Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R2/R5/R9 Pomoc-Potepiony » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Pomoc-Potepiony
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Major
Lord


images/avatars/avatar-21260.jpg

Data rejestracji: 10-08-2008
Postów: 452
Klan: bylo ich troche :)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Zabrze

Pomoc-Potepiony Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja mam takie pytanie ciekawe moze ktos mi napisze

A mianowicie chodzi o to zeby przejsc na potepionego to po pierwsze:
-Trzeba zaliczyc w 1 akcie pielgrzymki(9)
Nastepnie w 2 akcie slyszalem ze tak samo pielgi trzeba zaliczyc w sumie 18
A problem jest taki ze znam osoby ktore maja po 15 pielgrzymek w sumie zaliczonych i sa juz potepionymi moglby ktos mi udzielic jakis wskazowek dlaczego tak jest.... Z gory Dzieki Smile

__________________

25-04-2009 12:28 Major jest offline Strona domowa Major Szukaj postów użytkownika: Major Dodaj Major do Listy kontaktów AIM Screen Name of Major: Brak YIM Account Name of Major: Brak
SteelMike1
Emperor


Data rejestracji: 17-02-2009
Postów: 1.088
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na samym początku był bug, pozwalający zmienić się w potępionego bez zaliczania wszystkich pielgrzymek, parę osób skorzystało z niego, ale potem to naprawiono Wink

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
Trochę myślenia nie zaszkodzi.

Po co dodawać wszędzie zapytanie: czy jesteś pewien?

Co to, windows ma być?


Nick w grze: Mike
25-04-2009 12:30 SteelMike1 jest offline Szukaj postów użytkownika: SteelMike1 Dodaj SteelMike1 do Listy kontaktów
Major
Lord


images/avatars/avatar-21260.jpg

Data rejestracji: 10-08-2008
Postów: 452
Klan: bylo ich troche :)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Zabrze

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Major
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

aha no chyba ze tak dzieki Smile

__________________

25-04-2009 12:33 Major jest offline Strona domowa Major Szukaj postów użytkownika: Major Dodaj Major do Listy kontaktów AIM Screen Name of Major: Brak YIM Account Name of Major: Brak
szynaa
Triple Ace


images/avatars/avatar-18699.gif

Data rejestracji: 28-12-2009
Postów: 153

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie chciałbym zakładać nowego tematu a zakładając nowy użył bym takiej samej nazwy więc zapytam tutaj:

Czy jeśli wykonam wszystkie pielgrzymki i daleki w a2 to przejdzie mi automatycznie na potępionego? (czego bym nie chciał) czy będzie jakieś okienko z wpisaniem swojego hasła i dopiero wtedy przejdzie na potępionego ( tak usłyszałem od kolesia z forum ale to był jego dopiero drugi post i ledwo co założone konto )

Od razu mówie że szukałem w wyszukiwarce i nie znalazłem
17-04-2010 19:33 szynaa jest offline Szukaj postów użytkownika: szynaa Dodaj szynaa do Listy kontaktów
Krzysztof2003
Lord


images/avatars/avatar-17027.jpg

Data rejestracji: 02-07-2009
Postów: 322
Klan: R2 O.3.l w pamięci B.K.T. na R13
Kraina: Moria
Skąd: Wieś

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z tego co wiem, to trzeba wejść w zadania i tam jest jakiś napis typu "przejdź na rasę potępiony" albo "potęp się"[ Big Grin ] ale na 100% nie jestem pewny, lecz automatycznie się nie przechodzi, ponieważ u nas [R2] niektórzy gracze mają po 500 pielg w górę, a mają "zwykłe" rasy Tongue

__________________
Pomoc wampirowi R2

Pomóżcie zebrać kasę po przerwie od grySmile
17-04-2010 19:47 Krzysztof2003 jest offline Szukaj postów użytkownika: Krzysztof2003 Dodaj Krzysztof2003 do Listy kontaktów
smigi
Viking


Data rejestracji: 31-08-2008
Postów: 588
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zmiana rasy jest dobrowolna, a gdyby decyzja o tym miała blokować pielgi byłoby bez sensuTongue W zakładce z zadaniami jest takie okienko:

POTĘPIONY Rasa wampirów, wywodząca się z Karpat. Legenda głosi, że założycielem rodu był Vlad Drakos, chorwacki włodarz, który chciał ukryć swój ohydny wygląd zaszywając się na odludziu, gdzie został przemieniony przez jednego z prastarych wampirów. Wszyscy jego następcy dziedziczą dziwaczne przemiany tworzące z nich ohydne bestie.

Bonus rasowy: PKT KRWI +10 %, trafienie wszystkich broni +30

Specjalizacja: KLĄTWY (Zwiększa spostrzegawczość. Gdy punkty życia wampira spadną poniżej 35%, zwiększa jego obrażenia, jednak zmniejsza zwinność. Blokuje ataki przeciwnika w pierwszej rundzie zasadzki. Blokuje ataki losowego przeciwnika w drugiej rundzie oblężenia lub ekspedycji.)

Potwierdź zmianę rasy na Potępionego hasłem do Twojego konta.

Wpisz hasło do konta
[miejsce na hasło]
[Zmień rasę BEZPOWROTNIE na Potępionego] <-przycisk


__________________
R2-Estahar

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez smigi: 17-04-2010 20:13.

17-04-2010 20:12 smigi jest offline Szukaj postów użytkownika: smigi Dodaj smigi do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R2/R5/R9 Pomoc-Potepiony

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH