Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Traker statystyk BW -automat do zapisywania statystyk » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (7): « pierwszy ... « poprzednie 5 6 [7] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Ankieta: Czy chciałbyś, aby powstał Traker Statystyk BW dla zagranicznych serwerów?
Nie, wystarczy mi opcja dla serwerów krajowych 654 73.65%
Tak, szczególnie dla serwerów angielskich 168 18.92%
Tak, szczególnie dla serwera tureckiego 33 3.72%
Tak, szczególnie dla serwera rosyjskiego 20 2.25%
Tak, szczególnie dla serwerów francuskich 13 1.46%
Łącznie: 888 głosów 100%
 
Przeskocz na dół strony Traker statystyk BW -automat do zapisywania statystyk 68 Ankieta - średnia ocena: 9,0668 Ankieta - średnia ocena: 9,0668 Ankieta - średnia ocena: 9,0668 Ankieta - średnia ocena: 9,06
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
muler
Double Ace


Data rejestracji: 04-03-2009
Postów: 127
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria; Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moze jakis termin zakonczenia prac??

__________________
MULIK86


R18 Muler
21-01-2012 15:45 muler jest offline Szukaj postów użytkownika: muler Dodaj muler do Listy kontaktów
bzik za bzika
Member


Data rejestracji: 26-01-2012
Postów: 43

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak by co nadal czekamy Smile

a tak w ogóle to jak tam prace nad domkiem ? Smile

__________________

15-02-2012 09:20 bzik za bzika jest offline Szukaj postów użytkownika: bzik za bzika Dodaj bzik za bzika do Listy kontaktów
Kermitton
Newbie


Data rejestracji: 16-02-2012
Postów: 6
Klan: Czarna Kompania 2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX; Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bedzie w ogóle tracker dla R14???

__________________
r14 - Kermitton
04-03-2012 19:56 Kermitton jest offline Szukaj postów użytkownika: Kermitton Dodaj Kermitton do Listy kontaktów
LoQ_new
Lord


images/avatars/avatar-16908.jpg

Data rejestracji: 28-02-2009
Postów: 362
Klan: Team Vendetta
Kraina: Moria II
Skąd: Toruń

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie przeglądałem tematu wiec zapytamSmile pewnie już było ;p nie krzyczeć

czy przewidziany jest może tracker już dla a3?
miło się oglądało ile codziennie przyrosło pkt
07-03-2012 15:07 LoQ_new jest offline Szukaj postów użytkownika: LoQ_new Dodaj LoQ_new do Listy kontaktów
JMPK
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zerknij tu:
Stats Tracker
07-03-2012 21:39
GROODON
Newbie


Data rejestracji: 12-01-2012
Postów: 4
Kraina: Necropolia V
Skąd: Zielona Góra

RE: Traker statystyk BW -automat do zapisywania statystyk Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie mogę dopisać swojej postaci. wyskakuje komunikat: Użytkownik zbyt długo się nie logował. Nie zostanie dodany.
Loguję się kilka razy dziennie. pozdro

__________________
NIE WIESZ? TZN., ŻE WIESZ, ALE JESZCZE TEGO NIE WIESZ...
01-05-2012 12:10 GROODON jest offline Szukaj postów użytkownika: GROODON Dodaj GROODON do Listy kontaktów
BadBoy190
Lord


images/avatars/avatar-25406.jpg

Data rejestracji: 19-05-2011
Postów: 373
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria V; Necropolia XI
Skąd: Chorzów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja tez tak mam niestety

__________________


R15-Bumblebee (oddane)
R19-Tony Stark (skasowane)
cytat:

Dwim napisał(a)
Konrad żarty żartami ale kiedy otworzycie ten sklep? kupiłbym parę epików Big Grin

03-11-2012 12:54 BadBoy190 jest offline Szukaj postów użytkownika: BadBoy190 Dodaj BadBoy190 do Listy kontaktów
DawCzer
Newbie


Data rejestracji: 20-05-2007
Postów: 9
Kraina: Moria II; Necropolia IV; Moria IV; Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie mogę się dodać do bazy danych ponieważ "Użytkownik zbyt długo się nie logował. Nie zostanie dodany." wszystko fajnie ale loguje się co dziennie mógł by mnie dodać ktoś jakoś na sile Big Grin ?

DannD R13 id:32481
20-12-2012 14:03 DawCzer jest offline Szukaj postów użytkownika: DawCzer Dodaj DawCzer do Listy kontaktów
GreatXX
Lord


Data rejestracji: 23-03-2010
Postów: 394
Kraina: Moria IV; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zostaną dodane nowe serwery?
01-07-2013 16:26 GreatXX jest offline Szukaj postów użytkownika: GreatXX Dodaj GreatXX do Listy kontaktów
DiAM
King


images/avatars/avatar-22238.jpg

Data rejestracji: 05-12-2007
Postów: 774
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Serwer R10
ID 76365

Użytkownik zbyt długo się nie logował. Nie zostanie dodany.


czemu mam taki komunikat?

__________________
R10: DiAM - konto skasowane 2.01.2013 r.
i jedziemy od nowa


04-02-2014 12:21 DiAM jest offline Szukaj postów użytkownika: DiAM Dodaj DiAM do Listy kontaktów
admII
Forum Ace


images/avatars/avatar-24982.jpg

Data rejestracji: 16-11-2007
Postów: 81
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Użytkownik zbyt długo się nie logował. Nie zostanie dodany.

to ciekawe na czm ja się loguje skoro kupka kody wie lepiej co robie -_-

__________________

19-02-2014 19:18 admII jest offline Szukaj postów użytkownika: admII Dodaj admII do Listy kontaktów
7xZbanowany
Lord


Data rejestracji: 13-01-2011
Postów: 260
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bedzie update do nowych serwów?

__________________

03-03-2014 13:42 7xZbanowany jest offline Szukaj postów użytkownika: 7xZbanowany Dodaj 7xZbanowany do Listy kontaktów
Strony (7): « pierwszy ... « poprzednie 5 6 [7] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Traker statystyk BW -automat do zapisywania statystyk

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH