Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » PYTANKO z kontem » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony PYTANKO z kontem
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Mr.Death
Double Ace


images/avatars/avatar-13659.jpg

Data rejestracji: 16-03-2009
Postów: 139
Klan: LoS, SAMURAI
Kraina: Necropolia III; Necropolia VI; Necropolia VII
Skąd: BCB Łódź

PYTANKO z kontem Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy jeżeli chce usunąć postać a premke mam do Maja to czy ta premka łącznie z skróceniem czasu będzie przy następnej postaci zrobionej z tego konta?
Czy w profili Data Dołączenia jak będzie wyglądać? Od dnia kiedy miałem 1st postać czy jak?


Wybaczcie jeśli taki temat już był, szukałem i nie znalazłem

Bez warna plx ;p

__________________

06-04-2009 16:45 Mr.Death jest offline Strona domowa Mr.Death Szukaj postów użytkownika: Mr.Death Dodaj Mr.Death do Listy kontaktów
Ezachiel
King


Data rejestracji: 20-09-2007
Postów: 782

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

premium jest przywiązane do konta a nie do postaci
06-04-2009 16:47 Ezachiel jest offline Szukaj postów użytkownika: Ezachiel Dodaj Ezachiel do Listy kontaktów
Lides
King


images/avatars/avatar-24953.jpg

Data rejestracji: 15-10-2008
Postów: 850
Kraina: Necropolia III

RE: PYTANKO z kontem Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mr.Death napisał(a)
Czy jeżeli chce usunąć postać a premke mam do Maja to czy ta premka łącznie z skróceniem czasu będzie przy następnej postaci zrobionej z tego konta?


czytaj ze zrozumieniem


tak premka zostanie o ile zostanie stworzona na tym samym profilu

z tym drugim to nie mam pojęcia

__________________
Fioletowy T-Mod, od działu Wycen.
Regulamin Wycen, czyli dlaczego mam zamknięty temat, najczęstsze przewinienia
cytat:
10. Zabronione jest:
- edytowanie pierwszego postu.
- dodawanie kolejnych przedmiotów do wyceny (nawet do zestawu) w trakcie jej trwania.
11. Minimalny czas trwania wyceny (czyli otwarty temat) to 48h. W celu zamknięcia tematu należy wysłać zgłoszenie do trade moderatora działu. Po 10 dniach od założenia, temat zostanie zamknięty przez trade moderatora.


cytat:
Cerbin napisał
dlaczego?
czy szansa na zaliczenie wyprawek albo pani od polskiego też ma rosnąć?

06-04-2009 17:31 Lides jest offline Szukaj postów użytkownika: Lides Dodaj Lides do Listy kontaktów
Kartel
Forum Legend


images/avatars/avatar-10342.jpg

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 1.689
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Moria III
Skąd: Odessa

RE: PYTANKO z kontem Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mr.Death napisał(a)
Czy jeżeli chce usunąć postać a premke mam do Maja to czy ta premka łącznie z skróceniem czasu będzie przy następnej postaci zrobionej z tego konta?
Czy w profili Data Dołączenia jak będzie wyglądać? Od dnia kiedy miałem 1st postać czy jak?


Wybaczcie jeśli taki temat już był, szukałem i nie znalazłem

Bez warna plx ;p


to jest data założenia konta a na pierwsze już dostałeś odpowiedź
06-04-2009 18:06 Kartel jest offline Szukaj postów użytkownika: Kartel Dodaj Kartel do Listy kontaktów
Insane12
Junior Member


Data rejestracji: 03-04-2009
Postów: 18
Kraina: Necropolia II; Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zależy jaka to kraina jeżeli r1 i chcesz robić reset postaci to tak ale jeżeli na innym r to bana za to dostaniesz ;]

__________________
SeXRoLl
06-04-2009 20:34 Insane12 jest offline Szukaj postów użytkownika: Insane12 Dodaj Insane12 do Listy kontaktów
Puma
Emperor


Data rejestracji: 04-12-2006
Postów: 1.378
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Insane12 napisał(a)
zależy jaka to kraina jeżeli r1 i chcesz robić reset postaci to tak ale jeżeli na innym r to bana za to dostaniesz ;]



Ale on nic o resecie nie pisał ;] tylko o kasowaniu postaci


i na przyszłość pisze Konto Premium a nie Postać Premium Pleased


czy z tego wynika ze premka jest przypisana do konta
06-04-2009 20:54 Puma jest offline Szukaj postów użytkownika: Puma Dodaj Puma do Listy kontaktów
-Hun3ter-
Member


images/avatars/avatar-14573.jpg

Data rejestracji: 13-03-2009
Postów: 40
Klan: Blood Empire
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Premium ci zostanie a przy 2 postaci będziesz mieć date utworzenia konta a nie postaci
06-04-2009 21:29 -Hun3ter- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Hun3ter- Dodaj -Hun3ter- do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » PYTANKO z kontem

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH