Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA Egzamin Gimnazjalny » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (10): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Egzamin Gimnazjalny 14 Ankieta - średnia ocena: 6,43
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Kakamistrz
Triple Ace


Data rejestracji: 06-08-2007
Postów: 150

Egzamin Gimnazjalny Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak tam 3-klasisci po części humnistycznej??
ja jak zobaczylem ze rozprawka jest to poprostu myslalem, ze zawalu ze szczęścia dostane. I jeszcze taki banalny temat Smile
Sprawdzaliscie juz swoje wyniki??
Ja mialem z zamknietych 19/20, ja zwykle historie zawalilem i na pytanie o powstanie listopadowe powiedziałem ze w 1868 Smile
i oczywiście poległem na podaniu... ale jak patrzylem na odpowiedzi to mysle ze bd mial jakies 37-41 pkt czyli nie najgorzej

a jakie wasze odczucia po pierwszej części?

__________________
R3: TeddyPicker

LastFm
22-04-2009 14:57 Kakamistrz jest offline Szukaj postów użytkownika: Kakamistrz Dodaj Kakamistrz do Listy kontaktów
Lexar
Emperor


Data rejestracji: 17-12-2007
Postów: 1.407

RE: Egzamin Gimnazjalny Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kakamistrz napisał(a)
jak tam 3-klasisci po części humnistycznej??
ja jak zobaczylem ze rozprawka jest to poprostu myslalem, ze zawalu ze szczęścia dostane. I jeszcze taki banalny temat Smile
Sprawdzaliscie juz swoje wyniki??
Ja mialem z zamknietych 19/20, ja zwykle historie zawalilem i na pytanie o powstanie listopadowe powiedziałem ze w 1868 Smile
i oczywiście poległem na podaniu... ale jak patrzylem na odpowiedzi to mysle ze bd mial jakies 37-41 pkt czyli nie najgorzej

a jakie wasze odczucia po pierwszej części?


Z tego co mowił mi kolega to gadał, ze nie najgorzej mu poszło i bedzie miał koło 40 ale powiedział też, że położył podanieTongue

niestety ja w zeszłym roku miałem charakterystyke napisacFrown
22-04-2009 15:01 Lexar jest offline Szukaj postów użytkownika: Lexar Dodaj Lexar do Listy kontaktów
Kakamistrz
Triple Ace


Data rejestracji: 06-08-2007
Postów: 150

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Kakamistrz
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@up
no charakterystyka trudna nie jest Smile trzeba bylo czytac lekturki a nie grac Smile ja bym tam tego Andrzeja Radka scharakteryzował jakbym pisał rok temu Smile

__________________
R3: TeddyPicker

LastFm
22-04-2009 15:10 Kakamistrz jest offline Szukaj postów użytkownika: Kakamistrz Dodaj Kakamistrz do Listy kontaktów
Lexar
Emperor


Data rejestracji: 17-12-2007
Postów: 1.407

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kakamistrz napisał(a)
@up
no charakterystyka trudna nie jest Smile trzeba bylo czytac lekturki a nie grac Smile ja bym tam tego Andrzeja Radka scharakteryzował jakbym pisał rok temu Smile


Tak? Nie bądz taki hop do przodu. Co miały powiedziec osoby które nie czytały tej lektury bo szkoła jej nie zaakceptowała lub osoba która czytała ją w 1 klasie?
22-04-2009 15:13 Lexar jest offline Szukaj postów użytkownika: Lexar Dodaj Lexar do Listy kontaktów
Kakamistrz
Triple Ace


Data rejestracji: 06-08-2007
Postów: 150

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Kakamistrz
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

eh... to jest lektura w klasie 3 i chyba tylko w 3
a napewno czytaliscie jedna z tych ksiazek: Kamienie na szaniec i Syzyfowe prace Smile jak nie czytaliscie to trudno zawsze mozna cos pozmyslac Smile dostaniesz -1 pkt albo nawet nic minusowych Smile bo za bledy rzeczowe nie oceniaja (przynajmniej rok temu) Big Grin

__________________
R3: TeddyPicker

LastFm
22-04-2009 15:15 Kakamistrz jest offline Szukaj postów użytkownika: Kakamistrz Dodaj Kakamistrz do Listy kontaktów
Lexar
Emperor


Data rejestracji: 17-12-2007
Postów: 1.407

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kakamistrz napisał(a)
eh... to jest lektura w klasie 3 i chyba tylko w 3
a napewno czytaliscie jedna z tych ksiazek: Kamienie na szaniec i Syzyfowe prace Smile jak nie czytaliscie to trudno zawsze mozna cos pozmyslac Smile dostaniesz -1 pkt albo nawet nic minusowych Smile bo za bledy rzeczowe nie oceniaja (przynajmniej rok temu) Big Grin


Dla twojej informacji. Nie każda szkoła ma te same lektury to raz. Dwa to to, że Syzyfowe prace robi się w 1 klasie lub wogole i trzy to Kamienie to lektura na 2 klasę nie 3

Ed:
A z humanistycznej i tak miałem 37 ale według wychowawczyni od polaka powinienem miec min. 41 ale trafił się nam surowo oceniający egzaminatorFrown Tongue

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Lexar: 22-04-2009 15:19.

22-04-2009 15:18 Lexar jest offline Szukaj postów użytkownika: Lexar Dodaj Lexar do Listy kontaktów
Kakamistrz
Triple Ace


Data rejestracji: 06-08-2007
Postów: 150

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Kakamistrz
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to chyba w waszym gimnazjum...
u nas w miescie calym i ogolnie okolicach wszyscy kamienie i syzyfowe (oby dwie) w 3 klasie przerabialismy Smile
w 1 byla antygona napewno i juz nie pamietam co
w 2 Pan tadeusz, zemsta, maly ksiaze, romeo i julia Smile

__________________
R3: TeddyPicker

LastFm
22-04-2009 15:23 Kakamistrz jest offline Szukaj postów użytkownika: Kakamistrz Dodaj Kakamistrz do Listy kontaktów
Dovscire
Lord


images/avatars/avatar-14771.jpg

Data rejestracji: 11-06-2008
Postów: 287
Kraina: Moria III
Skąd: Lódź i okolice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to co ty masz za gimnazjum??

w 1:
syzyfowe,kamienie,tadeusz,zemsta itd
w 2:
mały książę,niemcy,skąpiec,Krzyżacy itd
w 3:
antygona,romeo i julia itd

a ja nie wiem bo test napisze za rokBig Grin
ale jak będzie rozprawka to się załamię Frown tego nie umiem pisać

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Dovscire: 22-04-2009 15:41.

22-04-2009 15:40 Dovscire jest offline Szukaj postów użytkownika: Dovscire Dodaj Dovscire do Listy kontaktów
Robin887
Forum Ace


images/avatars/avatar-20036.jpeg

Data rejestracji: 20-11-2007
Postów: 96
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Cidry

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Eh dobrze, że egzamin gimnazjalny mam już dawno za sobą Tongue

Chociaż pamiętam, że human był łatwy. Coś ponad 40 pkt dostałem Smile

Gorzej z maturą będzie Big Grin

__________________

22-04-2009 15:53 Robin887 jest offline Strona domowa Robin887 Szukaj postów użytkownika: Robin887 Dodaj Robin887 do Listy kontaktów
Lexar
Emperor


Data rejestracji: 17-12-2007
Postów: 1.407

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No u mnie jak byłem w gim to Klifek był blisko bo z tego co wymienił

"w 1:
syzyfowe,kamienie,tadeusz,zemsta itd" nie było kamieni tylko Quo Vadis a Tadeusz był w drugiej jak kamienie. No i przez całe gim przerobiłem łącznie 35 lektur.

Wychowawczyni była od polaka i tyle zadała
22-04-2009 15:57 Lexar jest offline Szukaj postów użytkownika: Lexar Dodaj Lexar do Listy kontaktów
bury1993
Triple Ace


images/avatars/avatar-13808.jpg

Data rejestracji: 01-01-2009
Postów: 244

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mowcie co chcecie wedlug mnie temat rozprawki byl do bani
nie wiem jak mi pojdzieFrown a na jakiej stronie macie odpowiedzi??

ponoc jutro ma byc sporo matmy nie wiem czy to prawda ale sie przekonam ucze sie tylko z matmy bo z fizy nie ma jak tyle powtorzycFrown

__________________
teraz wkoncu r1 Big Grin
nick moczus
22-04-2009 16:11 bury1993 jest offline Szukaj postów użytkownika: bury1993 Dodaj bury1993 do Listy kontaktów
Kakamistrz
Triple Ace


Data rejestracji: 06-08-2007
Postów: 150

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Kakamistrz
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@up
www.gazeta.pl Smile
rozrpawka byla banalna Smile jak sie w szkole robilo 10 rozprawek to nie da sie nie umiec Smile
a co od tego ze matma ma byc to sciema i wogle radze sie nie uczyc juz i tak sie nie nauczysz za 1 dzien, a tylko sie przemeczysz Big Grin ja sobie przez ostatnie 2 tyg robilem probne egzaminy, a na 2 dni przed egzaminem robie odpoczynek bo i tak wiele sie nie naucze Smile oby tylko jutro nie bylo nic z genetyki, bo tego nie bralismy w szkole- czasu nie bylo Big Grin fizyka jest latwa- wzory sobie mozna samemu wymyslic tak jak na probnym Smile gorzej z chemia i tymi wszystkimi tlenkami, kwasami itp.

a co do kamieni i syzyfowych to u nas wogole w okregu gminy wszystkich co pytalem to syzyfowe i kamienie w 3 klasie brali Smile

__________________
R3: TeddyPicker

LastFm

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kakamistrz: 22-04-2009 16:49.

22-04-2009 16:46 Kakamistrz jest offline Szukaj postów użytkownika: Kakamistrz Dodaj Kakamistrz do Listy kontaktów
wafal
Triple Ace


images/avatars/avatar-15303.gif

Data rejestracji: 09-12-2006
Postów: 192
Klan: Loża Szyderców [L_S]
Kraina: Necropolia
Skąd: wziąć kasę na mocnego fulla? xD

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na 29 pkt mam 25. Do tego dochodzi podanie (myślę, że ze 4 pkt dostanę) i rozprawka (napisałem 22 linijki, czyli błędów powinno być mało - liczę na 10 pkt+)[jak się 15 min przed egzaminem dowiedziałem, ze rozprawką to się cieszyłem, tylko mi temat nie pasował troszkę ;P].

Ogólnie to z 40 pkt będzie. Ścisłowiec jestem, czyli jutro mi pójdzie lepiej egzamin (obawiam się jedynie chemii i biologii).

U mnie w 3 klasie przerabialiśmy "Kamienie na szaniec" i "Syzyfowe prace", a oprócz tego "Pana Tadeusza", "Zemstę". Przerabiać mamy jeszcze "Latarnika".

Dobrze, że nie było charakterystyki, bo ja książek nie czytam i tylko wiem co z lekcji i jakiegoś streszczenia. Ale i tak muszę się pochwalić, bo przeczytałem aż 2 akty "Zemsty" - reszty mi się nie chciało ;P.

__________________
R1: wafal
22-04-2009 16:54 wafal jest offline Szukaj postów użytkownika: wafal Dodaj wafal do Listy kontaktów
Kakamistrz
Triple Ace


Data rejestracji: 06-08-2007
Postów: 150

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Kakamistrz
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@up
ja tez scislowiec, ale na scislym moze byc ciezko, bo na humanie mozna cos zmyslic, a tutaj to raczej ciezko, tylko wzory z fizyki mozna wymislic wiedzac jaka jest jednostka Smile

__________________
R3: TeddyPicker

LastFm
22-04-2009 16:57 Kakamistrz jest offline Szukaj postów użytkownika: Kakamistrz Dodaj Kakamistrz do Listy kontaktów
Vern
Lord


images/avatars/avatar-6623.jpg

Data rejestracji: 18-05-2007
Postów: 399

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z zamkniętych 19/20. W otwartych oprócz podania i rozprawki liczę na 9/9. Napisałem "3 osobowy" mam nadzieję ,że to zaliczą.:/ Nie trafi się egzaminator który będzie wymagał odpowiedzi całym zdaniem.:/ Z podania liczę na 4/6 budowa trochę nie wyszła bo w pierwszym akapicie pozdrowiłem dyrektora a nie prośbę napisałem.xD No ale jakoś to wygląda więc może dostanę all punktów oprócz tych za budowę i mam nadzieję ,że jest ich maks 2. A rozprawka?? Zależy od sprawdzającego na pewno, ale na co najmniej 10 punktów liczę. Więc 43 absolutne minimum. Choć wolał bym koło 46-48

Edit: O-o znalazłem kryteria ocenia podania z jakiegoś testu w 2003 r. tylko ,że był za 5 punktów. I w kompozycji nie było nic o akapitach.Big Grin Żeby tak samo było i w tym przypadku. No nic, jutro w wyborczej się zobaczy.

Powodzenia na matmie jutro;] Ja osobiście douczę się wzorów z fizyki(Spisałem sobie wszystkie) i wzory na obliczanie powierzchni z matmy. Z Bio i Geo myślę ,że dam se radę ale jeśli będzie dużo z chemii to po mnie, nie zbyt dużo z niej umiem. Crying

Edit2: Jak by była fotosynteza to by było super.Tongue Ale nie zbyt na to liczę była już na co najmniej raz, a chyba dwa. I jeszcze na próbnych.

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Vern: 22-04-2009 17:19.

22-04-2009 17:03 Vern jest offline Szukaj postów użytkownika: Vern Dodaj Vern do Listy kontaktów
wafal
Triple Ace


images/avatars/avatar-15303.gif

Data rejestracji: 09-12-2006
Postów: 192
Klan: Loża Szyderców [L_S]
Kraina: Necropolia
Skąd: wziąć kasę na mocnego fulla? xD

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pewnie, że można wymyślić na humanie, a nie matmie już nie.
I to jest właśnie piękne, wiesz albo nie wiesz; nie lejesz wody - taka mała dygresja ;P.

Lecę, trzeba powtórzyć chemię i fizykę 1-3. A biologii nie powtarzam, bo za bardzo obszerna jest i by mi czasu nie starczyło. Liczę jak coś na fotosyntezę, nie znam równania reakcji - zawsze na logikę leciałem i dobrze było Wink .

__________________
R1: wafal
22-04-2009 17:04 wafal jest offline Szukaj postów użytkownika: wafal Dodaj wafal do Listy kontaktów
xyncia
Member


images/avatars/avatar-13851.jpg

Data rejestracji: 27-09-2008
Postów: 27
Kraina: Necropolia
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja jestem załamana.. Czemu ta durna rozprawka?? Big Grin
Jakieś tam bzdury wypisałam.. ;D

Z zamkniętych miałam 17/20 .. ;D
Oczywiście leże na historii ..

Te otwarte nie zliczam.. niech sami punktują .. nie chce być hej do przodu. Wink



Boshe.. I jutro matematyka .. -.- a w piątek angielski ;D
Nie wiem jak pójdą..

Powodzenia..
Połamania długopisu Pleased (oby się nie rozpisał)


Edit: Podanie jakoś wyszło Wink )

__________________
r1: Selenna

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez xyncia: 22-04-2009 17:24.

22-04-2009 17:23 xyncia jest offline Szukaj postów użytkownika: xyncia Dodaj xyncia do Listy kontaktów
bury1993
Triple Ace


images/avatars/avatar-13808.jpg

Data rejestracji: 01-01-2009
Postów: 244

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nic ja tam wole humana Big Grin aby bylo 30 pkt i git po co sie wysilac:d
angola to calkiem olalem tylko sa abc wiec sie nastrzelaBig Grin

dobra lece piusac sciagiBig Grin

__________________
teraz wkoncu r1 Big Grin
nick moczus
22-04-2009 17:24 bury1993 jest offline Szukaj postów użytkownika: bury1993 Dodaj bury1993 do Listy kontaktów
xyncia
Member


images/avatars/avatar-13851.jpg

Data rejestracji: 27-09-2008
Postów: 27
Kraina: Necropolia
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hahah ciekawe czy się da ściągać ;D
mi nawet telefon musieli zabrać .. a sobie eski pisałam .. -.-

__________________
r1: Selenna
22-04-2009 17:27 xyncia jest offline Szukaj postów użytkownika: xyncia Dodaj xyncia do Listy kontaktów
SatUk
Newbie


Data rejestracji: 22-04-2009
Postów: 0
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://rapidshare.com/files/224412312/gi..._i_ang_2009.rar

100 % sprawdzone żadnej ściemy trzymajcie Ziooomki Big Grin
22-04-2009 17:32 SatUk jest offline Szukaj postów użytkownika: SatUk Dodaj SatUk do Listy kontaktów
kileras123
Triple Ace


Data rejestracji: 06-04-2009
Postów: 238
Kraina: Necropolia IV; Moria III; Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dawno, dawno temu, gdy w gimnazjum byłem, test pisałem jeden. Mówili, że humanistyczny - czy na pewno? Tego jestem pewien. Gdy skończyłem i oddałem, czekałem z biciem serca, czy wstanie będę do Liceum mego się dostać. Gdy wyniki otrzymałem, radość twarz mą rozjaśniła, gdyż 47 aż punktów dostałem.

Oczywiście część zamknięta poszła mi gorzej niż pisemna, wiem wiem, dziwny jestem Tongue

PS: Niektóre wyrazy specjalnie są poprzestawiane Tongue Post miał być normalny ale jakoś tak mi wyszło. Ehh... a za rok matura, tu mnie ciekawi jak mi pójdzie :/
22-04-2009 18:05 kileras123 jest offline Strona domowa kileras123 Szukaj postów użytkownika: kileras123 Dodaj kileras123 do Listy kontaktów
xyncia
Member


images/avatars/avatar-13851.jpg

Data rejestracji: 27-09-2008
Postów: 27
Kraina: Necropolia
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hahah to było dobre..

Dawno Dawno Temu........

__________________
r1: Selenna
22-04-2009 19:12 xyncia jest offline Szukaj postów użytkownika: xyncia Dodaj xyncia do Listy kontaktów
kileras123
Triple Ace


Data rejestracji: 06-04-2009
Postów: 238
Kraina: Necropolia IV; Moria III; Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
xyncia napisał(a)
hahah to było dobre..

Dawno Dawno Temu........


Co masz na myśli? Roll Eyes Całe 2-3 lata Roll Eyes
22-04-2009 21:15 kileras123 jest offline Strona domowa kileras123 Szukaj postów użytkownika: kileras123 Dodaj kileras123 do Listy kontaktów
Lexar
Emperor


Data rejestracji: 17-12-2007
Postów: 1.407

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ludzie nie cykajcie się tak. Na tym teście zazwyczaj sa 2-4 zadania z chemi i fizyki. Ale proste bo wszystko podane trzeba tylko dobrze zrozumiec tekst

A no i się pochwale bo jak ja pisałem to miałem 20/20 z zamkniętychTongue . Charakterystyka mnie załatwiła bo miałem 10 na 17 chyba
22-04-2009 21:21 Lexar jest offline Szukaj postów użytkownika: Lexar Dodaj Lexar do Listy kontaktów
adam_4d4m
Lord


images/avatars/avatar-11258.jpg

Data rejestracji: 06-03-2008
Postów: 311
Klan: LE->Saints
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

słuchajcie Lexara
szczerze mówiąc jak macie znajomości gdzieś w LO to spokojnie możecie to olać rotfl

a co do naszego egazminu z tamtego roku....
39 z pol. nie wiem jakim cudem Big Grin

mata 30 - zawaliłem na najłatwiejszych zadaniach...jeszcze ta biola ;/

głównie to nauczyciele straszą ucznia...a naprawdę nie mają czym straszyć Big Grin

__________________
r14: ID: 10368 NICK: 4d4m

22-04-2009 22:00 adam_4d4m jest offline Szukaj postów użytkownika: adam_4d4m Dodaj adam_4d4m do Listy kontaktów
zaqaz
Triple Ace


images/avatars/avatar-16625.gif

Data rejestracji: 09-06-2008
Postów: 196
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Się wziął pierszy user bw?O.o

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Polski poszedł jak po maśle Wink Matma też nie najgorsza a Jeżyk wpływu nie ma na nic Wink

niestety nie pocieszę siebie oraz innych moich rocznikowców Frown

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,C...,wiadomosc.html

Zobaczymy czy w czerwcu nie będzie powtórki z rozrywki Wink

__________________
R14- Vireax
22-04-2009 22:36 zaqaz jest offline Szukaj postów użytkownika: zaqaz Dodaj zaqaz do Listy kontaktów
Big Stan
Lord


images/avatars/avatar-14363.jpg

Data rejestracji: 05-02-2009
Postów: 288
Klan: Perwersi
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
zaqaz napisał(a)
Polski poszedł jak po maśle Wink Matma też nie najgorsza a Jeżyk wpływu nie ma na nic Wink

niestety nie pocieszę siebie oraz innych moich rocznikowców Frown

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,C...,wiadomosc.html

Zobaczymy czy w czerwcu nie będzie powtórki z rozrywki Wink


bullshit... jak ja pisałem też był "wyciek" i jakoś nie pisaliśmy ponownie, więc teraz będzie tak samo. Nadziei sobie nie robcie ;]

__________________

by maua
nick' Drag0n
22-04-2009 22:45 Big Stan jest offline Szukaj postów użytkownika: Big Stan Dodaj Big Stan do Listy kontaktów
xyncia
Member


images/avatars/avatar-13851.jpg

Data rejestracji: 27-09-2008
Postów: 27
Kraina: Necropolia
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Haa właśnie wróciłam z testu Wink
Musze wam powiedzieć że nie było tak źle..
pytania zamknięte były bardziej "na logike" Tongue
a zamknięte? myślałam że będą gorsze ;D Pomyliłam wzory, oczywiście .. ;D


A jak Wam poszło?

__________________
r1: Selenna
23-04-2009 10:59 xyncia jest offline Szukaj postów użytkownika: xyncia Dodaj xyncia do Listy kontaktów
zaqaz
Triple Ace


images/avatars/avatar-16625.gif

Data rejestracji: 09-06-2008
Postów: 196
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Się wziął pierszy user bw?O.o

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja się na zadaniu chyba 27 kopsnąłem z tymi domami bo z tym drugim 2 ścian się nie oblicza bo to nie dach i 2 punkty albo nawet 3 w tyłek :/ poza tym ile wam wyszło z tym walcem?? mi 18litrów Smile

__________________
R14- Vireax
23-04-2009 11:39 zaqaz jest offline Szukaj postów użytkownika: zaqaz Dodaj zaqaz do Listy kontaktów
Kakamistrz
Triple Ace


Data rejestracji: 06-08-2007
Postów: 150

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Kakamistrz
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

matma trudna jakos bardzo nie byla ale duzo chemii bylo niestety ;/
wzor z fizyki to strzelilem nie wiem czy dobrze
ale te dachy to zawalilem totalnie...

__________________
R3: TeddyPicker

LastFm
23-04-2009 11:45 Kakamistrz jest offline Szukaj postów użytkownika: Kakamistrz Dodaj Kakamistrz do Listy kontaktów
Strony (10): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA Egzamin Gimnazjalny

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH