Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R1 » MULTIKONTA XXKRUKUXX ; maish » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony XXKRUKUXX ; maish 14 Ankieta - średnia ocena: 5,79
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

XXKRUKUXX ; maish Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

XXKRUKUXX
Postać Roleczka
maish
Postać maish

multikonto/wielokrotne zasiadanie
ban stały

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
20-04-2009 16:00 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
xinacra
Forum Ace


Data rejestracji: 12-01-2009
Postów: 77
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jedno male ale:

w momencie gdy przeszlam na stale z konta xinacra na xxkrukuxx - zglosilam Ci to poprzez formularz - jesli xinacra byla zgloszona z maishem jako gra z 1ip uznalam ze kruku nie musze to to LOGICZNE.

Drugie ale:

co do zasiadania : wyobraz sobie sytuacje: jest dziewczyna, ma chlopaka, mieszkaja razem, maja jednego kompa, chlopak idzie na fajka na ogrod i mowi 'kochanie daj mi sprawdzic bw' loguje sie, puszcza na atak, wylogowuje, wstaje idzie palic, dziewczyna siada i sie z powrotem loguje na swoje konto.
Twoim zdaniem wbrew regulaminowi? Twoim zdaniem dwojka ludzi nie moze korzystac z tej samej gry-online?
Ujme to tak, chce wiedziec czy mozliwe zdjecie banowv wczesniej - zwroc uwage ze konta byly w roznych klanach, nie bylo pusha, jedyne co mozesz mi zarzucic to to ze w pewnych momentach dnia byly logowania na dwa konta w krotkim czasie. Wybacz ale jak dla mnie to nic nadzwyczajnego w przypadku osob ktore sa razem i mieszkaja razem.

__________________
Powrot po roku? Hmmm moze moze.....
20-04-2009 16:50 xinacra jest offline Szukaj postów użytkownika: xinacra Dodaj xinacra do Listy kontaktów
maish
Newbie


Data rejestracji: 27-02-2009
Postów: 6

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Potwierdzam.

Oboje korzystamy z jednego kompa (wczesniej z tego samego IP gral jeszcze nasz kumpel o nicku donk, ale sie wyprowadzil - mozesz sprawdzic, ze teraz loguje sie z innego miejsca w Anglii...), a to, ze logujemy sie na zmiane, nie jest niczym szczegolnym. Oboje siadamy raz po raz i tyle. Tym bardziej, ze nie doszlo do jakiegokolwiek pusha, co rowniez latwo sprawdzic. Konta byly zgloszone do administratorow na samym poczatku gdy zaczynalismy grac.

Takze uprzejmie prosze o zdjecie nieslusznego bana, moge latwo udowodnic, ze konta naleza do mieszkajacych i zyjacych razem, ale innych osob!
20-04-2009 17:02 maish jest offline Szukaj postów użytkownika: maish Dodaj maish do Listy kontaktów
xinacra
Forum Ace


Data rejestracji: 12-01-2009
Postów: 77
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jeszcze cos ode mnie:

wielokrotne zasiadanie? Spoko, szkoda tylko ze gram na xxkrukuxx na hmm bodajze od 6ciu dni Pleased

a po drugie, gdy oddalam swoje stare konto xinacra - na ktore nie logowalam sie od czasu przejecia kruku zeby nie bylo - osoba ktora je przejela przeslala wszystkie przedmioty sobie na inne konto - tego juz nie zauwazyles zeby zrobic bana za push - bo latwiej jest banowac osoby ktore graja uczciwie ? Pleased
No offence po prostu uwazam ze pewne dzialania podejmowane przez Ciebie sa zdecydowanie nie sluszne, z reszta to opinia hmm calego serwera chyba Wink
ale kto co lubi, ja lubie jazde na rowerze - Ty banowanie

Prosze o informacje o mozliwosci zdjecia bana

pozdro

__________________
Powrot po roku? Hmmm moze moze.....
20-04-2009 17:27 xinacra jest offline Szukaj postów użytkownika: xinacra Dodaj xinacra do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zasiadanie: wchodzenie i/lub wykonanie jakiejkolwiek akcji na koncie innym niż swoje

to występowało, widać po logach
wystarczyło grać regulaminowo...

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
20-04-2009 18:44 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
xinacra
Forum Ace


Data rejestracji: 12-01-2009
Postów: 77
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sluchaj, ja nie pytam czym jest zasiadanie.

Wchodzenia na czyjes konto NIE BYLO, bylo jedynie logowanie osoba po osobie - to przyznaje bez bicia, jednak wybacz ale mieszkajac razem i bedac para - to nic nadzwyczajnego

Jednak moje pytanie bylo inne - istnieje mozliwosc skrocenia kary?

EDIT: DALES MI WARNA ZA SPAM W WATKU W KTORYM JEST MOWA O MOIM BANIE?
hah ten zarcik to Ci sie udal... <lol> smieszny bywasz Pleased

__________________
Powrot po roku? Hmmm moze moze.....

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez xinacra: 20-04-2009 18:48.

20-04-2009 18:47 xinacra jest offline Szukaj postów użytkownika: xinacra Dodaj xinacra do Listy kontaktów
xinacra
Forum Ace


Data rejestracji: 12-01-2009
Postów: 77
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

EDIT: Zapomnialem sie przelogowac (maish)

Widzisz - czasami sie zdarza nawet nieswiadomie....

__________________
Powrot po roku? Hmmm moze moze.....

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez xinacra: 20-04-2009 19:05.

20-04-2009 19:04 xinacra jest offline Szukaj postów użytkownika: xinacra Dodaj xinacra do Listy kontaktów
maish
Newbie


Data rejestracji: 27-02-2009
Postów: 6

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powyzszy post napisalem zapominajac sie przelogowac, wiec jeszcze raz ctrl-c i ctrl-v:

to występowało, widać po logach wystarczyło grać regulaminowo...

Jedynym moim naduzyciem byla nieprzyjemna wiadomosc do pewnego uzytkownika, ktory mimo moich prosb wciaz na mnie napadal nie pozwalajac mi tym samym grac w spokoju i realizowac zalozonych celow. Ale to temat na osobny watek.

Oswiadczam publicznie, ze w zaden inny sposob nie naruszylem regulaminu i dodam, ze mocno irytuje mnie twoja postawa, ktora wskazuje na to, ze wiesz lepiej ode mnie co i jak robie. Nie wiem z jakimi graczami miewasz tu do czynienia i malo mnie to obchodzi, ale jesli idzie o mnie to jestem czlowiekiem, ktory ma juz swoje lata a takze system wartosci, ktorego sie dosc scisle trzyma. Takze nie jestem dzieckiem, ktore gra sobie na kilku kontach jednoczesnie, by w taki czy inny spoosb zwiekszyc swoje szanse - zawsze gram FAIR.

A takie lakoniczne odpowiedzi jakiej raczyles udzielic nie wnosza nic nowego do sprawy, takze prosze o powstrzymanie sie od spamu (powinien byc warn...) i udzielenie KONKRETNEJ odpowiedzi.
20-04-2009 19:06 maish jest offline Szukaj postów użytkownika: maish Dodaj maish do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oczywiście to normalne, że dwie osoby nie odstępują siebie na krok obojętnie co robią
obojętnie czy jedna osoba wstaje o 7mej czy o 13 to i tak druga musi wstać w tym samym czasie, bo przecież nie możecie się logować oddzielnie
co prawda ostatnio na maish było mniej logowań, ale logi sa brane pod uwagę jako całość, skoro wcześniej był łamany regulamin (głównie przy poprzednim koncie) to kara tak czy inaczej się należy

dodatkowo skoro nie było zgłoszenia gry z jednego IP to i tak nie mamy o czym rozmawiać

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
20-04-2009 21:09 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
xinacra
Forum Ace


Data rejestracji: 12-01-2009
Postów: 77
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czyli rozumiem ze konta nie beda odblokowane?

wstawac razem? o 7? hahaha dla Twojej informacji ja nie wstaje przed 10, a nawet jesli to zdarzylo mi sie to okolo moze 3 razy Big Grin

Co do zglaszania gry z 1 ip - przeciez bylo zgloszone z xinacry a skoro zglosilam stale przejscie z tamtego konta na kruku to logiczna rzecza jest ze gra ta sama osoba - czyz nie?

__________________
Powrot po roku? Hmmm moze moze.....
20-04-2009 22:08 xinacra jest offline Szukaj postów użytkownika: xinacra Dodaj xinacra do Listy kontaktów
xinacra
Forum Ace


Data rejestracji: 12-01-2009
Postów: 77
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ech, znowu napisalem posta bez przelogoewania sie na moje konto Frown

OD: maish

__________________
Powrot po roku? Hmmm moze moze.....

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez xinacra: 21-04-2009 00:03.

21-04-2009 00:01 xinacra jest offline Szukaj postów użytkownika: xinacra Dodaj xinacra do Listy kontaktów
maish
Newbie


Data rejestracji: 27-02-2009
Postów: 6

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oczywiście to normalne, że dwie osoby nie odstępują siebie na krok obojętnie co robią
obojętnie czy jedna osoba wstaje o 7mej czy o 13 to i tak druga musi wstać w tym samym czasie, bo przecież nie możecie się logować oddzielnie


Prosze, nie rob z siebie idioty. Albo naucz sie czytac logi. Jasne, ze czasami sie zdarzalo, logowac tuz po sobie, ale napewno nei rano, bo tylko ja jestem rannym ptaszkiem...
Moze warto zastanowic sie czy nadajesz sie na admina z tak szczatkowa wiedza na ten temat...

dodatkowo skoro nie było zgłoszenia gry z jednego IP to i tak nie mamy o czym rozmawiać

Ano nie mamy, bo dowodow zadnych nie przedstawiles, tylko wlasny osad, ktory jest delikatnie mowiac beznadziejny. Poczytalem troche watki o podobnej tematyce i faktycznie niektorym sie nalezalo, ale czesc banow jest bezpodstawna. Niemniej po lekturze widze, ze C47 to chodzacy omnibus, nieomylny w swych osadach i do tego majacy klapki na oczach niczym kon zaprzegniety do wozu.

Coz, trudno, bo BW to fajna gra, ale nie mam zamiaru byc ocenianym przez smutnego osobnika z przerosnietym ego, ktory sadzi, ze pozjadal wszystkie rozumy i jedyna racja to jego racja.

Takze moje konto moze zostac skasowane w tej chwili, nie znize sie do twojego poziomu, nie bede gral w otoczeniu ludzi, ktorzy nie potrafia spojrzec obiektywnie na swiat uznajac jedynie wlasne racje jako sluszne.

Natomiast jesli chodzi o konto mojej dziewczyny mogloby zostac odblokowane, bo wiem, ze wlozyla mnostwo wysilku w stworzenie postaci - ale zapewne spotka sie to z odmowa pana Wszechwiedzacego.

W kazdym badz razie, ja tu logowal sie juz nie bede na postaci mi zupelnie nie zalezy, powody przedstawilem wyzej.

BTW: Jesli ktos tu jeszcze zaglada i moglby polecic podobna gre, tyle, ze z normalnymi ludzmi, to bardzo prosze o linka na PW czy gdzies tam, abym mogl go luknac.

A samemu C47 zycze wiecej obiektywizmu w przyszlosci, oraz zastanowienia sie nad wlasnymi wnioskami, wyciagnietymi z logow bo te czesto okazuja sie pochopne przez co stawiasz siebie w swietle nadetego buca niezdolnego do sprawowania roli jaka mu powierzono.


Ale jak to ktos napisal w innym watku - na BW sa rowni i rowniejsi...

Ja spadam, szukac gry, w ktorej admini nie przypominaja struktury skorumpowanego rzadu RP wybaczajac bledy poplecznikom i nieslusznie karzac uczciwych - bawcie sie dobrze i uwazajcie by nie trafic na "admina".

Mad

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez maish: 21-04-2009 00:04.

21-04-2009 00:04 maish jest offline Szukaj postów użytkownika: maish Dodaj maish do Listy kontaktów
R-x52
Junior Member


Data rejestracji: 20-04-2009
Postów: 19

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"stawiasz siebie w swietle nadetego buca" Big Grin

__________________
atom na Krasnystaw !!!

"stawiasz siebie w swietle nadetego buca"

"zbanowałem bo na nic więcej nie zasługujecie"
21-04-2009 11:15 R-x52 jest offline Szukaj postów użytkownika: R-x52 Dodaj R-x52 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
xinacra napisał(a)
wstawac razem? o 7? hahaha dla Twojej informacji ja nie wstaje przed 10, a nawet jesli to zdarzylo mi sie to okolo moze 3 razy Big Grin


czyli to jest potwierdzeniem zasiadania
skoro występowaly wtedy logowania to wyraźnie to oznacza, że regulamin był łamany ;]

a odwołanie możliwe po 30 dniach

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
21-04-2009 11:30 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
maish
Newbie


Data rejestracji: 27-02-2009
Postów: 6

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No dobra, ale zalozmy hipotetyczna sytuacja - bedzie odbanowanie po 30 dniach, znowu bedziemy grac jak gralismy dotad, a wiec czasami logi logowan i sesji beda sie pokrywac i znowu stwierdzisz, ze to multikonto?

Jak juz moje dziewcze wyjasnialo u nas taka sytuacja to norma:

Log postac1, atak, log postac2 wyprawa, log postac 1 atak x2, log postac2 karawana, log postac 1 forum, log postac 2 sprawdzenie klanowek i tak moze byc miedzy 17 a 23 - w dni powszednie po powrocie z pracy siedzac w domu mozna przesiedziec przyslowiowy caly wieczor na BW tym bardziej ze komp stoi obok TV - korzystac z niego na zmiane.

Rozumiesz do czego zmierzam? Bo nie ma opcji po prostu bysmy korzystali z kompa i BW co drugi dzien w obawie przed kolejnym banem - nawet klany wymagaja czestszego logowania sie. Dlatego mowie, jezeli nie jestes w stanie zrozumiec tej sytuacji i wmawiasz multikonto to ja nie musze wcale grac bo w INNY sposob sie po prostu NIE DA. Chcialbym abys zamieszkal z kimkolwiek kto gra w BW chocby na tydzien wtedy zrozumialbys na czym to polega. To nie jest gra ktora odpalasz raz dziennie i ustawiasz szereg instrukcji, ktore trwaja dajmy na to 9h i nie musisz sie logowac (tak jak vendetta.pl) tu potrzeba jest ciagla kontrola, majac konto premium nowe instrukcje trzeba wykonywac co 2-10minut. I nie da sie grac inaczej, wierz mi.

A co do 30 dni, dzieki za wielkodusznosc, ale nie sadze bym byl jeszcze zainteresowany ta gra po tak dlugim okresie "zamrozenia konta", gdzie wszyscy moi wrogowie beda lata swietlne do przodu przez ten czas...ponadto jesli powyzszych nie pojmujesz to i tak bedzie nastepny ban "za multikonto"...

Ale mam nadzieje, ze znajde sobie inna gre, ktora mnie wciagnie jedyne czego mi szkoda to klanu stad oraz kilku naprawde porzadnych ludzi z BW.
21-04-2009 12:20 maish jest offline Szukaj postów użytkownika: maish Dodaj maish do Listy kontaktów
xinacra
Forum Ace


Data rejestracji: 12-01-2009
Postów: 77
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

C47, musisz stwarzac takie problemy? Nie mozesz np odblokowac jednego konta zalozmy za 3-7 dni a drugiemu zostawic stalke? Sam juz sobie wybierz ktore konto.
Tak tylko jedna osoba bedzie pokrzywdzona a nie dwie, bo poki co nie blysnales zadna sprawiedliwoscia, zadnymi dowodami, jedynie Twoim widzi mi sie ktore tak naprawde mnie srednio interesuje.

__________________
Powrot po roku? Hmmm moze moze.....
21-04-2009 13:10 xinacra jest offline Szukaj postów użytkownika: xinacra Dodaj xinacra do Listy kontaktów
kasia.86
Newbie


Data rejestracji: 20-04-2009
Postów: 7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie czekaj na odpowiedz od frajera i tak sie nie doczekasz chodź byś miał racje

on potrafi ale gościa po 6 razy potrafi odblokować a uczciwych banujeSmile

byłam grzeczna to mój temat zamkną

ce to frajer i nie ma o czym z nim rozmawiać sprawdź cyrax ile razy jego odblokował

moim zdaniem maja jakieś wspólne pożycie i po złym seksie go banujeBig Grin

tylko z nim na gg gada to kto tam wie co sie dzieje Big Grin

pozdro Smile ))))))))))))


ps.

pewnie mnie za to zbanuje ale co tam nowe stworze
21-04-2009 15:59 kasia.86 jest offline Szukaj postów użytkownika: kasia.86 Dodaj kasia.86 do Listy kontaktów
Reaper193
Junior Member


images/avatars/avatar-13291.jpg

Data rejestracji: 17-06-2008
Postów: 14
Klan: Asgard
Kraina: Necropolia
Skąd: jestem?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No nie Ce. Przesadzasz z deko. Zamiast wyjaśnić to, to ty się opierdalasz... WG mnie xinacra i maish nic nie zawinili. Gra z jednego ip była zgłoszone. Stałe przejście zostało zgłoszone. A co do zasiadania to co gdyby nawet to czy mąż nie mógł by sprawdzić BW żonie jak się na tym zna? No naprawdę ośmieszasz się tym tematem... A chociaż jak już go założyłeś i obwiniłeś to przynajmniej dojdź to prawdy i sądź sprawiedliwie...

__________________
R1 - Blamaker
21-04-2009 16:06 Reaper193 jest offline Szukaj postów użytkownika: Reaper193 Dodaj Reaper193 do Listy kontaktów
kasia.86
Newbie


Data rejestracji: 20-04-2009
Postów: 7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja bym proponowała zęby ce sobie odpuścił i prace zmienił do tej potrzebny jest człowiek a nie jakie dziecko które coś władzy dostałoBig Grin
21-04-2009 16:46 kasia.86 jest offline Szukaj postów użytkownika: kasia.86 Dodaj kasia.86 do Listy kontaktów
R-x52
Junior Member


Data rejestracji: 20-04-2009
Postów: 19

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

C47
Postać C47

brak odpowiedzi
ban stały

__________________
atom na Krasnystaw !!!

"stawiasz siebie w swietle nadetego buca"

"zbanowałem bo na nic więcej nie zasługujecie"
21-04-2009 21:42 R-x52 jest offline Szukaj postów użytkownika: R-x52 Dodaj R-x52 do Listy kontaktów
reX52
Newbie


Data rejestracji: 21-04-2009
Postów: 3

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

C47
Postać C47
szufla kompostu nie odpowiada w dalszym ciagu
ban stały

__________________
atom na Krasnystaw !!!
"stawiasz siebie w swietle nadetego buca"
"zbanowałem bo na nic więcej nie zasługujecie"
21-04-2009 23:01 reX52 jest offline Szukaj postów użytkownika: reX52 Dodaj reX52 do Listy kontaktów
Reaper193
Junior Member


images/avatars/avatar-13291.jpg

Data rejestracji: 17-06-2008
Postów: 14
Klan: Asgard
Kraina: Necropolia
Skąd: jestem?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

O tak nie ma to jak dostać do 2 ostrzeżenia za to samo. HURRRRRAA.

Jak byś chciał wiedzieć Ce to xinacra jest moją przyjaciółka ale także klanowiczem. I mam siedzieć cichoConfused (Żeby było jasne jestem tam zastępcą) Przesada... I co do ostrzeżeń to za co to 2?? 2 dostałem za to samo GRATY...

POWIEDZIAŁEM RAZ POWIEM I DRUGI SĄDŹ SPRAWIEDLIWIE!!

__________________
R1 - Blamaker

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Reaper193: 21-04-2009 23:17.

21-04-2009 23:16 Reaper193 jest offline Szukaj postów użytkownika: Reaper193 Dodaj Reaper193 do Listy kontaktów
gio1
Newbie


images/avatars/avatar-13647.jpg

Data rejestracji: 17-02-2009
Postów: 4
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

co to w ogole jest...? rece opadaja...i nie tylko rece jak widze takich nie-ludzi banujacych porzadnych graczy...;/
opamietajcie sie i przestancie rzucac banami na lewo i prawo i zajmijcie sie prawdziwymi przekretami...
mnie tez zbanowali na godzine...bo za czesto klikalem w ta stronke...czy to dziwne jak te wasze badziewne serwery nawet na moim szybkim necie nie chca sie otworzyc...az cos czlowieka sciska i chcialoby sie rzucic kompem o sciane...albo...dzisiaj...norma praca od 4.00-4.30 uaktualnienie rankingu...klikam o 4.30 i co...??? a nic...nie dziala...klikam 4.40 i co...? ano nadal nie dziala...4.48...dopiero jasnie panom sie zachcialo wlaczyc wreszcie...;/
co to ma byc...??? Wam mozna a my nie mozemy nic...? nawet sie poskarzyc...???
super sprawiedliwosc...az normalnie sie odechciewa...moze faktycznie powinienem poczekac az moj kumpel napisze gre...wypasiona...(szkoda tylko ze nie o wampirkach...do tego sie nie dal przekonac...;/)

Domagam sie zniesienia bana dla mojego wspolklanowicza maisha i Jego dziewczyny...-porzadni ludzie a to, ze graja z tego samego kompa...rany...ludzie nie macie dziewczyn/zon/kochanek/chlopakow/mezow/kochankow/????

__________________
chytry
25-04-2009 05:14 gio1 jest offline Szukaj postów użytkownika: gio1 Dodaj gio1 do Listy kontaktów
xinacra
Forum Ace


Data rejestracji: 12-01-2009
Postów: 77
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

CE pytanie - minelo 7 dni, zimny prysznic polecial mi na glowe - dopiales swego. Moj facet powiedzial ze juz nie zamierza grac na BW - wiec co Ty na moja propozycje? Odbanuj mi Roleczke i dajmy sobie druga szanse Wink
Skoro maish i tak olal juz granie na BW bo co Ci to za roznica....

__________________
Powrot po roku? Hmmm moze moze.....
27-04-2009 20:19 xinacra jest offline Szukaj postów użytkownika: xinacra Dodaj xinacra do Listy kontaktów
Nemo_Neo
Member


Data rejestracji: 14-08-2007
Postów: 47
Kraina: Necropolia; Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

xinacra, odpisz czy zostałaś odblokowana...

współczuję Wam...
ale mnie spotkało niemalże to samo...
z tym, że ja grałem z młodszym bratem, nie z dziewczyną.
straciłem postać, w którą włożyłem masę pracy, czasu, kasy na premium, itd... poznałem na r1 fajnych ludzi, miałem okazję grać w najlepszych klanach...
no i co z tego?!
wszystko pierdolnęło, bo Ce sobie tak wymyślił i już. :/
też zgłaszana była gra z jednego ip, ale co z tego, jak się okazuje?
to po jaką cholerę te formularze?! :/

młody (brat) wrócił na r1, założył nową postać.
ja gram na r2 - zaczynając wszystko od nowa, od zera... - bo na r1 ryzyko bana wisi... :/

__________________
r1 - Serbitar
r2 - Ellen
28-04-2009 20:15 Nemo_Neo jest offline Szukaj postów użytkownika: Nemo_Neo Dodaj Nemo_Neo do Listy kontaktów
blazejpp
Member


Data rejestracji: 14-12-2008
Postów: 45
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

od lipca/sierpnia bede mieszkal z dziewczyna i bedziemy grali na jednym IP (neo)
gramy troszku na jednym serwerze w jednym klanie, wiec jezeli bedziemy sie logowali jedno po drugim to bedzie jeden wielki ZONK bo jak rozumiem z powyzszych informacji albo skonczymy gre albo skonczy ja za nas C47 bo uzna to za multi czy inne przewinienie??

czy tez zgloszenie gry z jednego IP bedzie wystarczajace i wszystko bedzie okej?? bo jak widze zdaza sie, ze ludzie sa banowani mimo zgloszen...

__________________
ING : Blaze
dla malo domyslnych ING=in game
30-04-2009 09:40 blazejpp jest offline Szukaj postów użytkownika: blazejpp Dodaj blazejpp do Listy kontaktów
maish
Newbie


Data rejestracji: 27-02-2009
Postów: 6

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

xinacra ja jednoznacznie nie powiedzialem ze nie bede gral Tongue

Wprawdzie jestem juz dosc daleko w Gladiatusie i jest to calkiem w porzadku gra, ale rzadzi sie ciut innymi prawami niz BW i wszystko wyglada jednak inaczej. Fajnie byloby od czasu do czas pyknac i w BW, ale narzucal sie nie bede, wiec czy zostane odblokowany czy nie - zobaczymy Pleased

Dziekuje rowniez za wsparcie ludzi z klanu - chcetnie bym komus skopal dupsko wraz z wami zobaczymy jednak czy bedzie to jeszcze mozliwe.

Zas C47 moglby sie jakos ustosunkowac bo w chwili obecnej wiekszosc prowadzi jednostronna dyskusje...
01-05-2009 19:33 maish jest offline Szukaj postów użytkownika: maish Dodaj maish do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
odwołanie możliwe po 30 dniach


__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
03-05-2009 15:14 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
xinacra
Forum Ace


Data rejestracji: 12-01-2009
Postów: 77
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a wiec 30 dni minelo. prosimy o druga szanse, obiecujemy poprawe i brak lamania regulaminu w przyszlosci. Zimny prysznic podzialal tak jak chciales Ce, jestesmy skruszeni i chetni do dalszej gry Wink
Potraktujmy to jako blad mlodosci i bawmy sie dalej na bw, choc rzecz jasna rozsadniej.
Licze na Twoje dobre serce Wink

__________________
Powrot po roku? Hmmm moze moze.....
20-05-2009 09:13 xinacra jest offline Szukaj postów użytkownika: xinacra Dodaj xinacra do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

możliwe odblokowanie jednego konta

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
20-05-2009 11:28 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R1 » MULTIKONTA XXKRUKUXX ; maish

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH