Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R1 » PUSHING simplex ; budrys7 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony simplex ; budrys7 6 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

simplex ; budrys7 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

simplex
Postać Ermac
budrys7
Postać Bamek

pushing, przekazanie punktów na konto, któro się przejęło, przekazanie złomu przy zakończeniu gry
multikonto
ban stały

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
20-04-2009 14:29 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
femme
Viking


images/avatars/avatar-5185.jpg

Data rejestracji: 18-03-2007
Postów: 595
Klan: Krwawa Armia Khorna
Kraina: Necropolia
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chcialam zapytac, w jaki sposob moge odzyskac pozyczona wczoraj graczowi Bamek doskonałą koncentracje?
czy bedzie mozliwe odblokowanie gracza w celu oddania sprzetu?
link do transakcji http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=6bacfd4a6b
oczywiscie mam zastaw, ale co mi po nim Frown

__________________
rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
ID 36112

20-04-2009 15:11 femme jest offline Szukaj postów użytkownika: femme Dodaj femme do Listy kontaktów
Ewenement1
Member


Data rejestracji: 29-03-2009
Postów: 29
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja chciałem wyjaściń sytuacje Smile problem w tym że nie miałem nata od wczoraj mam dowód na to konto dostałem Wink wymieniłem się za moje r6 za to r1 więc chciałbym odzyskać któryś z tych kont o to dowód że nie miałem neta Tongue

bardzo bym prosił o odblokowanie mojego konta z r1 ponieważ zostałem bez konta Frown a doładowałem tam premium i nie chce żeby się zmarnowało Frown (




EDYTUJĄC POST

PROSZĘ O SKRÓCENIE BANA BARDZO ZALEŻY MI NA TYM KONCIE NA KONCIE JEST SPOŁKA LUCKA NA 3 Osoby Crying

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ewenement1: 20-04-2009 15:29.

20-04-2009 15:24 Ewenement1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Ewenement1 Dodaj Ewenement1 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ciekawe, akurat wczoraj logowaleś się na oba konta (np o 14)
IP jest twoje, więc to nikt inny

odblokowanie na czas oddania przedmiotów możliwe jutro

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
20-04-2009 16:01 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Ewenement1
Member


Data rejestracji: 29-03-2009
Postów: 29
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Żal.pl Frown

ja nie znam żadnego SIMPLEX o.O

pierwszy raz słysze nie miałem żadnych 2 konta na 1 serwerze Frown prosze o odblokowanie postaci Smile

edit jak sie mogłem logować jak od 13 już neta nie miałem


edit- ja tej postaci nigdy nie widziałem o.O
Bezpośredni link: http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...file&uid=112889

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Ewenement1: 20-04-2009 16:19.

20-04-2009 16:04 Ewenement1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Ewenement1 Dodaj Ewenement1 do Listy kontaktów
femme
Viking


images/avatars/avatar-5185.jpg

Data rejestracji: 18-03-2007
Postów: 595
Klan: Krwawa Armia Khorna
Kraina: Necropolia
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czyli rozumiem, ze moge liczyc jutro na odblokowanie gracza Bamek, w celu oddania mojego sprzetu? (zestaw doskonalej koncentracji, pozyczony z ogloszenia Tongue )

Ce napisz jak mozesz, w jakich mniej wiecej godzinach bedzie mialo miejsce to odblokowanie?

__________________
rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
ID 36112

20-04-2009 16:56 femme jest offline Szukaj postów użytkownika: femme Dodaj femme do Listy kontaktów
Ewenement1
Member


Data rejestracji: 29-03-2009
Postów: 29
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a jeszcze 1 pytanie jeżeli postać ma być jutro o 10oblokowana to nie oddam sprzętu bo mnie jutro nie ma o tej poże :0 więc proszę odblokować konto w celu oddania sprzętu pani FEMME i oddanie lucka i jezeli jest możliwość zostawienia konta przez 2 dni odblokowane w celu KASACJI POSTACI Smile




edit a czy można prosić o skrócenie bana prosze Smile

proszę o odblokowanie teraz postaci na 1 h oddanie lucka


i innych itemków Wink

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Ewenement1: 20-04-2009 21:20.

20-04-2009 17:05 Ewenement1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Ewenement1 Dodaj Ewenement1 do Listy kontaktów
Ewenement1
Member


Data rejestracji: 29-03-2009
Postów: 29
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

PROSZĘ O ODBLOKOWANIE KONTA CHCE ODDAC ITEMY


i czy mogę wrocić na starą r6 login Adwin niestety e-mail został zmieniony a nie chce dać hasła więc jak by się dało zmienić e-mail na następujący insane1@poczta.onet.eu







PROSZĘ O ODBLOKOWANIE POSTACI O GODZINIE 17 Wink

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Ewenement1: 21-04-2009 16:25.

21-04-2009 12:27 Ewenement1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Ewenement1 Dodaj Ewenement1 do Listy kontaktów
Ewenement1
Member


Data rejestracji: 29-03-2009
Postów: 29
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

i co z odbanowaniem?
21-04-2009 22:29 Ewenement1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Ewenement1 Dodaj Ewenement1 do Listy kontaktów
RX52
Newbie


Data rejestracji: 21-04-2009
Postów: 2

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

C47
Postać C47

brak odpowiedzi
ban stały

__________________
atom na Krasnystaw !!!

"stawiasz siebie w swietle nadetego buca"

"zbanowałem bo na nic więcej nie zasługujecie"
21-04-2009 22:32 RX52 jest offline Szukaj postów użytkownika: RX52 Dodaj RX52 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

masz 30min

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
21-04-2009 22:45 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
reX52
Newbie


Data rejestracji: 21-04-2009
Postów: 3

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

C47
Postać C47


ban stały

__________________
atom na Krasnystaw !!!
"stawiasz siebie w swietle nadetego buca"
"zbanowałem bo na nic więcej nie zasługujecie"

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez reX52: 21-04-2009 22:57.

21-04-2009 22:55 reX52 jest offline Szukaj postów użytkownika: reX52 Dodaj reX52 do Listy kontaktów
Ewenement1
Member


Data rejestracji: 29-03-2009
Postów: 29
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeszcze jedno pytanie :[
jeżeli wymieniłem się
r6 login Adwin za to r1
ja na nim nie miałem multi nawet nie czaje co to za login a ip idzie sie podszywać
wiec gdyby była taka możliwość cofnąć wymiane?
21-04-2009 23:13 Ewenement1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Ewenement1 Dodaj Ewenement1 do Listy kontaktów
simplex999
Junior Member


images/avatars/avatar-13765.jpg

Data rejestracji: 26-03-2009
Postów: 12
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no wymieniles sie kontami dostales bana ja nie mienilem meila bo zapomnialem i mi ukradles kono na r6 i teraz ja jestem bez niczego

ps. ladne zdjecia robisz evenement neta to ja se tez moge wylonczyc

__________________
R61 - Gamon

26-04-2009 10:43 simplex999 jest offline Szukaj postów użytkownika: simplex999 Dodaj simplex999 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R1 » PUSHING simplex ; budrys7

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH