Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » No i ja też kończe gre » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony No i ja też kończe gre 35 Ankieta - średnia ocena: 7,4335 Ankieta - średnia ocena: 7,43
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
_Cyr_
Double Ace


images/avatars/avatar-16401.jpeg

Data rejestracji: 08-02-2009
Postów: 116
Klan: Złodzieje Dusz
Kraina: Necropolia
Skąd: Katowice

No i ja też kończe gre Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No czas kończyć z tym BW
Życze wszystkim owocnej gry dropów wygranych ataków i repodajnych oblegów

Dzięki wszystkim za te ehhh jakże długie wnet 3 lata gry

Szczerze mówiąc to miło się grało ze wszystkimi, z jednymi gorzej z innymi lepiej ale gra to zabawa więc powodzenia

Info co do itemów:

kilka zostanie wystawione na forum do sprzedania będę oczekiwał tylko czystych pr pospłacam co trzeba i konto idzie do kasacji

pozdrawiam

konto zniknie na przełomie ( mam nadzieję ) ze 3 dni

__________________
R1 : Cyrax

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez _Cyr_: 04-04-2009 17:22.

04-04-2009 12:01 _Cyr_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _Cyr_ Dodaj _Cyr_ do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

narty Wink miło było Wink

ja czekam na spłatę długów i też znikam ^^

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

04-04-2009 12:04 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
kiciekI
Junior Member


Data rejestracji: 31-03-2009
Postów: 11

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wydurniaj sie Jarek. 1 kwietnia był 3 dni temu. Znowu zasiadanie? Wiedziałem kuchnia mać, że sie nie powstrzymasz. Ja tam się leczę, założyliśmy z Kesi nawet grupę dyskusyjną. Może wstąp w nasze szeregi. Przedstawisz zaświadczenie Ce i potraktuje Cię jak odwykowca. Ale sie nie kasuj please.

__________________
Jestem jaki jestem i juz taki pozostane, proste,
zatem schowaj komentarze swe żałosne
04-04-2009 12:16 kiciekI jest offline Szukaj postów użytkownika: kiciekI Dodaj kiciekI do Listy kontaktów
radikal
Lord


images/avatars/avatar-6519.jpg

Data rejestracji: 15-08-2006
Postów: 438
Klan: Fallen Angels
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ej no Leszczu... nie odstawiaj szopki... Kogo bede farmil 2x dziennie Tongue P
No i z kim bedziemy wojenki prowadzic ;DD

__________________

R1:3609 R14:58461
Kupie na R1

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez radikal: 04-04-2009 12:36.

04-04-2009 12:36 radikal jest offline Szukaj postów użytkownika: radikal Dodaj radikal do Listy kontaktów
Duken
Full Member


images/avatars/avatar-21547.jpg

Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 71
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Liberum Veto

Powojowałeś ostatnio, w zasadzie osiągnąłeś co chciałeś wiec czas na emeryturkę.
Nie lepiej sobie odpocząć od tych wszystkich oblegów,ochronek, wymianek, planów wojennych i poklikac same wyprawy bez czynnej gry ?Smile Przemyśla stary przemyślSmile najpierw niech się spełni : E.T GO HOME , później sobie tam kończ grę jeśli nie przywykniesz do emerytury.

cytat:
Ja tam się leczę, założyliśmy z Kesi nawet grupę dyskusyjną. Może wstąp w nasze szeregi. Przedstawisz zaświadczenie Ce i potraktuje Cię jak odwykowca. Ale sie nie kasuj please.


Kurde ja tam takich zaświadczeń mam kilkaSmile

__________________

Duke
04-04-2009 12:37 Duken jest offline Szukaj postów użytkownika: Duken Dodaj Duken do Listy kontaktów
aikzer
King


Data rejestracji: 16-12-2006
Postów: 971
Klan: -Companieros-
Kraina: Moria; Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cyrax, komu teraz bede trul tylek o moje pol banki? :< i o sprzet? Big Grin Nie koncz, jeszcze top 2 trzeba osiagnac ;P

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez aikzer: 04-04-2009 17:20.

04-04-2009 14:12 aikzer jest offline Szukaj postów użytkownika: aikzer Dodaj aikzer do Listy kontaktów
black_stars
Member


images/avatars/avatar-13487.jpg

Data rejestracji: 04-03-2009
Postów: 35
Kraina: Necropolia
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nupie nie opuszczaj nas Smile Dzieki tobie cos sie dzieje na serwie Pleased
Chodz jestesmy poprzeciwnej stronie to nic nie oznacza bo to tylko gra Smile

Zrob tak jak umawiales sie z duke i bedzie siiSmile Byc moze za niedlugi czas znowu dostaniesz ochote na rozkrecenie czegos na tyum stypnym serwieSmile

Pozdrawiam Smile

__________________

cytat:
C47 napisał(a)

czy muszę każdemu dziecku powtarzać, że pisze się przez CH? ;] jak już przeklinać to przynajmniej bez błędów, szczególnie tak 'popularne' słowo

04-04-2009 15:28 black_stars jest offline Szukaj postów użytkownika: black_stars Dodaj black_stars do Listy kontaktów
apostle
Viking


images/avatars/avatar-11433.jpg

Data rejestracji: 18-01-2007
Postów: 720
Klan: DECADOS
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Płoty

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja bym zrobil emeryturke i zabawil sie we wloczege wedrowniczkaSmile

Nie bede mial osoby do porownan...

typu: '' Nie kazdy ma takie eq jak Cyrax'' Big Grin

chyba sie bede musial na Dejt przerzucic jak odejdziesz...


Nie znam Cie, ale wiele osob robi sobie odpoczynek ( same wyprawy lub urlop ) i wraca do grySmile

jakby nie bylo to trzym sieSmile

__________________

Sygnatura by Olsz4k

04-04-2009 15:36 apostle jest offline Szukaj postów użytkownika: apostle Dodaj apostle do Listy kontaktów
_Szybki
Viking


images/avatars/avatar-11937.gif

Data rejestracji: 29-11-2008
Postów: 557
Klan: DATE
Kraina: Necropolia
Skąd: a skąd byś chciała?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co za Nup, ale sie nie dziwie r1 umarło i nie ma już celów do dalszej gry na r1. Nie ma i nie bedzie wojen a to tylko starych graczy trzymało... Czas odejsc powoli...

__________________

!!Sprzedam itemy z opisu!! info na PW w grze.
SzybkaRaczka - r1


04-04-2009 15:59 _Szybki jest offline Szukaj postów użytkownika: _Szybki Dodaj _Szybki do Listy kontaktów
Zonk_Zonk
Lord


images/avatars/avatar-2864.jpg

Data rejestracji: 12-11-2006
Postów: 277
Klan: PhOeNix
Kraina: Necropolia
Skąd: Z Lasu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie odchodz, idz na urlop, przemysl to... to mi sie nasunelo na mysl gdy zobaczylem ten temat, ale po przeczytaniu posta Szybkiego przypomnialem sobie ze ma on calkowita racje... nalezymy do rzadkiej grupy ktora gra tu od poczatku BW, a jest nas naprawde garstka... i jakby nie patrzyl r1 jeszcze nigdy nie bylo w takim kryzysie i nie wialo taka nuda jak teraz... nadodatek nie zapowiada sie nato ze cokolwiek sie tu zmieni... no coz Cyrax, wiedz ze jestes w moim przekonaniu wielkim nupem, ktory nieraz mi pomogl i ktory nigdy nie pozwolil mi sie nudzic ( chodzi tu o ilosc wojen jakie prowadzilismy Tongue ), ciesze sie ze nalezalem do HTC i bylem pod Twoim dowodztwem, szkoda ze odchodzisz... chodz i tak ciezko bedzie zapomniec o tak upartej bestii jak Ty ;P dzieki za wspolna gre i powodzenia w realu Smile nie zapomnij o HTC ;] noi pomimo tych wad r1 wolalabym jednak zebys kliknal sobie ten urlop, a w swoim czasie jak Cie najdzie ochota i chec to wrocil, Zdravim Zonk

__________________

04-04-2009 16:34 Zonk_Zonk jest offline Szukaj postów użytkownika: Zonk_Zonk Dodaj Zonk_Zonk do Listy kontaktów
kesi
Double Ace


images/avatars/avatar-407.jpg

Data rejestracji: 15-10-2006
Postów: 141
Klan: ReVenge
Kraina: Necropolia
Skąd: R1 DATE

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie rób sobie jaj Cyraxik, i tak juz nie wielu pozostało:/
mam nadzieje że jeszcze to przemyslisz i nie zrobisz takiej glupty, nie wiem wlacz urlop albo co, ale nie rezygnuj całkiemFrown

__________________
R18 Kesi

ReVenge

Anioł o czarnych skrzydłach, kobieta o duszy dziewczynki mieszanka skrajności i nieprzewidywalności

04-04-2009 16:43 kesi jest offline Strona domowa kesi Szukaj postów użytkownika: kesi Dodaj kesi do Listy kontaktów AIM Screen Name of kesi: tak YIM Account Name of kesi: tak Zobacz profil MSN kesi
SAID69
Triple Ace


images/avatars/avatar-5687.jpg

Data rejestracji: 17-11-2007
Postów: 154
Klan: Konglomerat BK
Kraina: Necropolia
Skąd: obecnie UK ;>

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no to teraz date bedzie walczylo pomiedzy soba i swoimi sojusznikami rotfl

Wink


noo dobra jeszcze paru graczy z zelaznym charakterem zostanie walczych po ''drugiej'' stronie Tongue ' bo niektorych nie mozna kupic rotfl


powodzenia ale moze przemysl to jeszcze ;-)

__________________
r9 nick AMRAS
04-04-2009 16:44 SAID69 jest offline Szukaj postów użytkownika: SAID69 Dodaj SAID69 do Listy kontaktów
Stasiu90
Forum Ace


Data rejestracji: 06-04-2008
Postów: 78
Klan: G3W
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Częstochowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cyrax nie odchodź r1 już robi się nudne ale nie warto kończyć ja gram tutaj praktycznie od początku i miałem wzloty i upadki ale gram co będzie na r1 jak taki mocarz jak Ty odejdzie?? Nic nie będzie zastanów się i zostań.

__________________
Blade21 r1
Tupaczek r5
04-04-2009 17:39 Stasiu90 jest offline Szukaj postów użytkownika: Stasiu90 Dodaj Stasiu90 do Listy kontaktów
water
Double Ace


Data rejestracji: 19-02-2007
Postów: 104
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sasasa Big Grin

ale malenstwo sie Ciebie zarty 3maja rotfl rotfl rotfl

przeciez Ty nie wytrzymasz bez mego spamowania Big Grin

za glupie zarty na zlociku łomocik bedzie Big Grin

__________________
Maleństwo \O/ Wink


04-04-2009 17:45 water jest offline Szukaj postów użytkownika: water Dodaj water do Listy kontaktów
jabko
Double Ace


images/avatars/avatar-1579.jpg

Data rejestracji: 25-12-2006
Postów: 145
Klan: Gildia DerGastor
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Pielgrzymowice(RIO)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cyrax nupie co ty wyprawiasz? Shocked
no nic jak wyjde z woja to mam nadzieje ze na jakimś zlocie piwko wypijemy jeszcze ;d

pozdro i powodzenia w realu :d rotfl

__________________
nick w grze jabko

jabko zadaje cios krytyczny z broni Doskonała Zwinna Maczuga, Mitos zostaje zraniony za 463 PKT ŻYCIA.
04-04-2009 19:45 jabko jest offline Szukaj postów użytkownika: jabko Dodaj jabko do Listy kontaktów
barx
Emperor


images/avatars/avatar-22586.jpg

Data rejestracji: 16-06-2007
Postów: 1.226
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria VII
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powodzenia w realu.

Pozdrawiam.

__________________

04-04-2009 22:07 barx jest offline Strona domowa barx Szukaj postów użytkownika: barx Dodaj barx do Listy kontaktów
Puma
Emperor


Data rejestracji: 04-12-2006
Postów: 1.378
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

3maj sie
narq i powedzenia w realu
04-04-2009 22:17 Puma jest offline Szukaj postów użytkownika: Puma Dodaj Puma do Listy kontaktów
zarkhir
Lord


images/avatars/avatar-14367.jpg

Data rejestracji: 10-02-2007
Postów: 346
Klan: PL - emerytura ;) | uk-r1 - D.B.
Skąd: ok. Rzeszowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no i odpada mi farma expa i krwi :<

cya i powodzenia w tesco Wink

__________________

04-04-2009 22:22 zarkhir jest offline Szukaj postów użytkownika: zarkhir Dodaj zarkhir do Listy kontaktów
tutth
Lord


images/avatars/avatar-9724.jpg

Data rejestracji: 10-04-2008
Postów: 302
Klan: HOT
Kraina: Necropolia; Moria II
Skąd: że znowu wysoki sadzie mowiłła ze jest pelnoletnia:p

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

trzymaj sie, nie bede ci pisal textow typu przemysl to itp bo tez mi sie gra znudzila i wyszedl bym na hipokryte;]

milo sie gralo, dzieki za rozkrecenie kilku konfliktow bez ktorych juz dawno r1 umarło by z nudow

do legendy juz przeszedles, jedyna postac ktora zarobiła tyle banow stałych i wciaz gra;p

powodzenia w rl , pewnie sie jeszcze napijemy browara kiedys

__________________
Nekropolia I
imie: ZielonePłucko
id: 93171
05-04-2009 00:07 tutth jest offline Szukaj postów użytkownika: tutth Dodaj tutth do Listy kontaktów
Ezachiel
King


Data rejestracji: 20-09-2007
Postów: 782

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wielka szkoda, jednak kiedys trzeba skonczyć Wink
moze to dobra pora..?

powodzenia w życiu ;]

"Gracz legenda" Pleased
05-04-2009 00:30 Ezachiel jest offline Szukaj postów użytkownika: Ezachiel Dodaj Ezachiel do Listy kontaktów
Dracko
Viking


images/avatars/avatar-9311.jpg

Data rejestracji: 10-10-2006
Postów: 585
Klan: DerG
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ostatnia pielgrzymka Cyraxa

juz raz sie zegnalem i nie zamierzam robic tego ponownie

do zobaczenia Jarek
05-04-2009 10:51 Dracko jest offline Szukaj postów użytkownika: Dracko Dodaj Dracko do Listy kontaktów
Ewunia
Junior Member


Data rejestracji: 14-11-2007
Postów: 22
Kraina: Necropolia
Skąd: 7-me Niebo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co piles??????

nie !!!!!!!!!
nie !!!!!!!
nie !!!!!!
Frown ((

ehhhhh brak slow Frown (((

nie ma zegnaj i tyle Frown ((

post usunac plisss Frown ((
co kolwiek tu napisza to nic tylko

zal Frown

ehhh Frown
05-04-2009 11:09 Ewunia jest offline Szukaj postów użytkownika: Ewunia Dodaj Ewunia do Listy kontaktów
Grax33
Emperor


images/avatars/avatar-16844.png

Data rejestracji: 19-09-2008
Postów: 1.143
Klan: Najlepszy!:)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: R1 nick: Grax

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No ładnie! To pozostanie mi jedynie o Lopezzo pisać...

__________________
nick: Grax.

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=538584
05-04-2009 17:15 Grax33 jest offline Szukaj postów użytkownika: Grax33 Dodaj Grax33 do Listy kontaktów
Midas-grala
Turbo Moderator


images/avatars/avatar-5.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 1.800
Klan: B.K.
Kraina: Necropolia
Skąd: Pabianice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ehh mendo społeczna ty jedna....
Były mgliste pomysły o resecie, a ty jednak kończysz.

I kto zostanie, zeby tu ugryźść, tam uszczypnąć. Khornika do końca ze snu wybudzić Tongue
nobody na R2, R1 czasami tylko odwiedzi, STRAD też bez premki, teraz jak mu sie przypomni, to sobie kogoś przyblokuje...
Jedynie z Malem ewentualnie można na meduzę skoczyć i na jakaś wojenkę do południa Big Grin

Raziel zły przykład podpatrzył i też che sobie iść Frown



Ehhhhhh zanudzimy się na smierć, jak wszyscy sobie pójdą....
Ale i tak to ja bedę na końcu i pogaszę za wami światło.
Nie dam sie przeciagnać na ciemną stronę życia i też postaci skasować Tongue

No nic, może urlp czas kliknąć dłuższy i pojeździć po zlotach. Jak nie w grze, to w rl trzeba z tobą pogadać, czsami dać rozkaz do wymarszu, z rana niespodzianie obudzić ( ekipa Aniki wie o co chodzi Smile .


A za karę więcej wódki na pobudkę nie dostaniesz, żeby nie było

__________________
Jak wygram licytację, pisać na priv
R1 Midas
05-04-2009 23:25 Midas-grala jest offline Szukaj postów użytkownika: Midas-grala Dodaj Midas-grala do Listy kontaktów
accelerator
Lord


images/avatars/avatar-9826.gif

Data rejestracji: 26-06-2008
Postów: 422
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ojoj jaka szkoda, az mi sie lezka w oku zakrecila buuuuu Frown






ps.: czy to prawda, ze Beatunia wlamala Ci sie na konto i zalozyla ten temat ? rotfl

__________________
Babcia_Samo_Zlo

06-04-2009 11:18 accelerator jest offline Szukaj postów użytkownika: accelerator Dodaj accelerator do Listy kontaktów
aikzer
King


Data rejestracji: 16-12-2006
Postów: 971
Klan: -Companieros-
Kraina: Moria; Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cyrax wydropil i zostanie, prawda? chytry
06-04-2009 13:44 aikzer jest offline Szukaj postów użytkownika: aikzer Dodaj aikzer do Listy kontaktów
Hrabia_Drakula
Triple Ace


images/avatars/avatar-18569.jpg

Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 188
Klan: Krwawa_Armia_Khorna
Kraina: Necropolia
Skąd: Nowy Sącz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nom szkoda ze konczysz gre ....... kogo teraz o pomoc bede prosil Frown
ale to twoja decyzja i chyba narazie nic jej nie zmieni
szkoda mam nadzieje ze kiedys wrocisz
08-04-2009 09:26 Hrabia_Drakula jest offline Szukaj postów użytkownika: Hrabia_Drakula Dodaj Hrabia_Drakula do Listy kontaktów
Mnil_
Junior Member


images/avatars/avatar-13926.jpeg

Data rejestracji: 08-04-2009
Postów: 24
Klan: 6*8*5*5*
Kraina: Necropolia III
Skąd: Buenos Aires

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no wez Cyrax

nie wyglupiaj sie

fajnie bylo jak mnie lales, ale prosze, nie odchodz

prosze

__________________
Legendarny Dobry Zwierzęcy Amulet Szczęścia ZAMKNIJ !!!HIT!!Jedyny w swoim rodzaju- idzie na sell.Za wysoki lvl


08-04-2009 10:43 Mnil_ jest offline Szukaj postów użytkownika: Mnil_ Dodaj Mnil_ do Listy kontaktów
guardian20
Member


images/avatars/avatar-9812.gif

Data rejestracji: 05-05-2007
Postów: 48
Klan: BK
Kraina: Necropolia
Skąd: się biorą dzieci?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak z każdego nałogu, ciężko się wyrwać z BW ale w koncu kiedys trzeba Smile
choc mogl bys zostac bo sie tak nudno zrobi ze R1 zamkną Tongue

mam nadzieje ze piwko jeszcze wypijemy czasem

pozdro

__________________

___
r1 nick: Morgoth
09-04-2009 10:19 guardian20 jest offline Szukaj postów użytkownika: guardian20 Dodaj guardian20 do Listy kontaktów
Cichy46
Lord


images/avatars/avatar-3495.jpg

Data rejestracji: 24-10-2006
Postów: 459
Skąd: M-ce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cornelius, Cyrax ...

a Cichy gra...

bo to tylko gra...

__________________
R1 : ID 21327


10-04-2009 02:13 Cichy46 jest offline Szukaj postów użytkownika: Cichy46 Dodaj Cichy46 do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » No i ja też kończe gre

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH