Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Punkty Rozwoju-czyli jak je oddać ? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Punkty Rozwoju-czyli jak je oddać ?
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
mistrz_kanapy
Double Ace


images/avatars/avatar-1582.gif

Data rejestracji: 06-01-2007
Postów: 122

Punkty Rozwoju-czyli jak je oddać ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak w temacie jak oddać lub przyjąć od kogoś puntky rozwoju ?
Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused

__________________
Buuuu bszytki simercocny buont a tera szumi da mii łorna buuu
07-01-2007 12:19 mistrz_kanapy jest offline Szukaj postów użytkownika: mistrz_kanapy Dodaj mistrz_kanapy do Listy kontaktów
mhaks
Forum Ace


images/avatars/avatar-1965.jpg

Data rejestracji: 22-09-2006
Postów: 93
Klan: Niegdyś: Misiowy Garrison ;)
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: Somewhere near Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czytając tutoriale Tongue
A tak w ogóle to musisz mieć rynek Smile

__________________
Nie mogłem się powstrzymać. To jest silniejsze ode mnie... wróciłem do bloodwars. Tym razem bloodwars.net ...rzecz jasna, mimo wszystko postaram się nie popaść w nałóg Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez mhaks: 07-01-2007 12:24.

07-01-2007 12:24 mhaks jest offline Szukaj postów użytkownika: mhaks Dodaj mhaks do Listy kontaktów
ShiZen
Lord


images/avatars/avatar-981.jpg

Data rejestracji: 08-11-2006
Postów: 336
Klan: 3Misie Garrison
Skąd: Zabrze

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

musisz mieć rynek zbudowany. Jak zbudujesz to w oknie wysyłania oferty handlowej, będzie opcja wysłania pr-ków

__________________
Nick: ShiZen
ID: 17690

To mój link referencyjny. Możesz mi pomóc, wszak to nic nie kosztuje
07-01-2007 12:24 ShiZen jest offline Szukaj postów użytkownika: ShiZen Dodaj ShiZen do Listy kontaktów
mistrz_kanapy
Double Ace


images/avatars/avatar-1582.gif

Data rejestracji: 06-01-2007
Postów: 122

Autor tematu Temat rozpoczęty przez mistrz_kanapy
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie na moje fundusze Frown 5000 PLN nie starczy =( ale dzięki za odpowiedź.

__________________
Buuuu bszytki simercocny buont a tera szumi da mii łorna buuu
07-01-2007 12:32 mistrz_kanapy jest offline Szukaj postów użytkownika: mistrz_kanapy Dodaj mistrz_kanapy do Listy kontaktów
kaskor
Lord


images/avatars/avatar-56.jpg

Data rejestracji: 24-08-2006
Postów: 334
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Spokojnie, do 15 poziomu masz czas. Bo dopiero od tego momentu mozna handlowac.
Mala podpowiedz: rob zasadzki zamiast wypraw - powinienes szybko sie wzbogacic. Zdziwisz sie ile zasobow maja okoliczni gracze.

__________________
Kupilem cos do Ciebie? Napisz mi na PW w grze - kliknij ponizej.


07-01-2007 18:24 kaskor jest offline Szukaj postów użytkownika: kaskor Dodaj kaskor do Listy kontaktów
Pupcio
Triple Ace


Data rejestracji: 03-01-2007
Postów: 224

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja za duzo handlowałem i żałuje bo mam staty do niczego i wygrywam z tymi co mają góra o 5 pkt wiecej a jak nie handlowałem to jak miałem 7 pkt to atakowałem tych po 17 pkt i mi sie udawałow zwycieżąć

__________________
Moje zdjęcie
Sprzedam konto na R2 w top 100 z super itemkami , KLIKNIJ
UZI PO 26PR ZA SZTUKE MEGA OKAZJA
07-01-2007 19:21 Pupcio jest offline Szukaj postów użytkownika: Pupcio Dodaj Pupcio do Listy kontaktów
fanatyk9
Triple Ace


images/avatars/avatar-2736.jpg

Data rejestracji: 29-11-2006
Postów: 178
Klan: Shadow Light
Skąd: GKS Bełchatów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Pupcio napisał(a)
a ja za duzo handlowałem i żałuje bo mam staty do niczego i wygrywam z tymi co mają góra o 5 pkt wiecej a jak nie handlowałem to jak miałem 7 pkt to atakowałem tych po 17 pkt i mi sie udawałow zwycieżąć



Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
co ma piernik do wiatraka??

__________________


n. - Fanatykoo

Zapraszam - co 3 dni nowe przedmioty
07-01-2007 19:55 fanatyk9 jest offline Szukaj postów użytkownika: fanatyk9 Dodaj fanatyk9 do Listy kontaktów
chrupek
Lord


images/avatars/avatar-1457.gif

Data rejestracji: 15-08-2006
Postów: 294
Kraina: Necropolia II
Skąd: Z psychiatryka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to ze wiatrak sie moze spierniczyc :>

__________________

07-01-2007 20:56 chrupek jest offline Strona domowa chrupek Szukaj postów użytkownika: chrupek Dodaj chrupek do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Punkty Rozwoju-czyli jak je oddać ?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH