Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Scenariusze/Opisy » Nowe Ekspedycje » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Nowe Ekspedycje
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Kaczor_Donald
Full Member


Data rejestracji: 02-03-2009
Postów: 72

Nowe Ekspedycje Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie wiem gdzie ten temat dac to daje tutaj .. mianowicie chodzi mi o to iż niektorzy gracze np. Rayeneven to jemu brakuje tylko ok. 5-6 odznak albo mniej i stad moje pytanie .... czy BW team planuje robic nowe lokacje,potwory itp. ? to by byla frajda dla slabszych graczy takie ogladanie walk z Koxami itp. prosze o odpowiedz

__________________
R1-Slayer

Polecam grafika Talerz-jest naprawdę świetny ;P

Sprzedam : Leg. Dsk.Demoniczną Pałkę Męstwa - 14k
27-03-2009 16:29 Kaczor_Donald jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaczor_Donald Dodaj Kaczor_Donald do Listy kontaktów
Jeleniozaur
Forum Legend


Data rejestracji: 28-05-2008
Postów: 1.539
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zanim ktokolwiek zdabedzie odznake za anubisa (robo jest juz osiagalny) to minie troche czasu bo
500 defa
300 zwinki
200 sposta
500 sumy
47k hp

PS Rayowi brakuje 3 odznak Wink za anubisa, wendingo i kronosa

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Jeleniozaur: 27-03-2009 16:44.

27-03-2009 16:43 Jeleniozaur jest offline Szukaj postów użytkownika: Jeleniozaur Dodaj Jeleniozaur do Listy kontaktów
GrafAir
Ex-Team


images/avatars/avatar-129.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 1.772
Kraina: Moria
Skąd: mam to wiedzieć?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeśli się nie mylę to do Anubisa potrzeba 122-128lvl by zgarniać 100% exp. 100 lvl to ponad 12 000 pkt rankingowych. Rey ma ich prawie 4 000, więc jeszcze trochę czasu zostało nim Sushi będzie musiał coś z tym zrobić.

Zamykam.

__________________
Wygląd gry Scenariusze/Opisy Sala Trofeum R9 - bywa, że tu bywam

Nie piszcie do mnie nieragulaminowych PW: NIE MAM CZASU BY ODPOWIEDZIEĆ Frown


GrafAir GraFair Tongue
27-03-2009 23:05 GrafAir jest offline Szukaj postów użytkownika: GrafAir Dodaj GrafAir do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Scenariusze/Opisy » Nowe Ekspedycje

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH