Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Necropolia (R1) » Wspaniałe dropy na dalekich wyprawach w AKCIE I, II i III » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (73): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Wspaniałe dropy na dalekich wyprawach w AKCIE I, II i III 147 Ankieta - średnia ocena: 8,61147 Ankieta - średnia ocena: 8,61147 Ankieta - średnia ocena: 8,61147 Ankieta - średnia ocena: 8,61
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
wyder_master
Lord


images/avatars/avatar-3071.jpg

Data rejestracji: 04-02-2007
Postów: 352
Kraina: Necropolia
Skąd: masz żółwia??

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja zwinny miecz (ostatnio) pomocny helm gladiatora i to na tyle żadne nie są dobre a i oprócz tego to MNÓSTWO PAŁEK Big Grin Big Grin

__________________
Nasza Twórczość/Grafika <- NAJLEPSZY DZIAŁ
07-03-2007 17:33 wyder_master jest offline Szukaj postów użytkownika: wyder_master Dodaj wyder_master do Listy kontaktów
LoooL
Junior Member


images/avatars/avatar-2370.gif

Data rejestracji: 25-02-2007
Postów: 24
Klan: [HTC]
Kraina: Necropolia
Skąd: Z Bloodwarsa:D

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zdobyłaś 34 pkt. doświadczenia oraz 145 l krwi. W trakcie wyprawy znalazłaś przedmioty: Nóż Zwinności, Dobre Ak-47.

Zdobyłaś 30 pkt. doświadczenia oraz 83 l krwi. W trakcie wyprawy znalazłaś przedmioty: Dobre Uzi, Dobre Giętkie Spodnie.


to jak narazie najlepsze co mi poleciałoBig Grin

__________________


Jak Bym Cos Wygrał Pisz Na Bw Zadko Sprawdzam Pw



P.S Z Chęcią Przujmę Wyzwanie Do Duela W Cs'a 1.6
07-03-2007 21:03 LoooL jest offline Szukaj postów użytkownika: LoooL Dodaj LoooL do Listy kontaktów
Arthu_r
Lord


images/avatars/avatar-9376.gif

Data rejestracji: 18-11-2006
Postów: 274
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Nisko

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobra Ak-47 i BARDZO Tongue Dobry Kask Zmysłów ;p
To tyle z lootów ;/
07-03-2007 21:12 Arthu_r jest offline Szukaj postów użytkownika: Arthu_r Dodaj Arthu_r do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Arthu_r
hoolgerr
Lord


images/avatars/avatar-11768.gif

Data rejestracji: 10-10-2006
Postów: 415
Klan: [Klan:=Random Select]
Kraina: Necropolia
Skąd: Kańczuga

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zdobyłaś 40 pkt. doświadczenia oraz 90 l krwi.

To niewielkie trofeum musi na razie wystarczyć. Resztę kompleksu zbadasz gdy zdobędziesz większą wiedzę co pozwoli ci otworzyć zamknięte pomieszczenia oraz uruchomić od dawna martwe komputery.

W trakcie wyprawy znalazłaś przedmioty: Dobry Amulet Lewitacji, Dobra Pałka.

Bonzaiii!!

__________________

Koalicja anty-różowa.
08-03-2007 00:26 hoolgerr jest offline Szukaj postów użytkownika: hoolgerr Dodaj hoolgerr do Listy kontaktów
mona77
Full Member


Data rejestracji: 29-10-2006
Postów: 52
Klan: >Date<
Rasa w grze: Kultysta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

poczawszy od 1-szego lutego tylko:

cytat:
ZdobyłaS 30 pkt. doSwiadczenia oraz 129 l krwi. W trakcie wyprawy znalazłaS przedmioty: Dobry Rogaty Hełm, Kask.


cytat:
ZdobyłaS 33 pkt. doSwiadczenia oraz 67 l krwi. W trakcie wyprawy znalazłaS przedmioty: Dobry Ostry Nóż, Dobry Kask Wieszcza.


cytat:
ZdobyłaS 30 pkt. doSwiadczenia oraz 59 l krwi. W trakcie wyprawy znalazłaS przedmioty: Dobra Pałka, Dobra Kurtka Gwardzisty.


sorki jak sa krzaczki, ale mam problem z winshitem i polskim programisty, wiec jade na angielskiej Wink

> edit: czekam na wiecej dropow... super kosmicznych dropow Big Grin

__________________
KrwawaLolanka do uslug...
ps > mam umowę z samym diabłem ... i to on musiał się podpisać ... Big Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez mona77: 08-03-2007 10:05.

08-03-2007 10:05 mona77 jest offline Szukaj postów użytkownika: mona77 Dodaj mona77 do Listy kontaktów
nesatinir
Lord


images/avatars/avatar-4456.gif

Data rejestracji: 15-01-2007
Postów: 385
Kraina: Moria; Necropolia II
Skąd: Z Marsa :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobry Srebrny Amulet Mądrości

I jeszcze Dobry Szturmowy Kask

__________________


SPARINGI
Big Grin 1:0 Wink

cytat:
nesatinir twoje prace sa ladne tylko nie wiadomo co przzedstawiaja

08-03-2007 15:47 nesatinir jest offline Szukaj postów użytkownika: nesatinir Dodaj nesatinir do Listy kontaktów
Zybek88
Emperor


images/avatars/avatar-3933.jpg

Data rejestracji: 20-09-2006
Postów: 1.410
Klan: DaTe / Nightmare
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Dz-wo/Olsztyn/Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobra Kolczuga Kobry
Zbroja
Obrona: 26
Cechy: obrona +3, obrażenia wszystkich broni +8, ZWINNOŚĆ +8
Wymagania: SIŁA: 24, POZIOM: 22
Cena sprzedaży: 21 750 PLN

a dzisiaj wpadła Pleased

__________________

R3 - Zybek [exZaskakiwka/exNiespodziewajka]
09-03-2007 15:22 Zybek88 jest offline Szukaj postów użytkownika: Zybek88 Dodaj Zybek88 do Listy kontaktów
hoolgerr
Lord


images/avatars/avatar-11768.gif

Data rejestracji: 10-10-2006
Postów: 415
Klan: [Klan:=Random Select]
Kraina: Necropolia
Skąd: Kańczuga

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Zdobylas 35 pkt. doswiadczenia oraz 77 l krwi. W trakcie wyprawy znalazlas przedmioty: Dobra Strzelba, Dobry Srebrny Pierscien Sily.


cytat:
Zdobylas 45 pkt. doswiadczenia oraz 28 l krwi. W trakcie wyprawy znalazlas przedmioty: Dobra Palka, Dobry Kask Wieszcza.


cytat:
Zdobylas 39 pkt. doswiadczenia oraz 65 l krwi. W trakcie wyprawy znalazlas przedmioty: Dobry Helm, Dobre Uzi.


Dzisiejszy droop.

__________________

Koalicja anty-różowa.
12-03-2007 20:17 hoolgerr jest offline Szukaj postów użytkownika: hoolgerr Dodaj hoolgerr do Listy kontaktów
rogalster
Lord


Data rejestracji: 25-10-2006
Postów: 256
Klan: Familia de Alderazzi
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobry Diamentowy Pierścień, ale to juz dawno było Smile ale to było najlepsza co mi sie trafiło przez całą grę...

__________________
Najgorsi moderatorzy:
Akrome
El_Imperatorro
wilk_szary
Chcesz być następny???
12-03-2007 21:35 rogalster jest offline Szukaj postów użytkownika: rogalster Dodaj rogalster do Listy kontaktów
sosta
Double Ace


Data rejestracji: 12-10-2006
Postów: 131
Klan: Armia BaBiLoN
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
rogalster napisał(a)
) ale to było najlepsza co mi sie trafiło przez całą grę...

a co ja mam powiedziec przez cala gre 4 d ak 2 d kurtki kobry 2 d szybki pauki d msciwy ring

__________________
ID 6905
"Oświadczam, że nigdy nie byłam księdzem."
Zyta Gilowska
"Żadne krzyki, płacze nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne."
Jarosław Kaczyński

12-03-2007 22:32 sosta jest offline Szukaj postów użytkownika: sosta Dodaj sosta do Listy kontaktów
hoolgerr
Lord


images/avatars/avatar-11768.gif

Data rejestracji: 10-10-2006
Postów: 415
Klan: [Klan:=Random Select]
Kraina: Necropolia
Skąd: Kańczuga

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Zdobylas 36 pkt. doswiadczenia oraz 39 l krwi. W trakcie wyprawy znalazlas przedmioty: Glock, Dobra Piesc Niebios Trafienia.


__________________

Koalicja anty-różowa.
14-03-2007 14:33 hoolgerr jest offline Szukaj postów użytkownika: hoolgerr Dodaj hoolgerr do Listy kontaktów
Mael
Triple Ace


images/avatars/avatar-2221.jpg

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 222
Klan: Bloody Kingdom
Kraina: Necropolia
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ostatnio wypadł mi amulet lewitacji.. tylko kupiłem go za 4 k tydzień temu Frown Crying
Psie szczęście, nie?

__________________
Sprzedam : Doskonała Szybka Kurtka Siewcy Śmierci[
Doskonała Demoniczna Pięść Niebios Biegłości! HIT




PLAYER SINCE : 2006-08-07 11:15:30
14-03-2007 15:46 Mael jest offline Szukaj postów użytkownika: Mael Dodaj Mael do Listy kontaktów
hoolgerr
Lord


images/avatars/avatar-11768.gif

Data rejestracji: 10-10-2006
Postów: 415
Klan: [Klan:=Random Select]
Kraina: Necropolia
Skąd: Kańczuga

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmm, przepis.. Ciezko powiedziec... Runiczny set + ringi/amulety szczescia. No i puszczanie wypraw seriami, najlepiej po 20+ jedna po drugiej. Smile No i trzeba miec szczescie w zyciu ;]
Zeby nie bylo spamu

Dobry Topór Biegłosci, taki sredni droop tez z dzisiaj.

__________________

Koalicja anty-różowa.
14-03-2007 16:01 hoolgerr jest offline Szukaj postów użytkownika: hoolgerr Dodaj hoolgerr do Listy kontaktów
FERFI
Junior Member


Data rejestracji: 08-02-2007
Postów: 14
Kraina: Necropolia
Skąd: Chodzież

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zdobyłeś 23 pkt. doświadczenia oraz 141 l krwi. W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Spodnie Rzezimieszka.

Jak narazie najlepszy drop

__________________
Nick w grze: FERFIK
14-03-2007 16:16 FERFI jest offline Szukaj postów użytkownika: FERFI Dodaj FERFI do Listy kontaktów Dodaj FERFI do twojej listy kontaktowej Zobacz profil MSN FERFI
hoolgerr
Lord


images/avatars/avatar-11768.gif

Data rejestracji: 10-10-2006
Postów: 415
Klan: [Klan:=Random Select]
Kraina: Necropolia
Skąd: Kańczuga

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Zdobyłaś 43 pkt. doświadczenia oraz 60 l krwi. W trakcie wyprawy znalazłaś przedmioty: Dobry Amulet Siły, Dobry Nóż.


Codziennie cos leci Smile Dzis 9 razy pod rzad nie weszla siła, a potem cos takiego.

__________________

Koalicja anty-różowa.
15-03-2007 12:10 hoolgerr jest offline Szukaj postów użytkownika: hoolgerr Dodaj hoolgerr do Listy kontaktów
Ceri
Lord


Data rejestracji: 14-11-2006
Postów: 318
Kraina: Necropolia II; Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja wczoraj gwiezdny peirscien, a dzis d strzelba Tongue
no ale zawsze cos pare takich dropow i sie wbije 1 pkt do bazowej zwinnosci albo sily Wink

__________________
Nick w grze: Ceri
15-03-2007 12:12 Ceri jest offline Szukaj postów użytkownika: Ceri Dodaj Ceri do Listy kontaktów
Lukaszek54
Lord


images/avatars/avatar-11917.gif

Data rejestracji: 03-11-2006
Postów: 288
Klan: AA
Kraina: Necropolia II; Necropolia VI
Skąd: Ż.R.D.W.

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no ja ostatnio Big Grin

Zdobyłeś 43 pkt. doświadczenia oraz 28 l krwi. W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Dobre Magnum, Dobry Glock.

potem coś lepszego Big Grin

Zdobyłeś 40 pkt. doświadczenia oraz 56 l krwi. W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Dobre Magnum, Dobry Złoty Pierścień Celności.

__________________
Nick R10: Xr15-yV
Nick R3: WeNdIgO
15-03-2007 19:40 Lukaszek54 jest offline Strona domowa Lukaszek54 Szukaj postów użytkownika: Lukaszek54 Dodaj Lukaszek54 do Listy kontaktów AIM Screen Name of Lukaszek54: . YIM Account Name of Lukaszek54: . Zobacz profil MSN Lukaszek54
Juroxil
Double Ace


images/avatars/avatar-16207.gif

Data rejestracji: 27-10-2006
Postów: 126
Klan: HighTemplarsConclave , Saints
Kraina: Necropolia; Necropolia VI
Skąd: jedną nogą w czechach

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zdobyłeś 31 pkt. doświadczenia oraz 61 l krwi. W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Dobry Amulet Łatwości.
nareszcie cos porzadnego ;]

i to z wplywow ;]

__________________

18-03-2007 13:22 Juroxil jest offline Szukaj postów użytkownika: Juroxil Dodaj Juroxil do Listy kontaktów
Ceri
Lord


Data rejestracji: 14-11-2006
Postów: 318
Kraina: Necropolia II; Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja z wplywow d ak mialem Tongue
ostatnio tylko gwiezdny i zloty pierscien Tongue
ale zwiekszam ilosc szczescia to moze bedzie lepiej
a ile miales szczescia Juroxil?

__________________
Nick w grze: Ceri

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ceri: 18-03-2007 14:05.

18-03-2007 14:05 Ceri jest offline Szukaj postów użytkownika: Ceri Dodaj Ceri do Listy kontaktów
Juroxil
Double Ace


images/avatars/avatar-16207.gif

Data rejestracji: 27-10-2006
Postów: 126
Klan: HighTemplarsConclave , Saints
Kraina: Necropolia; Necropolia VI
Skąd: jedną nogą w czechach

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

18 Big Grin Big Grin Big Grin

__________________

18-03-2007 22:14 Juroxil jest offline Szukaj postów użytkownika: Juroxil Dodaj Juroxil do Listy kontaktów
Ceri
Lord


Data rejestracji: 14-11-2006
Postów: 318
Kraina: Necropolia II; Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja 23 polowa wypraw nie udana mimo wiekszej szansy niz zwykle (a zwykle mialem 3/4 udane Tongue )
dzisiejszy drop d magnum Tongue
i pare palek ;]

__________________
Nick w grze: Ceri
18-03-2007 22:41 Ceri jest offline Szukaj postów użytkownika: Ceri Dodaj Ceri do Listy kontaktów
Doriannn
Lord


images/avatars/avatar-2405.jpg

Data rejestracji: 24-01-2007
Postów: 309
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mój najlepszy drop na dalekich to spodnie przemytnika szkoda że nie dobre Mad
18-03-2007 22:55 Doriannn jest offline Szukaj postów użytkownika: Doriannn Dodaj Doriannn do Listy kontaktów
Moczyk
Lord


images/avatars/avatar-2419.jpg

Data rejestracji: 25-11-2006
Postów: 434
Klan: DROPSY
Kraina: Necropolia; Necropolia V; Necropolia VII
Skąd: wziasc nowa żone?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mi wpadły na dalekich 3 d ak w jeden dzien a niedawno 2-3 dni temu d demon

edit: zapomniałem jeszcze o 4 kobrach, d gwardzisa i 5 min temu na karawanie zwykły gwardzista... a tak to bieda Frown

__________________


R7
nik:moczus



Wake up!

Let's go skate maan!

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Moczyk: 19-03-2007 19:57.

19-03-2007 19:52 Moczyk jest offline Szukaj postów użytkownika: Moczyk Dodaj Moczyk do Listy kontaktów
lord1
Lord


images/avatars/avatar-4599.gif

Data rejestracji: 11-03-2007
Postów: 463
Klan: [NewOrder]
Kraina: Necropolia
Skąd: Gdansk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a mi tylko zlosliwy helm i chyba amulet przebieglosci ale tak dokladnie niepamnietam czy to byla daleka czy okolice Frown Crying

__________________

R2:asbalt
R1:Cormac

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez lord1: 19-03-2007 20:11.

19-03-2007 20:09 lord1 jest offline Szukaj postów użytkownika: lord1 Dodaj lord1 do Listy kontaktów
tamten5
Lord


images/avatars/avatar-969.jpg

Data rejestracji: 09-12-2006
Postów: 347
Klan: Krawawa Armia Khorna
Kraina: Necropolia; Moria
Skąd: z nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Moczyk napisał(a)
mi wpadły na dalekich 3 d ak w jeden dzien a niedawno 2-3 dni temu d demon

edit: zapomniałem jeszcze o 4 kobrach, d gwardzisa i 5 min temu na karawanie zwykły gwardzista... a tak to bieda Frown


rofl ! faktycznie bieda Tongue Mi droplo 1x kaligula kurtka zwykla, diamentowy pierscien koncentracji a takze zwykly diamentowy pierscien Wink

__________________
Gram na r12, moj nick Tamteyo.
20-03-2007 07:19 tamten5 jest offline Szukaj postów użytkownika: tamten5 Dodaj tamten5 do Listy kontaktów
_Yoda_
Triple Ace


images/avatars/avatar-3109.jpg

Data rejestracji: 14-02-2007
Postów: 181
Klan: [PhOeNix]
Kraina: Necropolia
Skąd: Szczecin (3/6/3)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jezeli mialbym to wszystko wymienic to bylby ladny spam Pleased


Dobry Kask Wieszcza x 6 czy 7

Dobre Ak-47 x 8

D Demon Pauka x 3

D Ring Lewitacji

Spodnie Weza

Dobry Pierscien Szczescia x 3

Doskonaly Amulet Koncentracji

Dobra Kamizelka Kaliguli

Dobry Antyczny Noz Trafienia

Dobry Spaczony Pierscien x 3

Dobry Zdradziecki Amulet x 2

Dobry Zdradziecki Pierscien

oraz duzo innej bizuterii typu diamenty i msciwe, oraz innego zlomu Pleased

wymienilem moze z polowe, reszty nie pamietam Pleased

__________________
Tupot pojedynczej pary łap obudził Twoją czujność. Twój przeciwnik nawet nie zauważył co go zabiło. Jeden szybki cios, w miękkie podgardle pozbawił go życia.

Yoda, nieśmiertelny wojownik klanu [PhOeNix]
20-03-2007 09:02 _Yoda_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _Yoda_ Dodaj _Yoda_ do Listy kontaktów
Doriannn
Lord


images/avatars/avatar-2405.jpg

Data rejestracji: 24-01-2007
Postów: 309
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Yoda świetne dropy Smile ja mogę sobie chociaż o 1 z nich pomażyć ale coś Ci się pomyliło Tongue bo na dalekich nie można trafić doskonałego bo ty napisałeś że doskonały amu koncentracji Tongue a ja teraz trafiłem szmaragdowy amu Big Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Doriannn: 20-03-2007 13:17.

20-03-2007 13:16 Doriannn jest offline Szukaj postów użytkownika: Doriannn Dodaj Doriannn do Listy kontaktów
_Yoda_
Triple Ace


images/avatars/avatar-3109.jpg

Data rejestracji: 14-02-2007
Postów: 181
Klan: [PhOeNix]
Kraina: Necropolia
Skąd: Szczecin (3/6/3)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a no fakt, amulet przynioslem oczywiscie z pielgrzymki Pleased

__________________
Tupot pojedynczej pary łap obudził Twoją czujność. Twój przeciwnik nawet nie zauważył co go zabiło. Jeden szybki cios, w miękkie podgardle pozbawił go życia.

Yoda, nieśmiertelny wojownik klanu [PhOeNix]
20-03-2007 13:35 _Yoda_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _Yoda_ Dodaj _Yoda_ do Listy kontaktów
hoolgerr
Lord


images/avatars/avatar-11768.gif

Data rejestracji: 10-10-2006
Postów: 415
Klan: [Klan:=Random Select]
Kraina: Necropolia
Skąd: Kańczuga

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Yoda mogl bys sie pochwalic w czym chodzisz na wyprawy Tongue

Zeby nie bylo ze spam:

cytat:
Zdobyłaś 40 pkt. doświadczenia oraz 48 l krwi. W trakcie wyprawy znalazłaś przedmioty: Dobra Kurtka, Dobre Spodnie Tropiciela.


__________________

Koalicja anty-różowa.
20-03-2007 13:41 hoolgerr jest offline Szukaj postów użytkownika: hoolgerr Dodaj hoolgerr do Listy kontaktów
YOKOZUN
Member


images/avatars/avatar-1782.jpg

Data rejestracji: 23-01-2007
Postów: 39
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Wawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja tam nie wierze aż w "takiego" farta...
Oczywiscie YODA grats dropów i grats innych pomocy...


Żeby nie było...

Zdobyłeś 16 pkt. doświadczenia oraz 99 l krwi. W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Amulet Występku.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez YOKOZUN: 20-03-2007 13:47.

20-03-2007 13:46 YOKOZUN jest offline Szukaj postów użytkownika: YOKOZUN Dodaj YOKOZUN do Listy kontaktów
Strony (73): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Necropolia (R1) » Wspaniałe dropy na dalekich wyprawach w AKCIE I, II i III

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH