Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R2+R13 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY kogos ponioslo troszke ^^ » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony kogos ponioslo troszke ^^ 4 Ankieta - średnia ocena: 10,004 Ankieta - średnia ocena: 10,004 Ankieta - średnia ocena: 10,004 Ankieta - średnia ocena: 10,004 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Raga...
Lord


images/avatars/avatar-13138.jpg

Data rejestracji: 18-08-2007
Postów: 262
Kraina: Moria

kogos ponioslo troszke ^^ Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

id=13666130
id=13666211
id=13668126
id=13667779
id=13667390


Przerost formy nad trescia. Nie ukrywam, ze chetnie stanalbym twarza w twarz z ow panem, ale wtedy prawdopodobnie zaledwie by milczal nie majac nic do powiedzenia Wink internetowe cwaniactwo bawi mnie do lez. Doprawdy zenujace, zieeeew Roll Eyes Dobranoc Smile

__________________
Brak mi dystansu do gry rotfl

"Poznaj dobrze wroga i poznaj dobrze siebie, a w stu bitwach nie zaznasz klęski."

Sun Tzu

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Raga...: 30-04-2009 02:10.

30-04-2009 01:36 Raga... jest offline Szukaj postów użytkownika: Raga... Dodaj Raga... do Listy kontaktów
Marta
Ex Operator R9, R13 i RU


images/avatars/avatar-14476.jpg

Data rejestracji: 23-10-2008
Postów: 1.593

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pch
Postać: Mai

kilkanaście wulgaryzmów, obraza, groźby dotyczące realnego życia - ban stały.

__________________
cytat:
Wojteq napisał(a)
Dlatego powinniśmy być wdzięczni - my, jako zbiorowość graczy serwera Moria III - za Panią Martę, która w swej bezwzględności jest przynajmniej dla wszystkich tak samo surowa; ergo: sprawiedliwa.

30-04-2009 08:49 Marta jest offline Szukaj postów użytkownika: Marta Dodaj Marta do Listy kontaktów
michal_alton_
Triple Ace


Data rejestracji: 02-01-2009
Postów: 211
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Raga... napisał(a)
Nie ukrywam, ze chetnie stanalbym twarza w twarz z ow panem, ale wtedy prawdopodobnie zaledwie by milczal nie majac nic do powiedzenia


A TO JEST DROGA ADMINISTRACJO GROZBA DOTYCZACA REALNEGO ZYCIA



Coz, ponioslo chlopaka ale tak to bywa jak top1 zaklada obleg na kilkarotnie slabszy klan. I zapraszam do Basingstoke, moze staniemy twarza w twarz??


edit:
Wypraszam sobie generalizowanie Wam. Co to znaczy Wam. To jak stwierdzenie ze wszyscy Polacy to zlodzieje i alkoholicy.

__________________
Tymiano

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez michal_alton_: 30-04-2009 13:03.

30-04-2009 11:18 michal_alton_ jest offline Szukaj postów użytkownika: michal_alton_ Dodaj michal_alton_ do Listy kontaktów
Raga...
Lord


images/avatars/avatar-13138.jpg

Data rejestracji: 18-08-2007
Postów: 262
Kraina: Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Raga...
ciag dalszy... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

id=13714870

eeech ta Polska Zlota Mlodziez, kiedys moze dorosna... Roll Eyes

edit: michal_alton_ topka tylko odbija kwadrat klanu, ktoremu go zabraliscie Wink ze tak powiem po wojskowemu "kris kros, jaka cyfra taki los" czy jakos tak to bylo Wink ta gra na tym polega jednak brakuje Wam do niej dystansu... rowniez dystansu do samych siebie Smile Pozdrawiam.

__________________
Brak mi dystansu do gry rotfl

"Poznaj dobrze wroga i poznaj dobrze siebie, a w stu bitwach nie zaznasz klęski."

Sun Tzu

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Raga...: 30-04-2009 11:25.

30-04-2009 11:20 Raga... jest offline Szukaj postów użytkownika: Raga... Dodaj Raga... do Listy kontaktów
Marta
Ex Operator R9, R13 i RU


images/avatars/avatar-14476.jpg

Data rejestracji: 23-10-2008
Postów: 1.593

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bia
Postać: Bianca

wulgaryzmy, obraza, groźby dotyczące realnego życia - ban stały.

__________________
cytat:
Wojteq napisał(a)
Dlatego powinniśmy być wdzięczni - my, jako zbiorowość graczy serwera Moria III - za Panią Martę, która w swej bezwzględności jest przynajmniej dla wszystkich tak samo surowa; ergo: sprawiedliwa.

30-04-2009 11:27 Marta jest offline Szukaj postów użytkownika: Marta Dodaj Marta do Listy kontaktów
Raga...
Lord


images/avatars/avatar-13138.jpg

Data rejestracji: 18-08-2007
Postów: 262
Kraina: Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Raga...
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
michal_alton_ napisał(a)
cytat:
Raga... napisał(a)
Nie ukrywam, ze chetnie stanalbym twarza w twarz z ow panem, ale wtedy prawdopodobnie zaledwie by milczal nie majac nic do powiedzenia


A TO JEST DROGA ADMINISTRACJO GROZBA DOTYCZACA REALNEGO ZYCIA


eeech, w ktorym miejscu? stanie twarza w twarz nie grozi niczym, a juz na pewno nie jest karalne Smile dzisiaj udam sie prawdopodobnie na porade prawna, grozby wystosunkowane do mnie mam zamiar zglosic do prokuratury. Potrzebne mi sa tylko wydruki wiadomosci jakie otrzymalem, regulamin gry oraz kilka paragrafow. Wiem, ze prokurator moze wystapic o udostepnienie IP delikwentow oraz o dostep do bazy. Strach mnie oblecial bo ktos czyha na zycie moje i moich bliskich! zaczynam bac sie wychodzic sam na ulice Shocked Crying

__________________
Brak mi dystansu do gry rotfl

"Poznaj dobrze wroga i poznaj dobrze siebie, a w stu bitwach nie zaznasz klęski."

Sun Tzu

30-04-2009 14:59 Raga... jest offline Szukaj postów użytkownika: Raga... Dodaj Raga... do Listy kontaktów
Angelica777
Junior Member


Data rejestracji: 24-07-2007
Postów: 16
Kraina: Necropolia
Skąd: Pfff...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Więc pokaż jeszcze te wiadomości, które sam pisałeśSmile Jak to zapraszasz, pod jakiś tam poznański klub, gdzie stoisz na bramce Smile I czy to co napisałeś, to nie są groźby, w stosunku do realnego życia? Smile Straszenie kogoś prokuratorem po tym, jak zapraszało się i mówiło, że jest się skinheadem Wink O tak, świetnie, pogratulowaćSmile
30-04-2009 22:54 Angelica777 jest offline Szukaj postów użytkownika: Angelica777 Dodaj Angelica777 do Listy kontaktów
Raga...
Lord


images/avatars/avatar-13138.jpg

Data rejestracji: 18-08-2007
Postów: 262
Kraina: Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Raga...
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zaproszenie do klubu a grozby sa zdecydowanie rozne Smile ja zapraszam, wy zdecydowanie wrogo nastawieni jestescie. Odnosnie skinheads, naucz sie chociaz historii odrobine tego ruchu bo widze, ze nie kumasz wogole NIC co z tym zwiazane Wink

"Oi! mimo wszystko nie jest osobną subkulturą. Ruch działa zarówno wśród subkultury punk jak i skinhead. Często jednak członkowie jednej i drugiej subkultury z podgrup Oi! tudzież Street Punk miesza ze sobą style punków i skinheadów. W wyniku tego przyjęło się, że Oi! noszą białe sznurowadła w butach (także punk) będące elementem ubioru ruchu skinheadów. Oprócz tego naszywki są niemal identyczne w przypadku punków i skinheadów, czyli najczęściej a.c.a.b i naszywki z kapelami Oi!owymi. Oi!owcy kompletnie przekreślają z ubioru naszywki mające cokolwiek wspólnego z polityką. Skinheadzi z podgrup Oi! nie noszą popularnego wśród tego ruchu krzyża celtyckiego, a Oi!owcy z ruchu punk nie noszą lewicowej symboliki (najczęściej anarchistycznej). Oi!owcy z ruchu skinheads noszą popularne wśród tej subkultury kurtki harrington bądź flyers, jeansy, buty glany z białymi sznurowadłami. Rzadziej już noszą bardziej punkowe elementy ubioru."

Wikipedia... a jesli masz jakiekolwiek zapytania badz watpliwosci na temta tego ruchu pisz... lecz twierdzenie, ze skin to nacjonalista jest co najmniej glupie badz prymitywne Smile wlasnie wracam z koncertu skinowego na ktorym rownie dobrze bawili sie kolesie w dredach... malo wiesz a pierd... od rzeczy Wink pozdrawiam i zapraszam do Poznania. Skin & Punx United and Win! Wink poucz sie histori bo widze, zes dalece od tej nauki...

ps. a z tego co pamietam plulas sie do mojego kumpla ktory jest death metalem i bylo to jakies 2 lata temu na forum, ponoc nie pasowalo Ci jego wyznanie... podobnych tobie ludzi wiesza sie na sznurku w Poznaniu zarowno wsrod kultur alternatywnych jak i wsrod kibicow lecha poznan Wink stad zapraszam jeszcze bardziej obojga... Wtedy kiedy wam to nie pasowalo mielismy dla prowokacji klan pt. Satanic Gestapo nupku... ze tak powiem ch. w. d. p. sadzac po wypowiedziach jestes jedna z nich.... Wink

poziom twojego intelektu jak i wiedzy na temat subkultur graniczy z zerem. Nie masz pojecia o niczym a twoja wiedza ogranicza sie do podrecznika szkoly podstawowej, dla twojej informacji pisalem magistrat z historii wspolczesnej odnosnie ruchu skinheads... zaliczony na 5.

TAK, JESTEM jednym z NICH i ku twojemu zdziwieniu nie jestem RASISTA, na codzien przybijam sobie "5" z czarnymi. Nie wierzysz? zaprosilem przeciez do klubu w ktorym pracuje...

Ograniczenie i niewiedza wsrod rodakow mnie poraza...

zauwaz, iz zwroty typu "twoje", "twoj" pisze z malej litery... to ze wzgledu na brak szacunku do prostakow i ludzi ograniczonych intelektulanie. Do nikogo innego procz ciebie tak nie pisze na chwile obecna...

o czyms to swiadczy i nie robi mi roznicy czy to czarny czy bialy, kazdy jest rowny! skinheds rulez!

jeszcze raz stawiam nacisk na historie, a w szeczgolnosci na rok '69 i okolice...

__________________
Brak mi dystansu do gry rotfl

"Poznaj dobrze wroga i poznaj dobrze siebie, a w stu bitwach nie zaznasz klęski."

Sun Tzu

Ten post był edytowany 7 raz(y), ostatnio edytowany przez Raga...: 01-05-2009 01:10.

30-04-2009 23:27 Raga... jest offline Szukaj postów użytkownika: Raga... Dodaj Raga... do Listy kontaktów
Angelica777
Junior Member


Data rejestracji: 24-07-2007
Postów: 16
Kraina: Necropolia
Skąd: Pfff...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ps. a z tego co pamietam plulas sie do mojego kumpla ktory jest death metalem i bylo to jakies 2 lata temu na forum, ponoc nie pasowalo Ci jego wyznanie... podobnych tobie ludzi wiesza sie na sznurku w Poznaniu zarowno wsrod kultur alternatywnych jak i wsrod kibicow lecha poznan Wink stad zapraszam jeszcze bardziej obojga... Wtedy kiedy wam to nie pasowalo mielismy dla prowokacji klan pt. Satanic Gestapo nupku... ze tak powiem ch. w. d. p. sadzac po wypowiedziach jestes jedna z nich.... Wink


Slucham między innymi death, pamięć Ci szwankuje, bo 2 lata temu nie udzielałam się praktycznie na forum, konto zostało założone w lipcu, 2007 rokuSmile Cóż, teraz widać, po co zapraszasz do Poznania, intencje w cytowanym tekście dość jasno okresloneWink Nupku Smile

cytat:
W Polsce zdecydowanie przeważali nacjonalistyczni skinheadzi, którzy odwoływali się do tradycji radykalnych odłamów endecji, jak ONR. Wśród "Nazi skinów" albo NS-ów jak sami siebie nazywają (od Narodowych Socjalistów) w nazwach zespołów, tytułach publikacji, pozdrowieniach, ogłoszeniach stosowane są liczby : 88, 18. Cyfry tych liczb oznaczają z reguły, choć nie zawsze numery liter w alfabecie (88 - HH - Heil Hitler, 18 - AH - Adolf Hitler). Ten sposób szyfrowania, wywodzący się (paradoksalnie) z żydowskiej kabały, nawiązuje do ezoterycznego nurtu w hitleryzmie. Przez niemieckich neo-nazistów te symboliczne liczby najczęściej służyły do kamuflowania odwołań do hitleryzmu, bowiem są one zakazane przez prawo. Oprócz tego pojawia się liczba 14, która ma oznaczać fourteen words.


również z wikipedii Smile jak więc widzisz, magistrze, zakres słowa skinhead jest bardzo szeroki i naprawdę nie sztuka wybrać coś, co Ci na tę chwilę pasuje.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Angelica777: 30-04-2009 23:57.

30-04-2009 23:46 Angelica777 jest offline Szukaj postów użytkownika: Angelica777 Dodaj Angelica777 do Listy kontaktów
Raga...
Lord


images/avatars/avatar-13138.jpg

Data rejestracji: 18-08-2007
Postów: 262
Kraina: Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Raga...
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to chyba pamiec ci szwankuje bo moglbym na te chwile poszukac ow tematu w ktorym widac jak na dloni klan ktoremu ow "wyznanie" sie nie podobalo... co zostalo wysmiane przez wiekszosc ludzi ktorzy w temacie sie wypowiadali. przypomnij sobie nick Beherit... jestescie mniejszoscia tych nielubianych... Wink licze na to, ze na kolejnym oblezeniu wykarzecie sie nieco... dotychczas wyznawalem zasade " jeden za wszystkich, wszyscy za jednego". Mam nadzieje, ze w DM rowniez sie ja wyznaje... kolejny pustak dla was w drodze.

Administracje badz operatora serwera prosze o zamkniecie tematu. Raczej wszystko zostalo w nim wyjasnione. Wszelkie niedoskonalosci w temacie udzielam podczas korepetycji z historii.

cytat:
Angelica777 napisał(a)
również z wikipedii Smile jak więc widzisz, magistrze, zakres słowa skinhead jest bardzo szeroki i naprawdę nie sztuka wybrać coś, co Ci na tę chwilę pasuje.


informacje w wikipedii podaje jakis niekopetetny glupiec co zauwazylem juz jakis czas temu. Moje przytoczenie cytatu z wiki wynika stad, iz gro ludzi nie wierzy badz po prostu nie ma pojecia, ze skin nie ma nic wspolnego z neo nazizmem co mnie boli i to bardzo... Wiekszosc z Nas, duza wiekszosc to ludzie wyksztalceni o stosunkowo tolerancyjnych pogladach nie majacych nic wspolnego z mlodzierza wszechpolska Giertycha. Skin zawsze bedzie i jest antypolityczny. Nie ma czegos takiego jak red skin, anarcho skin czy nazi skin. Po za skins istnieja tylko pseudo skins... do ktorych naleza w/w grupy. Jesli dalej masz zamiar dyskutowac na ten temat zapraszam na pw, natomiast administracji, operatorowi badz moderatorowi dzialu polecam zamkniecie topicu. Pozdrawiam.

__________________
Brak mi dystansu do gry rotfl

"Poznaj dobrze wroga i poznaj dobrze siebie, a w stu bitwach nie zaznasz klęski."

Sun Tzu

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Raga...: 01-05-2009 01:46.

30-04-2009 23:57 Raga... jest offline Szukaj postów użytkownika: Raga... Dodaj Raga... do Listy kontaktów
Angelica777
Junior Member


Data rejestracji: 24-07-2007
Postów: 16
Kraina: Necropolia
Skąd: Pfff...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Poszukaj tego tematu i daj mi na pw, jestem bardzo ciekawa, jak mam świetną pamięć do nazwisk, dat i nicków, tak tego nie znamSmile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Angelica777: 01-05-2009 00:00.

30-04-2009 23:58 Angelica777 jest offline Szukaj postów użytkownika: Angelica777 Dodaj Angelica777 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R2+R13 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY kogos ponioslo troszke ^^

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH