praktycznie tylko ze względu na kilku FAJNYCH LUDZI!! ale widze ze jakies chore konszachty eliminują ICH z gry...

Pozdrowienia dla "dzialaczy BW"

kyrys

ps dajcie spokuj z tymi banami, to my w koncu placimy na utrzymanie wasze i serwow ktore chodzą coraz gorzej...
17-03-2009 06:20 kyrys jest offline Szukaj postów użytkownika: kyrys Dodaj kyrys do Listy kontaktów
oko demona
Junior Member


Data rejestracji: 09-02-2009
Postów: 14

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

szeszej proponowalbym zebys wytrzezwial albo bral polowe
17-03-2009 06:52 oko demona jest offline Szukaj postów użytkownika: oko demona Dodaj oko demona do Listy kontaktów
Thunderrr
Member


images/avatars/avatar-5273.jpg

Data rejestracji: 21-07-2007
Postów: 41
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie wiem czy teraz mam sie smiac czy plakac....
Bana dostali 5 min po uplywie terminu....i to jeszcze stałego....naprawde nie wiem co mam myslec o tym....duzo jest osob ktore maja pozyczany sprzet i chodzi z raczki do raczki...
Moje wytlumaczenie na tak poranna chwile jest jedno....
Ktos tu musial bardzo ladnie "zakablowac" (byc moze dostal z tej korby kilka razy, byc moze sie nadzial i przegral), gdyż operator czekał z niecierpliwościa az minie 0:00 Smile ....

To taka moja poranna, byc moze nie trzezwa jeszcze sugestia

__________________
R4: Insane / id: 1712
R10: Insane / id: 3480

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Thunderrr: 17-03-2009 07:04.

17-03-2009 07:03 Thunderrr jest offline Szukaj postów użytkownika: Thunderrr Dodaj Thunderrr do Listy kontaktów
Yen
Newbie


Data rejestracji: 20-03-2008
Postów: 5

RE: ingo; kobial Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja nawet nie wiem co napisac..., ten ban niestety potwierdza przypuszczenia moje i jeszcze wielu innych graczy, ze na bw sa rowni i rowniejsi i ze pan Szeszej stosuje zasady rodem z totalitarnych sytemow "dajcie mi czlowieka a znajde pretekst do zabanowania go" i "lepiej zeby sie nas bali niz nas kochali".

Obrzydliwe jest to ze wielu graczy ktorzy kantuja od wielu miesiecy spokojnie gra dalej a ban staly dostaja osoby ktore graja uczciwie i wlasnymi silami a zdarzylo im sie drobne niedopatrzenie.

Prosze Administracje o przeanalizowanie jeszcze raz tej sprawy i cofniecie stalego bana dla Kobiala i Ingo. Yennefer
17-03-2009 07:40 Yen jest offline Szukaj postów użytkownika: Yen Dodaj Yen do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Szeszej
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wszystko jest OK i pięknie jeśli zgłasza się fakt pożyczenia przedmiotów na okres dłuższy niz tydzień.

I nie, nie zbanowałem ich 5 minut po minięcu tygodnia ale co najmniej kilka godzin więcej jeśli nie 24h nawet, nie mam w tej chwili dostępu do panelu więc nie sprawdzę.

Wszelkie skargi na pracę opa proszę zgłaszać do sopa C47

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

17-03-2009 07:45 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
Archimond
Member


images/avatars/avatar-14612.jpg

Data rejestracji: 15-08-2007
Postów: 37
Klan: TBW
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: Gdynia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
IX. Zabrania się działań Push oraz Pull.
Push/pull to: a. notoryczne przekazywanie przedmiotów oraz punktów z jednego konta na inne, w efekcie powodujące ponad normalny rozwój danej postaci


To jest treść regulaminu, więc gdzie tu jest NOTORYCZNE przekazywanie przdmiotów ??? Wiadomo, że na serwerze od dłuższego czasu są mocne zmagania wojenne ( codziennie obleg ) i kobial jako lider klanu używa tego itemu w czasie oblężeń.
Owszem można dać ostrzeżenie ale odrazu ban stały ???? Szeszej albo ja nie jestem kumaty i nie rozumiem znaczenia tego słowa albo coś jest nie tak.

Proszę więc wytłumacz mi co w/g Ciebie znaczy słowo - NOTORYCZNIE

__________________
R4 - Archimond - konto skasowane - emeryturka
R12 - Seth - konto oddane
________________________________________________
17-03-2009 08:36 Archimond jest offline Szukaj postów użytkownika: Archimond Dodaj Archimond do Listy kontaktów
PaDroSs
Member


images/avatars/avatar-13668.jpg

Data rejestracji: 12-01-2008
Postów: 41
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Śląsk

RE: ingo; kobial Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie no Szeszej bez przesady co prawda nie gram już od 20 stycznia ale dalej utrzymuję kontakty z ludźmi i miałem akurat wracać na serwer a tu patrzę co się dzieje i powoli to jest jajcarski serwer

Można go zaliczyć do kategorii humor Smile nie powinna już zmienić nazwy z Necropolia III (R4) na DOWCIP I (R4)

coraz więcej osób nie ma ochoty grać

Proszę w imieniu KOBIAL i INGO aby nie spamować tu postami które mają ich bronić załóżcie gdzieś temat czy na misz masz czy o o graczach bo tu będziemy tylko przeszkadzać a odbanowaniu

choć i tak większość wie że być może R4 umarło


__________________
Wygrasz/m proszę ofkę

>> R6 Padross

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez PaDroSs: 17-03-2009 10:45.

17-03-2009 08:43 PaDroSs jest offline Strona domowa PaDroSs Szukaj postów użytkownika: PaDroSs Dodaj PaDroSs do Listy kontaktów
tuan
Junior Member


Data rejestracji: 08-01-2008
Postów: 19

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Doskonały Wzmacniający Korbacz Zarazy moglem pozyczyc kobialowi nie wczesniej niz 09.03.2009
Liczac czas do polnocy ,zagapilismy sie o 5 min do chwili ,gdy nalozyles na nas bana
lub o kilka godzin liczac od godziny pozyczenia /ok godz 20 chyba w dniu 09.03.2009./
W tym okresie ,nie tylko kobial uzywal w/w przedmiot ,ale rowniez " _lobo_ ",nie moze wiec byc mowy i przetrzymywaniu itemu ponad 7 dni.
Rozumiem ,ze pilnujesz przestrzegania regulaminu ze stoperem .
Odnosze jednak wrazenie iz twoje restrykcyjne dzialania zmierzaja do ograniczenia liczby graczy na administrowanym przez Ciebie serwerze.

__________________
_________________________
nick w grze=INGO
>>NAJEMNIK <<

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez tuan: 17-03-2009 09:31.

17-03-2009 09:04 tuan jest offline Szukaj postów użytkownika: tuan Dodaj tuan do Listy kontaktów
Evan
Full Member


Data rejestracji: 14-10-2007
Postów: 60
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Szeszej napisał(a)
Wszelkie skargi na pracę opa proszę zgłaszać do sopa C47


Jasne a C47 odesle do ciebie.
Ehhhhhhhh Kobial za dobry sprzęt miałeś.
Ciekawe kiedy sie znajdzie w Saints czy innych przeklętych.

Ciekawe że za gorsze rzeczy idzie ban czasowy a za coś takiego stały.
Heh przykro jak sie patrzy na coś takiego.

Szeszej plisssssss zmień kwalifikacje bo to juz nawet śmieszne nie jest Frown

__________________
Nick w grze : R4 BlueSpirit
17-03-2009 09:13 Evan jest offline Szukaj postów użytkownika: Evan Dodaj Evan do Listy kontaktów
to znowu ja
Full Member


Data rejestracji: 10-02-2009
Postów: 54

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak zwykle starzy dobrzy znajomi - szeszej i c 47 - ciekawe ile godzin spędzili na tym żeby kobiego udupić - lepiej popatrzcie sobie na świętych jak tam sprzet chodzi
jak to jest ze bany sa po jednej stronie ?????????? - opozycji - zreszta to wszyscy chyba wiedzą - mam propozycje - żeby cała opozycja właczyła kasowanie postaci
ja chyba tak zrobie bo grac przeciw modom sie nie da - wysprzedam sprzet
i najlepiej by było pyrki wrzucic na jedno konto - np - najlepszej postaci na r4
szkoda czasu spędzonego na bw - jak jacys idioci psuja zabawę to niestety nie ma z tego żadnej przyjęmności - tylko człowiek sie wkurza
chciałbym tych panów w realu spotkać - rozmowa z pewnoscia by była bardzo interesująca i mysle bardzo satysfakcjonująca obie strony - Smile
pozdro ze STALÓWKI
SARMAT_WAR

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez to znowu ja: 17-03-2009 10:07.

17-03-2009 10:05 to znowu ja jest offline Szukaj postów użytkownika: to znowu ja Dodaj to znowu ja do Listy kontaktów
Il Padrino
Newbie


Data rejestracji: 05-01-2008
Postów: 5
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Szeszej napisał(a)
Wszystko jest OK i pięknie jeśli zgłasza się fakt pożyczenia przedmiotów na okres dłuższy niz tydzień.

I nie, nie zbanowałem ich 5 minut po minięcu tygodnia ale co najmniej kilka godzin więcej jeśli nie 24h nawet, nie mam w tej chwili dostępu do panelu więc nie sprawdzę.

Wszelkie skargi na pracę opa proszę zgłaszać do sopa C47


1. Spychologia była stosowana przy każdym moim zastrzeżeniu do jakiegokolwiek operatora...
2. "nie mam dostępu więc nie sprawdzę" - to nie brzmi przekonująco. Ingo podał konkretne godziny - dużo bardziej przydatna i wiarygodna informacja...
3. Wymianki sprzętowe są na porządku dziennym, bo jak zauważyła Honda, nie ma miejsc w zk i trzeba używać rynku...
4. Genialny sposób na wykończenie całego klanu Frown

__________________
nick w grze - Rozboj
17-03-2009 10:10 Il Padrino jest offline Szukaj postów użytkownika: Il Padrino Dodaj Il Padrino do Listy kontaktów
DragonNS
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po pierwsze przestancie bredzic ze to Saints za tym stoi Evil

A po drugie Szeszej jak wytrzezwiejesz to sciag tego bana bo na 100 % nie masz racji

Jak mozna wlepic stałego bana nawet jak sie spóznili z oddaniem te kilka godzin , ja rozumiem kilka dni ale godzin Mad


Ciekawe skad by sie wzieło 24 H jak Ingo dropna korbe 9.03 Shocked

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez DragonNS: 17-03-2009 10:39.

17-03-2009 10:16
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

po ostrzezeniu dla osób niezwiązanych z tematem (zwykły spam przeszkadzajacy w rozpatrywaniu tłumaczenia zainteresowanych)

pozyczka była powyżej 7 dni, więc musiała być zgłoszona
to co robił pożyczający z tym przedmiotem w trakcie tego czasu nie ma znaczenia, jeżeli przedmiot nie był oddany (przez kogokolwiek) to on bierze za to odpowiedzialność

o możliwym skróceniu proponuje na początek rozmawiać z szeszejem, ten post nie jest rozpatrzeniem odwołania do sopa (bo go nie było) lecz tłumaczeniem nałożenia kary

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
17-03-2009 10:21 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
WarsavVampire
Lord


images/avatars/avatar-17000.gif

Data rejestracji: 15-06-2007
Postów: 401
Klan: Odrodzony Phoenix
Kraina: Necropolia III
Skąd: WarsavCityVampire

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No w koncu widze nadszedl dzien ze i moja przygoda z BW dobiegnie konca....

Jezeli do tej pory bany po stronie opozycji mialy jakies slabe podstawy to ten ban jest tak bezczelny i bezzasadny ze nie da sie tego tak zostawic.....

Cale r4 jak i inne r ciagle pozycza eq i czesto tego nie zglasza bo sie po prostu nie zawsze wie na ile sie pozycza.....Tu nie ma zadnego pushu tylko ewidentna zwykla pozyczka trwajaca troszke dluzej,trzeba bylo poczekac dluzej i wtedy wlepic bana i tez nie w takiej wysokosci ,ktora jest smieszna---ban staly za item wartosci 1% postaci......................

Wiec czekam prosze zbanowac cale r4 lub zdjac bana z Kobiala i Ingo ewentualnie zasadzic go w rozsadnej wysokosci 7dni i bez zastrzezen typu-oddanie itemu na konto administratorskie.....

POWTARZAM TU NIE BYLO ZADNEGO PUSHU !!!!!!


I APEL DO PRZECIWNIKOW !!!!!!


Popieracie tego bana i chcecie sie bawic sami na r4????

Czy jestescie czysci i poprzecie nas w ewentualnym strajku graczy???
17-03-2009 10:24 WarsavVampire jest offline Szukaj postów użytkownika: WarsavVampire Dodaj WarsavVampire do Listy kontaktów
McNab
Junior Member


Data rejestracji: 25-10-2006
Postów: 21
Skąd: bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ok pol roku temu na R2 polowa top100 dostala jednoczesnie bany- nagle sie okazalo ze top (w ktorym bylem rowniez ja, jednak bany mnie nie dotyczyly) zasiada- dolacza do oblegow inne klanowe konta, do ekspedycji itp.

Za to sa bany stale, na szczescie po kilku/kilkunastu dniach wiekszosc banow zamieniono na czasowe (co moglo byc podciagniete pod multi- obligatoryjnie ban staly) , z tego co pamietam stalki dostala garstka, notorycznie grajacych na kilku kontach.

Ktos napisal "Dura lex, sed lex" (sry za bledy, pisze z pamieci lacien), zgadza sie, ale "Haec lex valet in omnes" (To prawo dotyczy wszystkich) i nie wierze, ze to jeden z niewielu przypadkow pozyczek (czy niezgloszonych pozyczek), raczej to pokazowy proces w celu zwrocenia uwagi graczy na to, zeby zglaszali pozyczki stufu i oddawali go w terminie.

Idea oczywisce sluszna, szkoda, ze trafilo na znajomych, jak mowi prawo:
Pushing - od 7 dni do stałego
dlatego prosze o zmniejszeniu kary dla tych graczy, ze stalki na czasowy.

pozdrawiam r2- Andy1 klan Oczka
McNab

__________________
Wygralem cos - napisz pm - nick McNab.
Ogame U39 - TOP6 McNab
Travian S4 - top50 McNab
BW r2 TOP110 Andy1
BW R3 TOP200 McNab
BW R4 TOP100 McNab
17-03-2009 10:27 McNab jest offline Szukaj postów użytkownika: McNab Dodaj McNab do Listy kontaktów
jarzabekq
Triple Ace


images/avatars/avatar-12051.gif

Data rejestracji: 07-11-2007
Postów: 173
Klan: Ekipa
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: 100lica

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiem, że pisanie dużej ilości postów nie pomoże w odblokowaniu ( zmniejszeniu kary ) ingo i kobiala. Ale częściowo zrobiła się tu ( jak zawsze zresztą w takich przypadkach ) nagonka na mój klan. Nie zaprzeczam te bany mojemu klanowi i moim sojusznikom są na rękę, ale nie sądzę, że kara jest adekwatna do wykroczenia. Szkoda, że padło na Kobiala i Ingo - ludzi których uważam za tzw. "spoko", nie zmienia to faktu, że jakby padło na kłamliwą stronę SL4 to również wnioskowałbym o złagodzenie kary.

Proszę o nie dawanie warna, gdyż mój klan został posądzony za współudział w banie na ww. osoby i uznałem za stosowne pozostawienie jakiejś spuścizny w tym temacie.

Edit literówki

__________________
Soli najwiekszy donosiciel na BW
Sprzeda kazdego Big Grin
Precz z donosicielstwem i maźgimi typu Soli!

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez jarzabekq: 17-03-2009 11:50.

17-03-2009 11:46 jarzabekq jest offline Szukaj postów użytkownika: jarzabekq Dodaj jarzabekq do Listy kontaktów
Pat
Forum Ace


images/avatars/avatar-7494.gif

Data rejestracji: 10-12-2007
Postów: 88
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

lol .. hahah to co sie tutaj dzieje na tym serwerze za sprawa tego opa to juz przechodzi najsmielsze pojecie ... to juz nawet nie jest smieszne a zalosne !

Co dziwne najpierw bana dostaje lider klanu Mass .. a teraz lider klanu Sl4 ... przypadek ? Niesadze ... co dziwne jakby nie bylo sa po tej samej stronie "barykady" czy wojennych rozgrywek .. teraz czekamy jeszcze na bana dla lidera Odrodzonego .. no to już bedzie komplet. Wiec albo jest to bardzo duzy zbieg okolicznosci i przypadek ( prawie jak 6 w totka ) albo celowe dzialanie i wyszukiwanie jakis "hakow" by kogos zbanowac ..

a tak pomijajac powyzsze to juz chyba 5 albo wiecej gracz "zaprzyjazniony" ktory dostaje bana w dziwnych okolicznosciach ... a jak by policzyc "drugą" strone .. to chyba nie ma ani jednej sztuki ... chyba tylko "ws" ktory tez w dziwnych oklicznosciach dostaje skrocenie bana stalego na kilka dni .. przypadek ? Niesadze

do Pana wyzej ... osobiscie nic nie mam do Ciebie ... a napisalem powyzsze aby troche uswiadomic ze dziwne rzeczy maja tutaj miejsce .. a Twoja wypowiedz owszem zaprzecza jakims dzialaniom ... tylko chyba nie sadzisz ze ktos tutaj by sie do czegos przyznal Wink

a teraz znajac zycie czekam na ostrzezenie ... nagonke ... no i oczywiscie bana .. bo przeciez na kazdego mozna cos znalezc z takim podejsciem ;/

Edit: literki

__________________
Monster ASS
---= PONAD WSZYSTKO =---

FENIKS - na zawsze w mej pamięci

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Pat: 17-03-2009 14:20.

17-03-2009 14:17 Pat jest offline Strona domowa Pat Szukaj postów użytkownika: Pat Dodaj Pat do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

skoro nadal nie rozumiecie, że nie powinno się spamować to zamykam

zainteresowani (czytaj: zbanowani) moga pisać na PW do szeszeja
inni - nie

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
17-03-2009 17:37 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Szeszej
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Istnieje normalna możliwość skrócenia bana w przypadku oddania przedmiotów na konto administracyjne.

EDIT:

ban zostanie skrócny do 12 dni jeśli korbacz wróci do prawowitego właściciela

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

17-03-2009 18:46 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
tuan
Junior Member


Data rejestracji: 08-01-2008
Postów: 19

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ne wypowiadam sie na temat oddawania przedmiotu ,jako ze nie ja go trzymam.
Rad bym zobaczyc ten link ,gdzie widac kiedy pozyczylem ow przedmiot,ciekawi mnie bowiem o ile zostal przekroczony limit czasowy

__________________
_________________________
nick w grze=INGO
>>NAJEMNIK <<

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez tuan: 17-03-2009 20:01.

17-03-2009 20:00 tuan jest offline Szukaj postów użytkownika: tuan Dodaj tuan do Listy kontaktów
Blizna13
Full Member


Data rejestracji: 29-01-2009
Postów: 61
Klan: LOL
Kraina: Necropolia II
Skąd: 1/1/1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zal.pl

__________________
C47: ja jestem terrorystą już się sam na siebie nasłałem zamykam
17-03-2009 20:20 Blizna13 jest offline Szukaj postów użytkownika: Blizna13 Dodaj Blizna13 do Listy kontaktów
Desmodontidae
Lord


Data rejestracji: 22-07-2007
Postów: 439
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Pat napisał(a)
lol .. hahah to co sie tutaj dzieje na tym serwerze za sprawa tego opa to juz przechodzi najsmielsze pojecie ... to juz nawet nie jest smieszne a zalosne !

Co dziwne najpierw bana dostaje lider klanu Mass .. a teraz lider klanu Sl4 ... przypadek ? Niesadze ... co dziwne jakby nie bylo sa po tej samej stronie "barykady" czy wojennych rozgrywek .. teraz czekamy jeszcze na bana dla lidera Odrodzonego .. no to już bedzie komplet. Wiec albo jest to bardzo duzy zbieg okolicznosci i przypadek ( prawie jak 6 w totka ) albo celowe dzialanie i wyszukiwanie jakis "hakow" by kogos zbanowac ..

a tak pomijajac powyzsze to juz chyba 5 albo wiecej gracz "zaprzyjazniony" ktory dostaje bana w dziwnych okolicznosciach ... a jak by policzyc "drugą" strone .. to chyba nie ma ani jednej sztuki ... chyba tylko "ws" ktory tez w dziwnych oklicznosciach dostaje skrocenie bana stalego na kilka dni .. przypadek ? Niesadze

do Pana wyzej ... osobiscie nic nie mam do Ciebie ... a napisalem powyzsze aby troche uswiadomic ze dziwne rzeczy maja tutaj miejsce .. a Twoja wypowiedz owszem zaprzecza jakims dzialaniom ... tylko chyba nie sadzisz ze ktos tutaj by sie do czegos przyznal Wink

a teraz znajac zycie czekam na ostrzezenie ... nagonke ... no i oczywiscie bana .. bo przeciez na kazdego mozna cos znalezc z takim podejsciem ;/

Edit: literki



Za tak debilne podejście oczywiście, że ban się należy, serio podziwiam administracje (mimo, że ich nie lubię i nie zgadzam się z banem opisanym w tym wątku) za to, że znosi tak kretyńskie domysły jak Twoje - na poziomie pierwotniaka. Czy ty nie rozumiesz, że opy mają podpisane umowy o pracę obwarowane zapewne wieloma punktami, w których to zobowiązują się do przestrzegania regulaminu itd i nikt przy zdrowych zmysłach nie rozrzucałby banów na lewo i prawo bo "niby" zna kogoś z klanu przeciwnego i chce pomóc swojemu "rzekomemu" znajomemu. To że padło akurat na ingo i kobala to przypadek bo za takie wykroczenia można by usrać pół serwera. Nie wiem jakim kryterium kierują się Opy przy sprawdzaniu ludzi ale trafiło akurat na graczy SL4 - moim zdaniem zwyczajny pech a nie złośliwość i działanie osób 3. Tak więc nie snuj swoich debilnych komentarzy o dziwnym zbiegu okoliczności tylko idź zagraj w totka może wygrasz i zrobisz lepszą grę gdzie wszyscy będą sprawdzani codziennie a Twoi znajomi będą traktowani tak samo jak inni gracze.

Raz jeszcze podkreślam, ze nie zgadzam się z decyzją opa i uważam ją za zbyt surową ale każdego kto pisze o podejrzanych banach itd śmiało mogę uznać ze debila - szkoda, że administracja nie może pisać co myśli bo już dawno zdziwiłoby się kilka osób, które swąd snują na forum.

__________________
R7 - Desmodontidae
17-03-2009 20:57 Desmodontidae jest offline Szukaj postów użytkownika: Desmodontidae Dodaj Desmodontidae do Listy kontaktów
Kobial
Member


images/avatars/avatar-10650.jpg

Data rejestracji: 23-11-2007
Postów: 38

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Szeszej napisał(a)
Istnieje normalna możliwość skrócenia bana w przypadku oddania przedmiotów na konto administracyjne.

EDIT:

ban zostanie skrócny do 12 dni jeśli korbacz wróci do prawowitego właściciela


korbacz ew pr za niego - jesli to dozwolone - wroci do ingo jak tylko bede mial taka mozliwosc Smile
chciabym oddac rowniez lucka klanowego - wiec prosilbym zeby mozliwosc pooddawania tych itemow nadarzyla sie jak najszybciej

prosze o wczesnejsza informacje o terminie gdyz ze zrozumialych wzgledow nie bede tu raczej czesto zagladal przez najblizsze 2 tyg Smile

edit literki

__________________
R4: Kobial
----
aukcje trwaja 24h od cm

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Kobial: 17-03-2009 21:55.

17-03-2009 21:54 Kobial jest offline Szukaj postów użytkownika: Kobial Dodaj Kobial do Listy kontaktów
Hooligan84
Triple Ace


images/avatars/avatar-5991.jpg

Data rejestracji: 08-12-2007
Postów: 182
Kraina: Necropolia III
Skąd: Sosnowiec

Sad Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szeszej - ja mam takie pytanie dlaczego wyskakujesz z banem stałym (wiem ze został zmniejszony) dla ludzi co najprawdopodobniej pożyczyli sobie sprzęt i zapomnieli go oddać w tych regulaminowych 7 dniach bo ze to miał być push sam w to chyba nie wierzysz ...

Dawałeś nie jednego bana za prawdziwy push ze koles tłumaczył sie w stylu:
"nie wiedziałem ze te przedmioty trzeba oddać na konto administratora jak właściciel przestał grac" i potem zdejmowałeś po miesiącu

PS. Szeszej jak nadal nie wiesz dlaczego tu tyle ludzi pisze to ci powiem bo za takie bzdety ze ktoś cos przetrzymać tydzień to śmiało mógłbyś pól serwera zbanować

PS2. nie zapomnij o podwójnym ostrzeżeniu za spam Smile ale dla wszystkich w końcu coś będzie na prawdę sprawiedliwie

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Hooligan84: 20-03-2009 14:12.

20-03-2009 14:11 Hooligan84 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hooligan84 Dodaj Hooligan84 do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » PUSHING ingo; kobial

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH