Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Kultura graczy hmmm? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Kultura graczy hmmm? 6 Ankieta - średnia ocena: 8,336 Ankieta - średnia ocena: 8,336 Ankieta - średnia ocena: 8,33
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Xzar
Kozioł Zagłady


images/avatars/avatar-24905.jpg

Data rejestracji: 22-08-2006
Postów: 2.010
Klan: Perwersi
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
lukha napisał(a)

Czy uważasz, że forum BW, jak i samo BW musi zniżać się do poziomu ulicznego ?
Czy nie można przez wprowadzenie pewnych zasad podnieść poziomu wypowiedzi i wzajemnego szacunku graczy ?
Reasumując, uważam, że zarówno wszelkie wyzwiska/przezwiska jak i poniżanie innych poprzez wulgaryzmy powinno się bardzo surowo karać poprzez wyrzucenie z BW.


To nie BW zniża się do jak to ująłeś poziomu ulicznego, tylko niektórzy ludzie prezentują niski poziom kultury. Ta gra to jest społeczność, a w każdym zbiorowisku ludzi są różne indywidua, jedni prezentują wyższy poziom kultury, drudzy niższy, a trzeci jej nie mają wcale.

Poza tym pisząc o wprowadzaniu zasad proponujesz coś, co już od dawna jest. Zabronione są wszelkiego rodzaju obrazy i wulgaryzmy w grze, karane są banem (na początku kilka dni, jeśli delikwent się nie nauczy, dostaje więcej) a za groźby w stylu "przyjadę do ciebie i cię zarżnę" dostaje się od razu stałkę. Więc nie wiem czego jeszcze oczekujesz i jakie chciałbyś widzieć dodatkowe zasady Wink
26-03-2009 14:10 Xzar jest offline Szukaj postów użytkownika: Xzar Dodaj Xzar do Listy kontaktów
unopropo
Forum Ace


Data rejestracji: 21-02-2008
Postów: 81
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III; Necropolia IV; Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a jednak zawieszenie broni na swięta to nie jest głupi pomysł. W travianie to funkcjonuje. Dozwolone bylybyspary na przyklad a nie oblegi na przejecie klocka....

__________________
kupię : DOBRY DIAMENTOWY XXX SZCZĘŚCIA NA SZYJĘ, DSK BOJOWY SMOKING, LG DB IMPERATOR

DARTHOOR
26-03-2009 17:09 unopropo jest offline Szukaj postów użytkownika: unopropo Dodaj unopropo do Listy kontaktów
Cambridge
Member


Data rejestracji: 04-01-2009
Postów: 29
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szczerze mowiac mam w nosie Wasze nie pisane zasady . To jest BloodWars , a nie szkolka niedziela .
26-03-2009 22:36 Cambridge jest offline Szukaj postów użytkownika: Cambridge Dodaj Cambridge do Listy kontaktów
NTT
Triple Ace


Data rejestracji: 03-05-2008
Postów: 164
Klan: rts
Kraina: Moria II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez NTT
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Panie i Panowie , zakładając ten temat nierobie się moralnym bardziej niż jestem oczekuje tylko od osób które do mnie piszą pewnego poszanowania drugiej nieznajomej osoby, ja nawet pisząc do "wroga" lub do osoby z która wygrałem lub przegrałem a zaciekawi mnie ta walka , używam słownictwa takiego bym nie musiał wstydzić co napisałem.

widzę ze z ten topik zeszedł na psy proszę moda o zamkniecie ..
26-03-2009 22:48 NTT jest offline Szukaj postów użytkownika: NTT Dodaj NTT do Listy kontaktów
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Kultura graczy hmmm?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH