Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Zarządca - jak byście chcieli? + pytanie » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Zarządca - jak byście chcieli? + pytanie
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
kileras123
Triple Ace


Data rejestracji: 06-04-2009
Postów: 238
Kraina: Necropolia IV; Moria III; Necropolia VI

Zarządca - jak byście chcieli? + pytanie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ostatnie tematy o tym były dawno temu i niewiele. Więc ja ponowię pradawne pytanie:
Co daje bycie zarządcą danego sektora? Jeśli narazie nic to czy administracja ma jakiś pomysł? Jaki? Może warto by podzielić się nim z graczami wcześniej niż dać na ostatnią chwilę ankietę jak to było z patchem najemniczym.

pzdr Roll Eyes

edit - co WY gracze byście chcieli aby było wprowadzone dla zarządcy? Naprowadźmy jakoś administrację Smile Tylko postarajmy się wymyśleć coś bardziej innowacjnego niż "podatek" od ludzi z danego sektora raz na tydzień itp.

edit2 - temat o zarzadcy przyszedl mi do glowy jak dzis dostalem w grze wiadomosc od jakies nieznanej mi osoby (2pkt miala): dlaczego (tu pada pytanie). Spytałem się czemu do mnie. Bo jesteś zarządcą mojego sektora. Smile

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez kileras123: 21-04-2009 20:47.

21-04-2009 19:59 kileras123 jest offline Strona domowa kileras123 Szukaj postów użytkownika: kileras123 Dodaj kileras123 do Listy kontaktów
kileras123
Triple Ace


Data rejestracji: 06-04-2009
Postów: 238
Kraina: Necropolia IV; Moria III; Necropolia VI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez kileras123
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No odpowie mi ktos? Tongue Mogłem pytanie do systemu gry wrzucić też ale wolałem w off bo można pogadać sobie spokojnie Smile
22-04-2009 15:53 kileras123 jest offline Strona domowa kileras123 Szukaj postów użytkownika: kileras123 Dodaj kileras123 do Listy kontaktów
Postalowiec
Lord


Data rejestracji: 30-07-2008
Postów: 277

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To może zacznę Big Grin

Na na przykład chciałbym zdobywać na dany sektor więcej expy od ludzi jacy tam se siedzą Big Grin

Aaaa i żeby jeszcze raz na tydzień dawali krew w ramach podatku Tongue

Np.

1 - 10 lvl 100 litrów
10 - 20 lvl 250 litrów
20 - 35 lvl 450 litrów
35 - 50 lvl 600 litrów
50 - 70 lvl 900 litrów
70 - xxx lvl 1200 litrów

Wiem że nie realne ale się w końcu wypowiedziałem Big Grin
22-04-2009 18:40 Postalowiec jest offline Szukaj postów użytkownika: Postalowiec Dodaj Postalowiec do Listy kontaktów
slash3r
Viking


images/avatars/avatar-19398.jpg

Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 542
Klan: SIEGE-TEAM
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: Słupsk/Gdynia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

O_o


to ja chce zyski z kazdego bur. domu publicznego dla siebie ;]


a tak na powaznie to wystarczy, ze masz szybciej do faremek;p a przynajmniej miales jak takowe jeszcze zyly na r1;]

__________________

22-04-2009 19:15 slash3r jest offline Szukaj postów użytkownika: slash3r Dodaj slash3r do Listy kontaktów
sRe_CreW!
Lord


images/avatars/avatar-15845.png

Data rejestracji: 06-05-2008
Postów: 277
Klan: Illuminati
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: masz to zioło ? *_*

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

szybciej dolatujesz chyba;P

__________________
R9: Drakoulis - Come Back

22-04-2009 21:42 sRe_CreW! jest offline Szukaj postów użytkownika: sRe_CreW! Dodaj sRe_CreW! do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Zarządca - jak byście chcieli? + pytanie

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH