Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Necropolia (R1) » Wspaniałe dropy na dalekich wyprawach w AKCIE I, II i III » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (73): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Wspaniałe dropy na dalekich wyprawach w AKCIE I, II i III 147 Ankieta - średnia ocena: 8,61147 Ankieta - średnia ocena: 8,61147 Ankieta - średnia ocena: 8,61147 Ankieta - średnia ocena: 8,61
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
wyder
Member


images/avatars/avatar-1988.jpg

Data rejestracji: 30-12-2006
Postów: 38
Skąd: Notting Hill

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

NAjlepsze co znalazłem to pierscień lewitacji ale to na bliskich!!!
Ale nie umialem wtedy grac (bo to początki były) więc go sprzedałem dal kolesia za 500pr. bo mi mówił że to dużo (to było jakieś 2 miesiące temu)

Jeszcze znalazłem Dobry Rubinowy Pierścień - Na dalekiej
Płytowa Kamizelka - ----ll----
Dobra Zębata Pałka Zwinności - Na bliskiej

__________________
Nick w grze Wyder
IP-25922
GG-8108055

STOP DEbilnym opisom!!!

Wszystkie wygrane aukcje informować mnie na PW lub w grze.
03-02-2007 11:20 wyder jest offline Strona domowa wyder Szukaj postów użytkownika: wyder Dodaj wyder do Listy kontaktów
Jamohlon
Double Ace


images/avatars/avatar-1473.jpg

Data rejestracji: 07-10-2006
Postów: 133
Klan: fajny
Kraina: Necropolia
Skąd: z książki

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dobra na bliskiej???

__________________
NIE GRAM NA R1 BO BYL TAM TAKI KLAN JAK CZARNA KOMPANIA

NIE GRAM NA R2 BO JEST NUDNO
NIE GRAM NA R3 BO MI SIE NIE CHCE BO GRAM W TIBIE
03-02-2007 12:02 Jamohlon jest offline Szukaj postów użytkownika: Jamohlon Dodaj Jamohlon do Listy kontaktów
hoolgerr
Lord


images/avatars/avatar-11768.gif

Data rejestracji: 10-10-2006
Postów: 415
Klan: [Klan:=Random Select]
Kraina: Necropolia
Skąd: Kańczuga

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zdobyłaś 34 pkt. doświadczenia oraz 99 l krwi. W trakcie wyprawy znalazłaś przedmioty: Dobra Maczuga Hazardzisty, Dobre Ak-47.

Zdobyłaś 32 pkt. doświadczenia oraz 85 l krwi. W trakcie wyprawy znalazłaś przedmioty: Dobry Zębaty Nóż, Hełm Wieszcza.

__________________

Koalicja anty-różowa.
06-02-2007 09:45 hoolgerr jest offline Szukaj postów użytkownika: hoolgerr Dodaj hoolgerr do Listy kontaktów
Chrupencjusz
King


images/avatars/avatar-2061.jpg

Data rejestracji: 24-01-2007
Postów: 818
Klan: Enclave
Kraina: Necropolia
Skąd: Gdańsk :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"Zdobyłeś 33 pkt. doświadczenia oraz 103 l krwi. W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Sztylet, Spaczony Pierścień. "


Patrzcie na to cudo Big Grin

__________________


Szansa na udany przekręt 99% !
Zostałeś zauważony...
Do swego siedliska wróciłeś z banem stałym.
07-02-2007 16:09 Chrupencjusz jest offline Strona domowa Chrupencjusz Szukaj postów użytkownika: Chrupencjusz Dodaj Chrupencjusz do Listy kontaktów
tomi1239
Member


images/avatars/avatar-1811.jpg

Data rejestracji: 13-01-2007
Postów: 40
Klan: Braterstwo krwi
Kraina: Necropolia
Skąd: Krzyżówka

RE: Wspaniałe dropy na dalekich wyprawach Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja Dobrą pałke męstwa

__________________
Jeśli coś wygram pisz w grze
nick Tomcio_B Big Grin
08-02-2007 02:27 tomi1239 jest offline Szukaj postów użytkownika: tomi1239 Dodaj tomi1239 do Listy kontaktów
kamczak
Triple Ace


images/avatars/avatar-6380.gif

Data rejestracji: 31-08-2006
Postów: 233
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V; Necro Hardcore; Moria III; Necropolia VI; Necropolia VII; Necropolia VIII; Moria IV; Necropolia IX; Moria V; Necropolia X; Moria VI; Necropolia XI; Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moje dropy na bliskich : spaczony pierścień,3x mściwy,spodnie skrytości .
Na dalekich w sumie nic ciekawego , ostatnio : dobra elfia kamizelka .

__________________
r20: Über Ivan
08-02-2007 02:58 kamczak jest offline Szukaj postów użytkownika: kamczak Dodaj kamczak do Listy kontaktów
Magon
Junior Member


images/avatars/avatar-2041.jpg

Data rejestracji: 21-11-2006
Postów: 15
Klan: Akademia Bloody Kindgom
Kraina: Necropolia
Skąd: Kędzierzyn - Koźle

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zdobyłeś 30 pkt. doświadczenia oraz 68 l krwi. W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Sztylet.

;] Ostatnia moja wyprawa.

Moje dwa najlepsze znaleziska to: Dobry Antyczny Miecz i Dobra Demoniczna Pałka Władzy

__________________
Magon wgryza się w szyję pokonanego wroga i wysysa 70 pkt doświadczenia.

Magon - 15 pkt.
Druss_Legenda 35 pkt.


Necropolia - Magon - 15pkt. - Akademia Bloody Kindgom
08-02-2007 21:29 Magon jest offline Szukaj postów użytkownika: Magon Dodaj Magon do Listy kontaktów
nesatinir
Lord


images/avatars/avatar-4456.gif

Data rejestracji: 15-01-2007
Postów: 385
Kraina: Moria; Necropolia II
Skąd: Z Marsa :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mi ostatnio dropneło takie cóś:

Dobry Opiekuńczy Topór dwuręczny ZAMKNIJ

Broń dwuręczna

Obrażenia: 15 - 53

Cechy: Trafienie -4, PKT ŻYCIA +23 %, -200 litrów krwi / h
Wymagania: SIŁA: 30, POZIOM: 34

Cena sprzedaży: 15 750 PLN

może ktoś kupiSmile

__________________


SPARINGI
Big Grin 1:0 Wink

cytat:
nesatinir twoje prace sa ladne tylko nie wiadomo co przzedstawiaja

11-02-2007 13:06 nesatinir jest offline Szukaj postów użytkownika: nesatinir Dodaj nesatinir do Listy kontaktów
Dark Angels
Viking


images/avatars/avatar-19393.jpg

Data rejestracji: 31-01-2007
Postów: 666
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Radom

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

prawdiwym fartem jest znalezienie orchidei na okolicach miasta w 5 strefie i ja znam taka osobe co tego doczynila
11-02-2007 14:40 Dark Angels jest offline Szukaj postów użytkownika: Dark Angels Dodaj Dark Angels do Listy kontaktów
Fred
Junior Member


Data rejestracji: 05-02-2007
Postów: 14
Klan: Art.M
Kraina: Necropolia
Skąd: Z Bloodwarsa:D

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no to sie nazywa ... 6 dobrych ak....Big Grin ja znalazlem fajna bron na plegrzymke z wpłuwów, dobra zabójcza ika hazardzisty (+9) do wpływów i wieszcza, ach no i 139 pałek (licze)Big Grin i nozy tez cos kolo tego, ale cos mi sie nie udaja ostatni i sie zastanawiam czy nie zaczac biegac na krotkie..:d

__________________
Nick W grze: lol
12-02-2007 18:21 Fred jest offline Szukaj postów użytkownika: Fred Dodaj Fred do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zasadniczo to mała poprawka. Niedawno dropnąłem siódme dobre ak Smile

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
12-02-2007 18:22 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
Ghul
Junior Member


Data rejestracji: 09-02-2007
Postów: 15
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja za dużo nieznalazłem Frown
-Twardy pierścień
-Dobra ostra pałka biegłości

__________________
Nick w grze Norbitos
Jak mozesz to kliknij w ten link:
http://r1.bloodwars.pl/r.php?r=34720

Nie handlujcie z spawn_blood
Koles olewa wlasne kt aukcje.


13-02-2007 12:02 Ghul jest offline Szukaj postów użytkownika: Ghul Dodaj Ghul do Listy kontaktów
Lukaszek54
Lord


images/avatars/avatar-11917.gif

Data rejestracji: 03-11-2006
Postów: 288
Klan: AA
Kraina: Necropolia II; Necropolia VI
Skąd: Ż.R.D.W.

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja nic takiego nie znalazłem Ciekawego parę dobrych pałek i dobeych noży Tongue

a najlepszym to chyba Dobry zwinny sztylet i dobry antyczny nóż Big Grin

__________________
Nick R10: Xr15-yV
Nick R3: WeNdIgO
13-02-2007 16:31 Lukaszek54 jest offline Strona domowa Lukaszek54 Szukaj postów użytkownika: Lukaszek54 Dodaj Lukaszek54 do Listy kontaktów AIM Screen Name of Lukaszek54: . YIM Account Name of Lukaszek54: . Zobacz profil MSN Lukaszek54
Zamaro
Lord


images/avatars/avatar-2193.gif

Data rejestracji: 09-10-2006
Postów: 270
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Realm Of Torment

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Zdobyłeś 32 pkt. doświadczenia oraz 125 l krwi. W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Dobre Ak-47, Pałka.


Big Grin

__________________

Pochłonęła mnie jedna z Bram w Realm of Torment

(c) by DMN

17-02-2007 12:36 Zamaro jest offline Szukaj postów użytkownika: Zamaro Dodaj Zamaro do Listy kontaktów
karazek
Forum Ace


images/avatars/avatar-16863.jpg

Data rejestracji: 16-12-2006
Postów: 93
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Spodnie Cichych Ruchów,Kosa,najlepsze z najlepszych Big Grin

__________________

17-02-2007 12:40 karazek jest offline Szukaj postów użytkownika: karazek Dodaj karazek do Listy kontaktów
Zuri
Double Ace


Data rejestracji: 28-10-2006
Postów: 103
Klan: Date
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: mnie znasz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zdobyłeś 36 pkt. doświadczenia oraz 52 l krwi. W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Dobry Sztylet, Dobry Kask Prekognicji.

W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Dobre Ak-47, Wzmacniający Miecz dwuręczny.

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Zuri: 17-02-2007 13:17.

17-02-2007 13:14 Zuri jest offline Szukaj postów użytkownika: Zuri Dodaj Zuri do Listy kontaktów
nesatinir
Lord


images/avatars/avatar-4456.gif

Data rejestracji: 15-01-2007
Postów: 385
Kraina: Moria; Necropolia II
Skąd: Z Marsa :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ostatnio Dobry Antyk, Pierścień Siły i Dobra KosaBig Grin

__________________


SPARINGI
Big Grin 1:0 Wink

cytat:
nesatinir twoje prace sa ladne tylko nie wiadomo co przzedstawiaja

17-02-2007 19:13 nesatinir jest offline Szukaj postów użytkownika: nesatinir Dodaj nesatinir do Listy kontaktów
hoolgerr
Lord


images/avatars/avatar-11768.gif

Data rejestracji: 10-10-2006
Postów: 415
Klan: [Klan:=Random Select]
Kraina: Necropolia
Skąd: Kańczuga

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zdobylas 34 pkt. doswiadczenia oraz 73 l krwi. W trakcie wyprawy znalazlas przedmioty: Dobra Rogata Obrecz, Ostra Palka.

__________________

Koalicja anty-różowa.
28-02-2007 13:18 hoolgerr jest offline Szukaj postów użytkownika: hoolgerr Dodaj hoolgerr do Listy kontaktów
AvarX
Junior Member


Data rejestracji: 01-02-2007
Postów: 14
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szczęściaże mi nawet dobre "pauki" xD nie chcą wypadać
28-02-2007 20:43 AvarX jest offline Szukaj postów użytkownika: AvarX Dodaj AvarX do Listy kontaktów
michaldck
Double Ace


images/avatars/avatar-186.jpg

Data rejestracji: 21-09-2006
Postów: 130
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobry Mściwy Pierścień Smile na dalekiej

__________________
MIchalDCK

28-02-2007 21:21 michaldck jest offline Szukaj postów użytkownika: michaldck Dodaj michaldck do Listy kontaktów
Ceri
Lord


Data rejestracji: 14-11-2006
Postów: 318
Kraina: Necropolia II; Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dobre ak
elfia zbroja warstwowa
rogaty helm
kiedys dobre magnum (poszlo za 1.5k) a przypomnialo mi sie ze niedawno 2 wypadlo Tongue
i runiczny kask (tez dawno z tego co pamietam dostalem zlosliwca i 4.5k Big Grin )

__________________
Nick w grze: Ceri

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ceri: 01-03-2007 19:29.

01-03-2007 19:02 Ceri jest offline Szukaj postów użytkownika: Ceri Dodaj Ceri do Listy kontaktów
Chrupencjusz
King


images/avatars/avatar-2061.jpg

Data rejestracji: 24-01-2007
Postów: 818
Klan: Enclave
Kraina: Necropolia
Skąd: Gdańsk :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
sosta napisał(a)
cytat:
Deedee napisał(a)
a ja znalazlam na pielgrzymce zwinnosci PAŁKE : )))))))


nie masz sie czym chwalic bo ja doskonala pauke



A ty nie masz się czym chwalić bo ja znalazłem dwie dobre pałki XD

A ostatnio znalazłem Doskonały ostry sztylet biegłości Big Grin

__________________


Szansa na udany przekręt 99% !
Zostałeś zauważony...
Do swego siedliska wróciłeś z banem stałym.
01-03-2007 19:15 Chrupencjusz jest offline Strona domowa Chrupencjusz Szukaj postów użytkownika: Chrupencjusz Dodaj Chrupencjusz do Listy kontaktów
Yakup
King


Data rejestracji: 13-11-2006
Postów: 927
Skąd: Siedlce / Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To ja sie pochwale swoimi artefagami Big Grin
3x Dobra Strzalba i kilka razy dobre magnum. Dlatego nie lubie dalekich wypraw Tongue
01-03-2007 22:17 Yakup jest offline Szukaj postów użytkownika: Yakup Dodaj Yakup do Listy kontaktów
rekson
Double Ace


images/avatars/avatar-1727.gif

Data rejestracji: 29-10-2006
Postów: 110
Klan: DaTe
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: GoSuLaNd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

np dzisiaj dobry pierscien lewitacji
wczoraj dobra rogata obręcz
dobra zbrojwa warstwowa orchideii
3 x pierscien szczescia

jakos idzie ;D

__________________
id 12405
KUPIĘ RUNICZNE SPODNIE
01-03-2007 22:22 rekson jest offline Szukaj postów użytkownika: rekson Dodaj rekson do Listy kontaktów
Doriannn
Lord


images/avatars/avatar-2405.jpg

Data rejestracji: 24-01-2007
Postów: 309
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
rekson napisał(a)
np dzisiaj dobry pierscien lewitacji
wczoraj dobra rogata obręcz
dobra zbrojwa warstwowa orchideii
3 x pierscien szczescia

jakos idzie ;D


Omg dla mnie takie rzeczy to masakra...Ja jedynie od kilku dni dobry srebrny pierścien...Big Grin Frown na r1 nie mam szczęścia do przedmiotów ;]
01-03-2007 22:30 Doriannn jest offline Szukaj postów użytkownika: Doriannn Dodaj Doriannn do Listy kontaktów
hoolgerr
Lord


images/avatars/avatar-11768.gif

Data rejestracji: 10-10-2006
Postów: 415
Klan: [Klan:=Random Select]
Kraina: Necropolia
Skąd: Kańczuga

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zdobyłaś 32 pkt. doświadczenia oraz 112 l krwi. W trakcie wyprawy znalazłaś przedmioty: Pałka, Kurtka Orchidei.

__________________

Koalicja anty-różowa.
02-03-2007 00:18 hoolgerr jest offline Szukaj postów użytkownika: hoolgerr Dodaj hoolgerr do Listy kontaktów
Lukaszek54
Lord


images/avatars/avatar-11917.gif

Data rejestracji: 03-11-2006
Postów: 288
Klan: AA
Kraina: Necropolia II; Necropolia VI
Skąd: Ż.R.D.W.

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ostanio to

Zdobyłeś 35 pkt. doświadczenia oraz 118 l krwi. W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Dobra Demoniczna Pałka Bólu, Dobry Glock.

Zdobyłeś 31 pkt. doświadczenia oraz 147 l krwi. W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Dobry Zwinny Topór dwuręczny, Nóż.

__________________
Nick R10: Xr15-yV
Nick R3: WeNdIgO
02-03-2007 15:57 Lukaszek54 jest offline Strona domowa Lukaszek54 Szukaj postów użytkownika: Lukaszek54 Dodaj Lukaszek54 do Listy kontaktów AIM Screen Name of Lukaszek54: . YIM Account Name of Lukaszek54: . Zobacz profil MSN Lukaszek54
Legollas
Triple Ace


images/avatars/avatar-7267.jpg

Data rejestracji: 08-01-2007
Postów: 184
Skąd: MROCZNA PUSZCZA

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja na dalekich znalazlem tlyko dobry kask wieszcza i to na tyleBig Grin

__________________
pisac pw zawsze czytamSmile


r10 atylla
02-03-2007 16:22 Legollas jest offline Szukaj postów użytkownika: Legollas Dodaj Legollas do Listy kontaktów
sidorf
Lord


images/avatars/avatar-13009.jpg

Data rejestracji: 21-01-2007
Postów: 252
Klan: Black Horizon
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Necropolia XI
Skąd: wiesz ze ja istnieje??

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dobry amulet przebiegłości i pałki oczywiście
02-03-2007 16:28 sidorf jest offline Szukaj postów użytkownika: sidorf Dodaj sidorf do Listy kontaktów
Ceri
Lord


Data rejestracji: 14-11-2006
Postów: 318
Kraina: Necropolia II; Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no i wreszcie cos wymiatajacego:
W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Magnum, Dobry Amulet Szczęścia

__________________
Nick w grze: Ceri
02-03-2007 18:30 Ceri jest offline Szukaj postów użytkownika: Ceri Dodaj Ceri do Listy kontaktów
Strony (73): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Necropolia (R1) » Wspaniałe dropy na dalekich wyprawach w AKCIE I, II i III

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH