Go to the Main Page Register Calendar Members List Team Members Search Frequently Asked Questions
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Traker statystyk BW -automat do zapisywania statystyk » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Add Thread to Favorites
Pages (7): « first ... « previous 2 3 [4] 5 6 next » ... last » Post New Thread Thread is closed
Poll: Czy chciałbyś, aby powstał Traker Statystyk BW dla zagranicznych serwerów?
Nie, wystarczy mi opcja dla serwerów krajowych 654 73.65%
Tak, szczególnie dla serwerów angielskich 168 18.92%
Tak, szczególnie dla serwera tureckiego 33 3.72%
Tak, szczególnie dla serwera rosyjskiego 20 2.25%
Tak, szczególnie dla serwerów francuskich 13 1.46%
Total: 888 Votes 100%

Go to the bottom of this page Traker statystyk BW -automat do zapisywania statystyk 68 Votes - Average Rating: 9.0668 Votes - Average Rating: 9.0668 Votes - Average Rating: 9.0668 Votes - Average Rating: 9.06
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
Jifer
Newbie

Registration Date: 20-05-2009

Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

Witam serdecznie!

!!!! DZISIAJ DODAŁEM R11 !!!!

Tak tak... ja... Pitko to mój brat i jakoś tak wyszło, że pisałem z jego konta.
R11 dodany. Wybaczcie, że nic więcej nie robię, ale od dawna nie mam nic wspólnego z BW. Z racji, że mam mocny serverek, to obciążenie w tej postaci mnie absolutnie nie boli, aczkolwiek 20-30min pobierania statów to ciekawe zajęcie w nocy dla niego Pleased

Może kogoś zainteresuje taki kalkulatorek, który swego czasu zrobiłem dla brata (do dzisiaj sporo ludzi go używa. Dobre dla osób, które są dobre w składanie setów pod budowę. Niestety z niewaidomych mi przyczyn nie wszystkim działa ładowanie własnych statystyk (podejrzewam, że z winy złego wklejania)

Oto link: http://lan.jifer.civ.pl/stats.php

Ankietę robiłem nie ja i nie mam na nią wpływu. Jednak z w.w. przyczyn innych wersji językowych nie będę tworzył.
20-01-2010 23:29 Jifer is offline Search for Posts by Jifer Add Jifer to your Buddy List
LENOWO21
Junior Member

Registration Date: 04-08-2009
Kraina: Necropolia; Necropolia II; Necropolia VI

Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

Wielkie dzięki za r11 -

(wpisz nr ID w zakładce handel i złóż mi swoją ofertę a zawieszę przedmiot (kupuję: zapłacę)
22-01-2010 20:57 LENOWO21 is offline Search for Posts by LENOWO21 Add LENOWO21 to your Buddy List
Krzysiek1982vip
Newbie

Registration Date: 03-03-2008
Klan: WARRIORS_II
Kraina: Necropolia V

brak caslosci klanu :( Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

dlaczego jak wpisuje tag klanu to mi pokazuje statystyki tylko kilku osob?
a na r11 to mi pokazuje statystyki 2 osob
26-01-2010 02:09 Krzysiek1982vip is offline Homepage of Krzysiek1982vip Search for Posts by Krzysiek1982vip Add Krzysiek1982vip to your Buddy List
TomOlej_BW
Lord

images/avatars/avatar-17103.gif

Registration Date: 13-01-2010
Klan: City of Phoenix
Kraina: Necropolia

RE: brak caslosci klanu :( Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

quote:
Krzysiek1982vip napisał(a)
dlaczego jak wpisuje tag klanu to mi pokazuje statystyki tylko kilku osob?
a na r11 to mi pokazuje statystyki 2 osob

Bo Klanowicze nie są w bazie danych...

ID: 67609

Żebym dropił tak dobrze jak spamuje rotfl rotfl rotfl

08-02-2010 16:57 TomOlej_BW is offline Search for Posts by TomOlej_BW Add TomOlej_BW to your Buddy List
Redoxe398
Full Member

Registration Date: 18-07-2009
Kraina: Necropolia IX

Kiedy dodasz R12? Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

Kiedy dodasz R12? ^^

21-02-2010 11:15 Redoxe398 is offline Search for Posts by Redoxe398 Add Redoxe398 to your Buddy List
Jifer
Newbie

Ja za wami nie nadążam Pleased Następnym razem walcie PMkę albo od razu na maila. To akurat fart, że tu zajrzałem. Tak to moglibyście czekać na dodanie r12 ruski rok, albo trochę dłużej Big Grin

R12 DODANE! BAWCIE SIĘ DOBRZE! Pozdrawiam!
21-02-2010 23:52 Jifer is offline Search for Posts by Jifer Add Jifer to your Buddy List
Kowar_Decados
Viking

images/avatars/avatar-16285.gif

Registration Date: 13-10-2008
Klan: City of Phoenix

cytat:
Jifer napisał(a)
Ja za wami nie nadążam Pleased Następnym razem walcie PMkę albo od razu na maila. To akurat fart, że tu zajrzałem. Tak to moglibyście czekać na dodanie r12 ruski rok, albo trochę dłużej Big Grin

R12 DODANE! BAWCIE SIĘ DOBRZE! Pozdrawiam!

Dlaczego nikt nadal tego nie dopiął do ważnych ?

Co jakiś czas usuwam historie a potem szukać trzeba Smile

22-02-2010 00:17 Kowar_Decados is offline Search for Posts by Kowar_Decados Add Kowar_Decados to your Buddy List
Jifer
Newbie

Też sobie zadaje to pytanie.... na KW, gdzie na forum dziennie wchodzi tyle graczy co tu w ciągu 15minut moje skrypty (notabene zmieniające wygląd gry i dodające nowe elementy do samej strony w grze, co niekoniecznie w teorii mogłoby się spodobać adminom - stało się odwrotnie) zostały podpięte po tygodniu od opublikowania.

Big Grin

Pozdrawiam modów z forum i liczę na podpięcie tematu Pleased

Z góry dziękuję ^^
22-02-2010 00:44 Jifer is offline Search for Posts by Jifer Add Jifer to your Buddy List
Foksi
Member

Registration Date: 13-10-2007

Ja chciałem zwrócić uwagę że licznik odwiedzin działa tylko na stronie głównej natomiast grono ludzi korzysta z linków bezpośrednich do klanów a one jak zauważyłem nie generują odwiedzić co nie jest dla ciebie miarowe bo podejrzewam że rzeczywistą liczbę odwiedzin mógłbyś mieć kilka razy większą.

26-03-2010 07:17 Foksi is offline Search for Posts by Foksi Add Foksi to your Buddy List
laleczka666
Full Member

Registration Date: 22-10-2009
Klan: Fireblade
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV

dora rzecz Smile wkoncu moi klanowicze maja motywacje zeby sie rozwijac Smile

Klan: b33rs 33k3rs (R6)
13-04-2010 15:56 laleczka666 is offline Search for Posts by laleczka666 Add laleczka666 to your Buddy List
Herakles95
Triple Ace

images/avatars/avatar-23917.jpg

Registration Date: 18-06-2009
Klan: Siewcy Śmierci
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V

Dla mnie bombaTongue

Widze jak sie rozwijam przez ostatnie 4dniTongue
13-04-2010 21:12 Herakles95 is offline Search for Posts by Herakles95 Add Herakles95 to your Buddy List
triari
Lord

images/avatars/avatar-22183.jpeg

Registration Date: 27-01-2010
Kraina: Necropolia VII

propozycja zmian Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

Warto dodac możłiwość śledzenia rozwoju postaci w zadanym czasi:
np: sprawdzenie liczby pyrzbyłych pkt w ostatnich x dniach, gdzie x zadaje użytkownik. Lub wogóle w zadanym czasie (data_początkowa-data_końcowa). Wtedy graczy na miesięcznym urlopie tez bedzie można sprawdzić.
Ale zajefajna stronka!

24-04-2010 14:20 triari is offline Search for Posts by triari Add triari to your Buddy List
Achtung!
King

images/avatars/avatar-21766.jpg

Registration Date: 07-05-2010

mnie się to też podoba ^^
jak najbardziej za chytry
22-05-2010 09:24 Achtung! is offline Homepage of Achtung! Search for Posts by Achtung! Add Achtung! to your Buddy List
kitten
Ex-Team

images/avatars/avatar-8225.jpg

Registration Date: 17-09-2006
Klan: Saints
Kraina: Necropolia II

cytat:
Achtung! napisał(a)

+ 1 za spam

02-06-2010 14:34 kitten is offline Search for Posts by kitten Add kitten to your Buddy List
juen
Viking

Registration Date: 15-08-2006

cytat:
kitten napisał(a)
cytat:
Achtung! napisał(a)

+ 1 za spam

+ 1 za spam Big Grin

(nigdy tego nie zrozumie, czy chcecie by nie bylo spamu, czy chcecie walic warny po prostu i spamowac podwojnie - na potege)

na własne życzenie + 1 za spam.

Amiga Rulez!

This post has been edited 3 time(s), it was last edited by kitten: 22-06-2010 15:12.

22-06-2010 14:40 juen is offline Homepage of juen Search for Posts by juen Add juen to your Buddy List
PaulusG
Junior Member

Registration Date: 16-04-2008
Klan: -BTK-
Kraina: Moria II

czołem!
będzie update R13?
serwer właśnie ruszył i miło byłoby zarejestrować postać na początku Smile

06-07-2010 12:27 PaulusG is offline Search for Posts by PaulusG Add PaulusG to your Buddy List
triari
Lord

images/avatars/avatar-22183.jpeg

Registration Date: 27-01-2010

A co z R13? Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

Bardzo by się przydało....

12-07-2010 08:43 triari is offline Search for Posts by triari Add triari to your Buddy List
hubiko
Newbie

Registration Date: 18-05-2008
Kraina: Moria II

kiedy dostepny bedzie w trackerze r13? Smile

12-07-2010 17:19 hubiko is offline Homepage of hubiko Search for Posts by hubiko Add hubiko to your Buddy List
patryk2009
Newbie

Registration Date: 31-07-2009

Kiedy będzie update R13?
17-07-2010 13:09 patryk2009 is offline Search for Posts by patryk2009 Add patryk2009 to your Buddy List
mefistoooo
Lord

images/avatars/avatar-7384.jpg

Registration Date: 14-09-2007

chciałbym żeby tracker był wprowadzony na UK. (ściślej na R2UK) :p

07-08-2010 20:15 mefistoooo is offline Search for Posts by mefistoooo Add mefistoooo to your Buddy List
ryba616
Forum Ace

Registration Date: 06-05-2009

Pisał ktoś do autora, że trzeba poprawić parser po ostatnim update ?

08-08-2010 18:04 ryba616 is offline Search for Posts by ryba616 Add ryba616 to your Buddy List
why?
Junior Member

images/avatars/avatar-12299.jpg

Registration Date: 23-08-2008
Kraina: Moria

cytat:
ryba616 napisał(a)
Pisał ktoś do autora, że trzeba poprawić parser po ostatnim update ?

Tak, napisałem w tej sprawie maila.
Mogłem dopisać tez tutaj posta...

rotfl

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by why?: 08-08-2010 20:03.

08-08-2010 20:02 why? is offline Search for Posts by why? Add why? to your Buddy List
Reimae
Triple Ace

images/avatars/avatar-16726.jpg

Registration Date: 13-09-2009
Kraina: Moria

Problem = wartości ujemne Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

U mnie pojawiła sie ciekawa sprawa bo mam wartości ujemne w update z 9.08.2010 i w sumie walk jest mniej jak 4 dni wczesniej.
Bład pojawił sie dla id 88462 na r2...

kiedyś: R2
teraz: R17

09-08-2010 09:47 Reimae is offline Search for Posts by Reimae Add Reimae to your Buddy List
marketwizard
Newbie

Registration Date: 28-11-2008

RE: Problem = wartości ujemne Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

Wszyscy mamy ten problem, to wina najnowszego uploadu.
09-08-2010 18:51 marketwizard is offline Search for Posts by marketwizard Add marketwizard to your Buddy List
Jifer
Newbie

Witam.

Brat poinformował mnie o nowej aktualizacji.

Postaram się tym zająć jak najszybciej, ale nic nie obiecuję.

Po pierwsze mam masę spraw na głowie (za niecały miesiąc się chajtam), po drugie ostatni raz widziałem budowę tego skryptu (pisanego na kolanie niemal) wtedy kiedy ruszył tracker :p Obawiam się po prostu, że to wcale nie będzie takie łatwe, żeby to poprawić (bez bicia się przyznaję, że pisałem to 'na szybko' bez specjalnej staranności).
Po trzecie miałem mały 'incydent' w wyniku którego na żadnym kompie nie mam nawet zainstalowanego środowiska do programowania, ale może to będzie motywacja by je odtworzyć : )

Dam znać, jak tylko coś zrobię. Znajdę chwilę to usiądę do tego tematu.
Mam nadzieję, że będziecie wyrozumiali, zwłaszcza że nie gram na BW od jakiegoś roku ^^ (podziękowania dla pewnej GM za ten stan rzeczy)

Przy okazji dzięki za wszelkie maile.
Pozdrawiam.
10-08-2010 13:50 Jifer is offline Search for Posts by Jifer Add Jifer to your Buddy List
Smoking Devil
Junior Member

Registration Date: 05-01-2010
Klan: UnderWorld/FightClan
Kraina: Moria III

Frown Coś się wykrzaczyło w liczeniu na r13... Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

Dziś spojrzałem w wyniki i ku własnemu zdziwieniu zobaczyłem, że mam 1044 nieudanych wyprawa na poziomie trudnym... Shocked a stosunek U:NU to 1:163.67... Big Grin
Dodatkowo pojawiły się jakieś wartości ujemne w statystykach walki i wyprawek.

Ma ktoś podobny problem i jak sobie z tym poradzić ?!

Pozdro.

ps. moje ID: 665
19-08-2010 14:46 Smoking Devil is offline Search for Posts by Smoking Devil Add Smoking Devil to your Buddy List
Smoking Devil
Junior Member

Registration Date: 05-01-2010
Klan: UnderWorld/FightClan

Sad RE: Coś się wykrzaczyło w liczeniu na r13... Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

sorry... nie zauważyłem tego co napisał Reimae... Crying
19-08-2010 14:48 Smoking Devil is offline Search for Posts by Smoking Devil Add Smoking Devil to your Buddy List
kitten
Ex-Team

images/avatars/avatar-8225.jpg

Registration Date: 17-09-2006
Klan: Saints
Kraina: Necropolia II

Smoking Devil, + 1 za multipost. używamy opcji "edytuj".

20-08-2010 12:28 kitten is offline Search for Posts by kitten Add kitten to your Buddy List
Mahazel1994
Emperor

images/avatars/avatar-18753.jpg

Registration Date: 25-03-2010

nikt nie zwrocil na to uwagi?
"Wyprawy Trunde"Wink r9 jbc.
fajny bajer, gratulujePleased
PS ostatnio wyprawy, ataki oblicza od zera (jbc to podac instrukcje na zrzut bo nie pamietam -_-)
(bez warna prosze, zglaszalem bladSmile )

Nau vel'bol?
r9:Azazel Blade

r15:Azazel Blade

20-08-2010 15:44 Mahazel1994 is offline Search for Posts by Mahazel1994 Add Mahazel1994 to your Buddy List
Mito
Full Member

images/avatars/avatar-20867.jpg

Registration Date: 27-04-2010
Klan: Wampirza Flota II/Kings Of Shadows
Kraina: Necropolia; Necropolia X

RE: Traker statystyk BW -automat do zapisywania statystyk Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

nie pokazuje wszystkich członków klanu...

08-09-2010 19:48 Mito is offline Search for Posts by Mito Add Mito to your Buddy List
Pages (7): « first ... « previous 2 3 [4] 5 6 next » ... last » Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New Thread Thread is closed
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Traker statystyk BW -automat do zapisywania statystyk

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH