Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » Stec0 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (6): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Stec0 75 Ankieta - średnia ocena: 6,5175 Ankieta - średnia ocena: 6,51
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Mapetus
Full Member


Data rejestracji: 25-12-2007
Postów: 66
Klan: Legion etrangere
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Attention ban Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W zwiazku z banem nalozonym na moje konto prosze o pelne pisemne wytlumaczenie go. Maila mojego macie wiec prosze adm o przeslanie tam tegoż uzasadnienia wraz z oficjalnym cennikiem na podstawie ktorego zostal nalozony ban!

Tego nie odpuszcze bo to jest paranoja co sie dzieje... mamy 11.05.2009 premium bylo zaladowane, oraz wlaczone skrócenie czasu...

Michal D.
Mapetus
11-05-2009 14:52 Mapetus jest offline Szukaj postów użytkownika: Mapetus Dodaj Mapetus do Listy kontaktów
majlet18
Member


images/avatars/avatar-13614.gif

Data rejestracji: 05-03-2009
Postów: 42
Klan: Phoenix
Kraina: Necropolia III
Skąd: Z Zaświata

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Odblokujcie gracza Krecha aby mi oddał Dobry przyjacielski xxx Imperatora

nalezy do spolki szczęścia

__________________

11-05-2009 14:58 majlet18 jest offline Szukaj postów użytkownika: majlet18 Dodaj majlet18 do Listy kontaktów
dzusi
Junior Member


Data rejestracji: 16-01-2008
Postów: 12
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VII; Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wiec jak bedzie z blokadami bedzie? Zostaną przywrócone nam konta?
11-05-2009 15:08 dzusi jest offline Szukaj postów użytkownika: dzusi Dodaj dzusi do Listy kontaktów
Honda
Full Member


images/avatars/avatar-19003.jpeg

Data rejestracji: 09-01-2008
Postów: 54
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam,
Jako ze mnei rowniez ban dotyczy chcialam zapytac co kupilam za mniej niz polowe ceny? Bo niebardzo wiem. A kwota za jaka kupilam itemki byly rowniez wyceniane w klanie wlasnie po to zeby bana nie bylo..
Za ktora bizu dostalam bana? spaczony ring szalenca jest na forum sprzedana za 22k, ja zaplacilam 2k mniej.
Spaczona Bransoleta Szaleńca
A odnosnie pozostalej bizu te znie uwazam by byla cena zanizona.
Uprzejmie prosze o wyjasnienia. Z gory dziekuje.

__________________
R4 - Honda

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Honda: 11-05-2009 15:10.

11-05-2009 15:09 Honda jest offline Szukaj postów użytkownika: Honda Dodaj Honda do Listy kontaktów
ryba123
Junior Member


Data rejestracji: 18-04-2008
Postów: 19

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

normalnie to jakas paranoja
ja sie wypowiadam tylko za honde co kupila odemnie leg dsk latwosc
to sa raty !!!!!!!!!! i odblokowac mi ja bo ich nie splaciTongue

__________________
ofki prosze skladac w grze tak bedzie najszybciej, nick - ryback
11-05-2009 15:11 ryba123 jest offline Szukaj postów użytkownika: ryba123 Dodaj ryba123 do Listy kontaktów
dzusi
Junior Member


Data rejestracji: 16-01-2008
Postów: 12
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VII; Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czy odblokujecie wczesniej konta ?
11-05-2009 15:19 dzusi jest offline Szukaj postów użytkownika: dzusi Dodaj dzusi do Listy kontaktów
adam_4d4m
Lord


images/avatars/avatar-11258.jpg

Data rejestracji: 06-03-2008
Postów: 311
Klan: LE->Saints
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)


4d4m
Postać 4d4m - pushing przedmiotami

30 dni



a ja poproszę o dowody

pozyczyłem Tylerowi 80paczek złomku
<poszukaj w logach a znajdziesz>
oddał z tego jakieś 50 - 60paczek i reszte dał w itemkach złomu...[jeżeli cię to uszczęśliwi to oddam na twoje konto...dobre pięści niebios itp...no gruby złom]


edyt
bo zaraz jeszcze wylecisz z banem ja - heros
po ustaleniach wewnętrzynch w grupce lucka prki składowe zostały pożyczone [szczegóły itp poszło w zgłoszeniu do szeszeja]

__________________
r14: ID: 10368 NICK: 4d4m

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez adam_4d4m: 11-05-2009 15:26.

11-05-2009 15:21 adam_4d4m jest offline Szukaj postów użytkownika: adam_4d4m Dodaj adam_4d4m do Listy kontaktów
kruk05
Triple Ace


images/avatars/avatar-7245.jpg

Data rejestracji: 11-07-2007
Postów: 228
Klan: Saints
Kraina: Necropolia III
Skąd: mmz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kruk05
Postać Kruk05 - kupno za zaniżoną cenę

ban stały tylko przepraszam ale

wymienilem sie za runiczne spodnie +60k za runiczne szorty lowcy cieni
jezeli za malo za nie zaplacilem to prosze napisac ile mam doplacic a wplace na konto administracji poniewaz prk na te szorty mialy isc z wspolnej kasy z majletem i krecha(ktory tez ma bana)

prosze o odp czy jest mozliwosc doplacenia i cofniecia bana bo nie zdawalem sobie sprawy ile one byly warte dlatego tyle za nie zaplacilem

__________________
Wierza ze to w ich rekach lezy ich los..

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kruk05: 11-05-2009 15:28.

11-05-2009 15:22 kruk05 jest offline Szukaj postów użytkownika: kruk05 Dodaj kruk05 do Listy kontaktów AIM Screen Name of kruk05: wasiordamian@hotmail.com Zobacz profil MSN kruk05
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

krecha, dobre szorty nocy to koło 200k pr
dałeś 150k = pushing

fiolka, 30 dni za ok 30k pr pushingu

kael, 90k a 150k to duza różnica ;]

mapetus, przedmiot 600k za przedmiot 500k +10k pr
czy to nie wygląda jak pushing? ;]

honda, dobry srebrny zestaw szczęścia kupiony za cene np. jednego takiego pierścienia

4d4m, wyjaśnione, odblokowane

co do odblokowania kont na czas oddania pożyczek to można porozmawiac dopiero jutro

co do odblokowania na stałe to po 1/3 czasu kary lub w przypadku banów stałych po 30 dniach jeżeli wartość pushingu trafi na administracyjne

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
11-05-2009 15:31 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
dzusi
Junior Member


Data rejestracji: 16-01-2008
Postów: 12
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VII; Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja rowniez nie widzialem po ile stoi dobrytyanowy pierscień koncentracji, zapytalem ile che i kupilem za zaproponowaną cene i tyle. Pozatym to mój pierwszy ban. Mam pytanko
Premium oczywiscie przepadnie? czy bedzie przedłuzone o te dni zbanowane?
11-05-2009 15:32 dzusi jest offline Szukaj postów użytkownika: dzusi Dodaj dzusi do Listy kontaktów
dzusi
Junior Member


Data rejestracji: 16-01-2008
Postów: 12
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VII; Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak cos to moge oddać item oczywiscie jak dostane zwrot pr, ewentualnie moge za niego zaplacic calosc jezel stan mojego konta pr na to pozwoli..
11-05-2009 15:34 dzusi jest offline Szukaj postów użytkownika: dzusi Dodaj dzusi do Listy kontaktów
krecha1
Forum Ace


Data rejestracji: 29-08-2008
Postów: 85
Klan: mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: czaplinek

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

c jakie 200k ile osob sprzedaje dobre szorty nocy w klanach po 180k !! nawet za 170 poszly a ja dalem 150k bo tyle chcial zbierfal pr to sie wyprzedawal to chociaz zmniejsz mi tego bana a nie 50 dni jak mozesz to mnie odblokuj dam Ci te 50k na konto administratorskie

__________________
r4 krecha
r14 krecha


aukcje 24h od cm

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez krecha1: 11-05-2009 15:39.

11-05-2009 15:35 krecha1 jest offline Szukaj postów użytkownika: krecha1 Dodaj krecha1 do Listy kontaktów Zobacz profil MSN krecha1
kruk05
Triple Ace


images/avatars/avatar-7245.jpg

Data rejestracji: 11-07-2007
Postów: 228
Klan: Saints
Kraina: Necropolia III
Skąd: mmz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
krecha, dobre szorty nocy to koło 200k pr
dałeś 150k = pushing

fiolka, 30 dni za ok 30k pr pushingu

kael, 90k a 150k to duza różnica ;]

mapetus, przedmiot 600k za przedmiot 500k +10k pr
czy to nie wygląda jak pushing? ;]

honda, dobry srebrny zestaw szczęścia kupiony za cene np. jednego takiego pierścienia

4d4m, wyjaśnione, odblokowane

co do odblokowania kont na czas oddania pożyczek to można porozmawiac dopiero jutro

co do odblokowania na stałe to po 1/3 czasu kary lub w przypadku banów stałych po 30 dniach jeżeli wartość pushingu trafi na administracyjne



dobrze dorbze to czekam na moje zarzuty poniewaz uwazam ze moj "push" na stalke nie zaslguje i prosze powiedziec ile niby prk mniej zaplacilem chcialbym to uregulwoac

__________________
Wierza ze to w ich rekach lezy ich los..
11-05-2009 15:37 kruk05 jest offline Szukaj postów użytkownika: kruk05 Dodaj kruk05 do Listy kontaktów AIM Screen Name of kruk05: wasiordamian@hotmail.com Zobacz profil MSN kruk05
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kruk, przedmiot 300k kupiony za przedmiot 150k + 60k pr

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
11-05-2009 15:42 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
majlet18
Member


images/avatars/avatar-13614.gif

Data rejestracji: 05-03-2009
Postów: 42
Klan: Phoenix
Kraina: Necropolia III
Skąd: Z Zaświata

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak dobrze widze runiczne spodnie ostatnie poszły za 190k a niektóre siegały ponad 200 wiec nie wiem skad wzięta cena 150k za runiczne spodnie ;/


190k+60 to jest 250k wiec na stałego to nie zasługuje ;/


za 350k kupi się dobre runiczne spodnie mozliwe nawet ze szorty

a 300k za 4 wplywy i zwinki pare no bez przesady Tongue


wycena wysoko zawyzona wiec nie rozumiem skad ban staly


Stec0 wystawił je za 150k bo chciał pilnie sprzedac

a wczesniejsze są za 190 i za 200

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez majlet18: 11-05-2009 15:53.

11-05-2009 15:44 majlet18 jest offline Szukaj postów użytkownika: majlet18 Dodaj majlet18 do Listy kontaktów
Honda
Full Member


images/avatars/avatar-19003.jpeg

Data rejestracji: 09-01-2008
Postów: 54
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
krecha, dobre szorty nocy to koło 200k pr
dałeś 150k = pushing

fiolka, 30 dni za ok 30k pr pushingu

kael, 90k a 150k to duza różnica ;]

mapetus, przedmiot 600k za przedmiot 500k +10k pr
czy to nie wygląda jak pushing? ;]

honda, dobry srebrny zestaw szczęścia kupiony za cene np. jednego takiego pierścienia

4d4m, wyjaśnione, odblokowane

co do odblokowania kont na czas oddania pożyczek to można porozmawiac dopiero jutro

co do odblokowania na stałe to po 1/3 czasu kary lub w przypadku banów stałych po 30 dniach jeżeli wartość pushingu trafi na administracyjne



Witam ponownie,
Dalam na wycene w/w ringi i naszyjnik. Nie jest to rewelacja jezeli chodzi o staty, bo posiada tylko 6 wygladu i jako zestaw setowy daje 6 czy 8 charyzmy.
Nie zdawalam sobie sprawy ze takie "badziewie" moze tyle kosztowac... Moja nieznajomosc cen, ale kolega pytal tez inne osoby z klanu o wycene i ringi byly potraktowane za 20k jeden i amu za 10k. Dalam ten set na wycene, przepraszam ale nie sadze by ktos za taki ring dal 50k, a odnosnie naszyjnika sa z lepszymi statami za ta sama cene.
Moze dojdziemy do jakiegos wpolnego porozumienia, bo nie bylo to z premedytacja ale sie upewnialismy proszac o opinie/wyceny osoby z klanu wlasnie po to by nie bylo podejrzenia o push i bana...
Pozdrawiam

__________________
R4 - Honda
11-05-2009 15:47 Honda jest offline Szukaj postów użytkownika: Honda Dodaj Honda do Listy kontaktów
kruk05
Triple Ace


images/avatars/avatar-7245.jpg

Data rejestracji: 11-07-2007
Postów: 228
Klan: Saints
Kraina: Necropolia III
Skąd: mmz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
kruk, przedmiot 300k kupiony za przedmiot 150k + 60k pr


no 150k to wystawil stec0 na szybka sprzedaz a uwazam ze 300k nie byly warte a jezeli tak push wydaje mi sie na ok. 30k wiec czy moglbym je doplacic? i nie chce sie spierac ale wydaje mi sie ze cena jest zawyzona

__________________
Wierza ze to w ich rekach lezy ich los..
11-05-2009 15:51 kruk05 jest offline Szukaj postów użytkownika: kruk05 Dodaj kruk05 do Listy kontaktów AIM Screen Name of kruk05: wasiordamian@hotmail.com Zobacz profil MSN kruk05
adam_4d4m
Lord


images/avatars/avatar-11258.jpg

Data rejestracji: 06-03-2008
Postów: 311
Klan: LE->Saints
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a i jeszcze jedno

cytat:

Blood Wars - Wojny Krwi
do report, szeszej, mnie

pokaż szczegóły 10.05 (1 dzień temu)


Odpowiedz

Follow up message
[R4] [ID 156] Długoterminowe pożyczki/sprzedaż ratalna

Zgłaszający: Id 156, login: 4d4m, char: 4d4m, IP 83.31.76.167
------------------------------------------------

Rodzaj zgłoszenia: zaciągnięcie pożyczki

nick udzielającego pożyczki/sprzedającego(sprzedaż ratalna): 4d4m
nick biorącego pożyczkę/kupującego: _Heros_

Punkty: 130000

Przewidywany termin oddania/spłaty (dotyczy tylko zaciągnięcia pożyczki): 10 lipca 2009
Pożyczkodawca i pożyczkobiorca grają z tego samego IP: NIE

------------------------------------------------
UWAGI / INNE:
prki są z grupki lucka 4d4m- necroarisa - jarzab - sexi lady - zywy - livia
(ja jestem skarbnikiem itp co już wcześniej zgłaszałem)


130k na ulicy nie lezy a heros dostał stałke

__________________
r14: ID: 10368 NICK: 4d4m

11-05-2009 15:52 adam_4d4m jest offline Szukaj postów użytkownika: adam_4d4m Dodaj adam_4d4m do Listy kontaktów
Kael
Junior Member


images/avatars/avatar-6435.gif

Data rejestracji: 05-01-2008
Postów: 24
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Mojżeszów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)

kael, 90k a 150k to duza różnica ;]

co do odblokowania na stałe to po 1/3 czasu kary lub w przypadku banów stałych po 30 dniach jeżeli wartość pushingu trafi na administracyjne


No tak, ale to połowa ceny jednak, nawet więcej. Dlatego ponawiam prośbę o skrócenie bana do 60 dni - jeden dzień za 1k pr.

__________________
Nick w grze : Kaelek
Mój chory dubstep. Nie słyszałeś? Posłuchaj!
www.soundcloud.com/2pi
11-05-2009 15:53 Kael jest offline Strona domowa Kael Szukaj postów użytkownika: Kael Dodaj Kael do Listy kontaktów
Sagitarius 3
Newbie


Data rejestracji: 17-12-2008
Postów: 5

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kupiłem od steco 2 przedmioty za 20k które mogą być warte koło 25 - 30 k więc raczej nie rozumiem za co ten ban jak trzeba to dopłacę to 5k żeby nie było dramatu więc proszę o odblokowanie postaci Izrafielin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Sagitarius 3: 11-05-2009 16:01.

11-05-2009 16:01 Sagitarius 3 jest offline Szukaj postów użytkownika: Sagitarius 3 Dodaj Sagitarius 3 do Listy kontaktów
Fiolka86
Newbie


Data rejestracji: 12-04-2009
Postów: 2
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
krecha, dobre szorty nocy to koło 200k pr
dałeś 150k = pushing

fiolka, 30 dni za ok 30k pr pushingu

kael, 90k a 150k to duza różnica ;]

mapetus, przedmiot 600k za przedmiot 500k +10k pr
czy to nie wygląda jak pushing? ;]

honda, dobry srebrny zestaw szczęścia kupiony za cene np. jednego takiego pierścienia
...


Wysłałam PW z moimi odczuciami w kwestii tych 30k ( Roll Eyes ciekawe)

Jeżeli to są różnice brane z Wycen to proszę mi wybaczyć ale muszę to powiedzieć - są g*no warte dlatego, że jest wiele aukcji zawyżanych przez osoby nieznające rynku, kolegów którzy chcą pomóc sprzedać item drożej, bądź przez sugerowanie się wycenami sprzed 3miesięcy etc.

Jeżeli natomiast są to Twoje wyceny (czyt. administracji) - to uważam że są one nieobiektywne z wiadomego powodu.

Jeśli coś zostało kupione po możliwie najniższej rynkowej cenie CM (zakładanie czy się sprzeda jeśli nie jest jedyne na forum, female/male obniża wartość, ilość chętnych również - kupiłam itemy najmniej "pożądane" wg mnie po uczciwych cenach) to jest to traktowane jako push? czy tak wyjątkowo w tym przypadku?

Wszyscy zdawaliśmy sobie sprawę z możliwości kar ze względu na zaistniałą sytuację (ban Stec0), dlatego większość z nas z rozsądkiem starała się wybierać itemy na które było nas stać i płacić możliwie dużo żeby nie było pushu ...

Poza tym na forum można znaleść teksty typu 15-20% zniżki dla Klanu XXX .. to już nie jest push prawda? mimo że takie podpisy i ich stosowanie jest zakazane przez regulamin... sprzedaż takiego itemu wg jeszcze regulaminowej ceny powyżej granicy bana jest dopuszczalna i tłumaczy się tym że widocznie rynek przesiąkł danym itemem .... czemu tu nie została zachowana ta zasada z dolną granicą? czemu sprzdaż po znajomości czasem o 15k mniej w INNYM klanie nie jest traktowane jako push ...

Regulamin miał być równy dla wszystkich .. a to wygląda jak New BW Order Wink taki joke do obecnej sytuacji na świecie ..

Edit - literówka

__________________
R10 : FIOLKA

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Fiolka86: 11-05-2009 16:14.

11-05-2009 16:12 Fiolka86 jest offline Szukaj postów użytkownika: Fiolka86 Dodaj Fiolka86 do Listy kontaktów
H-E-R-O-S
Ex-Team


images/avatars/avatar-25609.png

Data rejestracji: 11-01-2009
Postów: 1.840
Klan: Forever White Dragon
Kraina: Necropolia II
Skąd: KOSZALIN

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Wicher
Postać _HEROS_ - wymiany za połowę ceny (kilka milionów punktów za mało)



Widzę że C cennik ma za pasem Wink
Proszę porównaj sobie za ile poszła podobna korba (podobna) na innym serwerze Necro Wink
I bym poprosił wycenę wszystkich itemów które zostały wymienione,bo przecież musiałeś w jakiś sposób wycenić poszczególne przedmioty Wink



Możesz na PW wysłać jeżeli nie chcesz spamować Smile
Podziękował.


__________________

11-05-2009 16:27 H-E-R-O-S jest offline Szukaj postów użytkownika: H-E-R-O-S Dodaj H-E-R-O-S do Listy kontaktów
kruk05
Triple Ace


images/avatars/avatar-7245.jpg

Data rejestracji: 11-07-2007
Postów: 228
Klan: Saints
Kraina: Necropolia III
Skąd: mmz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chcialbym sie zgodzic z fiolka iz wyceny i tak sa inny i rynek sam weryfikuje ale ponownie prosze o rozpatrzenie tego iz nie zdawalem sobie sprawy ile one sa warte i jak majlet napisal ostatnio poszly za 200k kt Runiczne Spodnie wiec doplacilem 60k ze spolkowej kasy poniewaz uwazalismy ze tyle sa one warte , ale skoro nie prosze o mozliwosc doplaty i skrocenie bana do jak najmniejszego czasu.

__________________
Wierza ze to w ich rekach lezy ich los..
11-05-2009 16:34 kruk05 jest offline Szukaj postów użytkownika: kruk05 Dodaj kruk05 do Listy kontaktów AIM Screen Name of kruk05: wasiordamian@hotmail.com Zobacz profil MSN kruk05
Mapetus
Full Member


Data rejestracji: 25-12-2007
Postów: 66
Klan: Legion etrangere
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)

mapetus, przedmiot 600k za przedmiot 500k +10k pr
czy to nie wygląda jak pushing? ;]


co do odblokowania kont na czas oddania pożyczek to można porozmawiac dopiero jutro

co do odblokowania na stałe to po 1/3 czasu kary lub w przypadku banów stałych po 30 dniach jeżeli wartość pushingu trafi na administracyjne


HAHAHAHAHAHA

Proszę o przesłanie oficjalnego cennika wg którego zostało to wycenione.... bo

1. ceny z forum to nie są oficjalnymi cenami zapisanymi przez administracje.

2. tu jest link do aukcji Dobra Marynarka Szybkości

proszę o wskazanie kiedy ten przedmiot osiągnął wartość 600k?

3. wg twojego toku myślenia ten przedmiot moglem kupić za CM = 500k
ja wyceniam swoja szybkość na 500k - 550k (za tyle chce ja sprzedać na forum i taką cenę wystawię) zgodnie z tym wiec ceny się pokrywają!

4. Wysłałem na Wasz mail podany w stopce gry kontakt "Kontakt: m.prasal@op.pl ...." Oficjalnego maila, i żądam na niego oficjalnej odpowiedzi wraz z informacjami do kiedy mam skrócenie czasu, do kiedy jest opłacone premium, przesłanie oficjalnego cennika wg którego została wyznaczona wartość przedmiotów.

Michal D.
Mapetus R4

Edit: Mail wysłany przeze mnie do C47 po wpisaniu tego posta zeby nie bylo ze nie dostane w ogolę odpowiedzi...

"Wiadomość do C47, dnia 11-05-2009 17:03
ban za pusha

Dałem odpowiedz na Twojego posta... czekam na odpowiedz.

Stec0

Michal D.
Mapetus. R4"

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Mapetus: 11-05-2009 17:20.

11-05-2009 16:37 Mapetus jest offline Szukaj postów użytkownika: Mapetus Dodaj Mapetus do Listy kontaktów
basior
Triple Ace


images/avatars/avatar-8333.jpg

Data rejestracji: 04-08-2007
Postów: 159
Kraina: Necropolia
Skąd: Manchester

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chyba czas zwijac manatki z tej gry.

Jednak chyba wplata okolo 400 PLN rocznie na premium i uslugi to...chyba nie jest warte tego wszystkiego czytajac powyzej posty i wywody Pana C47.

Ale jak ktos dobija krowe ktora mleko daje....

szkoda kasy na te cale [wymoderowalem bo dzieci czytaja .TY.] BW.

P.S. a wlepiaj se pan warny bany itp itd. a ja jak i spora liczba graczy wypnie sie na placenie za premium.

__________________
Nick w grze:
TatankaYotanka (r1)
TatankaYotanka (r4)

11-05-2009 16:44 basior jest offline Szukaj postów użytkownika: basior Dodaj basior do Listy kontaktów
SZCZYGLYWYGLY
Member


Data rejestracji: 16-03-2008
Postów: 30
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To moze sie wypowiem tak trochę z boku ale chciałbym sie dowiedzieć skąd zostaly brane przez C47 wartości wyceny na podstawie których ludzie dostali bany?
Jesli C47 podaje ze pół ceny itp to powinien to poprzec jakimis argumentami bo ceny sterowane odgórnie to juz kiedys w tym kraju były.
Czasu na zakup ludzie mieli malo wiec to równiez nalezy wziac pod uwage ze zakupy były na czuja i sprzedaz tez była awaryjna na długi wiec ceny podyktowane przez sprzedającego nie mogły być wygórowane ze względu na czas podyktowany przez C47 nikogo innego.
tak więc reasumując czy logicznym by nie było nakazanie jesli juz C47 dysponuje jakims uniwersalnym cennikiem wpałcenia róznicy w cenach na konto administratorskie??
To tyle odemnie a moze jeszcze dodam ze nie chce mi sie juz grać za bardzo po czymś takim

SZCZYGLYWYGLY

__________________
R4: SZCZYGLYWYGLY
11-05-2009 17:02 SZCZYGLYWYGLY jest offline Szukaj postów użytkownika: SZCZYGLYWYGLY Dodaj SZCZYGLYWYGLY do Listy kontaktów
Bulik
Member


Data rejestracji: 02-10-2007
Postów: 47
Klan: Odrodzony Phoenix
Kraina: Necropolia III
Skąd: Tychy

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Do C47

Wszystkie zakupy zostały zapisane na koncie i nie usunięte

Proszę o możliwośc wejcia na konto i upublicznienie wszystkich dokonanych transakcji aby wszyscy zobaczyli gdzie był pushing i jak zanizone ceny??

Zakupiłem Db diamenty lewity kupione ok miesiąc temu za 100k a ja je kupiłem za 95k
Zakupiłem za 165k Db Czarny Amulet Lewitacji

Sprzedałem Tylerowi
Leg dsk Opaskę wieszcza za 155k (we wczorajszych wycenkach pojawiały się ceny 180-200) - i nawet troszkę na tym straciłem ale troszkę zyskałem na db czarny amu lewitki więc wyrównuje się wszystko.

Proszę o infromację gdzie jest tutaj złamany regulamin handlu i sprzedaż/kupno po zaniżonej cenie.

Poza tym pozostałe transakcje zostały ściśle przeprowadzone z obowiązującymi na stronie handlu r4, szukałem i szperałem żeby znaleźć ceny sprzedawanych itemów.

Każdy item został sprawdzony i proszę o możliwośc obrony wklejenia i upublicznienia dokonanych transakcji

Dokładnie wiedząc że konto Tyler Durden będzie szczególnie prześwietlone nie mogłem sobie pozwolic na ceny brane z sufitu.

Teraz wyciąg z regulaminu:
Pkt. 2 f. Pushing - od 7 dni do stałego


Od razu zasługuję na stały ban - 7 dni 30 dni 50 dni (inni tyle podostawali wg tego co czytam to tram jest wieksza różnica a punktach rozwoju) - dziękuję bardzo.

Podpunkt ten w regulaminie jest nieścisły gdyż operator może dowolnie przydzielać kary od własnego widzimisię / antypatii do osób i innych różnych powodów



EDIT: Podejrzewam że ten moment jest dobrym sposobem na pozbycie się kilku niewygodnych graczy na r4

__________________
R4 nick BULIK

GG 83997

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Bulik: 11-05-2009 18:28.

11-05-2009 17:33 Bulik jest offline Szukaj postów użytkownika: Bulik Dodaj Bulik do Listy kontaktów
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To ja tez cos napisze
[R4] [ID 33729] Długoterminowe pożyczki/sprzedaż ratalna

Zgłaszający: Id 33729, login: nosferatu19821, char: Paproszek, IP 150.254.163.185
------------------------------------------------

Rodzaj zgłoszenia: zaciągnięcie pożyczki

nick udzielającego pożyczki/sprzedającego(sprzedaż ratalna): paproszek
nick biorącego pożyczkę/kupującego: _HEROS_

Punkty: 70000

Przewidywany termin oddania/spłaty (dotyczy tylko zaciągnięcia pożyczki): 3tygodnie
Pożyczkodawca i pożyczkobiorca grają z tego samego IP: NIE

I kolejna sprawa
Wycena to nie cena, wiele rzeczy wystawionych na forum zgodnie z wycena nie byla sprzedawana, albo byla sprzedawana na raty, w wielu wycenach jest podana wartosc w przedmiotach, wartosc w punktach rozwoju, adnotacja o ratach itd - biorac pod uwage fakt ze nie byly to pokatne handelki tylko sprzedaz od osoby ktora na 100% bedzie przeswietlana to dziwi mnie to ze tyle osob zostalo "spushowanych"
I jeszcze jedno
Push/pull - to:
a. notoryczne przekazywanie przedmiotów oraz punktów z jednego konta na inne, w efekcie powodujące ponad normalny rozwój danej postaci,
b. atakowanie własnych postaci oraz ustawianie wyniku starcia,
c. ustawianie wyników transakcji handlowych. Identyfikowane jako transakcje, w których wartość transakcji znacząco odbiega od rynkowej wartości przedmiotów.
d. Push - sytuacja opisana w podpunktach od a do c, gdzie stroną odnoszącą korzyść jest gracz będący wyżej w rankingu.
Znacznie tzn ile??

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

11-05-2009 18:44 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zadam wam pytanie
czemu zgodziliście się na sprzedaż/kupno czegoś od multirecydywisty na forum + wielokrotne bany w grze oraz kłamiącego w żywe oczy (jeśli można tak powiedzieć)

dodatkowo specjalnie napisałem że sprzedaż za zaniżoną cenę będzie karany banem

oraz: odblokowanie było na czas oddania pożyczek, a nie wyprzedaży całego swojego sprzętu by znajomi coś zyskali na banie

ceny byly brane w głównej mierze z tematów ze sprzedaży, w niektórych przypadkach tylko z wycen

kary nie będa inne
mogą być zmniejszone warunkowo - o czym pisałem wyżej

zamykam bo nie lubię spamu, a wszystko zostało wyjasnione

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
11-05-2009 19:02 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

fiolka - odblokowane na 2h

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
13-05-2009 10:44 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Strony (6): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » Stec0

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH