Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Traker statystyk BW -automat do zapisywania statystyk » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (7): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Ankieta: Czy chciałbyś, aby powstał Traker Statystyk BW dla zagranicznych serwerów?
Nie, wystarczy mi opcja dla serwerów krajowych 654 73.65%
Tak, szczególnie dla serwerów angielskich 168 18.92%
Tak, szczególnie dla serwera tureckiego 33 3.72%
Tak, szczególnie dla serwera rosyjskiego 20 2.25%
Tak, szczególnie dla serwerów francuskich 13 1.46%
Łącznie: 888 głosów 100%
 
Przeskocz na dół strony Traker statystyk BW -automat do zapisywania statystyk 68 Ankieta - średnia ocena: 9,0668 Ankieta - średnia ocena: 9,0668 Ankieta - średnia ocena: 9,0668 Ankieta - średnia ocena: 9,06
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Pitko
Full Member


Data rejestracji: 11-12-2007
Postów: 57

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Pitko
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kolejnych kilka zmian:

ver. 1.03
- ograniczyłem ilość stron pobieranych w trakcie aktualizacji, ale w inny sposób niż zasugerował admin. IMHO lepszy dla obu stron. wyjaśnienie niżej.
- w widoku klanowym ukryłem dane dotyczące rankingu (do otwarcia przyciskiem, podobnie jak walki i wyprawy). Jest znacznie czytelniej.
- w widoku klanowym i gracza dodałem Rx, czyli na jakim servie gra osoba
(serwer | id w BW | id w mojej bazie)
- w widoku klanowym dodałem link bezpośredni (taki jak u gracza pojedynczego). Teraz można wchodzić bezpośrednio przez link do statystyk klanu
- dodałem na dole witryny licznik wejść na stronę główną (nie wnika czy to ten sam gracz wszedł 2x. Każde wejście na stronę główną -nie do statystyk- daje +1
- na dole numer wersji jest linkiem do tego tematu

Przykładowy link do klanu na R5 (nie znam ludzi, strzeliłem kogoś Pleased )
http://bw.jifer.civ.pl/bw_stats.php?csv=5&cid=Borgir

Ograniczenie tempa aktualizacji.

Prośba admina 1strona/1sec.... update trwałby kosmicznie długo, dlatego wpadłem na inny pomysł.
Ostatnio max wyciągnąłem 5stron/1sec razem, nie wnikając z jakiego serva to poszło.
Tak więc wprowadziłem następujące ograniczenie.
Dane są pobierane na zmianę, po kolei z każdego serwera w ten sposób:
1 strona z R1
1 strona z R2
1 strona z R.... i tak do 9
i tak w koło, co już daje na 1 serwer 1strone/1sec
Wiadomo jednak, ze graczy zapisanych w mojej bazie z np R9 może być więcej niż z R1 i dlatego dodatkowo z jednego serwera 2 strony nie mogą być pobrane w mniejszych odstępach niż co 1sec.
Czyli jeśli pod koniec updatu zostanie np 50 graczy z R3 (reszta już zostanie zrobiona) to update tych graczy będzie trwał (niestety) 50sekund.

IMHO wilk syty i owca cała, bo update z mojego punktu widzenia znacznie wolniejszy nie będzie (tylko o 'resztki' graczy, kiedy nie będzie do mieszanki innych serwerów) a z jednego serwera BW nie będą strony pobierane częściej niż 1 na sekundę (a nawet znacznie rzadziej).

Pozdrawiam Pleased

Po kolejnym updacie pomyślę, czy mi się chce dodać kolejne bajerki :p a pomysłów mam niemało ^^"
Thnx wszystkim za PMki z uwagami i pomysłami. Śmiało możecie sie wypowiadać tutaj Pleased
07-05-2009 17:25 Pitko jest offline Szukaj postów użytkownika: Pitko Dodaj Pitko do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

O coś takiego mi chodziło, dlatego napisałem 1 strona na sekundę z tego samego serwera.
Póki co ilość danych w twojej bazie jest niewielka, ale gdy np zapisze się 1000 osób z danego serwera, to już mogłoby powodować jakieś chwilowe przeciążenia. Dobry pomysł z tym usuwaniem nieaktywnych.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




08-05-2009 14:35 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
SamSabat
Triple Ace


Data rejestracji: 21-11-2006
Postów: 168
Klan: Krwawy Zwierzyniec
Kraina: Necropolia II
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wspaniały pomysł. I jak ułatwi mi prace :>

__________________
r3:Sabat/Duszek Kasacja r10: Dalvin - Kasacja r13/r15:Sabat -Kasacja
Krwawy Zwierzyniec mym domem i jego będe bronił.........
Losowator i ciągłe bany za pierdoły obrzydziły tą grę skutecznie.
11-05-2009 10:48 SamSabat jest offline Szukaj postów użytkownika: SamSabat Dodaj SamSabat do Listy kontaktów
0o0o0o0
Newbie


images/avatars/avatar-14222.jpg

Data rejestracji: 08-05-2009
Postów: 5

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

supr żecz sam zaczołem korzystac [brawo]

__________________


!!!!!! POWALCZYSZ !!!!!!

11-05-2009 14:15 0o0o0o0 jest offline Szukaj postów użytkownika: 0o0o0o0 Dodaj 0o0o0o0 do Listy kontaktów
Edi_PB
Triple Ace


images/avatars/avatar-9539.gif

Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 151
Klan: Defqon 1
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Bytom

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo fajny pomysl Smile teraz moge sobie zoaczyc kiedy mi dzie dobrze a kiedy gorzej Smile

__________________
R10: Adler

Jeśli coś wygrałem zakładać ofke! Wink

Jesli coś wygrałeś ZAKŁADAJ OFKE !!
13-05-2009 08:28 Edi_PB jest offline Szukaj postów użytkownika: Edi_PB Dodaj Edi_PB do Listy kontaktów
Wściekły_Pies
Forum Ace


images/avatars/avatar-19902.jpg

Data rejestracji: 05-12-2007
Postów: 83
Klan: SDR<PSD<REBEL
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Siedlce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

swietna sprawa troszke latwiej bedzie kontrolowac rozwoj postaci a i dla manniakow tabelek wszelakich nowa zabaweczka

__________________


Zapraszam do klanuSexDrinksRock
r3=już nie gram Tongue
r14=just4fan
14-05-2009 13:44 Wściekły_Pies jest offline Szukaj postów użytkownika: Wściekły_Pies Dodaj Wściekły_Pies do Listy kontaktów
Pitko
Full Member


Data rejestracji: 11-12-2007
Postów: 57

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Pitko
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

UWAGA!!!

Ponieważ tak na oko skrypt forum nie przewiduje zrobienia ankiety (a w każdym razie nie w bieżącym, już istniejącym temacie) i nie jestem w stanie takowej założyć, to chciałbym wiedzieć ile chętnych będzie na zrobienie BWST dla serwerów ZAGRANICZNYCH i których. Proszę wypowiadać się w tym temacie.
Jesli ludzi będzie dość dużo, to zrobię automat dla zagranicznych serwerów. Problem polega nie tyle w tłumaczeniu, ile w składni stron profilów, a chcąc nie chcąc są one w innym języku :p
Najwyżej założę nowy temat z ankietą.


Zmian nie za wiele, troche mało czasu ostatnio miałem (no i dostałem bana za 'pushing' -> jak twierdzi pewna miła pani z R9 którą wszyscy tu kochają, lubią i szanują).

v. 1.04
-box 'Ostatni Update' zmienia nazwę na 'statystyki' a to dlatego, że tam się pozmieniało

Doszły:
-liczba graczy z poszczególnych serwerów
-liczba zebranych statystyk
-wielkość bazy (jakby ktoś był ciekaw ile to zajmuje miejsca :p)

-przerobiony licznik z 'sekundowego' na 'minutowo-sekundowy'
-kilka poprawek w kodzie
-poprawiony błąd w naliczaniu skasowanych statystyk
-użytkownicy 'skasowani' na BW (brak gracza o danym ID) będę usuwani z bazy wraz ze statystykami
-ograniczony log i poprawione wielkości bazy (będzie mniej zajmowała)


Przy okazji pozdrawiamy pierwszego wywalonego usera Pleased bidulek był zbyt długo nieaktywny.

Prośba.... up'ujcie czasem temat Pleased

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Pitko: 23-05-2009 14:08.

23-05-2009 13:50 Pitko jest offline Szukaj postów użytkownika: Pitko Dodaj Pitko do Listy kontaktów
pimpol
Member


Data rejestracji: 15-01-2008
Postów: 33
Klan: MaN
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I pomyśleć że zrobiłem to samo na kartce rok temu dla całego DiabloSmile gdzies to jeszcze jest na jakimś forum, bo przepisałem to w exelu czy czymś , stosunek walk w/p ,wypraw u/n, ilość dni w grze, średnia walk dziennie i średnia wypraw dziennie, oczywiście bez uwzględnienia urlopów, bo kto pamięta urlopy sprzed paru miesięcy.Bardzo fajne narzędzie, szkoda że nie ma np takich statystyk: ile znaleźlismy pałek i ogólnie, itemów i jakich od początku grania, sumy obrażen zadanych i otrzymanych z podziałem na walki w obronie, ataku i oblegach. Powodzenia w dalszej pracy . Smile
26-05-2009 03:03 pimpol jest offline Szukaj postów użytkownika: pimpol Dodaj pimpol do Listy kontaktów
mefistoooo
Lord


images/avatars/avatar-7384.jpg

Data rejestracji: 14-09-2007
Postów: 257
Kraina: Necropolia
Skąd: Tarnów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wbiłem na tą stronę i pomyślałem że przydałoby się też dla zagranicznych serwerów Smile

jestem za Smile

__________________
r1 - Koni
30-05-2009 18:29 mefistoooo jest offline Szukaj postów użytkownika: mefistoooo Dodaj mefistoooo do Listy kontaktów
Solmyr
King


images/avatars/avatar-7104.jpg

Data rejestracji: 30-10-2006
Postów: 840
Klan: Nie gram ;)
Skąd: Częstochowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja również za zagranicznymi Wink
jeśli moge pomóc w postaniu tureckiej wersji powiedz
30-05-2009 20:15 Solmyr jest offline Szukaj postów użytkownika: Solmyr Dodaj Solmyr do Listy kontaktów
groid
Member


Data rejestracji: 23-08-2008
Postów: 35
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pomysł fajny można byłoby jeszcze pomyśleć nad przedstawieniem tego przy pomocy wykresów np. ilość zdobytych pkt na dzień bo wydaje mi się że niektórzy wola obrazki niż liczby albo żeby można było pobrać te wszystkie dane w postaci tekstowej żeby można było wprowadzić do exel'a lub innego programu i tam sobie zrobić odpowiednie wykresy.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez groid: 02-06-2009 11:27.

02-06-2009 11:24 groid jest offline Szukaj postów użytkownika: groid Dodaj groid do Listy kontaktów
Sheenakh
King


images/avatars/avatar-17350.gif

Data rejestracji: 27-03-2008
Postów: 940
Kraina: Necropolia VI; Necropolia IX
Skąd: Inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

znow cos zdechło,pokazuje ze next update bedzie
cytat:
29.05.09 (3 dni)

Big Grin

__________________
r10/r12-Sheenakh



ex- fiolet i zielony
03-06-2009 23:39 Sheenakh jest offline Strona domowa Sheenakh Szukaj postów użytkownika: Sheenakh Dodaj Sheenakh do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Sheenakh
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Pitko napisał(a)
Ponieważ tak na oko skrypt forum nie przewiduje zrobienia ankiety (a w każdym razie nie w bieżącym, już istniejącym temacie) i nie jestem w stanie takowej założyć, to chciałbym wiedzieć ile chętnych będzie na zrobienie BWST dla serwerów ZAGRANICZNYCH i których


Skrypt przewiduje, ale za zgodą moderatora.

Zrobiłem ankietę, jeśli coś w treści/opcjach wymagałoby modyfikacji to proszę o PW do mnie lub moderatorki działu.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

04-06-2009 00:17 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
Solmyr
King


images/avatars/avatar-7104.jpg

Data rejestracji: 30-10-2006
Postów: 840
Klan: Nie gram ;)
Skąd: Częstochowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

według mnie ta opcja:
cytat:
Nie, wystarczy mi opcja dla serwerów krajowych

jest bezsensu Wink

wiadomo, że dla kogoś kto nie gra na zagranicznych serwerach nie bedzie potrzebny tracker Wink
06-06-2009 10:19 Solmyr jest offline Szukaj postów użytkownika: Solmyr Dodaj Solmyr do Listy kontaktów
Dulan_v2
Junior Member


images/avatars/avatar-14439.jpg

Data rejestracji: 18-05-2009
Postów: 17
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Świetne !!!
Bardzo dobre rozwiązanie dla Szefów klanów :p
Licze na dalszy rozwój !!!

__________________
R3: Dulan
Kupię:
Spodnie Nocy

Sprzedam:
PROMOCJA - 10%
06-06-2009 13:21 Dulan_v2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Dulan_v2 Dodaj Dulan_v2 do Listy kontaktów
Pitko
Full Member


Data rejestracji: 11-12-2007
Postów: 57

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Pitko
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Pomysł fajny można byłoby jeszcze pomyśleć nad przedstawieniem tego przy pomocy wykresów np. ilość zdobytych pkt na dzień bo wydaje mi się że niektórzy wola obrazki niż liczby albo żeby można było pobrać te wszystkie dane w postaci tekstowej żeby można było wprowadzić do exel'a lub innego programu i tam sobie zrobić odpowiednie wykresy.

Hmm... może i fajny, ale trochę mało miejsca jest. Prawda jest taka, że tabelki są tak obszerne, że cięzko coś dodać takiego. Nie podejme się.
Co do wrzucania w excela... tylko po co, skoro masz nawet linki bezposrednie. Co za różnica czy to na stronie czy w excelu >.<

cytat:
znow cos zdechło,pokazuje ze next update bedzie

Ostatnio robiłem kilka przeróbek w kodzie. Dodałem między innymi przy zapytaniach warunek 'test' żebym mógł testować skrypt bez updatowania bazy. W kilku miejscach zabrakło mi '$' przed zmienną :p Przez to w ogole była 5h obsuwa z aktualizacją :p

cytat:
Skrypt przewiduje, ale za zgodą moderatora.

Zrobiłem ankietę, jeśli coś w treści/opcjach wymagałoby modyfikacji to proszę o PW do mnie lub moderatorki działu.

Tak się domyślałem. Dzięki wielkie Smile

Ostatnio mam sporo zajęć, a w przyszłym miechu jadę na wakacje, więc nie przewiduję przeróbek Smile
Na razie musicie uzbroić się w cierpliwość moi drodzy Smile

Co do ankiety. Opcji pierwszej brać pod uwagę nie będę z przyczyny, którą jeden z kolegów wyżej wymienił. Liczy się dla mnie ilość osób głosujacych na konkretne wersje językowe i jak na razie nie wyglada to Ciekawie.
Zrobienie wersji językowej to niestety nie tylko kwestia podmiany pliku jezykowego. Cały kod opiera się na fragmentach słów ze strony profilu, odpowiednim linku itd, nie wspomnę o tym, że w bazie nie przewidziałem tego i numeracja jest przewidziana po prostu od 1 do x
Czekałoby mnie przerobienie całego skryptu od początku do końca.
Nie bede się bawił dla 10 osób na krzyż Pleased
No, ale poczekamy zobaczymy. Głosujcie.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Pitko: 07-06-2009 16:17.

07-06-2009 16:13 Pitko jest offline Szukaj postów użytkownika: Pitko Dodaj Pitko do Listy kontaktów
Dulan_v23
Member


Data rejestracji: 09-06-2009
Postów: 27
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sietna rzecz !!!
Licze na dalszy rozwoj Smile
Oczywiście wziełem udział w ankiecie Smile

__________________
R3: Dulan
09-06-2009 20:56 Dulan_v23 jest offline Szukaj postów użytkownika: Dulan_v23 Dodaj Dulan_v23 do Listy kontaktów
Pr0
Lord


images/avatars/avatar-15555.jpg

Data rejestracji: 10-01-2009
Postów: 373
Klan: Blood Brothers
Kraina: Moria III
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Fajna rzecz. Smile .
Myślę, że dużo ludzi będzie tego używało. Zobaczymy jakie statystyki pokażą sie za 4 dniSmile .

__________________
r5: Benjamin Franklin
r9: Krwiopijek
13-06-2009 19:58 Pr0 jest offline Szukaj postów użytkownika: Pr0 Dodaj Pr0 do Listy kontaktów
Veltaxio
King


images/avatars/avatar-25612.jpg

Data rejestracji: 27-10-2008
Postów: 865
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy w przyszlosci planujesz wprowadzic porownania np 2 graczy i tylko ich rozwoju ? Znam wielu takich ktorzy prowadza rywalizacje i im jest ciezko przejsc przez te wszystie dodatkowe statystyki innych graczy czyt. by byly bardziej czytelne.

__________________

17-06-2009 11:27 Veltaxio jest offline Szukaj postów użytkownika: Veltaxio Dodaj Veltaxio do Listy kontaktów
DarQAngel
Newbie


images/avatars/avatar-14499.jpg

Data rejestracji: 22-05-2009
Postów: 5
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Pitko napisał(a)
Co do ankiety. Opcji pierwszej brać pod uwagę nie będę z przyczyny, którą jeden z kolegów wyżej wymienił. Liczy się dla mnie ilość osób głosujacych na konkretne wersje językowe i jak na razie nie wyglada to Ciekawie.
Zrobienie wersji językowej to niestety nie tylko kwestia podmiany pliku jezykowego. Cały kod opiera się na fragmentach słów ze strony profilu, odpowiednim linku itd, nie wspomnę o tym, że w bazie nie przewidziałem tego i numeracja jest przewidziana po prostu od 1 do x
Czekałoby mnie przerobienie całego skryptu od początku do końca.
Nie bede się bawił dla 10 osób na krzyż Pleased
No, ale poczekamy zobaczymy. Głosujcie.


To może proponuje po prostu zrobić kopie skryptu na nowym katalogu (nowa strona www). Gdzie był by skrypt dostosowany pod angielskie słowa. Czyli nie trzeba by było budować okienek do zmiany wersji językowych, wyboru serwerów w zalezności od języka.

Powstała by osobna strona dla innej wersji jezykowej. Wtedy wystarczyłoby jedynie podmienić przykładowo słowo "walki" na "fights", aby w tym miejscu pobierało dane. To chyba najprostrzy sposób.

__________________
Nick : darqangel
Necropolia II

17-06-2009 12:23 DarQAngel jest offline Szukaj postów użytkownika: DarQAngel Dodaj DarQAngel do Listy kontaktów
G.X
Newbie


Data rejestracji: 09-02-2009
Postów: 2
Kraina: Necropolia V
Skąd: Kielce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ogólnie fajna rzecz.
Przydałaby się jeszcze opcja usuwania gości,którzy odeszli z klanu.
23-06-2009 19:36 G.X jest offline Szukaj postów użytkownika: G.X Dodaj G.X do Listy kontaktów
ORY
Member


images/avatars/avatar-14074.gif

Data rejestracji: 24-09-2008
Postów: 36
Klan: Legion_Etrangere
Kraina: Necropolia III
Skąd: Pułtusk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

całkiem ciekawa opcja.chociaż jak to przetestowałem nie byłem zachwycony ze swojego rozwoju Big Grin ogólnie polecam.

__________________

R4 CZUCZU chytry
24-06-2009 10:47 ORY jest offline Szukaj postów użytkownika: ORY Dodaj ORY do Listy kontaktów
NieCiemniak
Triple Ace


images/avatars/avatar-9836.png

Data rejestracji: 31-05-2008
Postów: 211
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Świetny ten programik Wink
Nawet nieźle mi idzie Tongue

Pierwszy raz takie coś widzę.

PS. musiałem dać upa Tongue
10-07-2009 08:56 NieCiemniak jest offline Szukaj postów użytkownika: NieCiemniak Dodaj NieCiemniak do Listy kontaktów
Tood
Member


images/avatars/avatar-15380.jpg

Data rejestracji: 01-03-2008
Postów: 25
Klan: Cullt of Dark Skull
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Cult of the Dark Skull - FT

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Program bomba - zwlaszcza dla osob prowadzacych klan.
POLECAM!!!!!!

Brakuje opcji usuwania graczy, ktorzy odeszli z klanu !!!!!

__________________
R10: Tood



GRAFIKA NA ZAMÓWIENIE
14-07-2009 15:34 Tood jest offline Szukaj postów użytkownika: Tood Dodaj Tood do Listy kontaktów
Exorcist
King


images/avatars/avatar-3980.gif

Data rejestracji: 22-04-2007
Postów: 766
Kraina: Moria
Skąd: Mroczne Lasy Wielkopolski

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zagraniczne serwery będą za tym też (w tym jaTongue ), ale jak chcesz zakładać osobny temat to na forum poszczególnego zagranicznego serwera. Wink

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
Mam wrażenie, że kółko i krzyżyk to dla Ciebie wyzwanie intelektualne.

15-07-2009 08:15 Exorcist jest offline Szukaj postów użytkownika: Exorcist Dodaj Exorcist do Listy kontaktów
magig
Forum Ace


Data rejestracji: 16-02-2008
Postów: 82
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przydałby się serwer r10 Tongue

__________________
bla bla bla

R7 - Melikika
19-07-2009 20:15 magig jest offline Szukaj postów użytkownika: magig Dodaj magig do Listy kontaktów
lajza2244
Double Ace


images/avatars/avatar-14768.gif

Data rejestracji: 03-05-2009
Postów: 124
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dobry pomysł niech wszyscy korzystają z twojego wynalazku

__________________

polecam grafika
ejdrian11

<5000..10.000) - 500
<10.000..50.000) - 1000
<50.000..100.000) - 5000
<100.000..500.000) - 10.000
<500.000.. ) - 50.000
19-07-2009 22:30 lajza2244 jest offline Szukaj postów użytkownika: lajza2244 Dodaj lajza2244 do Listy kontaktów
Zybek88
Emperor


images/avatars/avatar-3933.jpg

Data rejestracji: 20-09-2006
Postów: 1.410
Klan: DaTe / Nightmare
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Dz-wo/Olsztyn/Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Program ogólnie świetny - przydatny dla liderów szczególnie żeby zobaczyć, kto coś robi a kto się obija Big Grin Też przychyliłbym się do prośby o dołączenie r10 pod Tracker Wink Tam z pewnością mi się przyda Wink

__________________

R3 - Zybek [exZaskakiwka/exNiespodziewajka]
20-07-2009 22:24 Zybek88 jest offline Szukaj postów użytkownika: Zybek88 Dodaj Zybek88 do Listy kontaktów
Mizantrof
Newbie


images/avatars/avatar-14286.jpg

Data rejestracji: 16-05-2009
Postów: 6
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

swietna sprawa, korzystałem intensywnie kiedy byłem na r6, teraz również czekam na dodanie do tego trackera r10 ;]

__________________
r666:
Shub-Niggurath


NO SYMPATHY FOR FUCKING HUMANITY
support the misanthropic attack

21-07-2009 12:01 Mizantrof jest offline Strona domowa Mizantrof Szukaj postów użytkownika: Mizantrof Dodaj Mizantrof do Listy kontaktów
Camrus
Lord


Data rejestracji: 13-03-2008
Postów: 289
Kraina: Moria
Skąd: O_o

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bardzo fajna sprawa aktualnie zaczołem z tego korzystac Tongue Tongue
21-07-2009 21:02 Camrus jest offline Szukaj postów użytkownika: Camrus Dodaj Camrus do Listy kontaktów
Strony (7): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Traker statystyk BW -automat do zapisywania statystyk

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH