Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » strefy-a przedmioty..jest zależność?? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony strefy-a przedmioty..jest zależność??
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
woodyikop
Member


images/avatars/avatar-13054.jpg

Data rejestracji: 22-10-2007
Postów: 25

strefy-a przedmioty..jest zależność?? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

witam.
mam takie pytanie, gdyz wiele osob mowilo mi, ze pewne przedmioty chccbym nie wiem jak kombinowal i tak nie znajde w 4s. przykladowo mjusz byc w 3s zeby znalezc xxx szybkosci. A czy to jest gdzies napisane w jakims tutorialu albo gdziekolwiek czy tak tylko "ludzie mowia". Chce miec namacalny dowod. prosze o odp.

__________________
_______________________________

r1 - pieszczoszek
r4 - woo
r5 - kelo

Każdy niechluj robiący ortografy twierdzi, że jest umysłem ścisłym
31-03-2009 11:12 woodyikop jest offline Szukaj postów użytkownika: woodyikop Dodaj woodyikop do Listy kontaktów
matek[2]
Member


Data rejestracji: 26-03-2009
Postów: 32

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na r1 tak na r5 nie
31-03-2009 11:19 matek[2] jest offline Szukaj postów użytkownika: matek[2] Dodaj matek[2] do Listy kontaktów
kinga89
Triple Ace


images/avatars/avatar-13407.gif

Data rejestracji: 24-04-2008
Postów: 171
Klan: DanseMacabre
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=116207

Tu masz z r1

__________________

By Talerz

Don't worry be stupid
gg 6187933

31-03-2009 11:35 kinga89 jest offline Szukaj postów użytkownika: kinga89 Dodaj kinga89 do Listy kontaktów
woodyikop
Member


images/avatars/avatar-13054.jpg

Data rejestracji: 22-10-2007
Postów: 25

Autor tematu Temat rozpoczęty przez woodyikop
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no dobra, link jest -przeczytalem dokladnie ale dalej nie mam odpowiedzi na moje pytanie.tym bardziej ze kadzy pisze inaczej. Najbardziej chodzi mi jednak o r4. ale przede wszystkim to chcialbym dalej by ktos mi to pokazal jako oficjalny punkt zasad gry (takie cos jak np-co daje szczescie na wyprawch). Bo jak narazie-wydaje sie mi, ze jest to tylko wymysl osob grajacych na bw

__________________
_______________________________

r1 - pieszczoszek
r4 - woo
r5 - kelo

Każdy niechluj robiący ortografy twierdzi, że jest umysłem ścisłym
31-03-2009 12:30 woodyikop jest offline Szukaj postów użytkownika: woodyikop Dodaj woodyikop do Listy kontaktów
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Strefowość dropu występuje na wszystkich necropoliach, tylko na Morii nie ma strefowości.

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




31-03-2009 14:13 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
nicolas
Forum Ace


images/avatars/avatar-15984.gif

Data rejestracji: 19-09-2006
Postów: 90
Klan: Camarilla
Kraina: Necropolia
Skąd: Sanitarium :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Strefowość dropu (czyli zależność znajdowanych przedmiotów od strefy w której się aktualnie przebywa) występuje na serwerach typu Necropolia. Na serwerach Moria nie ma takiego ograniczenia/urozmaicenia - prefixy/sufixy występują niezależnie od strefy w której się znajdujesz. A co do wymysłów ludzi dotyczących gry i jej aspektów : twórcy oddali ją w ręce graczy podając tylko podstawowe informacje potrzebne do gry - resztę trzeba odkrywać samemu - bądź to dzięki doświadczeniu lub dzięki mozolnemu przeglądaniu forum.

A co do namacalnego dowodu - chodzą słuchy że na ukończeniu jest solucja Bloodwars, w której C47 krok po kroku opisuje jak "ukończyć" tę grę. Solucja ta ujrzała światło dzienne już na serwerach uk i nosi roboczy tytuł: "How to get yourself banned"

__________________
cytat:
Konrad napisał UWAGA! PODSTAWOWA KARA TO BAN STAŁY.

31-03-2009 14:21 nicolas jest offline Szukaj postów użytkownika: nicolas Dodaj nicolas do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » strefy-a przedmioty..jest zależność??

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH