Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » Kombinacja broni dyst. z b. białą » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Kombinacja broni dyst. z b. białą
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Anonim123
Newbie


Data rejestracji: 07-05-2009
Postów: 1

Kombinacja broni dyst. z b. białą Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam nie wiedziałem gdzie dać temat a nie chciałem robić spamu w innym dziale więc zakładam temat tutaj Smile

Chodzi mi o kombinacje broni czy lepiej mieć 2 b. białe ,czy 1 broń białą 1 palną , lub 2 b. palne ?
mam nadzieje że zrozumiecie o co mi chodzi ^^
07-05-2009 12:31 Anonim123 jest offline Szukaj postów użytkownika: Anonim123 Dodaj Anonim123 do Listy kontaktów
kinga89
Triple Ace


images/avatars/avatar-13407.gif

Data rejestracji: 24-04-2008
Postów: 171
Klan: DanseMacabre
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To do porad. kombinacja broni palnej i białej to beznadziejny pomysł. Albo 2 palne, albo 2 białe, bo reszta eq musi być dostosowana do rodzaju broni, no i w różne staty ładujesz, w zależności od rodzaju broni.

__________________

By Talerz

Don't worry be stupid
gg 6187933

07-05-2009 13:27 kinga89 jest offline Szukaj postów użytkownika: kinga89 Dodaj kinga89 do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przenoszę do Porad.

A poza tym napisz jaki serwer (czy Moria czy Necro), o jaką konkretnie broń Ci chodzi (co masz do wyboru z palnej, co z białej...), jaką masz resztę sprzętu.

Na pewno nietrafionym pomysłem jest "mieszanie" różnego rodzaju broni.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

07-05-2009 15:05 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » Kombinacja broni dyst. z b. białą

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH