Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Reset na R4? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Reset na R4? 2 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Mr.Death
Double Ace


images/avatars/avatar-13659.jpg

Data rejestracji: 16-03-2009
Postów: 139
Klan: LoS, SAMURAI
Kraina: Necropolia III; Necropolia VI; Necropolia VII
Skąd: BCB Łódź

Reset na R4? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy jest taka możliwość ? Czy raczej karalne?
Bo z tego co pamiętam gdzieś to było napisane ale nie pamiętam gdzie

Proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam i proszę bez warna jeśli był już taki temat Smile

__________________

21-03-2009 10:05 Mr.Death jest offline Strona domowa Mr.Death Szukaj postów użytkownika: Mr.Death Dodaj Mr.Death do Listy kontaktów
Lides
King


images/avatars/avatar-24953.jpg

Data rejestracji: 15-10-2008
Postów: 850
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie resetować się możesz tylko na r1 i r8 z tego co wiem r1 jestem pewien r 8 zdaje mi się że tak ponieważ serwer bez zasad

na reszcie serwerów nie możesz się resetować.

__________________
Fioletowy T-Mod, od działu Wycen.
Regulamin Wycen, czyli dlaczego mam zamknięty temat, najczęstsze przewinienia
cytat:
10. Zabronione jest:
- edytowanie pierwszego postu.
- dodawanie kolejnych przedmiotów do wyceny (nawet do zestawu) w trakcie jej trwania.
11. Minimalny czas trwania wyceny (czyli otwarty temat) to 48h. W celu zamknięcia tematu należy wysłać zgłoszenie do trade moderatora działu. Po 10 dniach od założenia, temat zostanie zamknięty przez trade moderatora.


cytat:
Cerbin napisał
dlaczego?
czy szansa na zaliczenie wyprawek albo pani od polskiego też ma rosnąć?

21-03-2009 10:10 Lides jest offline Szukaj postów użytkownika: Lides Dodaj Lides do Listy kontaktów
WoLL
Triple Ace


images/avatars/avatar-18594.jpg

Data rejestracji: 24-10-2008
Postów: 214
Klan: Dynastia
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Rabka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
namina (r4) napisał(a)
Nie resetować się możesz tylko na r1 i r8 z tego co wiem r1 jestem pewien r 8 zdaje mi się że tak ponieważ serwer bez zasad

na reszcie serwerów nie możesz się resetować.


na r8 nie można się resetować,tylko i wyłącznie na r1 Wink
21-03-2009 10:55 WoLL jest offline Szukaj postów użytkownika: WoLL Dodaj WoLL do Listy kontaktów
Ventrue
Full Member


Data rejestracji: 11-08-2007
Postów: 73

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
WoLL napisał(a)
cytat:
namina (r4) napisał(a)
Nie resetować się możesz tylko na r1 i r8 z tego co wiem r1 jestem pewien r 8 zdaje mi się że tak ponieważ serwer bez zasad

na reszcie serwerów nie możesz się resetować.


na r8 nie można się resetować,tylko i wyłącznie na r1 Wink
reset na r8 polega na tym że tworzysz nowe konto i tam przenosisz itemy , więc niby czemu na r8 nie można tego zrobić ?
nie grasz tam to się nie wypowiadaj Smile

__________________
Nick w grze:
r8 Branor
21-03-2009 11:24 Ventrue jest offline Szukaj postów użytkownika: Ventrue Dodaj Ventrue do Listy kontaktów
duch_01
Viking


images/avatars/avatar-11024.jpeg

Data rejestracji: 06-07-2007
Postów: 526
Klan: TBW
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

reset jako taki (tak jak na r1) jest zakazany)

jedyne co mozesz zrobic i nie oberwac to rozdac prki z postaci (albo i nie Tongue ), skasowac sie i zaczac gre od nowa ale bez mozliwosci dostania swoich itemkow czy prkow

__________________
R18: GhostLBN
21-03-2009 11:30 duch_01 jest offline Szukaj postów użytkownika: duch_01 Dodaj duch_01 do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ventrue napisał(a)
cytat:
WoLL napisał(a)
cytat:
namina (r4) napisał(a)
Nie resetować się możesz tylko na r1 i r8 z tego co wiem r1 jestem pewien r 8 zdaje mi się że tak ponieważ serwer bez zasad

na reszcie serwerów nie możesz się resetować.


na r8 nie można się resetować,tylko i wyłącznie na r1 Wink
reset na r8 polega na tym że tworzysz nowe konto i tam przenosisz itemy , więc niby czemu na r8 nie można tego zrobić ?
nie grasz tam to się nie wypowiadaj Smile
to raczej pod pushing podchodzi Tongue

reset postaci ;] odbywa się na jednym koncie ^^ zostawiasz PR i sprzęt u pośrednika, kasujesz postać i na tym samym koncie zakładasz nową Tongue to jest reset Tongue

wracając do tematu to masz ograniczenia :

Lista sytuacji zgłaszanych operatorowi [opcja "zgłoś do operatora"] wraz z ograniczeniami


co prawda na R3, R4, R6 można zrobić coś podobnego na wzór resetu. Mianowicie :
sprzedajesz cały swój ekwipunek, PR rozdajesz do 2zaufanych osób. Kasujesz postać, zakładasz nową, dobijasz do 15poziomu. Zgłaszasz pożyczkę na maksymalny czas i pożyczasz od tych 2osób te PR które im dałeś.

Ty masz PR na sprzęt i start. Minusem jest to że musisz te PR oddać Wink jednak wiadomo że jak masz kopa na początku to uzbierać taką ilość PR jaką pożyczyłeś nie będzie problemem.

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Raziel_Garet: 21-03-2009 11:38.

21-03-2009 11:33 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
Ventrue
Full Member


Data rejestracji: 11-08-2007
Postów: 73

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ludzie przecież na r8 pushing jest dozwolony

__________________
Nick w grze:
r8 Branor
21-03-2009 11:42 Ventrue jest offline Szukaj postów użytkownika: Ventrue Dodaj Ventrue do Listy kontaktów
Yowi
Ex-Team


images/avatars/avatar-20238.gif

Data rejestracji: 02-01-2007
Postów: 1.485

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Raziel_Garet napisał(a)
cytat:
Ventrue napisał(a)
cytat:
WoLL napisał(a)
cytat:
namina (r4) napisał(a)
Nie resetować się możesz tylko na r1 i r8 z tego co wiem r1 jestem pewien r 8 zdaje mi się że tak ponieważ serwer bez zasad

na reszcie serwerów nie możesz się resetować.


na r8 nie można się resetować,tylko i wyłącznie na r1 Wink
reset na r8 polega na tym że tworzysz nowe konto i tam przenosisz itemy , więc niby czemu na r8 nie można tego zrobić ?
nie grasz tam to się nie wypowiadaj Smile
to raczej pod pushing podchodzi Tongue

reset postaci ;] odbywa się na jednym koncie ^^ zostawiasz PR i sprzęt u pośrednika, kasujesz postać i na tym samym koncie zakładasz nową Tongue to jest reset Tongue

wracając do tematu to masz ograniczenia :

Lista sytuacji zgłaszanych operatorowi [opcja "zgłoś do operatora"] wraz z ograniczeniami


co prawda na R3, R4, R6 można zrobić coś podobnego na wzór resetu. Mianowicie :
sprzedajesz cały swój ekwipunek, PR rozdajesz do 2zaufanych osób. Kasujesz postać, zakładasz nową, dobijasz do 15poziomu. Zgłaszasz pożyczkę na maksymalny czas i pożyczasz od tych 2osób te PR które im dałeś.

Ty masz PR na sprzęt i start. Minusem jest to że musisz te PR oddać Wink jednak wiadomo że jak masz kopa na początku to uzbierać taką ilość PR jaką pożyczyłeś nie będzie problemem.


Oddajesz połowe pr'ków jednej osobie, połowe drugiej. Pierwsza osoba po "resecie" oddaje ci pr'ki, kiedy je wykorzystasz i mijają 3miechy pożyczasz od drugiej aby spłacić pierwszą. Potem już powinno coś dropnąć i wypłacić się drugiej osobie ;p Ew. można latać z pożyczkami bez końca, ale to i tak reset nie jest.
21-03-2009 11:45 Yowi jest offline Szukaj postów użytkownika: Yowi Dodaj Yowi do Listy kontaktów
Lides
King


images/avatars/avatar-24953.jpg

Data rejestracji: 15-10-2008
Postów: 850
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a kto powiedział że ty im musisz spłacać ty im "pożyczasz" pr usuwasz postać,nabijasz 15 lvl i budujesz rynek i oni ci oddają Smile

__________________
Fioletowy T-Mod, od działu Wycen.
Regulamin Wycen, czyli dlaczego mam zamknięty temat, najczęstsze przewinienia
cytat:
10. Zabronione jest:
- edytowanie pierwszego postu.
- dodawanie kolejnych przedmiotów do wyceny (nawet do zestawu) w trakcie jej trwania.
11. Minimalny czas trwania wyceny (czyli otwarty temat) to 48h. W celu zamknięcia tematu należy wysłać zgłoszenie do trade moderatora działu. Po 10 dniach od założenia, temat zostanie zamknięty przez trade moderatora.


cytat:
Cerbin napisał
dlaczego?
czy szansa na zaliczenie wyprawek albo pani od polskiego też ma rosnąć?

21-03-2009 11:50 Lides jest offline Szukaj postów użytkownika: Lides Dodaj Lides do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ventrue napisał(a)
ludzie przecież na r8 pushing jest dozwolony
no jest dozwolony Tongue

tylko że na r8 nie robisz resetu Tongue takiego jak na r1 a o taki reset chodzi założycielowi tematu.


Yowi Wink no ba, to takie małe obejście systemu jest Wink


cytat:
namina (r4) napisał(a)
a kto powiedział że ty im musisz spłacać ty im "pożyczasz" pr usuwasz postać,nabijasz 15 lvl i budujesz rynek i oni ci oddają Smile


musisz spłacić Wink ponieważ jak usuwasz konto a dajesz im PR to traktowane to jest jako pushing Tongue jeżeli nie zgłosiłeś tego "rozdanie pr przy zakończeniu gry"

a później od nich pożyczasz, bo to już są ICH pr nie twoje Tongue ty je oddałeś, dlatego wspomniałem o "zaufanych osobach"

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Raziel_Garet: 21-03-2009 11:52.

21-03-2009 11:50 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
Kaczek69
Member


images/avatars/avatar-15747.jpg

Data rejestracji: 21-11-2007
Postów: 35
Klan: RUNE
Kraina: Necropolia III
Skąd: myśli SushiMaker'a

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wczoraj o tym czytałem w ktorymś z myślę 10 topiców tutaj w misz maszu,

jest możliwy reset, jako reset taki jak na r1 ale różnica między postaciami nie może być większa jak 10%

__________________
R4: Kaczek


21-03-2009 16:16 Kaczek69 jest offline Strona domowa Kaczek69 Szukaj postów użytkownika: Kaczek69 Dodaj Kaczek69 do Listy kontaktów
Gerald_Tarrant
Triple Ace


images/avatars/avatar-24868.jpg

Data rejestracji: 26-06-2008
Postów: 248
Klan: NM/MASS
Skąd: there is no place like 127.0.0.1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zakładając że mamy itemy jak ja na r3
item--> cena ---> cena ze znizką
Dsk preko 250k ---> 225k
dsk orcha 400k --> 360k
dsk jastrzebi łańcuch występku --> 250k --> 225
d jastzrebi sygnet x2 180k --> 160k
dsk spodnie pasterza 50k --> 45
leg dsk magnum 130k --> 115
leg d mp5k 120k --> 110 k

+75 lucka zostaje u znajomych , bunkra mi sie nie chce wypisywać ;p
znajomi sie zapozyczaja na itemy, ktore nie sa im potrzebne, oddajesz im prki przy usuwaniu postaci, wychodza na zero w prkach( może nawet na +) oraz posiadają dodatkowy item(y) ;]

Robisz nową postac, wiadomo pozyczasz pr na staty, lucka pozyczasz , potem pozyczasz swój stary sprzet na 3 miesiace ( gdy będziesz mógł go założyć ), po 3 oddajesz z powrotem i umawiasz sie za kupno po nowych duzo nizszych cenach, bo przez te 4 miechy wszystko stanieje, potem odejmujesz od tej duzo nizszej ceny uczciwe 10 % i przez kolejne 3 miesiace ( razem 6) wymiatasz sobie na swoich starych itemach , jesli nie zbierzesz przez pól roku potrzebnej kwoty to sie zapozyczasz i zbierasz już mniejszą kwote, jesli jej także nie zdazysz spłacic to jeszcze raz sie zapozyczasz aż będziesz miał swoje itemki za połowę ceny i postać o dużo lepszych %% na wyprawy Big Grin

Tylko jeszcze trzeba mieć kilka zaufanych osób i chęci ...

__________________


zbroje r14, wyceny r12.


the man who could have been

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez Gerald_Tarrant: 21-03-2009 16:50.

21-03-2009 16:41 Gerald_Tarrant jest offline Szukaj postów użytkownika: Gerald_Tarrant Dodaj Gerald_Tarrant do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kaczek69 napisał(a)
wczoraj o tym czytałem w ktorymś z myślę 10 topiców tutaj w misz maszu,

jest możliwy reset, jako reset taki jak na r1 ale różnica między postaciami nie może być większa jak 10%


Bzdura zupełna. Domyślam się, że odnosisz się do mojej wypowiedzi, tylko że ona dotyczyła całkowitej wymiany sprzętu między dwoma wymienionymi między sobą postaciami. Sprzętu o równej wartości. Nie ma to nic wspólnego z resetem.

cytat:
no jest dozwolony Tongue tylko że na r8 nie robisz resetu Tongue takiego jak na r1 a o taki reset chodzi założycielowi tematu.

A czym niby reset na r8 różni się od tego na r1? Tongue

cytat:
a kto powiedział że ty im musisz spłacać ty im "pożyczasz" pr usuwasz postać,nabijasz 15 lvl i budujesz rynek i oni ci oddają


Nie ma takiej możliwości. Pożyczki są przypisane do postaci, nie do konta. Jeśli pożyczysz komuś PR a skasujesz postać, to punkty muszą zostać zwrócone na konto administratorskie, a nie na nową postać.

Wreszcie, odpowiadając autorowi - nie ma sposobu żeby legalnie zrobić reset na r4. Różne osoby w tym temacie przytaczają różne sposoby, ale trzeba się liczyć z możliwością wykrycia i bana.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

21-03-2009 17:26 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
WoLL
Triple Ace


images/avatars/avatar-18594.jpg

Data rejestracji: 24-10-2008
Postów: 214
Klan: Dynastia
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Rabka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ventrue napisał(a)
cytat:
WoLL napisał(a)
cytat:
namina (r4) napisał(a)
Nie resetować się możesz tylko na r1 i r8 z tego co wiem r1 jestem pewien r 8 zdaje mi się że tak ponieważ serwer bez zasad

na reszcie serwerów nie możesz się resetować.


na r8 nie można się resetować,tylko i wyłącznie na r1 Wink
reset na r8 polega na tym że tworzysz nowe konto i tam przenosisz itemy , więc niby czemu na r8 nie można tego zrobić ?
nie grasz tam to się nie wypowiadaj Smile


Po pierwsze tam gram!
Po drugie Polska to wolny kraj i mogę się wypowiadać!
21-03-2009 18:13 WoLL jest offline Szukaj postów użytkownika: WoLL Dodaj WoLL do Listy kontaktów
Yowi
Ex-Team


images/avatars/avatar-20238.gif

Data rejestracji: 02-01-2007
Postów: 1.485

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
WoLL napisał(a)
cytat:
Ventrue napisał(a)
cytat:
WoLL napisał(a)
cytat:
namina (r4) napisał(a)
Nie resetować się możesz tylko na r1 i r8 z tego co wiem r1 jestem pewien r 8 zdaje mi się że tak ponieważ serwer bez zasad

na reszcie serwerów nie możesz się resetować.


na r8 nie można się resetować,tylko i wyłącznie na r1 Wink
reset na r8 polega na tym że tworzysz nowe konto i tam przenosisz itemy , więc niby czemu na r8 nie można tego zrobić ?
nie grasz tam to się nie wypowiadaj Smile


Po pierwsze tam gram!
Po drugie Polska to wolny kraj i mogę się wypowiadać!


Ale już z ogólnie przyjętego regulaminu forumowego wiadomo że jeśli nie jesteś pewien/nie wiesz to się nie wypowiadaj. Bo napisałeś że nie można się resetować na r8, jak tam tylko nie można się włamywać na konta Tongue Możesz tak robić WSZYSTKO! Mieć xxxx postaci, które będą pushowały twoją jedną itd. Tongue

Temat myśle że się wyczerpał, legalnie na r4 nie można zrobić reseta, a omijanie regulaminu może zostać wyłapane przez operatora i skończyć się banem(ładniej to Caen napisał Tongue )

Myślę że można by zamknąć, jednak jeszcze co napisze autor tematu.
21-03-2009 20:35 Yowi jest offline Szukaj postów użytkownika: Yowi Dodaj Yowi do Listy kontaktów
Mr.Death
Double Ace


images/avatars/avatar-13659.jpg

Data rejestracji: 16-03-2009
Postów: 139
Klan: LoS, SAMURAI
Kraina: Necropolia III; Necropolia VI; Necropolia VII
Skąd: BCB Łódź

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Mr.Death
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dziekuje za pomoc rozumiem juz wszystko

__________________

21-03-2009 21:58 Mr.Death jest offline Strona domowa Mr.Death Szukaj postów użytkownika: Mr.Death Dodaj Mr.Death do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Reset na R4?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH