Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Traker statystyk BW -automat do zapisywania statystyk » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (7): « pierwszy ... « poprzednie 4 5 [6] 7 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Ankieta: Czy chciałbyś, aby powstał Traker Statystyk BW dla zagranicznych serwerów?
Nie, wystarczy mi opcja dla serwerów krajowych 654 73.65%
Tak, szczególnie dla serwerów angielskich 168 18.92%
Tak, szczególnie dla serwera tureckiego 33 3.72%
Tak, szczególnie dla serwera rosyjskiego 20 2.25%
Tak, szczególnie dla serwerów francuskich 13 1.46%
Łącznie: 888 głosów 100%
 
Przeskocz na dół strony Traker statystyk BW -automat do zapisywania statystyk 68 Ankieta - średnia ocena: 9,0668 Ankieta - średnia ocena: 9,0668 Ankieta - średnia ocena: 9,0668 Ankieta - średnia ocena: 9,06
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
dreamerman
Double Ace


images/avatars/avatar-10870.jpg

Data rejestracji: 15-11-2007
Postów: 124
Kraina: Necropolia II
Skąd: brać krew na ssacze arkana

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skoro jest możliwość, że powstanie nowa wersja trackera to mam taką prośbę, żeby tracker zbierał także linki do 'portretów postaci', i bardzo przydatną dla mnie rzeczą była by gdyby aktualne staty wszystkich osób z serwera były zapisywane do jednego pliku, który można by sobie pobrać, np. w jednej linii dane gracza: id;nick;punkty;link_do_portretu;cos_innego
Smile

__________________
Sprawdź: Mistrzowie Areny
BW tools: Mega kalkulator Necro2, graficzne raporty, staty z wypraw! klik

18-03-2011 18:04 dreamerman jest offline Szukaj postów użytkownika: dreamerman Dodaj dreamerman do Listy kontaktów
Jifer
Newbie


Data rejestracji: 20-05-2009
Postów: 8

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Adanio: gratuluję umiejętności czytania. Poświęć chwilę na przeczytanie posta 2 oczka wyżej, to będziesz miał odpowiedź na swój problem.

dreamerman: eksport do pliku mogę zrobić, ale to na deser, pomysł nieglupi.
Natomiast kompletnie nie rozumiem po co miałbym gromadzić linki do obrazków?

Chciałbym też zaznaczyć, że BWST będzie miał troszkę inny kształt, a to za sprawą BW Team. Z niewyjaśnionych dla mnie przyczyn postanowili nie podawać na stronie postaci następujących informacji: data rejestracji oraz data ostatniego logowania.

Pierwsze dawało możliwość wyliczania średnich z pobranych informacji (np. średnia ilość punktów na dzień, walk, wypraw itd.) - więc z całą przykrością stwierdzam: ŚREDNIE DANE NIE BĘDĄ WYLICZANE (bo nie mam podstawowej do tego danej).

Drugie dawało możliwość kasowania użytkowników, którzy zbyt długo się nie logowali (to jest do obejścia) oraz blokowało możliwość DODAWANIA UŻYTKOWNIKÓW KTÓRZY PORZUCILI GRĘ (to jest nie do obejścia, a tym samym będę zmuszony do gromadzenia takiego szitu przez jakiś czas).

O ile drugie Was nie dotyczy, o tyle za pierwsze wiecie komu dziękować Pleased
19-03-2011 12:42 Jifer jest offline Szukaj postów użytkownika: Jifer Dodaj Jifer do Listy kontaktów
draco29a
Emperor


Data rejestracji: 29-01-2009
Postów: 1.446
Kraina: Moria; Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co do uzytkowników nieaktywnych, za takich mozesz uznac tych co w miesiac zdobędą mniej niz 1pkt, innymi slowy zero przyrostu przez miesiac, fakt nie zablokuje to dodawania nieaktywnych ale szybko baza bedzie sie czyscic,


co do daty rejestracji to reczne wprowadzanie nie wchodzi w gre, burdel by byl, moze sushi by cos poradzil, chyba nie jest to dla nich az taką wielką rzeczą by ta data tam byla

__________________
R2-Dener
R3-brak, kiedys deneroth, a wczesniej drake29aWink
23-03-2011 22:51 draco29a jest offline Szukaj postów użytkownika: draco29a Dodaj draco29a do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam, mam problem w postaci takiej, że nie mogę dodać żadnego nowego członka swojego klanu do analizy. Wyskakuje mi błąd, że zbyt długo się nie logował, a ci gracze byli online wczoraj!

Pozdrawiam

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

28-03-2011 14:04 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
pszczolkamaya
Viking


images/avatars/avatar-24602.jpg

Data rejestracji: 15-07-2009
Postów: 528
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Buc napisał(a)
Witam, mam problem w postaci takiej, że nie mogę dodać żadnego nowego członka swojego klanu do analizy. Wyskakuje mi błąd, że zbyt długo się nie logował, a ci gracze byli online wczoraj!

Pozdrawiam


Bucuś... 5 postów wyżej masz odp rotfl

__________________
(...)znana w wielu kregach aktywistka spolecznosci Blood Wars

Koniec na r9

Było fajnie, dzięki!

28-03-2011 15:39 pszczolkamaya jest offline Szukaj postów użytkownika: pszczolkamaya Dodaj pszczolkamaya do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale ja się zaczytałem gdzie indziej rotfl

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

28-03-2011 15:52 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Dr. Doktorek
Member


Data rejestracji: 25-03-2011
Postów: 44
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tylko nie piszcie że odpowiedź jest dwa posty wyżej bo w ten sposób musiałbym cały ten spam czytać a nie mam na to ani czasu ani chęci (jeśli już to proszę linka do tematu) dzięki.

Zgłaszam błąd aplikacji - nie dołącza nowych userów do statystyk twierdząc że gracz zbyt długo się nie logował. Mam od groma takich komunikatów gdy próbuję ich wpissac do statystyk - aby widzieć postępy klanu.

pozdr.
30-03-2011 19:18 Dr. Doktorek jest offline Szukaj postów użytkownika: Dr. Doktorek Dodaj Dr. Doktorek do Listy kontaktów
pszczolkamaya
Viking


images/avatars/avatar-24602.jpg

Data rejestracji: 15-07-2009
Postów: 528
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Jifer napisał(a)
RUSZYŁY PRACE NAD NOWYM BW Stats Tracker


Kilka dni temu napisał do mnie.... "ktoś"...
...i powiedziałem temu komuś, że nie mam czasu itd i że może zrobic trackera od nowa, bo ten się do niczego nie nadaje.

W BW nie gram od..... długo... pracuję, hajtnąłem się, zaraz zacznę się budować i ogólnie mam co robić.

Jednak zdarzyło się tak, że miałem trochę luzu w pracy (chwilowy brak projektu) i zerknąłem na ten pisany na kolanie kod starego trackera...

Coś mnie ścisnęło, poruszyło sumienie i chociaż nic z tego nie mam, poza stratą czasu i odrobiną satysfakcji:

RUSZYŁY PRACE NAD NOWYM PARSEREM

- tym razem nie na kolanie, a porządnie
- kod PRZEWIDUJE możliwość dodania INNYCH WERSJI JĘZYKOWYCH (chętni, znający PHP dostaną 2 pliczki. Parser do uzupełnienia -wymagana znajomość preg_match- i plik językowy)
- zakładam kilka miłych funkcjonalności i mam nadzieję lepszy układ danych
- może jakaś szata graficzna sie pojawi Pleased
- znacznie szybszy i optymalniejszy kod, z korzyścią dla wszystkich
- nie wykluczam, że gromadzenie statystyk będzie się odbywało częściej (jeśli wydajność będzie na dobrym poziomie)


Zaznaczam, że NIC NIE OBIECUJĘ, bo wszystko będzie zależało od skromnej ilości mojego czasu wolnego (... i chęci) Pleased





...tak.... ja naprawdę nie gram w BW od tak dawna i grać nie zamierzam :p


cytat:
Jifer napisał(a)
Adanio: gratuluję umiejętności czytania. Poświęć chwilę na przeczytanie posta 2 oczka wyżej, to będziesz miał odpowiedź na swój problem.

dreamerman: eksport do pliku mogę zrobić, ale to na deser, pomysł nieglupi.
Natomiast kompletnie nie rozumiem po co miałbym gromadzić linki do obrazków?

Chciałbym też zaznaczyć, że BWST będzie miał troszkę inny kształt, a to za sprawą BW Team. Z niewyjaśnionych dla mnie przyczyn postanowili nie podawać na stronie postaci następujących informacji: data rejestracji oraz data ostatniego logowania.

Pierwsze dawało możliwość wyliczania średnich z pobranych informacji (np. średnia ilość punktów na dzień, walk, wypraw itd.) - więc z całą przykrością stwierdzam: ŚREDNIE DANE NIE BĘDĄ WYLICZANE (bo nie mam podstawowej do tego danej).

Drugie dawało możliwość kasowania użytkowników, którzy zbyt długo się nie logowali (to jest do obejścia) oraz blokowało możliwość DODAWANIA UŻYTKOWNIKÓW KTÓRZY PORZUCILI GRĘ (to jest nie do obejścia, a tym samym będę zmuszony do gromadzenia takiego szitu przez jakiś czas).

O ile drugie Was nie dotyczy, o tyle za pierwsze wiecie komu dziękować Pleased




taaak, kilka postów wyżej było- cytuję Tongue

__________________
(...)znana w wielu kregach aktywistka spolecznosci Blood Wars

Koniec na r9

Było fajnie, dzięki!

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez pszczolkamaya: 30-03-2011 20:58.

30-03-2011 20:57 pszczolkamaya jest offline Szukaj postów użytkownika: pszczolkamaya Dodaj pszczolkamaya do Listy kontaktów
Herakles95
Triple Ace


images/avatars/avatar-23917.jpg

Data rejestracji: 18-06-2009
Postów: 176
Klan: Siewcy Śmierci
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V
Skąd: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie czytalem całego tematu i być może takie pytanko już było, ale czy teraz jak BW Stats jest wyłaczony, to po uruchomieniu go od nowa, wszystkie staty beda wyzerowane ?? Czy pozastana takie jakie były ?? Big Grin


Prosze o odpowiedz szybka Smile

Pozdrawiam
03-04-2011 19:32 Herakles95 jest offline Szukaj postów użytkownika: Herakles95 Dodaj Herakles95 do Listy kontaktów
Jifer
Newbie


Data rejestracji: 20-05-2009
Postów: 8

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z przykrością stwierdzam, że statystyki będą gromadzone od zera. Powody:

- doszły nowe wskaźniki
- zostały odjęte data rejestracji / data ostatniego logowania (pisałem o tym wyżej)
- w związku z w.w. zmieniłem całkowicie strukturę bazy danych
- zmieniłem bd również dla wydajności i szybkości aplikacji
- w związku z brakiem tych 2 informacji (dat) średnie i inne statystyki będą wyliczane na innej podstawie. Stare statystyki wprowadzałyby błędy w obliczeniach.


Trochę się opóźnia wprowadzenie trackera, ale ostatnio mam sporo pracy i nie mam już chęci i siły by się za niego zabierać. Liczę na wyrozumiałość i trochę cierpliwości Pleased

Pozdrawiam.
03-04-2011 23:35 Jifer jest offline Szukaj postów użytkownika: Jifer Dodaj Jifer do Listy kontaktów
Herakles95
Triple Ace


images/avatars/avatar-23917.jpg

Data rejestracji: 18-06-2009
Postów: 176
Klan: Siewcy Śmierci
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V
Skąd: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dzieki za opdpowiedz Smile

Spokojnie ja sobie moge poczekac Tongue
05-04-2011 14:42 Herakles95 jest offline Szukaj postów użytkownika: Herakles95 Dodaj Herakles95 do Listy kontaktów
Dr. Doktorek
Member


Data rejestracji: 25-03-2011
Postów: 44
Kraina: Necropolia IX

RE: Traker statystyk BW -automat do zapisywania statystyk Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie dodaje nowych userów - jakiś błąd jest w programie.
Odrzuca z powodu długiego nie logowania.... to jakieś przekłamanie - odrzuca wszystkich po kolei - nikogo nie dodaje do statystyk.
07-04-2011 16:22 Dr. Doktorek jest offline Szukaj postów użytkownika: Dr. Doktorek Dodaj Dr. Doktorek do Listy kontaktów
mrm
Newbie


Data rejestracji: 26-02-2011
Postów: 3
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moze ktos podac konkretna date kiedy bedzie dzialac strona ze sprawdzaniem rozwoju.
Od kilku tygodni probuje sprawdzic i zawsze wyskakuje ta sama wiadomosc.
Jezeli nie da sie zrobic nowej wersji to moze chociaz przywrocic stara.
14-04-2011 13:57 mrm jest offline Strona domowa mrm Szukaj postów użytkownika: mrm Dodaj mrm do Listy kontaktów
Herakles95
Triple Ace


images/avatars/avatar-23917.jpg

Data rejestracji: 18-06-2009
Postów: 176
Klan: Siewcy Śmierci
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V
Skąd: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A umiesz czytać ze zrozumieniem ??

cytat:
Trwają prace nad nowym 'BW Stats Trakerem'.

Jak szybko pojawi się nowa odsłona trakera będzie zależało tylko i wyłącznie od wolnego czasu jaki będzie mi dany w nadchodzącym okresie. Liczę na trochę cierpliwości i wyrozumiałości.

Po więcej informacji i do dyskusji zapraszam na Official BW forum - BW Stats Tracker".


cytat:
Zaznaczam, że NIC NIE OBIECUJĘ, bo wszystko będzie zależało od skromnej ilości mojego czasu wolnego (... i chęci)
17-04-2011 10:36 Herakles95 jest offline Szukaj postów użytkownika: Herakles95 Dodaj Herakles95 do Listy kontaktów
Buried Alive
Viking


images/avatars/avatar-20017.jpg

Data rejestracji: 20-05-2009
Postów: 562
Klan: R6 - Dies Irae, R10 - PuB
Kraina: Necropolia IV
Skąd: jakby to robilo roznice...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kurcze nie wiem ile z tym pracy bo nie znam sie na tym ale chce zebys wiedzial ze z niecierpliwoscia czekamy na nowego BWST Smile i gdybys mogl przyblizyc czas oczekiwania to bylbym wdzieczny Smile

__________________

09-05-2011 17:07 Buried Alive jest offline Szukaj postów użytkownika: Buried Alive Dodaj Buried Alive do Listy kontaktów
Arthurus
Triple Ace


images/avatars/avatar-22595.jpg

Data rejestracji: 30-12-2010
Postów: 181
Klan: Zakon Smoka 2
Kraina: Moria IV
Skąd: Pustkowia

problem Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mam odpowiedz po wpisaniu id i checi dodania mojej postaci, ze juz dlugo sie nie logowalem i nie moge zostac dodanyFrown Loguje sie codziennie w grze, wiec nie rozumiem wpisu.

__________________


Kompendium wiedzy
Arko

29-05-2011 17:51 Arthurus jest offline Szukaj postów użytkownika: Arthurus Dodaj Arthurus do Listy kontaktów
UR3Q
Member


Data rejestracji: 09-12-2008
Postów: 32
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

odgrzewam temat, bo okres wakacyjny Wink
jakieś plany co do nowej wersji trackera
bo ryba odpłynął, a nie wygląda na to że BW Team przywróci opcję pokazującą daty logowań i nadal nic dodać nie można Frown
03-07-2011 21:24 UR3Q jest offline Szukaj postów użytkownika: UR3Q Dodaj UR3Q do Listy kontaktów
.Tygrysek.
Full Member


Data rejestracji: 13-09-2010
Postów: 64
Kraina: Necropolia VII; Necropolia IX; Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie da sie dodać do statystyk gracza co logował się wczoraj? ;/
Użytkownik zbyt długo się nie logował. Nie zostanie dodany.
Poprawcie to proszę. Te statystyki były bardzo przydatne

__________________
R17 - Amber

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez .Tygrysek.: 10-07-2011 02:59.

10-07-2011 02:52 .Tygrysek. jest offline Szukaj postów użytkownika: .Tygrysek. Dodaj .Tygrysek. do Listy kontaktów
Niut
Newbie


images/avatars/avatar-22074.jpg

Data rejestracji: 02-03-2010
Postów: 7
Klan: Your Heaven on Earth
Kraina: Necropolia VII

wersja dla r14 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moze mam nieaktualny link ale czy jest moze wersja dla r14 - pytam, poniewaz w mjej rozwijalnej liscie serwerow nie mam mozliwosci wyboru r14 (r13 jest ostatnim serwerem).
10-07-2011 15:26 Niut jest offline Szukaj postów użytkownika: Niut Dodaj Niut do Listy kontaktów
Foksi
Member


Data rejestracji: 13-10-2007
Postów: 37
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam. Nie był temat dawno odświeżany więc chyba można już spytać jak idą prace nas trakerem? Nadal idą czy projekt został zawieszony??

Ciągle widnieje informacja:

cytat:
Trwają prace nad nowym 'BW Stats Trakerem'. Jak szybko pojawi się nowa odsłona trakera będzie zależało tylko i wyłącznie od wolnego czasu jaki będzie mi dany w nadchodzącym okresie. Liczę na trochę cierpliwości i wyrozumiałości.


Nie poganiam, chce tylko wiedzieć czy sytuacja ulegnie zmianie.

__________________
Jak mam KT to od razu słać ofa z infem za co.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Foksi: 08-08-2011 19:38.

08-08-2011 19:37 Foksi jest offline Szukaj postów użytkownika: Foksi Dodaj Foksi do Listy kontaktów
Dzaroo
Triple Ace


Data rejestracji: 02-04-2008
Postów: 228
Kraina: Moria II
Skąd: Olsztyn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie bardzo chce mi sie wertowac 6 stron w poszukiwaniu czy padla odp na moj problem wiec zapytac wprost :

Jak moge wprowadzic sie w system ze tak ujme ow Tracker Statystyk ... za kazdym razem jak probuje sie odnalezc pisze ze brak takiego gracza a jak chce dodac to ze za dlugo sie nie logowalem (a jestem codziennie na bw) ...przypuszczam ze jest to spowodowane tym ze mialem wczesniej na tym samym serwerze inne konto o takim samym nicku tyle ze ono zostalo usuniete zanim stworzylem nowe.... wiec jak sprawic by bylo dobrze ?? z gory dzieki za pomoc
15-08-2011 21:29 Dzaroo jest offline Szukaj postów użytkownika: Dzaroo Dodaj Dzaroo do Listy kontaktów
VIOLATOR.
Double Ace


images/avatars/avatar-21844.jpg

Data rejestracji: 30-07-2011
Postów: 118
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam w przypadku proby sprawdznia klanu na r13 wywala lad

Brak graczy w bazie będących w takim klanie

__________________
DEPECHE MODE - LIVE IN BERLIN

Kontakt@ Minikomp
01-09-2011 01:45 VIOLATOR. jest offline Szukaj postów użytkownika: VIOLATOR. Dodaj VIOLATOR. do Listy kontaktów
Dragonstorm
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

i ciągle czekamy...

Ale coś się to za bardzo odwleka...chociaż info w stylu, zarzuciłem prace, Trackera nie będzie, albo Tracker będzie ale po nowym roku...cokolwiek autor mógłby tu napisać...
19-10-2011 02:07
Repensik
Member


Data rejestracji: 05-07-2011
Postów: 26
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czekamy na r14 mam nadzieje ze sie pojawi
30-10-2011 12:50 Repensik jest offline Szukaj postów użytkownika: Repensik Dodaj Repensik do Listy kontaktów
devill
Newbie


Data rejestracji: 13-10-2009
Postów: 5

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w przypadku r11 są problemy z dodawaniem kolejnych graczy

pojawia się komunikat "Użytkownik zbyt długo się nie logował. Nie zostanie dodany"

gracz jest na bieżąco aktywny

__________________
nik w grze:
r1 ser miron
r10 r11 r14 miron
23-11-2011 16:22 devill jest offline Szukaj postów użytkownika: devill Dodaj devill do Listy kontaktów
rzolwik
Forum Ace


Data rejestracji: 23-09-2010
Postów: 76
Klan: BD, TB , 300, B_A
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: koszalin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cos nie tak jest z trakerem bo jeszcze 2 dni temu bylem w nim a dzis juz mnie nie ma

__________________

sygna zrobiona przez wilk_szary

15-12-2011 15:38 rzolwik jest offline Szukaj postów użytkownika: rzolwik Dodaj rzolwik do Listy kontaktów
laleczka666
Full Member


Data rejestracji: 22-10-2009
Postów: 61
Klan: Fireblade
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Olsztyn / Braniewo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
devill napisał(a)
w przypadku r11 są problemy z dodawaniem kolejnych graczy

pojawia się komunikat "Użytkownik zbyt długo się nie logował. Nie zostanie dodany"

gracz jest na bieżąco aktywny


mi to samo wyskakuje

__________________
Nick na r6 : laleczka666


Klan: b33rs 33k3rs (R6)
17-12-2011 00:01 laleczka666 jest offline Szukaj postów użytkownika: laleczka666 Dodaj laleczka666 do Listy kontaktów
Strusiu
Forum Ace


Data rejestracji: 17-10-2008
Postów: 78
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mam pytanie jaki jest link do bw trakera bo ten z pierwszego postu nie działa
11-01-2012 11:31 Strusiu jest offline Szukaj postów użytkownika: Strusiu Dodaj Strusiu do Listy kontaktów
Mysterio
Viking


images/avatars/avatar-25694.jpg

Data rejestracji: 25-01-2010
Postów: 710
Klan: ¤ The Citizens ¤
Rasa w grze: Potępiony
Kraina: Necropolia S
Skąd: MilkyWay

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Strusiu napisał(a)
mam pytanie jaki jest link do bw trakera bo ten z pierwszego postu nie działa


Trwają prace nad ulepszaniem,więc zapewne w niedługim czasie zacznie dalej działać.

__________________
"Gęsty mrok..i żywej duszy nie ma wokół..
przyśpieszony puls, powoli narasta niepokój..."

R20s: Marynarz Bilbo
¡Que Mala Suerte!

11-01-2012 11:42 Mysterio jest offline Strona domowa Mysterio Szukaj postów użytkownika: Mysterio Dodaj Mysterio do Listy kontaktów
JMPK
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Strusiu napisał
mam pytanie jaki jest link do bw trakera bo ten z pierwszego postu nie działa


prace chyba stoją Frown
ale jeśli zdążyłeś się wcześniej zarejestrować to możesz wejść np. z lina: http://bw.jifer.civ.pl/bw_stats.php?uid=11650 i zmienić dane na swoje Tongue
11-01-2012 11:45
Strony (7): « pierwszy ... « poprzednie 4 5 [6] 7 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Traker statystyk BW -automat do zapisywania statystyk

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH