Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » ja zwariuje » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony ja zwariuje
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
jona26
Member


images/avatars/avatar-5344.jpg

Data rejestracji: 17-08-2006
Postów: 45
Klan: UNTOUCHABLES-nick-ME RCEDES
Kraina: Necropolia II
Skąd: KOPLINO ;-) wiocha

ja zwariuje Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nic mi ogolnie NARAZIE nie potrzeba z czego jestem dumna bo jeszcze wczoraj to nikt mi nawet nie chcial prostych opcji tlumaczyc poza wiadomymi osobami ktorym bardzo dziekuje ALE................ no i tu jest moje ALE im jestem lepsza tym wymagania wieksze - oczywiste ale na boga dlaczego tak malo ludzi ostatnio sie zdobywa mito nawet konto PREMIUM zaczyna nie starczac bo siedze przy tej grze godzinami. jak jest krew juz nie pamietam kiedy bylam CHRONIONA i kasa to poprostu brakuje mi czlowieczkow bo nie ma co ukrywac kazda budowa tych budynkow o lepszymSTANDARDZIE kosztuje padam na twarz juz ale mam nadzieje ze jeszcze kilka napadow trzasne

__________________
UNTOUCHABLESUNTOUCHABLESUNTOUCHABLES
JEDYNY KLAN KTORY NIE MA CHORYCH ZASAD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
rotfl
19-08-2006 01:16 jona26 jest offline Szukaj postów użytkownika: jona26 Dodaj jona26 do Listy kontaktów
Ranafe
Lord


images/avatars/avatar-776.jpg

Data rejestracji: 12-08-2006
Postów: 264
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: Zewsząd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja ide spać, bo mi się literki przed oczami zamazują. Lepiej zrób to samo, bo napady i tak Ci nie przepadną przez noc.

Dobranoc.

__________________
Decadence, Decados...
19-08-2006 01:24 Ranafe jest offline Szukaj postów użytkownika: Ranafe Dodaj Ranafe do Listy kontaktów
Horazon
Forum Ace


Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 96
Skąd: Rubikon

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jona - uwierz dałbym wiele za nadmiar krwi... Wink A co do konta premium fakt - bywa niewystarczające, ale podkręcenie wartości wypraw/zasadzek spowodowałoby jeszcze większą przepaść między graczami premium a tymi których hmmmm nie mówie że nie stać ale nie mają możliwości jego zakupu.

__________________
Po co bujasz Lechu, prąd i tak będzie droższy...

19-08-2006 01:26 Horazon jest offline Szukaj postów użytkownika: Horazon Dodaj Horazon do Listy kontaktów
jona26
Member


images/avatars/avatar-5344.jpg

Data rejestracji: 17-08-2006
Postów: 45
Klan: UNTOUCHABLES-nick-ME RCEDES
Kraina: Necropolia II
Skąd: KOPLINO ;-) wiocha

Autor tematu Temat rozpoczęty przez jona26
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kumam kumam ale ta gra to jak ten papieros i ta kawa obok to juz nalog a jak sobie pomysle ze taka stara............. to nie wierze w to co robie :wink:

__________________
UNTOUCHABLESUNTOUCHABLESUNTOUCHABLES
JEDYNY KLAN KTORY NIE MA CHORYCH ZASAD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
rotfl
19-08-2006 01:30 jona26 jest offline Szukaj postów użytkownika: jona26 Dodaj jona26 do Listy kontaktów
jona26
Member


images/avatars/avatar-5344.jpg

Data rejestracji: 17-08-2006
Postów: 45
Klan: UNTOUCHABLES-nick-ME RCEDES
Kraina: Necropolia II
Skąd: KOPLINO ;-) wiocha

Autor tematu Temat rozpoczęty przez jona26
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja naprawde zwariuje jak to bylo z tymi atakami na premium co ile sie odnawiaja dobranoc tym kyorzy potrzebuja snu jutro nowy dzien a ja o kolejna noc doswiadczen bogatsza :wink:

__________________
UNTOUCHABLESUNTOUCHABLESUNTOUCHABLES
JEDYNY KLAN KTORY NIE MA CHORYCH ZASAD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
rotfl
19-08-2006 01:33 jona26 jest offline Szukaj postów użytkownika: jona26 Dodaj jona26 do Listy kontaktów
jona26
Member


images/avatars/avatar-5344.jpg

Data rejestracji: 17-08-2006
Postów: 45
Klan: UNTOUCHABLES-nick-ME RCEDES
Kraina: Necropolia II
Skąd: KOPLINO ;-) wiocha

Autor tematu Temat rozpoczęty przez jona26
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja tylko potrzebuje okolo 300 ludkow i tez moge isc spac :?

__________________
UNTOUCHABLESUNTOUCHABLESUNTOUCHABLES
JEDYNY KLAN KTORY NIE MA CHORYCH ZASAD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
rotfl
19-08-2006 01:35 jona26 jest offline Szukaj postów użytkownika: jona26 Dodaj jona26 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wierz mi, później nie będziesz wiedziała co robić z ludźmi ;-)
tak już jest gra zaprojektowana

PS. nie taka stara ;-)

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
19-08-2006 01:40 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

spoko, trzśniesz kogoś i te 300 samo przyjdzie. A poważnie potem to ludzi jest od groma ale tylko do czasu awansu Big Grin
Potem ich też zaczyna brakować.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


19-08-2006 01:59 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Dalamar
Junior Member


Data rejestracji: 18-08-2006
Postów: 10
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Napisze tutaj, bo odpowiedni post juz zablokowany... Mam 13 poziom, a chce skasowac ta postac i zaczac grac inna... wiem, troche to dziwne, ale uwazam, ze nie lezy mi ten wybor i troche nieswoje czuje sie grajac taka postacia... Jest jakas blokada uniemozliwiajaca kasowanie postaci ktore osiagnely 11 poziom... co musze zrobic w takim wypadku?
20-08-2006 21:41 Dalamar jest offline Szukaj postów użytkownika: Dalamar Dodaj Dalamar do Listy kontaktów
VeiN
Viking


images/avatars/avatar-68.jpg

Data rejestracji: 19-08-2006
Postów: 662
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak admini nic nie mogą poradzić to zostaw postać na wiecznym urlopie i załóż sobie nową
20-08-2006 23:05 VeiN jest offline Szukaj postów użytkownika: VeiN Dodaj VeiN do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wyślij PW do Konrada z nickiem z gry i notatka, że chcesz skasować konto i dlaczego

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
20-08-2006 23:28 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Dalamar
Junior Member


Data rejestracji: 18-08-2006
Postów: 10
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiec wysle PW... bo kasacja konta odpada... wykupilem juz premium... dzieki za pomoc.
21-08-2006 08:58 Dalamar jest offline Szukaj postów użytkownika: Dalamar Dodaj Dalamar do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » ja zwariuje

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH