Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » pytanie z zagramanicy... » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony pytanie z zagramanicy...
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
excezz
Junior Member


Data rejestracji: 03-10-2006
Postów: 16
Klan: Asgard
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: WasteLand

pytanie z zagramanicy... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

...Mam pytanie,do Bogow gry.Jak moge doladowac konto ,jesli siedze za granica?Nie oplaca mi sie wysylac kasy ,bo zaplace za transfer + konto...Sms-y nie dzialaja...Oczywiscie moglbym poprosic kogos ,zeby mi to oplacil ,a jak wroce to oddam kase,ale...Powiedzmy ,ze taka opcja mi nie pasuje...Jak to ugryzc? Dziekuje za pomoc i stracony czas spedzony na odpisywaniu.

excezz

P.S.
Dla niektorych osob,pytanie to wydac sie moze smieszne lub irracjonalne,ale mam to gdzies.Gram ,bo BW odciaga mnie od tej zasranej rzeczywistosci, ktora jak stwierdzilem ostatnio, wcale sie zbytnio nie rozni od naszego ,codziennego zycia...Brakuje tylko czasem setu Twardej Skory...

Pozdrawiam

__________________

06-01-2007 03:19 excezz jest offline Szukaj postów użytkownika: excezz Dodaj excezz do Listy kontaktów
GEORG1988
Triple Ace


images/avatars/avatar-1300.jpg

Data rejestracji: 28-11-2006
Postów: 222
Klan: X-World
Skąd: Kolbuszowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hm no ja sie zabardzo nie znam na tym no ale przeslij kase bankiem

__________________
nick w grze:GEORG


X-World Monsters
zawsze w mej pamieci

06-01-2007 10:05 GEORG1988 jest offline Szukaj postów użytkownika: GEORG1988 Dodaj GEORG1988 do Listy kontaktów
Zybek88
Emperor


images/avatars/avatar-3933.jpg

Data rejestracji: 20-09-2006
Postów: 1.410
Klan: DaTe / Nightmare
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Dz-wo/Olsztyn/Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pytanie jest bardzo dobre. Radzę zapytać o to SushiMakera na pw Wink

__________________

R3 - Zybek [exZaskakiwka/exNiespodziewajka]
06-01-2007 10:42 Zybek88 jest offline Szukaj postów użytkownika: Zybek88 Dodaj Zybek88 do Listy kontaktów
excezz
Junior Member


Data rejestracji: 03-10-2006
Postów: 16
Klan: Asgard
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: WasteLand

Autor tematu Temat rozpoczęty przez excezz
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by GEORG1988
hm no ja sie zabardzo nie znam na tym no ale przeslij kase bankiem


To nie takie proste:/Za przelew bankowy musialbym zaplacic 20 funtow...Bez sensu...

__________________

06-01-2007 13:36 excezz jest offline Szukaj postów użytkownika: excezz Dodaj excezz do Listy kontaktów
ShiZen
Lord


images/avatars/avatar-981.jpg

Data rejestracji: 08-11-2006
Postów: 336
Klan: 3Misie Garrison
Skąd: Zabrze

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wyślij kasę pocztą do rodziny niech ci doładują przelewaem Smile

__________________
Nick: ShiZen
ID: 17690

To mój link referencyjny. Możesz mi pomóc, wszak to nic nie kosztuje
06-01-2007 13:46 ShiZen jest offline Szukaj postów użytkownika: ShiZen Dodaj ShiZen do Listy kontaktów
excezz
Junior Member


Data rejestracji: 03-10-2006
Postów: 16
Klan: Asgard
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: WasteLand

Autor tematu Temat rozpoczęty przez excezz
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by ShiZen
Wyślij kasę pocztą do rodziny niech ci doładują przelewaem Smile



He...:/Raz tak zrobilem i ... kasa niedotarla?Wyslalem na samym poczatku jak tu bylem i tak jak radzili znajomi:-Kup pocztowke,wloz w srodek kase i cacy.Mucha nie siada,szafa gra tylko czemu mam dwie lewe skarpetki?...Sluchajcie ,ja wiem,ze sa sposoby na wyslanie kasy...Teraz mam premium ,wiec ok,ale chcialbym wiedziec tak na przyszlosc,czy jest jakis inny sposob przekazania kaski:/
Pzdr.

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez excezz: 06-01-2007 14:45.

06-01-2007 14:17 excezz jest offline Szukaj postów użytkownika: excezz Dodaj excezz do Listy kontaktów
nite
Member


Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 35
Skąd: krk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wyslij przez western union a dojdzie napewno Smile

__________________
With no credentials left...Just your essential breath and the potential death...
06-01-2007 14:29 nite jest offline Szukaj postów użytkownika: nite Dodaj nite do Listy kontaktów
excezz
Junior Member


Data rejestracji: 03-10-2006
Postów: 16
Klan: Asgard
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: WasteLand

Autor tematu Temat rozpoczęty przez excezz
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nite...przeczytaj co jest na czerwono.edytowalem dla Ciebie i innych ,ktorzy czytaja nieuwazniePleased Nie chodzi juz nawet o pieniadze,lecz o sposob...

__________________

06-01-2007 14:47 excezz jest offline Szukaj postów użytkownika: excezz Dodaj excezz do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Obecnie jedyną istnieją tylko 2 sposoby:

1. Można przesłać przelewem bankowym (minus: koszty swiftu)

2. Można przesłać rodzinie, a oni doładują np. przelewem pocztowym, ew. oddać im te 30 pln jak będzie się w kraju na święta.

3. ........................................... ta opcja jest chwilowo niedostępna, jeżeli wszystko pójdzie gładko powinna być aktywna na początku lutego, jak będą problemy to dopiero od 1 marca.

Pozdrawiam.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


06-01-2007 15:02 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
excezz
Junior Member


Data rejestracji: 03-10-2006
Postów: 16
Klan: Asgard
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: WasteLand

Autor tematu Temat rozpoczęty przez excezz
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzieki za odpowiedz .Mam nadzieje,ze .......................... bedzie w lutymPleased Pzdr

__________________

06-01-2007 15:17 excezz jest offline Szukaj postów użytkownika: excezz Dodaj excezz do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » pytanie z zagramanicy...

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH