Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Traker statystyk BW -automat do zapisywania statystyk » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (7): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Ankieta: Czy chciałbyś, aby powstał Traker Statystyk BW dla zagranicznych serwerów?
Nie, wystarczy mi opcja dla serwerów krajowych 654 73.65%
Tak, szczególnie dla serwerów angielskich 168 18.92%
Tak, szczególnie dla serwera tureckiego 33 3.72%
Tak, szczególnie dla serwera rosyjskiego 20 2.25%
Tak, szczególnie dla serwerów francuskich 13 1.46%
Łącznie: 888 głosów 100%
 
Przeskocz na dół strony Traker statystyk BW -automat do zapisywania statystyk 68 Ankieta - średnia ocena: 9,0668 Ankieta - średnia ocena: 9,0668 Ankieta - średnia ocena: 9,0668 Ankieta - średnia ocena: 9,06
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Jifer
Newbie


Data rejestracji: 20-05-2009
Postów: 8

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam serdecznie!

!!!! DZISIAJ DODAŁEM R11 !!!!

Tak tak... ja... Pitko to mój brat i jakoś tak wyszło, że pisałem z jego konta.
R11 dodany. Wybaczcie, że nic więcej nie robię, ale od dawna nie mam nic wspólnego z BW. Z racji, że mam mocny serverek, to obciążenie w tej postaci mnie absolutnie nie boli, aczkolwiek 20-30min pobierania statów to ciekawe zajęcie w nocy dla niego Pleased

Może kogoś zainteresuje taki kalkulatorek, który swego czasu zrobiłem dla brata (do dzisiaj sporo ludzi go używa. Dobre dla osób, które są dobre w składanie setów pod budowę. Niestety z niewaidomych mi przyczyn nie wszystkim działa ładowanie własnych statystyk (podejrzewam, że z winy złego wklejania)

Oto link: http://lan.jifer.civ.pl/stats.php

Ankietę robiłem nie ja i nie mam na nią wpływu. Jednak z w.w. przyczyn innych wersji językowych nie będę tworzył.
20-01-2010 23:29 Jifer jest offline Szukaj postów użytkownika: Jifer Dodaj Jifer do Listy kontaktów
LENOWO21
Junior Member


Data rejestracji: 04-08-2009
Postów: 18
Kraina: Necropolia; Necropolia II; Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wielkie dzięki za r11 -

__________________
R1 - ID-136568
R3 - ID-22892
R10 - ID-12006
(wpisz nr ID w zakładce handel i złóż mi swoją ofertę a zawieszę przedmiot (kupuję: zapłacę)
22-01-2010 20:57 LENOWO21 jest offline Szukaj postów użytkownika: LENOWO21 Dodaj LENOWO21 do Listy kontaktów
Krzysiek1982vip
Newbie


Data rejestracji: 03-03-2008
Postów: 1
Klan: WARRIORS_II
Kraina: Necropolia V
Skąd: Mysłowice

brak caslosci klanu :( Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dlaczego jak wpisuje tag klanu to mi pokazuje statystyki tylko kilku osob?
a na r11 to mi pokazuje statystyki 2 osob
26-01-2010 02:09 Krzysiek1982vip jest offline Strona domowa Krzysiek1982vip Szukaj postów użytkownika: Krzysiek1982vip Dodaj Krzysiek1982vip do Listy kontaktów
TomOlej_BW
Lord


images/avatars/avatar-17103.gif

Data rejestracji: 13-01-2010
Postów: 298
Klan: City of Phoenix
Kraina: Necropolia
Skąd: masz ten rower?

RE: brak caslosci klanu :( Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Krzysiek1982vip napisał(a)
dlaczego jak wpisuje tag klanu to mi pokazuje statystyki tylko kilku osob?
a na r11 to mi pokazuje statystyki 2 osob

Bo Klanowicze nie są w bazie danych...

__________________

ID: 67609


Żebym dropił tak dobrze jak spamuje rotfl rotfl rotfl


08-02-2010 16:57 TomOlej_BW jest offline Szukaj postów użytkownika: TomOlej_BW Dodaj TomOlej_BW do Listy kontaktów
Redoxe398
Full Member


Data rejestracji: 18-07-2009
Postów: 68
Kraina: Necropolia IX

Kiedy dodasz R12? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kiedy dodasz R12? ^^

__________________
REDOX
Coś kupiłeś? Złóż ofkę czekam 24h po czym unieważniam transakcję.

21-02-2010 11:15 Redoxe398 jest offline Szukaj postów użytkownika: Redoxe398 Dodaj Redoxe398 do Listy kontaktów
Jifer
Newbie


Data rejestracji: 20-05-2009
Postów: 8

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja za wami nie nadążam Pleased Następnym razem walcie PMkę albo od razu na maila. To akurat fart, że tu zajrzałem. Tak to moglibyście czekać na dodanie r12 ruski rok, albo trochę dłużej Big Grin


R12 DODANE! BAWCIE SIĘ DOBRZE! Pozdrawiam!
21-02-2010 23:52 Jifer jest offline Szukaj postów użytkownika: Jifer Dodaj Jifer do Listy kontaktów
Kowar_Decados
Viking


images/avatars/avatar-16285.gif

Data rejestracji: 13-10-2008
Postów: 654
Klan: City of Phoenix
Kraina: Necropolia
Skąd: Miedzy Ziemia A Niebem

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Jifer napisał(a)
Ja za wami nie nadążam Pleased Następnym razem walcie PMkę albo od razu na maila. To akurat fart, że tu zajrzałem. Tak to moglibyście czekać na dodanie r12 ruski rok, albo trochę dłużej Big Grin


R12 DODANE! BAWCIE SIĘ DOBRZE! Pozdrawiam!



Dlaczego nikt nadal tego nie dopiął do ważnych ?

Co jakiś czas usuwam historie a potem szukać trzeba Smile

__________________

22-02-2010 00:17 Kowar_Decados jest offline Szukaj postów użytkownika: Kowar_Decados Dodaj Kowar_Decados do Listy kontaktów
Jifer
Newbie


Data rejestracji: 20-05-2009
Postów: 8

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Też sobie zadaje to pytanie.... na KW, gdzie na forum dziennie wchodzi tyle graczy co tu w ciągu 15minut moje skrypty (notabene zmieniające wygląd gry i dodające nowe elementy do samej strony w grze, co niekoniecznie w teorii mogłoby się spodobać adminom - stało się odwrotnie) zostały podpięte po tygodniu od opublikowania.

Big Grin

Pozdrawiam modów z forum i liczę na podpięcie tematu Pleased

Z góry dziękuję ^^
22-02-2010 00:44 Jifer jest offline Szukaj postów użytkownika: Jifer Dodaj Jifer do Listy kontaktów
Foksi
Member


Data rejestracji: 13-10-2007
Postów: 37
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja chciałem zwrócić uwagę że licznik odwiedzin działa tylko na stronie głównej natomiast grono ludzi korzysta z linków bezpośrednich do klanów a one jak zauważyłem nie generują odwiedzić co nie jest dla ciebie miarowe bo podejrzewam że rzeczywistą liczbę odwiedzin mógłbyś mieć kilka razy większą.

__________________
Jak mam KT to od razu słać ofa z infem za co.
26-03-2010 07:17 Foksi jest offline Szukaj postów użytkownika: Foksi Dodaj Foksi do Listy kontaktów
laleczka666
Full Member


Data rejestracji: 22-10-2009
Postów: 61
Klan: Fireblade
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Olsztyn / Braniewo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dora rzecz Smile wkoncu moi klanowicze maja motywacje zeby sie rozwijac Smile

__________________
Nick na r6 : laleczka666


Klan: b33rs 33k3rs (R6)
13-04-2010 15:56 laleczka666 jest offline Szukaj postów użytkownika: laleczka666 Dodaj laleczka666 do Listy kontaktów
Herakles95
Triple Ace


images/avatars/avatar-23917.jpg

Data rejestracji: 18-06-2009
Postów: 176
Klan: Siewcy Śmierci
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V
Skąd: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dla mnie bombaTongue

Widze jak sie rozwijam przez ostatnie 4dniTongue
13-04-2010 21:12 Herakles95 jest offline Szukaj postów użytkownika: Herakles95 Dodaj Herakles95 do Listy kontaktów
triari
Lord


images/avatars/avatar-22183.jpeg

Data rejestracji: 27-01-2010
Postów: 370
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Zamojskie/Wawa

propozycja zmian Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Warto dodac możłiwość śledzenia rozwoju postaci w zadanym czasi:
np: sprawdzenie liczby pyrzbyłych pkt w ostatnich x dniach, gdzie x zadaje użytkownik. Lub wogóle w zadanym czasie (data_początkowa-data_końcowa). Wtedy graczy na miesięcznym urlopie tez bedzie można sprawdzić.
Ale zajefajna stronka!

__________________
Specuś od złomu na necroWink
R11 - Złomiarz, historia postaci
R7 - Złomiarz, historia postaci
24-04-2010 14:20 triari jest offline Szukaj postów użytkownika: triari Dodaj triari do Listy kontaktów
Achtung!
Viking


images/avatars/avatar-21766.jpg

Data rejestracji: 07-05-2010
Postów: 618
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mnie się to też podoba ^^
jak najbardziej za chytry
22-05-2010 09:24 Achtung! jest offline Strona domowa Achtung! Szukaj postów użytkownika: Achtung! Dodaj Achtung! do Listy kontaktów
kitten
Ex-Team


images/avatars/avatar-8225.jpg

Data rejestracji: 17-09-2006
Postów: 922
Klan: Saints
Kraina: Necropolia II
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Achtung! napisał(a)
mnie się to też podoba ^^
jak najbardziej za chytry


+ 1 za spam

__________________
Odpowiadam tylko na PW napisane zgodnie z zasadami ich wysyłania.
(nie umiem tego jaśniej ująć)


02-06-2010 14:34 kitten jest offline Szukaj postów użytkownika: kitten Dodaj kitten do Listy kontaktów
juen
Viking


Data rejestracji: 15-08-2006
Postów: 662
Kraina: Necropolia
Skąd: KRK

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kitten napisał(a)
cytat:
Achtung! napisał(a)
mnie się to też podoba ^^
jak najbardziej za chytry


+ 1 za spam


+ 1 za spam Big Grin

(nigdy tego nie zrozumie, czy chcecie by nie bylo spamu, czy chcecie walic warny po prostu i spamowac podwojnie - na potege)

na własne życzenie + 1 za spam.

__________________
http://forum.bloodwars.interia.pl/board.php?boardid=433 mody do bw!



Amiga Rulez!

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez kitten: 22-06-2010 15:12.

22-06-2010 14:40 juen jest offline Strona domowa juen Szukaj postów użytkownika: juen Dodaj juen do Listy kontaktów
PaulusG
Junior Member


Data rejestracji: 16-04-2008
Postów: 24
Klan: -BTK-
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czołem!
będzie update R13?
serwer właśnie ruszył i miło byłoby zarejestrować postać na początku Smile

__________________
R5 - BloodyEditor
06-07-2010 12:27 PaulusG jest offline Szukaj postów użytkownika: PaulusG Dodaj PaulusG do Listy kontaktów
triari
Lord


images/avatars/avatar-22183.jpeg

Data rejestracji: 27-01-2010
Postów: 370
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Zamojskie/Wawa

A co z R13? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo by się przydało....

__________________
Specuś od złomu na necroWink
R11 - Złomiarz, historia postaci
R7 - Złomiarz, historia postaci
12-07-2010 08:43 triari jest offline Szukaj postów użytkownika: triari Dodaj triari do Listy kontaktów
hubiko
Newbie


Data rejestracji: 18-05-2008
Postów: 4
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II
Skąd: Jowisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kiedy dostepny bedzie w trackerze r13? Smile

__________________
hiubi jabadubi
12-07-2010 17:19 hubiko jest offline Strona domowa hubiko Szukaj postów użytkownika: hubiko Dodaj hubiko do Listy kontaktów
patryk2009
Newbie


Data rejestracji: 31-07-2009
Postów: 5

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kiedy będzie update R13?
17-07-2010 13:09 patryk2009 jest offline Szukaj postów użytkownika: patryk2009 Dodaj patryk2009 do Listy kontaktów
mefistoooo
Lord


images/avatars/avatar-7384.jpg

Data rejestracji: 14-09-2007
Postów: 257
Kraina: Necropolia
Skąd: Tarnów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chciałbym żeby tracker był wprowadzony na UK. (ściślej na R2UK) :p

__________________
r1 - Koni
07-08-2010 20:15 mefistoooo jest offline Szukaj postów użytkownika: mefistoooo Dodaj mefistoooo do Listy kontaktów
ryba616
Forum Ace


Data rejestracji: 06-05-2009
Postów: 96
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pisał ktoś do autora, że trzeba poprawić parser po ostatnim update ?

__________________
R1 Nick: Drunk Pirate
nie bądź żydem, kliknij Smile
08-08-2010 18:04 ryba616 jest offline Szukaj postów użytkownika: ryba616 Dodaj ryba616 do Listy kontaktów
why?
Junior Member


images/avatars/avatar-12299.jpg

Data rejestracji: 23-08-2008
Postów: 21
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: /dev/urandom

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ryba616 napisał(a)
Pisał ktoś do autora, że trzeba poprawić parser po ostatnim update ?


Tak, napisałem w tej sprawie maila.
Mogłem dopisać tez tutaj posta...

__________________
-Czy za prawdę można dostać ostrzeżenie?
-Zaprawdę, można.

rotfl

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez why?: 08-08-2010 20:03.

08-08-2010 20:02 why? jest offline Szukaj postów użytkownika: why? Dodaj why? do Listy kontaktów
Reimae
Triple Ace


images/avatars/avatar-16726.jpg

Data rejestracji: 13-09-2009
Postów: 229
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Lublin

Problem = wartości ujemne Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

U mnie pojawiła sie ciekawa sprawa bo mam wartości ujemne w update z 9.08.2010 i w sumie walk jest mniej jak 4 dni wczesniej.
Bład pojawił sie dla id 88462 na r2...

__________________


kiedyś: R2
teraz: R17

09-08-2010 09:47 Reimae jest offline Szukaj postów użytkownika: Reimae Dodaj Reimae do Listy kontaktów
marketwizard
Newbie


Data rejestracji: 28-11-2008
Postów: 3
Kraina: Necropolia VII

RE: Problem = wartości ujemne Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wszyscy mamy ten problem, to wina najnowszego uploadu.
09-08-2010 18:51 marketwizard jest offline Szukaj postów użytkownika: marketwizard Dodaj marketwizard do Listy kontaktów
Jifer
Newbie


Data rejestracji: 20-05-2009
Postów: 8

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam.

Brat poinformował mnie o nowej aktualizacji.

Postaram się tym zająć jak najszybciej, ale nic nie obiecuję.

Po pierwsze mam masę spraw na głowie (za niecały miesiąc się chajtam), po drugie ostatni raz widziałem budowę tego skryptu (pisanego na kolanie niemal) wtedy kiedy ruszył tracker :p Obawiam się po prostu, że to wcale nie będzie takie łatwe, żeby to poprawić (bez bicia się przyznaję, że pisałem to 'na szybko' bez specjalnej staranności).
Po trzecie miałem mały 'incydent' w wyniku którego na żadnym kompie nie mam nawet zainstalowanego środowiska do programowania, ale może to będzie motywacja by je odtworzyć : )

Dam znać, jak tylko coś zrobię. Znajdę chwilę to usiądę do tego tematu.
Mam nadzieję, że będziecie wyrozumiali, zwłaszcza że nie gram na BW od jakiegoś roku ^^ (podziękowania dla pewnej GM za ten stan rzeczy)

Przy okazji dzięki za wszelkie maile.
Pozdrawiam.
10-08-2010 13:50 Jifer jest offline Szukaj postów użytkownika: Jifer Dodaj Jifer do Listy kontaktów
Smoking Devil
Junior Member


Data rejestracji: 05-01-2010
Postów: 14
Klan: UnderWorld/FightClan
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III
Skąd: r9 Hemoglobina

Frown Coś się wykrzaczyło w liczeniu na r13... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziś spojrzałem w wyniki i ku własnemu zdziwieniu zobaczyłem, że mam 1044 nieudanych wyprawa na poziomie trudnym... Shocked a stosunek U:NU to 1:163.67... Big Grin
Dodatkowo pojawiły się jakieś wartości ujemne w statystykach walki i wyprawek.

Ma ktoś podobny problem i jak sobie z tym poradzić ?!

Pozdro.

ps. moje ID: 665
19-08-2010 14:46 Smoking Devil jest offline Szukaj postów użytkownika: Smoking Devil Dodaj Smoking Devil do Listy kontaktów
Smoking Devil
Junior Member


Data rejestracji: 05-01-2010
Postów: 14
Klan: UnderWorld/FightClan
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III
Skąd: r9 Hemoglobina

Sad RE: Coś się wykrzaczyło w liczeniu na r13... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sorry... nie zauważyłem tego co napisał Reimae... Crying
19-08-2010 14:48 Smoking Devil jest offline Szukaj postów użytkownika: Smoking Devil Dodaj Smoking Devil do Listy kontaktów
kitten
Ex-Team


images/avatars/avatar-8225.jpg

Data rejestracji: 17-09-2006
Postów: 922
Klan: Saints
Kraina: Necropolia II
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Smoking Devil, + 1 za multipost. używamy opcji "edytuj".

__________________
Odpowiadam tylko na PW napisane zgodnie z zasadami ich wysyłania.
(nie umiem tego jaśniej ująć)


20-08-2010 12:28 kitten jest offline Szukaj postów użytkownika: kitten Dodaj kitten do Listy kontaktów
Mahazel1994
Emperor


images/avatars/avatar-18753.jpg

Data rejestracji: 25-03-2010
Postów: 1.100
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III
Skąd: Z Gwardii Samaela

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nikt nie zwrocil na to uwagi?
"Wyprawy Trunde"Wink r9 jbc.
fajny bajer, gratulujePleased
PS ostatnio wyprawy, ataki oblicza od zera (jbc to podac instrukcje na zrzut bo nie pamietam -_-)
(bez warna prosze, zglaszalem bladSmile )

__________________

Nau vel'bol?
r9:Azazel Blade

r15:Azazel Blade

20-08-2010 15:44 Mahazel1994 jest offline Szukaj postów użytkownika: Mahazel1994 Dodaj Mahazel1994 do Listy kontaktów
Mito
Full Member


images/avatars/avatar-20867.jpg

Data rejestracji: 27-04-2010
Postów: 73
Klan: Wampirza Flota II/Kings Of Shadows
Kraina: Necropolia; Necropolia X
Skąd: Czeluści piekieł

RE: Traker statystyk BW -automat do zapisywania statystyk Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie pokazuje wszystkich członków klanu...

__________________

08-09-2010 19:48 Mito jest offline Szukaj postów użytkownika: Mito Dodaj Mito do Listy kontaktów
Strony (7): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Traker statystyk BW -automat do zapisywania statystyk

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH