Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » słowa krytyki.. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony słowa krytyki..
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
aLexia
Member


images/avatars/avatar-17511.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 35
Kraina: Moria II

słowa krytyki.. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mam kilka krytycznych uwag do forum - możliwe,że stanę się wrogiem osobistym naszych administratorów , ale trudno...

po pierwsze - nie widze pracy moderatorów na tym forum - część postów jest zupełnie nielogiczna a o błędach ortograficznych szkoda nawet wspominać...

po drugie - tworzenie forum klanu wewnątrz forum głównego gry jest zwyczajnym kumoterstwem- fora klanów powinny znajdować się na innych stronach ..
Pozdrawiam
19-08-2006 08:13 aLexia jest offline Szukaj postów użytkownika: aLexia Dodaj aLexia do Listy kontaktów
Shaka
Junior Member


Data rejestracji: 06-08-2006
Postów: 24
Skąd: z nienacka

Re: słowa krytyki.. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Original von aLexia


po drugie - tworzenie forum klanu wewnątrz forum głównego gry jest zwyczajnym kumoterstwem- fora klanów powinny znajdować się na innych stronach ..
Pozdrawiam


What?? Podaj mi chociaż jeden porządny argument dlaczego miało by tak być

__________________

19-08-2006 08:23 Shaka jest offline Strona domowa Shaka Szukaj postów użytkownika: Shaka Dodaj Shaka do Listy kontaktów
aLexia
Member


images/avatars/avatar-17511.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 35
Kraina: Moria II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez aLexia
proste Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Forum gry jest dla wszystkich graczy - czy to nie porządny argument??
Tak jak powiedziałam - takie rozwiązanie to zwykłe kumoterstwo...
19-08-2006 08:30 aLexia jest offline Szukaj postów użytkownika: aLexia Dodaj aLexia do Listy kontaktów
Krzykacz
Forum Ace


Data rejestracji: 03-08-2006
Postów: 93
Klan: BTK forever
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Ostrowiec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na wielu forach które znam są tematy dostępne WYŁĄCZNIE dla wybranego grona osób, więc nie rozumiem tego kumoterstwa. Rozwiązanie dobre jak każde inne. Natomiast zaletą jest to, że inne klany widzą jaką aktywność wykazują rywale i to ich mobilizuje do działania. :twisted:

__________________
R13- KRZYKACZka
19-08-2006 08:37 Krzykacz jest offline Szukaj postów użytkownika: Krzykacz Dodaj Krzykacz do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
po pierwsze - nie widze pracy moderatorów na tym forum - część postów jest zupełnie nielogiczna a o błędach ortograficznych szkoda nawet wspominać...

Po pierwsze to forum podobnie jak gra istnieje od 2 tygodni. Piszesz o błędach ort, co może moderatorzy są twoim zdaniem od tego żeby poprawiać błędy w postach innych?

cytat:
po drugie - tworzenie forum klanu wewnątrz forum głównego gry jest zwyczajnym kumoterstwem- fora klanów powinny znajdować się na innych stronach ..

Oczywiście, gra też jest dla wszystkich graczy. Wywalmy z gry klany!
A tak poważnie to niby czemu nie możemy wspierać klanów, skoro sama gra je wspiera? I odkąd to ten jeden prywatny dział dla każdego klanu sprawia że forum nie jest dla wszystkich?

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




19-08-2006 08:40 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Krzykacz
Forum Ace


Data rejestracji: 03-08-2006
Postów: 93
Klan: BTK forever
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Ostrowiec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Poza tym jeśli jakiś klan chce mieć własne foro to nikt tego nie zabrania.
Mamy tu całkowitą wolność wyboru :twisted:

__________________
R13- KRZYKACZka
19-08-2006 08:44 Krzykacz jest offline Szukaj postów użytkownika: Krzykacz Dodaj Krzykacz do Listy kontaktów
aLexia
Member


images/avatars/avatar-17511.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 35
Kraina: Moria II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez aLexia
hehe Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jakie uniesienie...hehe

Nie - nie wywalajmy klanów z gry - ale fora powinny sobie tworzyć gdzie indziej - jest mnóstwo możliwości, które zapewne znasz Smile
Forum główne gry powinno być dla wszystkich - bez osobnych działów dla poszczególnych klanów ( tym bardziej dla jednego wybranego )

Tak - moderator poprawia błedy, usuwa zbędne posty. Wierz mi ,ze wiem coś o tym - moderuję dwa fora Smile

Pozdrawiam
19-08-2006 08:48 aLexia jest offline Szukaj postów użytkownika: aLexia Dodaj aLexia do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Re: hehe Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Original von aLexia

jakie uniesienie...hehe

Nie - nie wywalajmy klanów z gry - ale fora powinny sobie tworzyć gdzie indziej - jest mnóstwo możliwości, które zapewne znasz Smile
Forum główne gry powinno być dla wszystkich - bez osobnych działów dla poszczególnych klanów ( tym bardziej dla jednego wybranego )

Tak - moderator poprawia błedy, usuwa zbędne posty. Wierz mi ,ze wiem coś o tym - moderuję dwa fora Smile

Pozdrawiam


Jeśli masz czas na usuwanie czyichś błędów no to gratuluję nadmiaru wolnego czasu spędzanego przy komputerze. Nie zamierzamy ślęczeć godzinami tylko po to forum było w 100% zgodne ze słownikiem ortograficznym, mamy o wiele ciekawsze, ważniejsze a czasami i przyjemniejsze rzeczy do roboty Wink

A to czy fora powinnien sobie tworzyć każdy klan sam, czy możemy je dla niego utworzyć, pozostaw naszej decyzji. Tym bardziej że nie potrafisz poprzeć swojego sprzeciwu ani jednym porządnym argumentem.

Pozdrawiam Smile

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




19-08-2006 08:52 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
aLexia
Member


images/avatars/avatar-17511.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 35
Kraina: Moria II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez aLexia
hehe Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to nie kwestia czasu a obowiązkowości - jeśli się czegoś podejmuję to wykonuję to Smile

Za bardzo się unosisz - sam powiedziałes,że forum istnieje 2 tygodnie - dużo jest jeszcze do dopracowania.
Przygotuj się na więcej słów krytyki a nie na same oklaski...
A co do przyjemniejszych rzeczy...hmm pewnie mogłabym Cię wiele nauczyć ..
19-08-2006 08:55 aLexia jest offline Szukaj postów użytkownika: aLexia Dodaj aLexia do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Za bardzo się unosisz - sam powiedziałes,że forum istnieje 2 tygodnie - dużo jest jeszcze do dopracowania.
Przygotuj się na więcej słów krytyki a nie na same oklaski...

Jestem przygotowany na słowa krytyki. W końcu krytyka pozwala na ulepszanie pewnych rzeczy. Ale powinna to być krytyka poparta przemyślanymi argumentami, a nie "bo tak powinno być i koniec, bo tak jest na innym forum, bo to nieuczciwe. Czemu? Bo tak." Wink

cytat:
A co do przyjemniejszych rzeczy...hmm pewnie mogłabym Cię wiele nauczyć ..

Nauczyć może nie, co najwyżej popraktykować Wink
(mam nadzieję że się nie obrazisz Wink )

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




19-08-2006 09:00 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Shaka
Junior Member


Data rejestracji: 06-08-2006
Postów: 24
Skąd: z nienacka

Re: hehe Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Original von aLexia


A co do przyjemniejszych rzeczy...hmm pewnie mogłabym Cię wiele nauczyć ..


He he :lol:

__________________

19-08-2006 09:02 Shaka jest offline Strona domowa Shaka Szukaj postów użytkownika: Shaka Dodaj Shaka do Listy kontaktów
aLexia
Member


images/avatars/avatar-17511.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 35
Kraina: Moria II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez aLexia
nie.. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Odpowiedz mi na jedno pytanie - dlaczego jako pełnoprawny gracz nie mam dostępu do całości forum głównego ??
Zgodnie z założeniami forum ( mam nadzieję) jest ono przeznaczone dla wszystkich graczy .
PS.Jakos nie widzę for pozostałych klanów...
------------
Może wzajemna wymiana doświadczeń - w końcu człowiek uczy się całe życie..
19-08-2006 09:04 aLexia jest offline Szukaj postów użytkownika: aLexia Dodaj aLexia do Listy kontaktów
jona26
Member


images/avatars/avatar-5344.jpg

Data rejestracji: 17-08-2006
Postów: 45
Klan: UNTOUCHABLES-nick-ME RCEDES
Kraina: Necropolia II
Skąd: KOPLINO ;-) wiocha

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bez kitu znalazla sie idealistka. Jak tak jej tu zle i nic sie nie podoba to poprostu moze zmienic zainteresowania na inne. KOnrad ma racje brak argumentow va potwierdzenie swojej mysli do niczego dobrego nie prowadzi :cry: ale coz prawo wyboru i gloszenia swoich racji ma kazdy :twisted:

__________________
UNTOUCHABLESUNTOUCHABLESUNTOUCHABLES
JEDYNY KLAN KTORY NIE MA CHORYCH ZASAD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
rotfl
19-08-2006 09:06 jona26 jest offline Szukaj postów użytkownika: jona26 Dodaj jona26 do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Re: nie.. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Original von aLexia

Odpowiedz mi na jedno pytanie - dlaczego jako pełnoprawny gracz nie mam dostępu do całości forum głównego ??
Zgodnie z założeniami forum ( mam nadzieję) jest ono przeznaczone dla wszystkich graczy .
PS.Jakos nie widzę for pozostałych klanów...
------------
Może wzajemna wymiana doświadczeń - w końcu człowiek uczy się całe życie..


Nie masz, ponieważ nie jesteś ich członkiem. Tak jak nie masz dostępu do forum administratorów, forum operatorów, forum moderatorów ani forum grafików. Tak trudno to zrozumiec? Wink

A widoczny jest tylko jeden klan, ponieważ reszta klanów albo nie upomniała się o swoje podforum (które zakładane jest od ręki przy spełnieniu powszechnie znanych warunków), albo też nie życzyła sobie aby podforum ich klanu było widoczne dla wszystkich (to także jest robione od ręki).

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




19-08-2006 09:09 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
aLexia
Member


images/avatars/avatar-17511.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 35
Kraina: Moria II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez aLexia
:) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Fe..ale wazelina ( to do Jony)
19-08-2006 09:10 aLexia jest offline Szukaj postów użytkownika: aLexia Dodaj aLexia do Listy kontaktów
jona26
Member


images/avatars/avatar-5344.jpg

Data rejestracji: 17-08-2006
Postów: 45
Klan: UNTOUCHABLES-nick-ME RCEDES
Kraina: Necropolia II
Skąd: KOPLINO ;-) wiocha

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to nie wazeliniarstwo tylko jezeli tez cos w tym temacie potrafisz to poprostu to stworz chetnie pogram w gre idealna wedlog ciebie i po klikam po idealnym forum :wink:

__________________
UNTOUCHABLESUNTOUCHABLESUNTOUCHABLES
JEDYNY KLAN KTORY NIE MA CHORYCH ZASAD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
rotfl
19-08-2006 09:12 jona26 jest offline Szukaj postów użytkownika: jona26 Dodaj jona26 do Listy kontaktów
Krzykacz
Forum Ace


Data rejestracji: 03-08-2006
Postów: 93
Klan: BTK forever
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Ostrowiec

Re: nie.. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Original von aLexia

Odpowiedz mi na jedno pytanie - dlaczego jako pełnoprawny gracz nie mam dostępu do całości forum głównego ??
Zgodnie z założeniami forum ( mam nadzieję) jest ono przeznaczone dla wszystkich graczy .
PS.Jakos nie widzę for pozostałych klanów...
------------
Może wzajemna wymiana doświadczeń - w końcu człowiek uczy się całe życie..


Albo ja mam omamy wzrokowe albo na głównym forum są fora DWÓCH klanów :shock:

__________________
R13- KRZYKACZka
19-08-2006 09:18 Krzykacz jest offline Szukaj postów użytkownika: Krzykacz Dodaj Krzykacz do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chyba możemy zakończyć w tym miejscu tę dyskusję.

To że dodatkowi moderatorzy są potrzebni wiemy, zwłaszcza że w ciągu kilku ostatnich dni ciężko jest nadążyć za każdym nowym tematem i postem. Mimo to nie zamierzamy poprawiać czyichś błędów ortogranicznych ani redagować ich postów 8).

Po drugie aLexia prawdopodobnie myślała że promujemy ze swojej strony jakikolwiek klan, udzielając tylko jemu miejsca na forum. Tak oczywiście nie jest, każdy klan może otrzymać swoje miejsce, nie musi tworzyć osobnego forum, w którym znowu trzeba się od nowa rejestrować.

Krzykacz widzisz 2 fora, ponieważ należysz do Exiled. Inni nie widzą waszego forum. Jeśli chcecie aby było widoczne dla wszystkich w indeksie forum, to wiecie gdzie pisać Wink

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




19-08-2006 09:19 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Krzykacz
Forum Ace


Data rejestracji: 03-08-2006
Postów: 93
Klan: BTK forever
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Ostrowiec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hehehehe, nie wiedziałem, że nasze jest niewidoczne dla innych Wink

__________________
R13- KRZYKACZka
19-08-2006 09:23 Krzykacz jest offline Szukaj postów użytkownika: Krzykacz Dodaj Krzykacz do Listy kontaktów
aLexia
Member


images/avatars/avatar-17511.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 35
Kraina: Moria II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez aLexia
hmm Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jakie to wygodne - zamknąc dyskusję ...

Jona - nie powiedziałam, że gra mi sie nie podoba - wręcz przeciwnie- gram bo jest super...ale nie podoba mi się twoja sugestia o zmianie zainteresowań ...
19-08-2006 09:34 aLexia jest offline Szukaj postów użytkownika: aLexia Dodaj aLexia do Listy kontaktów
Gandi
Member


Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 47

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Heh, wtrace tylko swoje 2 grosze. Smile

To jest pierwsza skarga na to, że istnieja fora klanowe na ogólno dostępnym forum gry jaka widze. Uczęszczam na paru forach i w większości są działy tylko dla klanow/gildi, wiec nie wiem po co tutaj ta cała rozmowa.

Co do ortów, to się nigdy nie spotkałem z moderatorem, który poprawia błedy ortograficzne, rozumiem kasuje, przenosi działy daje warny, ale żeby poprawiać orty :shock: pierwsze słysze. Jeżeli ty poprawiasz komuś błedy to widocznie masz za dużo czas, lub na tym forum jest 1post na godzine.

__________________

19-08-2006 09:35 Gandi jest offline Szukaj postów użytkownika: Gandi Dodaj Gandi do Listy kontaktów
aLexia
Member


images/avatars/avatar-17511.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 35
Kraina: Moria II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez aLexia
:) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmm za dużo czasu ??
Nie - wrażliwośc na czystośc języka...

PS. co to znaczy " uczęszczam na paru forach" ?? Język polski nie zna takiej składni Smile

Pozdrawiam
19-08-2006 09:37 aLexia jest offline Szukaj postów użytkownika: aLexia Dodaj aLexia do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Re: :) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Original von aLexia

hmm za dużo czasu ??
Nie - wrażliwośc na czystośc języka...

PS. co to znaczy " uczęszczam na paru forach" ?? Język polski nie zna takiej składni Smile

Pozdrawiam


Co nie zmienia faktu że Gandi ma tutaj 100% racji. Też czytuję wiele for, w niektórych jest po 100 postów na minutę i około 40 moderatorów i nigdy w życiu nie widziałem, żeby ktoś komuś poprawiał orty w poscie.

Jeśli tak lubisz dbać o czystość jezyka to polecam szczoteczkę do zębów Wink

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




19-08-2006 09:39 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Krzykacz
Forum Ace


Data rejestracji: 03-08-2006
Postów: 93
Klan: BTK forever
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Ostrowiec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To może niech aLexia zostanie modem i niech poprawia 8)
Ja ze swojej strony staram sie błędów nie robić ale cóż... ortografia nie jest moją najmocniejszą stroną Frown

__________________
R13- KRZYKACZka
19-08-2006 09:43 Krzykacz jest offline Szukaj postów użytkownika: Krzykacz Dodaj Krzykacz do Listy kontaktów
Shaka
Junior Member


Data rejestracji: 06-08-2006
Postów: 24
Skąd: z nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wy nadal nic nie rozumiecie ta młoda dama po prostu chce zostać moderatorem forum i pomuc wam zwalczać plagę błedów ortograicznych zaśmiecających nasze forum 8) [/img]

__________________

19-08-2006 09:44 Shaka jest offline Strona domowa Shaka Szukaj postów użytkownika: Shaka Dodaj Shaka do Listy kontaktów
aLexia
Member


images/avatars/avatar-17511.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 35
Kraina: Moria II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez aLexia
:) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

niezłe Smile

Widocznie mało widziałes...jak mówiłam - mogę Cię wiele nauczyć Smile

Wiesz - bawi mnie to bezkrytyczne uwielbienie dla Ciebie niektórych graczy - a może to strach ??
19-08-2006 09:45 aLexia jest offline Szukaj postów użytkownika: aLexia Dodaj aLexia do Listy kontaktów
Nikt
King


images/avatars/avatar-14580.jpg

Data rejestracji: 07-08-2006
Postów: 828
Klan: Fenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Rotterdam

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Original von Konrad

co może moderatorzy są twoim zdaniem od tego żeby poprawiać błędy w postach innych?




No ba ! Oczywiście rze po to som :lol: :oops:

(swojom drogom to zalorzyciel(ka) tego topica powinien(a) sie walnac w lep , morze byc z `baranka`) :lol: :lol: :lol:


ps. a mi sie nie podoba rze kolor forum jest czarny a ja hce rorzowy w kropki zielone 8)

__________________
gg : 10113142
19-08-2006 09:46 Nikt jest offline Strona domowa Nikt Szukaj postów użytkownika: Nikt Dodaj Nikt do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Re: :) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Original von aLexia

niezłe Smile

Widocznie mało widziałes...jak mówiłam - mogę Cię wiele nauczyć Smile

Wiesz - bawi mnie to bezkrytyczne uwielbienie dla Ciebie niektórych graczy - a może to strach ??


Pokaż mi forum w którym są poprawiane błędy ortograficzne i na którym jesteś moderatorem. Chętnie mu się przyjrzę, zarejestruję i sprawdzę Wink

I myślę że to nie kwestia uwielbienia, tylko tego że próbujesz zrobić wiele szumu o nic Wink
Ja też uważam że ortografia jest bardzo ważna, ale na litość boską to nie forum poprawnej polszczyzny 8)

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




19-08-2006 09:47 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
aLexia
Member


images/avatars/avatar-17511.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 35
Kraina: Moria II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez aLexia
:) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nikt - płyciutkie, oj..bardzo płyciutkie...
Niestety - brak poczucia humoru jest nieuleczalny...współczuję Smile
19-08-2006 09:56 aLexia jest offline Szukaj postów użytkownika: aLexia Dodaj aLexia do Listy kontaktów
Nikt
King


images/avatars/avatar-14580.jpg

Data rejestracji: 07-08-2006
Postów: 828
Klan: Fenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Rotterdam

Re: :) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Original von aLexia

Niestety - brak poczucia humoru jest nieuleczalny...współczuję Smile


Stań przed lustrem i to powtórz ;]
Polecam też słownik - hasło : ironia oraz chamstwo ;]

pozdrawiam

Ps. tak jestem chamem , jestem bezczelny i płytki .... ale mam tego świadomość 8)

__________________
gg : 10113142
19-08-2006 09:59 Nikt jest offline Strona domowa Nikt Szukaj postów użytkownika: Nikt Dodaj Nikt do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » słowa krytyki..

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH