Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » KRADZIEŻ / NIESPŁACONA POŻYCZKA kradziez w dziale wymian » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony kradziez w dziale wymian 4 Ankieta - średnia ocena: 1,004 Ankieta - średnia ocena: 1,004 Ankieta - średnia ocena: 1,004 Ankieta - średnia ocena: 1,004 Ankieta - średnia ocena: 1,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Stallionek
Newbie


images/avatars/avatar-13882.jpg

Data rejestracji: 17-11-2007
Postów: 9
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Głogów

kradziez w dziale wymian Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chodz mianowicie o ten temat:
r1 na r3
ktory zalozylem w celu wymiany kont
rozmowe mam przeprowadzona na gadu, wiec moge ja udostepnic komu trzeba.
post zostal zedytowany (admini i modzi zdaje sie widza tresc edycji wiec latwo to sprawdzic)
mamy tu rownierz kłamstwo, jako ze edycja to wcale nie sa literowki, tylko bardzo obszerna edycja postu ze zmianą serwera na inny włącznie.
(no bo chyba niemyslicie ze zamienil bym takie konto na r1 na TAKI shit na r4 :/ )
passy, ktore podalem zosatly zmienione i nie mam dostepu do konta, a moje itemy sa juz w dziale sprzedarzy na r1!!!! co mnie najbardziej zdenerwowało, bo przypuszczam ze jest to multi, ktore zarobione pr przerzuci na swoje realne konto Frown i tyle bedzie po moich staraniach Frown
pomocy?

__________________
r3: rafiki
06-04-2009 17:25 Stallionek jest offline Szukaj postów użytkownika: Stallionek Dodaj Stallionek do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie widze tam wymiany

mloda_1992
Postać Aska_

ban do czasu odzyskania hasla

Dshay_nike
Postać tehix

włamanie/handlowanie kontami/pushing
ban stały

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
06-04-2009 18:37 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Xeron
Newbie


Data rejestracji: 29-11-2008
Postów: 3
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

(Ja i Stallionek należymy do tego samego klanu na R1)

Chciałem jeszcze dodać iż ta osoba, która przejęła konto Stallionka wysyła wiadomości z prośbami o pożyczkę do członków klanu. Osobiście otrzymałem taką wiadomość.

Nadawca: Aska_
Tytuł wiadomości: Witam
Data wysłania: 2009-04-06 17:09:07
Witam masz może pożyczyć 5k PR na 2 tygodnie?

Zaznaczam, że nikt z członków klanu nie otrzymał informacji od tej osoby, że przejęła konto od Stallionka. Wygląda to tak, że ta osoba wykorzystuje autorytet zdobyty wśród członków klanu przez Stallionka, żeby wyłudzić pkt rozwoju.

Jeśli Stallionek został oszukany przez tą osobę przy wymianie kont, łatwo się domyślić jak potoczy się sprawa pożyczonych pr w przyszłości.

Pozdrawiam.

__________________
Nick na R3 - Dafus
06-04-2009 18:40 Xeron jest offline Szukaj postów użytkownika: Xeron Dodaj Xeron do Listy kontaktów
lamka
Junior Member


Data rejestracji: 17-03-2009
Postów: 15
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

handlowanie kontami

Możesz głębiej ?


a zasiadanie to gdzie Red Face ?
06-04-2009 19:00 lamka jest offline Szukaj postów użytkownika: lamka Dodaj lamka do Listy kontaktów
Stallionek
Newbie


images/avatars/avatar-13882.jpg

Data rejestracji: 17-11-2007
Postów: 9
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Głogów

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Stallionek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w d**
i dziekuje administracji za sluszne rozpatrzenie sprawy Smile
haslo odzyskane, prosilbym o ściągnięcie bana...
chce sie upewnic czy jest cale i zdrowe :/
dziekuje i pozdrawiam, a temat zamykam

__________________
r3: rafiki
06-04-2009 19:17 Stallionek jest offline Szukaj postów użytkownika: Stallionek Dodaj Stallionek do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mając jedno konto wymieniasz się za drugie na tym samym serwerze
to chyba jasne jest co robiłeś ;]

edit:

odblokowane

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
06-04-2009 19:17 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Stallionek
Newbie


images/avatars/avatar-13882.jpg

Data rejestracji: 17-11-2007
Postów: 9
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Głogów

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Stallionek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

albo i nie zamykam :/
z konta zostalo przeslane 5,5k pr orcha i dobry wieszcz.
mam jakiekolwiek szanse zeby to odzyskac czy moge sie pozegnac?
w razie czego mam zapisane linki do wiadomosci z ofert itd... łatwo sprawdzic

__________________
r3: rafiki
06-04-2009 19:26 Stallionek jest offline Szukaj postów użytkownika: Stallionek Dodaj Stallionek do Listy kontaktów
lamka
Junior Member


Data rejestracji: 17-03-2009
Postów: 15
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Stallionek napisał(a)
albo i nie zamykam :/
z konta zostalo przeslane 5,5k pr orcha i dobry wieszcz.
mam jakiekolwiek szanse zeby to odzyskac czy moge sie pozegnac?
w razie czego mam zapisane linki do wiadomosci z ofert itd... łatwo sprawdzic


Wszystko poszło w szkolenia. ale mój eq jest wart trochę...


dbr rogata obręcz zmysłów jest warta 9k czy już masz orchę.

Co do hmm pożyczki 10k hmm dbr elfie spodnie i prki oddane, ale i tak mnie administracja nie od banuję więc nie ma na co liczyć.

ps: Hę ? złapanie kogoś po 3 miesiącach ? gratki.
06-04-2009 21:16 lamka jest offline Szukaj postów użytkownika: lamka Dodaj lamka do Listy kontaktów
lamka
Junior Member


Data rejestracji: 17-03-2009
Postów: 15
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To mogę oddać im te itemki (o ile chcą) jeszcze mam dług u gracza Alia (mój ziom z reala i chciałbym bardzo mu oddać pr.) 40k PR mógłbym mu dać dobrą lekką kobrę[20kPR], 2x dbr szybka pałka odwagi[sztuka 7kPR]i zestaw lewitacji[7k PR]razem wyjdzie 41k PR tyle co dług. To jak odblokujesz mi na ten czas?
07-04-2009 18:46 lamka jest offline Szukaj postów użytkownika: lamka Dodaj lamka do Listy kontaktów
rzemyk1
Double Ace


Data rejestracji: 07-08-2008
Postów: 144
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam tu wcześniej wspomniany kolega tehixa
Chciałbym odzyskać PR[bądź itemy o tej wartości] na konto Alia[nick:olencjja]
Więdz bardzo był bym rad gdyby odblokował szanowny admin postać tehix na czas oddania PR bądź przedmiotów o tej wartości z tego co wyczytałem to wynikia,że jednak dał by mi przedmioty oczywiście jeśli szanowny admin się zgadza.

__________________
Moje aukcję kończą się 24h po padnięciu CM chyba,że napiszę inaczej w temacie.
07-04-2009 21:15 rzemyk1 jest offline Szukaj postów użytkownika: rzemyk1 Dodaj rzemyk1 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie ma na koncie takiej liczby punktów
nie można oddać w przedmiotach

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
08-04-2009 00:01 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
rzemyk1
Double Ace


Data rejestracji: 07-08-2008
Postów: 144
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czemu nie można oddać w przedmiotach? Widziałem jak nieraz blokowałeś konta to zezwalałeś spłacać pożyczkę w przedmiotach jak nie było PR.Więc nie mów,że nie ma takiej możliwości.

__________________
Moje aukcję kończą się 24h po padnięciu CM chyba,że napiszę inaczej w temacie.
08-04-2009 12:52 rzemyk1 jest offline Szukaj postów użytkownika: rzemyk1 Dodaj rzemyk1 do Listy kontaktów
rzemyk1
Double Ace


Data rejestracji: 07-08-2008
Postów: 144
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To panie Ce jak będzie z tymi przedmiotami,ponieważ bardzo mi na tym zależy.

__________________
Moje aukcję kończą się 24h po padnięciu CM chyba,że napiszę inaczej w temacie.
08-04-2009 23:56 rzemyk1 jest offline Szukaj postów użytkownika: rzemyk1 Dodaj rzemyk1 do Listy kontaktów
lamka
Junior Member


Data rejestracji: 17-03-2009
Postów: 15
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No panie Ce niech pan odbluje na 10/20 min w celu oddania itemów graczowi Alia.
11-04-2009 09:37 lamka jest offline Szukaj postów użytkownika: lamka Dodaj lamka do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » KRADZIEŻ / NIESPŁACONA POŻYCZKA kradziez w dziale wymian

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH