Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » PUSHING Gorgutz, Zarethul » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Gorgutz, Zarethul
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Marta
Ex Operator R9, R13 i RU


images/avatars/avatar-14476.jpg

Data rejestracji: 23-10-2008
Postów: 1.593

Gorgutz, Zarethul Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gorgutz
Postać: Gorgutz

Zarethul
Postać: Zarethul

ban 7 dni.
pushing - Szorty Skrytości (+3) za 3kż przy cenie rynkowej 1kż.

__________________
cytat:
Wojteq napisał(a)
Dlatego powinniśmy być wdzięczni - my, jako zbiorowość graczy serwera Moria III - za Panią Martę, która w swej bezwzględności jest przynajmniej dla wszystkich tak samo surowa; ergo: sprawiedliwa.

29-04-2009 14:23 Marta jest offline Szukaj postów użytkownika: Marta Dodaj Marta do Listy kontaktów
Zarethul
Newbie


images/avatars/avatar-13304.jpg

Data rejestracji: 25-02-2009
Postów: 3
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam wszystkich.

Przeglądałem kilka tematów z odpowiedziami w sprawie pushingu i z tego co widzę mam szansę obrony.

Na początek: nie znam osoby o nicku Gorgutz, nie wiem kto to jest i nie mogę sobie przypomnieć żadnych kontaktów z tą osobą.

cytat:
c. ustawianie wyników transakcji handlowych. Identyfikowane jako transakcje, w których wartość transakcji znacząco odbiega od rynkowej wartości przedmiotów.


Nie pamiętam dokładnie tej aukcji, ale nie prowadziłem nigdy ustawianej aukcji. Z nikim się nie ustawiałem na nic co mogło by dotyczyć BW.

Zapewne kara nie zostanie cofnięta (nie liczę na to) i potraktuję ją jako ostrzeżenie. Pierwszy raz zdarzył mi się ban z jakiegokolwiek powodu. Nie ukrywam - wiem co to pushing, wiem na czym polega. Więc czemu cena mnie nie zaniepokoiła ? Cóż ... zaniepokoiła by mnie ta cena gdybym zobaczył ja za jakiś Karabin Myśliwski, Fn-Fala, Karabin Snajperski, ale cena za coś co po złączeniu z Szortami Łowcy Cieni powinno dać Szorty Pasterza ? Nie wzbudziło by to mojej podejrzliwości ... Każdy wie, jaką cenę osiągają teraz Szorty Pasterza ...

Inna sprawa: proszę o przypomnienie kiedy owa aukcja nastąpiła. Ostatnio sprzedałem Tygrysią Koronę +3, a mój ostatni zakup to Bransoleta Mądrości +5.
29-04-2009 17:04 Zarethul jest offline Szukaj postów użytkownika: Zarethul Dodaj Zarethul do Listy kontaktów
Marta
Ex Operator R9, R13 i RU


images/avatars/avatar-14476.jpg

Data rejestracji: 23-10-2008
Postów: 1.593

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Marta
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam,

Aukcja miała miejsce 21 kwietnia br. godz. 14:15:25

Stwierdzenie, że szorty uników są warte tyle, bo z łowcy cieni dają pasterze, to tak jak twierdzić, że srebro jest warte tyle co diament, bo jak się je połączy to wyjdzie drogi pierścionek z diamentem Smile

Łowcy cieni to sufix podobnie rzadki jak pasterza, a uniki to regularnie dropiący złom -
widać to po ilości jednego i drugiego na aukcjach.

__________________
cytat:
Wojteq napisał(a)
Dlatego powinniśmy być wdzięczni - my, jako zbiorowość graczy serwera Moria III - za Panią Martę, która w swej bezwzględności jest przynajmniej dla wszystkich tak samo surowa; ergo: sprawiedliwa.

30-04-2009 08:35 Marta jest offline Szukaj postów użytkownika: Marta Dodaj Marta do Listy kontaktów
Zarethul
Newbie


images/avatars/avatar-13304.jpg

Data rejestracji: 25-02-2009
Postów: 3
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Marta [ru] napisał(a)
Aukcja miała miejsce 21 kwietnia br. godz. 14:15:25


Witam ponownie Wink

Aukcja miała miejsce ponad tydzień temu, a z tego co widzę to podobny ban jest w tym temacie. Proszę dokładnie sprawdzić czy to nie był podobny czas. Nie pamiętam dokładnie mojej sytuacji z przedmiotem, ale skoro już jest drugi podobny ban przy podobnej cenie to może coś z tego co piszę (i pisze osoba z tego tematu) jest prawdą.

Wracając do czasu aukcji. Czy nie można by było po ponad tygodniu dać ostrzeżenia ? Teraz tak myślę ... ban się kończy za tydzień i zaczynam się obawiać ile pogram. W sumie wczoraj sprzedałem i kupiłem przedmiot. Skoro aukcje są rozpatrywane po 7 dniach to wychodzi akurat 7 dni na rozpatrzenie kolejnych aukcji i kolejnego bana :/ Cóż ... mówi się trudno.

Edit:
Dodatkowo proszę zobaczyć ile osób było zainteresowanych danym przedmiotem. Z tego co pamiętam nie byłem tylko ja i nie strzeliłem nagle z powietrza takiej ceny

Edit2:
Dostałem od kumpla spis aukcji:
Szorty Skrytości (+3) 13 0 / 0 / 3 / 0 / 0 2009-04-21 14:15:25 Aukcja zgłoszona do operatora

Jak widać było wiele chętnych na dany przedmiot ...

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Zarethul: 30-04-2009 22:40.

30-04-2009 10:24 Zarethul jest offline Szukaj postów użytkownika: Zarethul Dodaj Zarethul do Listy kontaktów
Ossi
Newbie


Data rejestracji: 27-12-2007
Postów: 4

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Marta napisz coś bo się motasz jak bransa nietoperza na aukcji

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ossi: 02-05-2009 19:35.

02-05-2009 19:33 Ossi jest offline Szukaj postów użytkownika: Ossi Dodaj Ossi do Listy kontaktów
kici_kici
Lord


Data rejestracji: 23-04-2009
Postów: 257

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kolega dobrze zauwazyl 13 razy sie przebijali a rynek caly czas sie waha
10-05-2009 14:05 kici_kici jest offline Szukaj postów użytkownika: kici_kici Dodaj kici_kici do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » PUSHING Gorgutz, Zarethul

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH