Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Nekropolia II (R3) » Płomienne Zorze Czyli Jak To Silniejszy Próbował Pokonać Słabszego » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny »
Przeskocz na dół strony Płomienne Zorze Czyli Jak To Silniejszy Próbował Pokonać Słabszego 54 Ankieta - średnia ocena: 8,0054 Ankieta - średnia ocena: 8,0054 Ankieta - średnia ocena: 8,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Spamer
Junior Member


Data rejestracji: 26-06-2008
Postów: 16
Klan: PSD

Płomienne Zorze Czyli Jak To Silniejszy Próbował Pokonać Słabszego Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

PŁOMIENNE ZORZE CZYLI JAK TO SILNIEJSZY PRÓBOWAŁ POKONAĆ SŁABSZEGO

Zaczęło się od atakowania Plamy (akademi psd), klanu wyraźnie słabszego który jak się okazało był silniejszy duchem.

Przyszedł czas że stanęliśmy w obronie niewinnych mimo przewagi atakującego.

http://r3.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=d79de052ba

Urażona duma....więc oblężenie(5strefa) na Pazurzasta..zerwanie paktu zawartego między PSD-KODEXS-PERWERS.
Tu jednak z pomocą klanu TOP1 GANGBANG ,osiągnęli co chcieli.


W końcu czas na pustakowanie PSD w którego imieniu starałem się zażegnać wojnę.
Atak z dnia na dzień bez honorowego i oficjalnego wypowiedzenia wojny.
http://r3.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=ecb9d1422a

Kolejny dzień naszych zmagań
Zaskoczone PSD podjęło walkę

http://r3.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=fedcacc589

http://r3.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=b91c02b432


9 maj
http://r3.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=5cfbbff82e

10 maj

http://r3.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=3a94760e03

aaa i bym zapomniał
POTWIERDZENIE SŁOW RAZIELA KTÓREGO KLAN NIE MIESZA SIĘ WOJNE (JUŻ NIE MÓWIĘ O LUDZIACH KTÓRYCH WYSŁAŁ DO PERWÓW)

http://r3.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=e7e246a48d


11 maj

http://r3.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=9e8705fa00

12 maj
http://r3.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=2f311fbb35

13 maj no wreszcieBig Grin
http://r3.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=96638cae39
http://r3.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=02acb5b4f8

__________________
Canus
R3 Spamer
R10 Grim

Ten post był edytowany 12 raz(y), ostatnio edytowany przez Spamer: 13-05-2009 19:36.

08-05-2009 09:06 Spamer jest offline Szukaj postów użytkownika: Spamer Dodaj Spamer do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oblężenia świetne, ładna moblilizacja Smile s1 w waszych rękach, słyszałem że palicie Smile

diametralny pogrom. 10/10 za te krytyki. Jednak proponuję zmienić troszkę nazwę tematu bo płomienne zorzę są moim pomysłem z R1, a nie przypominam sobie żeby ktoś pytał mnie o zgodę na pożyczenie nazwy Akcji.

a no i może lepiej to jednak brzmi :

PSD + MK + WD +PLAMA +BK +zdrajca z Kod vs Perwers + Suonka Wink

bo ja w Perwersach Kodexu jeszcze nie widzą, jak by się któryś pyszczył Big Grin

cytat:
Spamer napisał(a)
Urażona duma....więc oblężenie(5strefa) na Pazurzasta..zerwanie paktu zawartego między PSD-KODEXS-PERWERS.
Tu jednak z pomocą klanu TOP1 GANGBANG ,osiągnęli co chcieli.

Spamerku przestań pisać głupoty o zerwanym pakcie. Tłumaczyłem Ci na gg ale ty nadal swoje Roll Eyes Roll Eyes ale cóż kota ogonem można odwracać

A podobno to ja propagandę sieje xD

cytat:
Mordeth napisał(a)
Raziel_Garet swoją drogą że niby perwers sie z kodem nie wymieszał ? Wink ?i nie zrobil składu na miare 41 silnych osób ;] ?


widzisz nie uważałeś na to co pisałem ostatnio na ircu Wink powtarzać się nie będę bo już raz tłumaczyłem co się stało z Kodex'em Evil


cytat:
Che_Deva napisał(a)
A Ty pytałeś Kazika o to czy możesz wykorzystać cytat z jego piosenki jak część Twojego tytułu Topicu ?:>
wiesz jakoś nie miał przeciwwskazań, wujaszek się nigdy nie czepia Wink Chcesz może ci autograf załatwić ?

cytat:
Che_Deva napisał(a)
Może nie każdy to czytał i nie każdy wie wiec, jak nie chcesz zarzutów ze kodex i perwersi to jeden klan to oficjalnie to napisz i nikt nie bedzie robil problemów ( to co napisales ma IRC)

jakoś nie mam zamiaru się tłumaczyć pionkom Wink a z Mordtkiem rozmawiałem bo klanowiczami jesteśmy ;]

cytat:
4jku napisał(a)
Raziel, nie obylo sie bez wsparcia i... i co z tego? mozesz pisac ze wszyscy sie przeciwko wam zjednoczyli itp ale zastanow sie lepiej z czego to wynika ze to wlasnie nam pomagaja a nie wam Smile tak czy siak uwazam ze niczego to nam nie ujmuje.

była taka piosenka: Cry Me A River Smile


mogę mówić wszystko xD taki słowotok xD ja coś powiem a wam ciśnienie skacze. Bo przecież komu Ciśnienie nie skacze ten z Kodex'u rotfl Mogę powiedzieć że jesteśmy samowystarczalni, mogę powiedzieć że cały serwer na nas musicie zebrać.

Tylko po co to mówić, skoro ja w wojnie udziału nie biorę rotfl rotfl

co do piosenki to hm kiedyś był taki tekst jak Gross i Olo pili wódkę Wink tyle mam do powiedzenia odnośnie piosenki

cytat:
Che_Deva napisał(a)
Skoro to "wasze" sprawy to po co to wypisujesz na forum?

bo do niektórych nie dociera Tongue Mordeth poznał sytuację a mimo to coś insynuuje.


cytat:
wopi napisał(a)
jeszcze mozna dodac ze Perwersi mowili ze kto pomoze PSD bedzie pustakowany Smile a mimo to ludzie udowodnili ze sie nie boja i to tez jest godne podziwu Smile
żadne takie słowa nie wyszły ze strony Perwersów ani Kodexu Wink widzę propaganda się szerzy całą parą Wink Czuje że powracają rządy na R3 Wink do tej pory nikt nie rządził, ale PSD chce wejść na tron którego od roku nie ma


cytat:
OZM napisał(a)
bo perwy i tak mają wszystko w d.... jak słyszalem


widzę że na serwerze nam już gębę ktoś dorobił :<

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

Ten post był edytowany 10 raz(y), ostatnio edytowany przez Raziel_Garet: 08-05-2009 23:06.

08-05-2009 09:23 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
Mordeth
Ex-Team


images/avatars/avatar-5004.jpg

Data rejestracji: 03-07-2007
Postów: 636
Klan: POSSESSED / PuB
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II; Necropolia VI
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gratulacje z mojej strony Smile pieknie nam się to udało mobilizacja pełna wszystkich i to był klucz do zwycięstwa , choć szczerze nie malował nam się obraz zwycięstwa już na początku Smile
Klan przegrupowany bo przecież perwersi atakowali też innych to wspólnie CHCIELI powalczyć.
Raziel_Garet swoją drogą że niby perwers sie z kodem nie wymieszał ? Wink ?i nie zrobil składu na miare 41 silnych osób ;] ?

No nic sądzę że przeciwnik zmieni troche ustawianie i już nie będzie tak łatwo Wink

10/10

__________________
R10 MysterTornister
R14 Mordeth
Ex Moderator



08-05-2009 09:32 Mordeth jest offline Szukaj postów użytkownika: Mordeth Dodaj Mordeth do Listy kontaktów
accelerator
Lord


images/avatars/avatar-9826.gif

Data rejestracji: 26-06-2008
Postów: 422
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ladnie sie bawicie
majestat i groza wygraly te oblezenia Big Grin
10/10 jak dla mnie... za wynik, ktory chyba byl zaskoczeniem po wczorajszyn oblezeniu


to teraz sie zacznie pustakowanie, obrzucanie blotem, wypominanie kto od kogo i ile sprzetu pozyczyl ? rotfl

__________________
Babcia_Samo_Zlo

08-05-2009 09:37 accelerator jest offline Szukaj postów użytkownika: accelerator Dodaj accelerator do Listy kontaktów
Pyskata_Kaśka
Full Member


Data rejestracji: 24-03-2008
Postów: 59
Kraina: Necropolia
Skąd: Ze świętego miasta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
accelerator napisał(a)
ladnie sie bawicie
majestat i groza wygraly te oblezenia Big Grin
10/10 jak dla mnie... za wynik, ktory chyba byl zaskoczeniem po wczorajszyn oblezeniu


to teraz sie zacznie pustakowanie, obrzucanie blotem, wypominanie kto od kogo i ile sprzetu pozyczyl ? rotfl


oblegi jak koń wszyscy widzą...........10/10


mnie powala hipokryzja naszych oponentów..........oni nie pustakowali i nie palili klocków........pozdrawiam K.


edit........panie Raziel Garet niekoronowana królowa spamu sklada panu poklon............pan mnie bije na glowę....niestety tylko w ilości slów na minutę............. rotfl



wilk_szary: Warn za spam.

__________________
r1 pazurzasta
r3 pazurzasta
....walczę z komercyjnymi botami..... o prawa czlowieka ...w grze dla wampirów...

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Pyskata_Kaśka: 08-05-2009 16:37.

08-05-2009 09:45 Pyskata_Kaśka jest offline Szukaj postów użytkownika: Pyskata_Kaśka Dodaj Pyskata_Kaśka do Listy kontaktów
Davither2
Lord


images/avatars/avatar-11216.jpg

Data rejestracji: 14-10-2008
Postów: 344
Klan: Odrodzony Phoenix
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III
Skąd: Gdansk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na no ladny obleg Tongue teraz to zaczniecie wysylac na pustaki Big Grin
majestart i groza fajna sprawa i dala zwyciestwoSmile 10/10

__________________

Wygram/asz => złóż ofertę BlueSpirit
08-05-2009 09:46 Davither2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Davither2 Dodaj Davither2 do Listy kontaktów
Che_Deva
Viking


images/avatars/avatar-15850.jpg

Data rejestracji: 24-03-2007
Postów: 718
Klan: Pe Es De
Kraina: Moria III
Skąd: A ja wiem ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co do oblegów to widać, żę 2h jak ma sie farta to ladnie wymiata Smile

palne na majestacie i grozie też zrobiły swoje, ale nie oszukujmy się w tych oblegach gdzie 2 rundy byly strasznie krótka taka groza niewiele zmieniła Wink

10/10
Czekam na kolejne oblegi

cytat:
Raziel_Garet napisał(a)

diametralny pogrom. 10/10 za te krytyki. Jednak proponuję zmienić troszkę nazwę tematu bo płomienne zorzę są moim pomysłem z R1, a nie przypominam sobie żeby ktoś pytał mnie o zgodę na pożyczenie nazwy Akcji.


A Ty pytałeś Kazika o to czy możesz wykorzystać cytat z jego piosenki jak część Twojego tytułu Topicu ?:>


A powiedz mi jeszcze o co chodzi z tym zdrajcą ;D? Czy ja już nie jestem Waszym zdrajcą Frown Bo kiedyś ja jako indywidualność miałem takie miano...

cytat:
Raziel_Garet napisał(a)


cytat:
Mordeth napisał(a)
Raziel_Garet swoją drogą że niby perwers sie z kodem nie wymieszał ? Wink ?i nie zrobil składu na miare 41 silnych osób ;] ?


widzisz nie uważałeś na to co pisałem ostatnio na ircu Wink powtarzać się nie będę bo już raz tłumaczyłem co się stało z Kodex'em Evil


Może nie każdy to czytał i nie każdy wie wiec, jak nie chcesz zarzutów ze kodex i perwersi to jeden klan to oficjalnie to napisz i nikt nie bedzie robil problemów ( to co napisales ma IRC)

EDIT for Raziel_Garet:

Skoro to "wasze" sprawy to po co to wypisujesz na forum?

__________________

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez Che_Deva: 08-05-2009 10:16.

08-05-2009 09:56 Che_Deva jest offline Szukaj postów użytkownika: Che_Deva Dodaj Che_Deva do Listy kontaktów
4jku
Triple Ace


images/avatars/avatar-4727.jpg

Data rejestracji: 03-09-2007
Postów: 197
Klan: OBS->PSD
Kraina: Necropolia II
Skąd: krk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

obleg oceniam oczywiscie 10/10

co tu duzo mowic jak raport mowi sam za siebie.
wilk_szary: W takim razie warn za spam.

Raziel, nie obylo sie bez wsparcia i... i co z tego? mozesz pisac ze wszyscy sie przeciwko wam zjednoczyli itp ale zastanow sie lepiej z czego to wynika ze to wlasnie nam pomagaja a nie wam Smile tak czy siak uwazam ze niczego to nam nie ujmuje.

była taka piosenka: Cry Me A River Smile

__________________
mod ma zawsze racje Smile
cytat:
Nikt napisał(a)
Po prostu niezbyt mi sie chce myslec....

Normalne w twoim wypadku...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez wilk_szary: 09-05-2009 15:21.

08-05-2009 10:07 4jku jest offline Strona domowa 4jku Szukaj postów użytkownika: 4jku Dodaj 4jku do Listy kontaktów AIM Screen Name of 4jku: n/a YIM Account Name of 4jku: n/a Zobacz profil MSN 4jku
Okrutnik
King


Data rejestracji: 30-11-2006
Postów: 849
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie chwal dnia przed zachodem słońca - ale musze przyznać że oblegi dobre.

10/10 i czekam na dalszy ciąg tym razem jako kibic jedynie.

wilk_szary: Warn za spam.

__________________
Okrutnik r5

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez wilk_szary: 08-05-2009 11:39.

08-05-2009 10:09 Okrutnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Okrutnik Dodaj Okrutnik do Listy kontaktów
acolt
Triple Ace


Data rejestracji: 14-10-2007
Postów: 154
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

razjel juz zaczyna kto z kim przeciz niemu ze psd nie samo ze kodeks nie bierze udzialu. ja zadam 1 pytanko dlaczego tak wiele ludzi w profilach ma wpisane perw/kodeks i dlaczego co kilka dni przelaza z 1 do 2 i pewnie sami nie wiedza gdzie sa naprawde Smile


a co do oblegu: zaskoczony bylem jak rano wstalem i zobaczylem repa Smile a jak przeanalizowalem raporty to szok z tego pogromu. bylem przygotowany ze bd to 2 rowne stracia i wygrana tych ktorym krytyki 2rakow siada lepsze a tu zonk Smile !
myslalem ze bedzie to wybadanie terenu i w sumie 1 test MOBILIZACJI NA PELNA SKALE. nie mniej jednak 10/10 zobaczymy co bedzie dalej bo napewno to siie szybko nie skonczy
ps. kolejny obleg za 17h ;]

__________________
r3 : acolt(inactive)
r17 : acolt
08-05-2009 10:53 acolt jest offline Szukaj postów użytkownika: acolt Dodaj acolt do Listy kontaktów
maciupa
Lord


Data rejestracji: 05-11-2007
Postów: 250
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja tam nie wiem kto z Kodexu przeszedł a kto nie , w opise Kodex ma że jest neutralny w aktualnej postaci jaka jest teraz i niech tak zostanie.
A co do oblegu Smile no to 10/10 oczywiście przygotowań trochę było z obu stron zapewne, udało się wygrać ale teraz to już naprawdę największy obleg na r3 , cieszę się że mogłem wziąść udział
pozdrowienia dla klanowiczów Smile a dla Perwersów też co tam Smile

__________________
nostres upoważniony do upowania moich aukcji
08-05-2009 11:35 maciupa jest offline Szukaj postów użytkownika: maciupa Dodaj maciupa do Listy kontaktów Zobacz profil MSN maciupa
Capp1
Member


images/avatars/avatar-13100.jpg

Data rejestracji: 27-02-2008
Postów: 46
Klan: Children of Night/ PoSSeSSeD
Kraina: Necropolia
Skąd: Lubin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oblegi z nocy bardzo śliczne,chociaż repka mi nie wpadła to i tak jestem zadowolony z tego,ze moglem brac w nich udział.Jak ocenili i skometowali poprzednicy,majestat+groza+biała2h w oblegach daje znać o sobie Wink
W końcu nie jest nudno i nie tylko te wyprawki ,wyprawki,ludziom w głowach.
Mam nadzieje,że dalsze oblegi będą również wygrane po naszej stronie

'Ale kto się bezustannie boryka z
przeciwnościami,temu ciosy nadały hart stali, ten się nie cofnie przed
żadnym niebezpieczeństwem,ten nawet powalony,na kolanach
wojuje..........'

Życze każdemu klanowi takiej woli walki jaka jest w psd


za obronke 10/10
za kontrę 10/10

__________________
Aukcje 24h+ zasada 5 minut
08-05-2009 12:10 Capp1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Capp1 Dodaj Capp1 do Listy kontaktów
EL_Noomarsil
Full Member


images/avatars/avatar-19275.png

Data rejestracji: 13-02-2009
Postów: 66
Klan: NightMare
Kraina: Necropolia II
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oczywiście, że 10/10 i czyżby role miały się odwrócić?
I co z tego, że parę klanów się połączyło? Skoro PSD samo nie dałoby rady to chyba normalne, że wsparcie ma pomóc w zwycięstwie.. Bo widzę, że już coś wypominane.. Skoro atakuje się "słabszy" klan, to trzeba się liczyć z tym, że jeśli klan jest silny duchem i ma wolę walki to nie będzie się dawał bić Wink

Z niecierpliwością czekam na kolejne Big Grin

__________________

08-05-2009 12:36 EL_Noomarsil jest offline Szukaj postów użytkownika: EL_Noomarsil Dodaj EL_Noomarsil do Listy kontaktów
Wściekły_Pies
Forum Ace


images/avatars/avatar-19902.jpg

Data rejestracji: 05-12-2007
Postów: 83
Klan: SDR<PSD<REBEL
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Siedlce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hm generalnie ciesze się że mogłem wziąć udział w tym oblężeniu z miłym zaskoczeniem obserwowałem jego wynik,na bardzo duży plus w PSD wypadło zaangażowanie i dobór arkan.

Generalnie wychodzi że znudziła się co niektórym osobom stagnacja na r3 i w końcu będzie ciekawie ,jako że osobiście jestem straszny cienias więc myślę że czas do Raziela Kodexu (notabene jeśli nadal zachowa neutralność) będzie się wybrać i obserwować dalszą zabawę moich znajomych nie tylko z PSD ale także z PErwersów

ogólnie wielkie dzięki za to że znów coś się dzieje i mam nadzieje że obędzie się bez chamstwa i zbędnej uszczypliwości z obu stron

obleg oceniam jako 9/10

ten minusik za to że nie miałem z niego repa

__________________


Zapraszam do klanuSexDrinksRock
r3=już nie gram Tongue
r14=just4fan
08-05-2009 14:09 Wściekły_Pies jest offline Szukaj postów użytkownika: Wściekły_Pies Dodaj Wściekły_Pies do Listy kontaktów
Tagtsher 11
Double Ace


Data rejestracji: 22-11-2007
Postów: 138
Klan: POSSESSED
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: z odchlani

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmm panie raziel a czy perwersi to nie kod + exs + l_i ?


myslalem ze oblegi beda bardziej wyrownane ale moim zdaniem to tylko kwestia czasu.

inaczej byc nie moze 10/10

wilk_szary: Myślał indor o niedzieli, czyli warn za spam.

__________________


r7 - Visenna

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez wilk_szary: 08-05-2009 20:36.

08-05-2009 14:28 Tagtsher 11 jest offline Szukaj postów użytkownika: Tagtsher 11 Dodaj Tagtsher 11 do Listy kontaktów
wopi
Viking


images/avatars/avatar-11632.jpg

Data rejestracji: 01-09-2006
Postów: 651
Klan: kzoo
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja czulem ze sie cos swieci jak perwersow bylo 41/41 w klanie ;] i mysle sobie albo jakas porzadna expa albo beda sie z kims tluc a potem patrze ze tam jest osoba w 5s no i wszysko bylo jasne... tylko nie wiadomo kogo Smile
hauru polecial 1st na pustaka poniewaz perwersi poblokowali PSD Smile czuli respekt ?
a potem znow obleg perwersow i kontra Hauru PSD i sie udalo obronic i zdobyc 1st strefe
dla mnie patrzac z boku jako obserwator to swietnie wszysko wygladalo ;p atak obrona i kontra Tongue
zobaczymy jak to sie dalej potoczy wszysko i co PSD zrobi Smile
jeszcze mozna dodac ze Perwersi mowili ze kto pomoze PSD bedzie pustakowany Smile a mimo to ludzie udowodnili ze sie nie boja i to tez jest godne podziwu Smile

oblegi piekne Big Grin widac jakim sprzetem operuje Top'ka (wielu moze o takim pomazyc Big Grin )

10/10
10/10

__________________
[bCycki[/b]
08-05-2009 14:47 wopi jest offline Szukaj postów użytkownika: wopi Dodaj wopi do Listy kontaktów
Waldeo
Full Member


Data rejestracji: 25-02-2008
Postów: 59
Klan: Poszukiwacze Skarbów
Kraina: Necropolia V
Skąd: Bielsko-Biała

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oblegi oczywiscie 10\10 wiadomo jak sie najlepsi bija to nie moze byc inaczej rotfl
Ale to dopiero poczatek...przynajmniej mam taka nadzieje rotfl

A teraz...Zasady wojenne nie ma co wojna ma zasady?Bo wydaje mi sie ze nie.Jedna strona ma pretensje ze druga sciagnela pomoc a nie dala sie bez karnie pustakowac, druga strona ma zal ze wojna nie jest honorowa?A przynajmniej poczatek nie byl...czekam na dalsza liste zali rotfl
08-05-2009 18:39 Waldeo jest offline Szukaj postów użytkownika: Waldeo Dodaj Waldeo do Listy kontaktów
OZM
Forum Ace


Data rejestracji: 22-04-2009
Postów: 88
Kraina: Necropolia II
Skąd: OZM i tam umrę

RE: Płomienne Zorze Czyli Jak To Silniejszy Próbował Pokonać Słabszego Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Spamer napisał(a)
..zerwanie paktu zawartego między PSD-KODEXS-PERWERS.

To Wy mieliście jakiś pakt?? Śmiech na całym R3. Dwie największe potęgi mają pakt. Niby cudo-pokój, motylki, gołąbki.
A jak to wygląda w praktyce? Możecie zapi.....c każdemu kwadraty. Możecie wziąc nupka,który ma 100 punktów i on zabierze kwadrat komuś kto go budował od podstaw,kto akurarat jest w słabszym klanie.
Ale jednak w końcu wojna. Ktoś tam poczuł uraz na ambcji i do tej wojny zaprasza cały serw. Łoj jak cudnie. OZM w ostatnich dwóch dniach miał propozycję,zeby przechować kilka trzecich stref.
OZM najbliżej do Kodex, bo Perwy i tak mają wszystko w d.... jak słyszalem i jak wiem z doświadczenia. Mówiąc Perwy mam na myśli klan jako całość, nie poszczególnych jej czlonków.
Życzę Wam wszystkim owocnej wojenki i mnóstwo repa.

edit (żeby nie było warna Tongue ) :oblegi cudne,bo innych na takim poziomie uczestników nie ma 10/10

wilk_szary: No, ale warn i tak będzie.

__________________
wolę być martwym CZŁOWIEKIEM
niż żywą świnią
a dla humoru :
http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=619431

DrLecter : R3 i R7
Chaos : R6

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez wilk_szary: 09-05-2009 15:19.

08-05-2009 20:09 OZM jest offline Szukaj postów użytkownika: OZM Dodaj OZM do Listy kontaktów
Lukaszek54
Lord


images/avatars/avatar-11917.gif

Data rejestracji: 03-11-2006
Postów: 288
Klan: AA
Kraina: Necropolia II; Necropolia VI
Skąd: Ż.R.D.W.

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
# Wendigo atakuje bronią Legendarne Dobre Mp5k, AdorisE zostaje zraniona za 90 PKT ŻYCIA.
# AdorisE kończy swoje nie-życie na polu walki.


Jestem dumny ze na koniec ubilem tak dobrego palniaka jak AdorisE Big Grin Big Grin przy dużej różnicy sposta Big Grin

co do oblegow duza przewaga po naszej stronie... zobaczymy jak nastepny wyjdzie Smile i proponuje sie tak nienapinac chyba zapominacie ze to gra Smile ktos musi przegrywac aby ktos mogł wygrac Big Grin

tyle odemnie pozdro Smile

EDIT:literowki

__________________
Nick R10: Xr15-yV
Nick R3: WeNdIgO

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Lukaszek54: 08-05-2009 21:35.

08-05-2009 21:31 Lukaszek54 jest offline Strona domowa Lukaszek54 Szukaj postów użytkownika: Lukaszek54 Dodaj Lukaszek54 do Listy kontaktów AIM Screen Name of Lukaszek54: . YIM Account Name of Lukaszek54: . Zobacz profil MSN Lukaszek54
SickBoy^
Triple Ace


images/avatars/avatar-12675.jpg

Data rejestracji: 13-01-2009
Postów: 219
Klan: LeT
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oblegi prostym słowem mówiąc piękne ;] Pierwszy, który poszedł od nas był wygrany już na początku patrząc na ilości osób, które dołączyły. W drugim i trzecim PSD zrobiło naprawdę niezłe kuku Tongue Więcej użytej Grozy po stronie PSD, więcej bunkrów po stronie PSD, w PSD jest także więcej palniaków niż u nas, a dodatkowo naszym walczącym 2h ataki nie wchodziły w palniaków tylko w zwinkowców, więc też lipa Tongue W PSD znów 2h wchodziło jak w masło w naszych palniaków i widac efekt Tongue Tak czy inaczej zapowiada się piękna jatka i już jutro zobaczymy jak to wygląda dalej ;] 10/10 za oblegi oczywiście i gratulacje dla PSD Tongue


Aaa i Spamer, nieładnie to kasowac linka z naszego wygranego oblega, a ze swoich dwóch wygranych zostawiac :<

__________________

08-05-2009 21:39 SickBoy^ jest offline Szukaj postów użytkownika: SickBoy^ Dodaj SickBoy^ do Listy kontaktów
Elemental
Triple Ace


images/avatars/avatar-20350.jpg

Data rejestracji: 26-07-2008
Postów: 172
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: raz tu raz tam ;) a ty zawsze wiesz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dajcie pokoj Wink

wilk_szary: Warn za spam.

__________________
ONLY THE DEAD HAVE SEEN THE END OF WAR.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez wilk_szary: 09-05-2009 15:13.

08-05-2009 21:53 Elemental jest offline Szukaj postów użytkownika: Elemental Dodaj Elemental do Listy kontaktów YIM Account Name of Elemental: silversurfer Zobacz profil MSN Elemental
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zapomniałem dodać rano Smile

te karabinki wymiatają :

# Maciupa zadaje cios krytyczny z broni Legendarny Doskonały Karabin myśliwski, Davo zostaje zraniony za 258 PKT ŻYCIA.
# Maciupa atakuje bronią Legendarny Doskonały Karabin myśliwski, ratur zostaje zraniony za 107 PKT ŻYCIA.
# Maciupa zadaje cios krytyczny z broni Legendarny Doskonały Karabin myśliwski, Dargon zostaje zraniony za 224 PKT ŻYCIA.
# Dargon kończy swoje nie-życie na polu walki.

Poza tym proszę was, jak człowiek ma być neutralnym jak już się zaczyna straszenie moich ludzi pustakami, pisanie do nich żeby pilnowali s3 itp

Wy straszycie nas ? a innym mówicie że my tak robimy kpina, naprawdę kpina.

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

08-05-2009 23:14 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
alienq
Double Ace


images/avatars/avatar-1781.jpg

Data rejestracji: 04-11-2006
Postów: 129
Klan: SZWADRON
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

imponujące starcie dwóch gigantów można by to skwestowac w jednym zdaniu..

szczególnie gdy ktoś walczy Twoją bronią gdy Ciebie nie ma Big Grin -> aka Pan Cerbin, któremu machanie wykałaczką za bardzo nie wychodzi.. za mało wprawy może

szkoda, że jestem na urlopie i ta wegetacja potrwa jeszcze z 2 tygodnie bo chętnie sam wziąłbym udział w tej zadymce, jednak obserwując to z boku i widząc tylko raporty z oblężeń wydaje mi się to trochę śmieszne

przecież to Kodex jako 1 zaatakował, zaniechał paktu który i tak wydawał się 3/4 osobom bezsensowny a teraz pozostaje w bezczynności, natomiast Perwy wzięły się do roboty co widac w 1 oblegu Tongue tak zwane pospolite ruszenie

jak mówi staropolskie przysłowie "nosił wilk razy kilka ... " PSD nie czekało długo na odpowiedź Big Grin jednak jak ktoś wyżej napisał to tylko kwestia czasu, los i tak jest raczej przesądzony, chociaż miło byłoby w tej sytuacji zobaczyc inne rozwiązanie

co do osób po obu stronach, miło widziec znajomych w przeciwnych obozach, ciężko byłoby się zdecydowac gdzie stanąc Big Grin

10/10 za organizacje oblegów, ten temat w którym jeszcze nie padło 100 warnów za napinki podczas pierwszych 10 postów przy spotkaniach TOPki R3 Tongue

______________________________________________________________________

A najbardziej czego nie lubię w tej całej polityce, to co mi się nie podoba zawsze to to, że istnieje niby głupi pakt i nagle bum jednej stronie się znudził i trzeba rozruszac towarzystwo Tongue robi obleg bez żadnej wcześniejszej adnotacji.. tak się nie tworzy historii Big Grin

__________________

EMERYTURA Wynajem sali sportowej - chcesz spędzić aktywnie czas? Zajrzyj koniecznie do nas!
08-05-2009 23:44 alienq jest offline Szukaj postów użytkownika: alienq Dodaj alienq do Listy kontaktów
Nikt
King


images/avatars/avatar-14580.jpg

Data rejestracji: 07-08-2006
Postów: 828
Klan: Fenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Rotterdam

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A swistak siedzi i zawija.......

No to lecimy :

a) Oblegi super , fajne , swietne i wogole starcie czolowki ludzi , sprzetu ... ble ble ble , karabinki wymiataja ble ble ble , wymiataja 2raki ble ble ble , fazir super zwinka ble ble ble nie mozna dac noty nizszej niz 10. I tyle daje Smile Rewelacyjnie spisal sie Heros Pleased , normalnie podobaly mi sie oblegi z jego udzialem Pleased


b) fakty :

Polaczone sily Perwow i `neutralnego` Kodexu nie dadza rady calemu serwerowi bo to niemozliwe i tyle , matematyka nie klamie.
I teraz scenariusz : klan z nazwy psd a faktycznie bedacy zbieranina calego prawie serwera sprzetowo i `ludziowo` Wink bedzie palil perwow.
perwy beda palic klan gdzie decydujace zdanie ma czlowiek ktory podobno strasznie sie wystraszyl ze bedzie mial zonka na innych serwach jak nie pomoze psd (pretekst agrypiny - miedzy bajki i tyle) no i jak byl poprzednio neutralny na zeszlej wojnie tak teraz nie jest.

Nom i tu mamy karuzele , co perwy straca odbija na wd.

Teraz tak... jak sie kodex ruszy na kogokolwiek to ktokolwiek sie ruszy na kodex i bedzie wymiana klocow xD - szkoda czasu , matury , fajna pogoda itp i nikomu sie nie chce Wink

Podobnie jak na zeszlej wojnie , Heros decyduje o przebiegu wojny , bedzie dalej pomagal psd - przewage ma psd , powstrzyma sie - psd moze sobie possac , pomoze perwom - j/w.

No to tyle , wiecej mi sie nie chce pisac bo mam kaca , ciesze sie ze cos sie dzieje.
Powodzenia zycze obu stronom konfliktu Wink

__________________
gg : 10113142
09-05-2009 10:20 Nikt jest offline Strona domowa Nikt Szukaj postów użytkownika: Nikt Dodaj Nikt do Listy kontaktów
vito corleone
Lord


images/avatars/avatar-9364.jpg

Data rejestracji: 10-01-2008
Postów: 448
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r3.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=9966623393

Next obleg, ale bez HerosaTongue

Teraz dużo palnej, kombinują i zmieniają ustawienia Smile

cytat:
szkoda czasu , matury , fajna pogoda itp i nikomu sie nie chce
Dokładnie, wiec nie wiem po co było zaczynać wojne Wink

__________________
37927

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez wilk_szary: 22-05-2009 11:55.

09-05-2009 11:10 vito corleone jest offline Szukaj postów użytkownika: vito corleone Dodaj vito corleone do Listy kontaktów
H-E-R-O-S
Ex-Team


images/avatars/avatar-25609.png

Data rejestracji: 11-01-2009
Postów: 1.840
Klan: Forever White Dragon
Kraina: Necropolia II
Skąd: KOSZALIN

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak jak już wszyscy zauważyli oblężenia wygrał lepiej przygotowany klan,arkana,sprzęt,itp itd,
Według mnie krytyki z broni 2h miały największy wpływ na wygraną,w początkowej fazie wybicie paru przeciwników daje dużą przewagę.
W trzecim oblężeniu przewaga ludków pomogła wygrać Obla.

Moje ulubione momenty w tych że oblężeniach Evil


# Hauru (@) atakuje bronią Doskonała Demoniczna Pałka Odwagi, Agrypina zostaje zraniona za 118 PKT ŻYCIA.
# Agrypina kończy swoje nie-życie na polu walki.
# orestblod zadaje cios krytyczny z broni Dobry Demoniczny Korbacz, Agrypina zostaje zraniona za 724 PKT ŻYCIA.
# Agrypina kończy swoje nie-życie na polu walki.



Co do postu pana NIKTa Big Grin

Mrs.Nikt Wink ,według mnie za długo odpoczywałeś od BW Wink ,nie służy ci to najlepiej Big Grin

Mój udział w oblężeniu był przypadkowy,wdarł ktoś mi się na konto Tongue Tongue
A tak na poważnie,jedynie chciał dać upust nerwom Wink Bom nerwowy ostatnio Roll Eyes


cytat:
Podobnie jak na zeszlej wojnie , Heros decyduje o przebiegu wojny , bedzie dalej pomagal psd - przewage ma psd , powstrzyma sie - psd moze sobie possac , pomoze perwom - j/w.

Tu zaprzeczę temu twojemu toku myślania Wink




Życzę powodzenia w oblężeniach Smile


__________________

09-05-2009 11:24 H-E-R-O-S jest offline Szukaj postów użytkownika: H-E-R-O-S Dodaj H-E-R-O-S do Listy kontaktów
wopi
Viking


images/avatars/avatar-11632.jpg

Data rejestracji: 01-09-2006
Postów: 651
Klan: kzoo
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no i teraz PSD pustakuje Perwersow Pleased
wszysko ladnie pieknie dla PSD ale cos czuje ze i tak Perwersi odbija to sobie na "słabszych" klanach niestety...
zobaczymy kto poleci a kto zostanie Smile
a co do oblegu ostatniego to znow fajny obleg i proba zmiany taktyki przez Perwersow nie proznuja chlopaki Smile

obleg 10/10 bo jak mozna dac mniej Big Grin

///a to o Tongue
cytat:

a co do oblegu ostatniego to znow fajny obleg i proba zmiany taktyki przez Perwersow nie proznuja chlopaki Smile

obleg 10/10 bo jak mozna dac mniej Big Grin

bo co mozna piasc wiecej o wojnie miedzy tymi samymi klanami Big Grin jak widac ze zmienili tylko taktyke a PSD nadal wygrali swoimi 2h Smile
i wnioslem swoje spostrzezenie ze Perwersi beda zabierac "slabszym" (duzo slabszym nawet temu ten "" ;p) kwadraty ;]
______________________________________________
cytat:
Raziel_Garet napisał(a)
No i na koniec odpowiedź na tą propagandą która krąży po serwerze,
Panie i Panowie, liderzy Perwersów nigdy nie powiedzieli że będą pustakować tych co pomogą PSD, takie słowa nie wyszły od Perwersów Wink Nie mówili tak przed oblężeniami i nie mówią tak w trakcie. Jednak ktoś się bardzo postarał żeby tak myślano.

Raziel ja rozmawialem jeszcze przed tym wszyskim z jednym z perwersow (nie podam nicku i to chyba nie jest osoba ktora ma super decydujacy glos w ich klanie) ale on mi powiedzial zeby lepiej zostac neutralnym bo moga poleciec pustaki jak sie pomoze PSD i to chyba tylko jego wymysl nie byl Smile
a jak polecialo oblezenie na PSD to rowniez rozmawialem z jedna osoba z PSD ktora mowila ze takie informacje zostaly rozeslane wsrod ludzi (nie wiem czy takie cos polecialo do KZOO bo mnie wtedy w klanie nie bylo wiec wierze w to co ludzie mowia)

Nie jestem dyplomata Kzoo ale Kzoo jest bylo i bedzie neutralne w tej wojnie, nikt nie pomogl ani Perwersom ani PSD Smile

__________________
[bCycki[/b]

Ten post był edytowany 8 raz(y), ostatnio edytowany przez wilk_szary: 14-05-2009 11:24.

09-05-2009 12:58 wopi jest offline Szukaj postów użytkownika: wopi Dodaj wopi do Listy kontaktów
Adorise23
Forum Ace


Data rejestracji: 02-09-2008
Postów: 76

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
alienq napisał(a)

co do osób po obu stronach, miło widziec znajomych w przeciwnych obozach, ciężko byłoby się zdecydowac gdzie stanąc Big Grin



Jestem tego samego zdania ...

A myslalam , ze paru osobom "PALMA" do glowy nie uderzy Wink

Co do oblegow.. hm ... poczatki zawsze byly ciezkie .. to nie pierwsza wojna z PSD ... grunt to sie nie poddawac Wink

wilk_szary: Eh.Warn za spam.

__________________
r10 --AdorisE

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez wilk_szary: 09-05-2009 15:18.

09-05-2009 13:34 Adorise23 jest offline Szukaj postów użytkownika: Adorise23 Dodaj Adorise23 do Listy kontaktów
acolt
Triple Ace


Data rejestracji: 14-10-2007
Postów: 154
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
wopi napisał(a)
no i teraz PSD pustakuje Perwersow Pleased
wszysko ladnie pieknie dla PSD ale cos czuje ze i tak Perwersi odbija to sobie na "słabszych" klanach niestety...
zobaczymy kto poleci a kto zostanie Smile
a co do oblegu ostatniego to znow fajny obleg i proba zmiany taktyki przez Perwersow nie proznuja chlopaki Smile

obleg 10/10 bo jak mozna dac mniej Big Grin


niestety perwy juz zaczynaja odbierac od klanow kilka razy slabszych. ale spokojnie jest i na to sposob( o ile kilka osob zgodzi sie na moje rozwiazanie)

a co do kolejnego oblegu. rozeznanie i wykorzystanie odpowiedniego sprzetu w odpowiednich rekach po stronie psd dlatego 9/10(-1 za kolejna groze u mnie w 2 rundzieFrown )


moim zdaniem to jeszcze nie jest pelna mobilizacja i mysle ze pozniejsze oblegi beda wygladac bardziej wyrownanie a nawet MOOOZE kiedys perwom sie uda ....















zartuje ;p

__________________
r3 : acolt(inactive)
r17 : acolt

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez acolt: 09-05-2009 14:22.

09-05-2009 14:14 acolt jest offline Szukaj postów użytkownika: acolt Dodaj acolt do Listy kontaktów
4jku
Triple Ace


images/avatars/avatar-4727.jpg

Data rejestracji: 03-09-2007
Postów: 197
Klan: OBS->PSD
Kraina: Necropolia II
Skąd: krk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kolejny przedstawiony obleg oceniam na 10/10

znowu to samo, 2h zrobila co trzeba, kto mial sie zabunkrowac ten sie zabunkrowal i przyjal odpowiednia ilosc hitow.

krytyki w 1 rundzie zmarniły silniejszych graczy albo wyslaly ich do piachu... szczerze to jak zaczynalem ogladac raport myslalem ze nie bedzie repa... nie przepuszczalem rw przez analize ale ciekawe ile "zabraklo" do nie naliczenie repy

przewaga liczebna w tym wypadku na wynik wg mnie wplywu zadnego nie miala a nawet gdyby bylo wiecej osob po perwowej stronie to tez wygrana raczej pewna PSD.

Czy Wilk Szary z ilosc liter jest zadowolony?

PS

przypomnialo mi sie kilka wypowiedzi pewnych... hmm... CZŁONKÓW kodexu/perwersow

cytat:
Nikt napisał

Tratata Wink

Nom.... Nadchodzi po RAZ KOLEJNY KONIEC zbieraniny zwacej sie PSD Smile

Powodzenia Ajku Pleased ... bedzie Wam potrzebne Smile



bardzo, bardzo dziekujemy... pokazac ci jeszcze raz linki do 3 ostatnich oblegow?

cytat:
Raziel_Garet napisał(a)

zostańcie w tym samym składzie bo w przeciągu kilkunastu godzin leci kolejne oblężenie Smile

A ludzi mam dostatek, jak chcesz możemy na ten temat dyskutować, ale nie na forum.



chciales napisac (nie)dostatek?

cytat:
Raziel_Garet napisał(a)

Tagtsher 11 napisał(a)
cytat:
No to Panie Raziel kiedy rewanz bardziej wyrownany Tongue

jak znajdę osobę z 5strefą dla pazurzastej.


zobaczymy kiedy sie cos dla ciebie znajdzie...

cytat:
Nikt napisał
cytat:
Originally posted by maciupa


a ogólnie to fajna sieczka bo dawno na r3 nie miałem takiego napięcia Wink



Bedziesz mial kolejne Wink Obiecuje Wink

PSD dziekuje za repa Wink czekamy na nastepne oblegi, ale jakos ich nie widze Crying

cytat:
Nikt napisał
cytat:
Tagtsher


No to Panie Raziel kiedy rewanz bardziej wyrownany Tongue





czytaj mi z ust : WKROTCE Wink i to nie z jakas tam Plamka Pleased


uh uh, ty tez czytaj mi z ust: CHYBA CI SIE LEJCE PO...myliły

cytat:
Raziel_Garet napisał(a)
http://r3.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=e697c570a1

szkoda że tylko na pewne oblężenia chodzicie.

jutro rano kwadrat spłonie.

Edit: Cóż pokazuję tylko jak Kodex się zmobilizował natomiast Plama olała sprawę bo była by utrata repki. 2 dni temu gdy wygrana była pewna dołączyliście, a ja nie odwołałem oblężenia Wink


ojej Wink gdzie te wasze oblegi na nas? utraty repki sie boicie? gdzie ta wasza MOBILIZACJA?

wilk_szary: Nom. Cieszę się, że ten twój post nie wygląda jak post zwykłego spamera, który zamiast na komentowaniu walki, koncentruje się na głupich przepychankach. Wink

__________________
mod ma zawsze racje Smile
cytat:
Nikt napisał(a)
Po prostu niezbyt mi sie chce myslec....

Normalne w twoim wypadku...

Ten post był edytowany 7 raz(y), ostatnio edytowany przez wilk_szary: 09-05-2009 17:05.

09-05-2009 15:47 4jku jest offline Strona domowa 4jku Szukaj postów użytkownika: 4jku Dodaj 4jku do Listy kontaktów AIM Screen Name of 4jku: n/a YIM Account Name of 4jku: n/a Zobacz profil MSN 4jku
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Nekropolia II (R3) » Płomienne Zorze Czyli Jak To Silniejszy Próbował Pokonać Słabszego

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH