Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » Stec0 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (6): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Stec0 75 Ankieta - średnia ocena: 6,5175 Ankieta - średnia ocena: 6,51
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Honda
Full Member


images/avatars/avatar-19003.jpeg

Data rejestracji: 09-01-2008
Postów: 54
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
zadam wam pytanie
czemu zgodziliście się na sprzedaż/kupno czegoś od multirecydywisty na forum + wielokrotne bany w grze oraz kłamiącego w żywe oczy (jeśli można tak powiedzieć)


W odpowiedzi na pytanie...
Z tego co nam bylo wiadomo Tyler Durden mial do splacenia dlug za zakup jakis itemkow. Zostal odblokowany w celu oddania dlugow a co za tym idzie musial posprzedawac itemki. Jak nie my to ktos inny by je kupil, czy w takeij sytuacji tez by bana dostaly osoby z innych klanow? Jesli tak to chyba przestaje rozumiec zasady tej gry. Osoba zbanowana chciala sie zachowac w porzadku i nie doprowadzic do tego by osoby ktore jaj pomagaly na zasadzie sprzedazy na raty byly stratne, dlatego wysprzedawal itemki. Gra to nie tylko rywalizacja ale rowniez wspolna pomoc sobie nawzajem. Dlaczego wiec Tyler mialby sie zachowac jak ostatni ....... i nie pooddawac dlugow?
Tyle w kwestii odpowiedzi na zadane pytanie.

Natomiast stwierdzenie dotyczace zakupu po zanizonych cenach, Pan wybaczy ale nie zgodze sie z Pana wycenami i nie byly one w zaden sposob zanizane bo kazdy liczyl sie z przeswietlaniem transakcji z konta Tylera .

Edit: poprawa bledow.

__________________
R4 - Honda

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Honda: 13-05-2009 13:46.

13-05-2009 13:39 Honda jest offline Szukaj postów użytkownika: Honda Dodaj Honda do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dług oddał prawie na początku niedługo po odblokowaniu
później większość sprzedawał wlasnie by inni zyskali na tym

i jak nie były zaniżane ceny? sami pisaliście że braliscie je jaknajtaniej myśląc że wykręcicie się 'ceną dla klanu' albo tymi podobnymi

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
13-05-2009 14:26 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Bulik 1
Full Member


Data rejestracji: 13-05-2009
Postów: 50
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to bardzo proszę podać mi jaka wg ciebie C47 jest cena za:

1. Dobry Czarny Amulet Lewitacji

2. Dobra Diamentowa Bransoleta Lewitacji

3. Dobry Diamentowy Pierścień Lewitacji

4. Doskonała Czapka Adrenaliny

Bo te przedmioty kupiłem

Proszę OŚWIEĆ mnie bo to właśnie te przedmioty zakupiłem od gracza Stec0 vel Tyler Durden

Bulik

__________________
r4 - Bulik - Emerytura
r9 - Bulik - Oddane
r10 - Bulik - Oddane
r11 - Bulik - a tak dla jaj
r12 - Smok
13-05-2009 14:40 Bulik 1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Bulik 1 Dodaj Bulik 1 do Listy kontaktów
Honda
Full Member


images/avatars/avatar-19003.jpeg

Data rejestracji: 09-01-2008
Postów: 54
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
dług oddał prawie na początku niedługo po odblokowaniu
później większość sprzedawał wlasnie by inni zyskali na tym

i jak nie były zaniżane ceny? sami pisaliście że braliscie je jaknajtaniej myśląc że wykręcicie się 'ceną dla klanu' albo tymi podobnymi



A skad ja mam wiedziec czy zyskal cene zaraz po odblokowaniu czy tez nie. Pytal czy chce kupic to powiedzialam ze owszem chetnie. Nie wiem kto pisze o cenie dla klanu, z tego co widze po postach kazdy pisze o cenach w Wycenie i faktycznych cenach za ile dane itemki sa w stanei pojsc na forum.
Nikt nie pisal ze bierze jak najtaniej! a jesli tak to prosze o cytat osoby bo az mi sie wierzyc nie chce w to co piszesz.
Kolejna sprawa czy roznica 15k jest az tak wzbogacajaca? Na forum byl spaczony ring szalenca cm 20k kt 50k .. poszedl za 22k.
Jeszcze raz napisze ze nijak sie ma wycena do ceny jaka ludzie dadza za dany item.

__________________
R4 - Honda
13-05-2009 15:15 Honda jest offline Szukaj postów użytkownika: Honda Dodaj Honda do Listy kontaktów
Entropia
Double Ace


images/avatars/avatar-7954.jpg

Data rejestracji: 15-03-2007
Postów: 119
Klan: BlD / Saints
Kraina: Moria; Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
dług oddał prawie na początku niedługo po odblokowaniu
później większość sprzedawał wlasnie by inni zyskali na tym

Czyli bany są dla kupujący za przewinienie sprzedającego? A raczej za nieprecyzyjną wypowiedź karzącego ponieważ na pierwszej stronie tego tematu Stec0 dostał od Ciebie pozwolenie na sprzedaż przedmiotów i jedynym warunkiem jaki sie pojawił było zachowanie rynkowej ceny a nie zakaz sprzedaży po uzyskaniu kwoty wystarczającej na oddanie długu. Ludzie to nie wróżki i nie mają obowiązku odczytywać Twoich intencji między wierszami.

cytat:
C47 napisał(a)
i jak nie były zaniżane ceny? sami pisaliście że braliscie je jaknajtaniej myśląc że wykręcicie się 'ceną dla klanu' albo tymi podobnymi


Pisali że brali po cenach CM (a nie cenach dla klanu) co jest normalne ponieważ jest to cena po której przedmiot MUSI ZGODNIE Z REGULAMINEM zostać sprzedany jeśli nikt nie da więcej. Stosowaliśmy ceny aktualne i urealnione w stosunku do wycen z gatunku "bezcenne".
Ewentualne rozbieżności sięgają w większości przypadków max 10-15% i podobne wahania cen występują również na legalnych aukcjach. Popatrz sobie czasami na aukcje na r7. Sama sprzedałam tam d.sloneczna bransolete za 40k kiedy wszystkie poprzednie aukcje na db sloneczne ringi zatrzymywaly sie na 30k. W druga strone tez to dziala - 30% roznicy w cenie w ciagu kilku dni to NORMALNE odchylenia na aukcjach na r7 a wydaje mi się że co jak co ale system aukcyjny jest dobrym próbnikiem dla określenia marginesu błędu w wycenie.

A skoro już poruszasz kwestię cen dla klanu to istnieje taka praktyka od początku serwera WE WSZYSTKICH KLANACH i nie jest to w zaden sposob monitorowane ani karane. Gracze stosuja sprzedaz w klanie bo zabroniliscie w regulaminie handlu wykluczac niektore klany z aukcji, a jako wlasciciel jakiegos itemku kazdy ma prawo zadecydowac czy chce czy nie chce zeby dany przedmiot trafil do konkurencji. Każdy woli sprzedać taniej w klanie niż poźniej oberwać własnym dropem od przeciwnika na oblężeniu. Planowanie komu się sprzedaje i co to element tej gry. Dzieje się tak Panie C47 ponieważ BW jest grą zespołową i jak się Wam to nie podoba to musicie zmienić system gry.

__________________
Looks at you with an evil gleam in her eye.

ID r4:1033 Emerytka
Ofki można składać gdzie się chce, czas aukcji wg regulaminu
13-05-2009 15:23 Entropia jest offline Szukaj postów użytkownika: Entropia Dodaj Entropia do Listy kontaktów
H-E-R-O-S
Ex-Team


images/avatars/avatar-25609.png

Data rejestracji: 11-01-2009
Postów: 1.840
Klan: Forever White Dragon
Kraina: Necropolia II
Skąd: KOSZALIN

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wysoki sądzie(C47) NIKT nie miał zamiaru nikogo oszukać i w żadnym przypadku nie chciał kupić taniej niż dana rzecz była warta.

Nie mniej jednak,według ciebie tak się stało dlatego prosimy abyś dał nam jakąś szansę i pozwolił nam w jakiś sposób wybrnąć z tej sytuacji.
Co do moich zakupionych itemów od pana Steco,uwierz mi że chciałem kupić je za taką cenę za jaką powinny być sprzedane,pytałem połowy klanu pokazując im wszystkie transakcje jakie przeprowadziłem z wyżej wymienionym graczem i KAŻDY powiedział podobnie,(jest Okey,C nie powinien się czepić),oczywiście wszytko mogę potwierdzić archiwami z GG Wink

Ponadto jesteś uczciwym graczem więc zasługuje na uczciwe potraktowanie tej sytuacji..

Bardzo dzięki za zrozumienie całej sprawy.


__________________

13-05-2009 16:26 H-E-R-O-S jest offline Szukaj postów użytkownika: H-E-R-O-S Dodaj H-E-R-O-S do Listy kontaktów
kruk05
Triple Ace


images/avatars/avatar-7245.jpg

Data rejestracji: 11-07-2007
Postów: 228
Klan: Saints
Kraina: Necropolia III
Skąd: mmz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
dług oddał prawie na początku niedługo po odblokowaniu
później większość sprzedawał wlasnie by inni zyskali na tym

i jak nie były zaniżane ceny? sami pisaliście że braliscie je jaknajtaniej myśląc że wykręcicie się 'ceną dla klanu' albo tymi podobnymi


przepraszam szanownego Pana bardzo ale niech Pan nie piszę ogolnikowo tylko pokaże któż to tak napisał i nie mówi że każdy a co do tego ja wytłumaczyłem to w temacie za który dostałem warna w sprawie bana na r4 postać kruk05 do Pana C47
bo przecież nie mogłem napisać tego w dziale przeznaczonym do tego bo ktoś zamknął temat...

__________________
Wierza ze to w ich rekach lezy ich los..
13-05-2009 16:47 kruk05 jest offline Szukaj postów użytkownika: kruk05 Dodaj kruk05 do Listy kontaktów AIM Screen Name of kruk05: wasiordamian@hotmail.com Zobacz profil MSN kruk05
AdamBawarski
Junior Member


images/avatars/avatar-14244.jpg

Data rejestracji: 12-05-2009
Postów: 13
Kraina: Necropolia V
Skąd: Żyrardów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
Wicher
Postać _HEROS_ - wymiany za połowę ceny (kilka milionów punktów za mało)

ban stały bez możliwości odwołania

4d4m
Postać 4d4m - pushing przedmiotami

30 dni

gregus222
Postać greg - kupno za połowę ceny

7 dni

Kosiarz_7
Postać Bulik - kupno za zaniżone ceny

ban stały

fiolka86
Postać Fiolka - kupno za zaniżone ceny

30 dni

azmodeusz
Postać krecha - kupno za zaniżone ceny

50 dni

mapetus
Postać Mapetus - kupno za zaniżoną cenę

ban stały

szary89
Postać Izrafielin - kupno za zaniżone ceny

14 dni

Kael
Postać Kael - kupno za zaniżone ceny

ban stały

Jokl
Postać Jokl - kupno za szczątkową cenę

ban stały

dzusi
Postać Satyr - kupno za szczątkową cenę

30 dni

Honda
Postać Honda - kupno za mniej niż połowe ceny

ban stały

kruk05
Postać Kruk05 - kupno za zaniżoną cenę

ban stały


Czy cena oraz przedmiot z aukcji nie jest sprawą sprzedającego i kupującego?
Po co te bany na stałe?

__________________
Serwer: Necropolia V
Szukam konta R7 lub R4

R7 Zielosz 40 poziom
R7 Adam Bawarski 13 poziom [brat]
Kontakt GG 7127493

13-05-2009 17:50 AdamBawarski jest offline Strona domowa AdamBawarski Szukaj postów użytkownika: AdamBawarski Dodaj AdamBawarski do Listy kontaktów
Bulik 1
Full Member


Data rejestracji: 13-05-2009
Postów: 50
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Twoje konto zostało zablokowane przez administrację gry.

Powód blokady: [Pushing] Stec0

Wyciąg z regulaminu:

Push/pull - to:
a. notoryczne przekazywanie przedmiotów oraz punktów z jednego konta na inne, w efekcie powodujące ponad normalny rozwój danej postaci,
b. atakowanie własnych postaci oraz ustawianie wyniku starcia,
c. ustawianie wyników transakcji handlowych. Identyfikowane jako transakcje, w których wartość transakcji znacząco odbiega od rynkowej wartości przedmiotów.
d. Push - sytuacja opisana w podpunktach od a do c, gdzie stroną odnoszącą korzyść jest gracz będący wyżej w rankingu.


I dla przypomnienia

"Ib. Termin rozpatrzenia reklamacji wynosi do 7 dni roboczych."

Ciekawy jestem czy będziesz zgodny z regulaminem i w ciągu 7 dni roboczych dasz odpowiedź wyczerpującą w zakresie przyczyny zablokowania konta. Albo być może zmienisz regulamin na taki aby zastrzec sobie prawo do odmowy składania wyjaśnień w każdym przypadku.

Dla przypomnienia w tej chwili w regulaminie w tym paragrafie jest następująca informacja:

BW Team zastrzega sobie prawo do nie udzielania odpowiedzi na pytania/reklamacje, na które odpowiedź znaleźć można w temacie "FAQ - najczęściej zadawane pytania" dostępnym na forum gry.

Więc nie masz kolego jak uniknąć odpowiedzi bo cen nie ma w FAQ.

Zostałem zbanowany 11.05.2009 o godzinie 14:15. Tak więc do dnia 18.05.2009 do godziny 14:15 masz czas.

Zegra tyka:
TIK TAK TIK TAK TIK TAK TIK TAK TIK TAK TIK TAK TIK TAK TIK TAK TIK TAK TIK TAK TIK TAK TIK TAK TIK TAK TIK TAK TIK TAK TIK TAK TIK TAK TIK TAK TIK TAK TIK TAK TIK TAK TIK TAK TIK TAK TIK TAK TIK TAK TIK TAK TIK TAK TIK TAK TIK TAK TIK TAK TIK TAK TIK TAK TIK TAK TIK TAK TIK TAK TIK TAK

__________________
r4 - Bulik - Emerytura
r9 - Bulik - Oddane
r10 - Bulik - Oddane
r11 - Bulik - a tak dla jaj
r12 - Smok
14-05-2009 08:01 Bulik 1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Bulik 1 Dodaj Bulik 1 do Listy kontaktów
kruk05
Triple Ace


images/avatars/avatar-7245.jpg

Data rejestracji: 11-07-2007
Postów: 228
Klan: Saints
Kraina: Necropolia III
Skąd: mmz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bulik 1 napisał(a)
Twoje konto zostało zablokowane przez administrację gry.

Powód blokady: [Pushing] Stec0

Wyciąg z regulaminu:

Push/pull - to:
a. notoryczne przekazywanie przedmiotów oraz punktów z jednego konta na inne, w efekcie powodujące ponad normalny rozwój danej postaci,
b. atakowanie własnych postaci oraz ustawianie wyniku starcia,
c. ustawianie wyników transakcji handlowych. Identyfikowane jako transakcje, w których wartość transakcji znacząco odbiega od rynkowej wartości przedmiotów.
d. Push - sytuacja opisana w podpunktach od a do c, gdzie stroną odnoszącą korzyść jest gracz będący wyżej w rankingu.


I dla przypomnienia

"Ib. Termin rozpatrzenia reklamacji wynosi do 7 dni roboczych."

Ciekawy jestem czy będziesz zgodny z regulaminem i w ciągu 7 dni roboczych dasz odpowiedź wyczerpującą w zakresie przyczyny zablokowania konta. Albo być może zmienisz regulamin na taki aby zastrzec sobie prawo do odmowy składania wyjaśnień w każdym przypadku.

Dla przypomnienia w tej chwili w regulaminie w tym paragrafie jest następująca informacja:

BW Team zastrzega sobie prawo do nie udzielania odpowiedzi na pytania/reklamacje, na które odpowiedź znaleźć można w temacie "FAQ - najczęściej zadawane pytania" dostępnym na forum gry.

Więc nie masz kolego jak uniknąć odpowiedzi bo cen nie ma w FAQ.

Zostałem zbanowany 11.05.2009 o godzinie 14:15. Tak więc do dnia 18.05.2009 do godziny 14:15 masz czas.

Zegra tyka:
TIK TAK TIK TAK TIK TAK TIK TAK TIK TAK TIK TAK TIK TAK TIK TAK TIK TAK TIK TAK TIK TAK TIK TAK TIK TAK TIK TAK TIK TAK TIK TAK TIK TAK TIK TAK TIK TAK TIK TAK TIK TAK TIK TAK TIK TAK TIK TAK TIK TAK TIK TAK TIK TAK TIK TAK TIK TAK TIK TAK TIK TAK TIK TAK TIK TAK TIK TAK TIK TAK TIK TAK


no bulik tez czekam na to z wielka niecierpliwoscia

__________________
Wierza ze to w ich rekach lezy ich los..
14-05-2009 08:52 kruk05 jest offline Szukaj postów użytkownika: kruk05 Dodaj kruk05 do Listy kontaktów AIM Screen Name of kruk05: wasiordamian@hotmail.com Zobacz profil MSN kruk05
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wszystko bylo już wyjaśnione...

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
14-05-2009 11:22 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
kruk05
Triple Ace


images/avatars/avatar-7245.jpg

Data rejestracji: 11-07-2007
Postów: 228
Klan: Saints
Kraina: Necropolia III
Skąd: mmz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
wszystko bylo już wyjaśnione...



no dobrze czyli w takim razie jest szansa na odblokowanie po 30 dniach od czasu bana? oczwyiscie pr zostana wplacone

__________________
Wierza ze to w ich rekach lezy ich los..
14-05-2009 11:28 kruk05 jest offline Szukaj postów użytkownika: kruk05 Dodaj kruk05 do Listy kontaktów AIM Screen Name of kruk05: wasiordamian@hotmail.com Zobacz profil MSN kruk05
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

skoro masz bana stałego to masz szanse po 30 dniach
można dopłacić PR (wartość zostanie podana po tym czasie) albo oddać część zakupionych przedmiotów lub inne o równowartości (chyba że ma się wystarczająca ilość punktów)

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
14-05-2009 13:19 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
kruk05
Triple Ace


images/avatars/avatar-7245.jpg

Data rejestracji: 11-07-2007
Postów: 228
Klan: Saints
Kraina: Necropolia III
Skąd: mmz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
skoro masz bana stałego to masz szanse po 30 dniach
można dopłacić PR (wartość zostanie podana po tym czasie) albo oddać część zakupionych przedmiotów lub inne o równowartości (chyba że ma się wystarczająca ilość punktów)


no tak doplace i odrazu napisze iz to jest z wspolnej kasy bo byl to zakup dla grupy lucka

edit a nie daloby sie po 30 dniach odblokowac juz? a nie dopiero rozpatrzenie bo to troche czasu straty bedzie a pr trzeba dac itd

__________________
Wierza ze to w ich rekach lezy ich los..

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kruk05: 14-05-2009 13:59.

14-05-2009 13:30 kruk05 jest offline Szukaj postów użytkownika: kruk05 Dodaj kruk05 do Listy kontaktów AIM Screen Name of kruk05: wasiordamian@hotmail.com Zobacz profil MSN kruk05
Bulik 1
Full Member


Data rejestracji: 13-05-2009
Postów: 50
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
wszystko bylo już wyjaśnione...


Bardzo proszę oświeć mnie gdzie to zostało wyjaśnione bo na PW na koncie Bulik mam bana na forum więc jeżeli tam została przesłana informacja to bardzo proszę o skopiowanie i przesłanie jej tutaj.



cofam to co napisałem przedtem

__________________
r4 - Bulik - Emerytura
r9 - Bulik - Oddane
r10 - Bulik - Oddane
r11 - Bulik - a tak dla jaj
r12 - Smok

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Bulik 1: 14-05-2009 16:43.

14-05-2009 13:44 Bulik 1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Bulik 1 Dodaj Bulik 1 do Listy kontaktów
RomanBoski
Forum Ace


Data rejestracji: 21-03-2009
Postów: 89
Klan: RUNE
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III
Skąd: RUNE

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bulik 1 napisał(a)
to bardzo proszę podać mi jaka wg ciebie C47 jest cena za:

1. Dobry Czarny Amulet Lewitacji

2. Dobra Diamentowa Bransoleta Lewitacji

3. Dobry Diamentowy Pierścień Lewitacji

4. Doskonała Czapka Adrenaliny

Bo te przedmioty kupiłem

Proszę OŚWIEĆ mnie bo to właśnie te przedmioty zakupiłem od gracza Stec0 vel Tyler Durden

Bulik



odpowiedzi brak... no ale co tu sie spodziewać.. Smile
dzięki za warna,ale musiałem. Big Grin
14-05-2009 13:47 RomanBoski jest offline Szukaj postów użytkownika: RomanBoski Dodaj RomanBoski do Listy kontaktów
GrypaMlody
Newbie


Data rejestracji: 14-04-2009
Postów: 7
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A wiec doczekalismy sie !!
Pan C47 znów eliminuje graczy z topki (saints)
Swietej Pamieci Grypa
Teraz ta grupa ludzi widze ze c47
nie prożnójesz banujesz ludzi ktorzy kupili rzeczy z WYPRZEDAZY ?!
Jesli jest wyprzedaz to chyba wszystkie rzeczy spadaja w dooool (ceny)
Panie C47 czy kupił coś pan kiedyś z wyprzedaży na bazarze ?lub w jakimś sklepie firmowym bo widze ze dla pana to słowo jest obce polecam sie dokształcić.
Nie rozumiem dlaczego Ci ludzie dostali bana ...
I prosze o warna zebym poczuł się jak u C47 na scenie ;*

Macko

__________________
R3 - MlodyGrypa
R4 -Macko1989
Jesli cos wygralem skladac ofki w grze


Za prowadzenie w mroczynym świecie - GRYPA
14-05-2009 19:36 GrypaMlody jest offline Szukaj postów użytkownika: GrypaMlody Dodaj GrypaMlody do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Honda
odblokowane na 1h

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
15-05-2009 13:21 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
majlet18
Member


images/avatars/avatar-13614.gif

Data rejestracji: 05-03-2009
Postów: 42
Klan: Phoenix
Kraina: Necropolia III
Skąd: Z Zaświata

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

prosze o odblokowanie czsowe gracza Krecha aby oddał Dobry przyjacielski xx imperatora


oferta u niego wisi wiec tylko ma sie zalogowac i powiesic offf

prosze

__________________

15-05-2009 15:37 majlet18 jest offline Szukaj postów użytkownika: majlet18 Dodaj majlet18 do Listy kontaktów
krecha1
Forum Ace


Data rejestracji: 29-08-2008
Postów: 85
Klan: mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: czaplinek

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jesli mozna to prosze o odblokowanie na 1h dzis bede caly czas na necie wiec prosze o szybka odpowiedz

__________________
r4 krecha
r14 krecha


aukcje 24h od cm
15-05-2009 17:10 krecha1 jest offline Szukaj postów użytkownika: krecha1 Dodaj krecha1 do Listy kontaktów Zobacz profil MSN krecha1
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1h

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
16-05-2009 11:40 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
krecha1
Forum Ace


Data rejestracji: 29-08-2008
Postów: 85
Klan: mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: czaplinek

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

fajnie tylko moglas dac znac kiedy mnie odblokujesz a nie ot tak sobie ze od teraz jak bym nie zajrzal na forum to bym nie zdazyl oddac sprzetu !!!

__________________
r4 krecha
r14 krecha


aukcje 24h od cm
16-05-2009 12:26 krecha1 jest offline Szukaj postów użytkownika: krecha1 Dodaj krecha1 do Listy kontaktów Zobacz profil MSN krecha1
piotreczek518
Junior Member


Data rejestracji: 31-01-2009
Postów: 12
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam pytanie. Czy jest dozwolone aby postać krecha przekazał mi swoje rzeczy na czas bana. Po tym okresie bym zwrócił. Czy jest to "niekaralne" banem ??

__________________
Nick r14 :Enemykiller
16-05-2009 12:30 piotreczek518 jest offline Szukaj postów użytkownika: piotreczek518 Dodaj piotreczek518 do Listy kontaktów
Yamuna
Lord


images/avatars/avatar-11738.gif

Data rejestracji: 01-10-2008
Postów: 384
Klan: Saints
Kraina: Necropolia II
Skąd: z mojej starej

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
odblokowane na 24h

sprzedaż poniżej ceny rynkowej = ban
nieodebranie wszystkich pożyczonych przedmiotów = ban
przekazanie komus własnych przedmiotów lub więcej niż bylo się winnym = ban
'zakonczenie' gry i rozdanie punktów = ban


cytat:
C47 napisał(a)
zadam wam pytanie
czemu zgodziliście się na sprzedaż/kupno czegoś od multirecydywisty na forum + wielokrotne bany w grze oraz kłamiącego w żywe oczy (jeśli można tak powiedzieć)

dodatkowo specjalnie napisałem że sprzedaż za zaniżoną cenę będzie karany banem

oraz: odblokowanie było na czas oddania pożyczek, a nie wyprzedaży całego swojego sprzętu by znajomi coś zyskali na banie

zamykam bo nie lubię spamu, a wszystko zostało wyjasnione


na swoje pytanie sam sobie udzieliles odpowiedzi, pozwoliles sprzedac no to sprzedalem, wiadome bylo ze to sprawdzisz i bedziesz cale dzien sleczal i gapil sie w monitor a potem wymyslisz jakies fanaberie w twoim stylu, nie widze zapisu

wyprzedaz calego eq = ban

wiec moglem to wszystko sprzedac i to uczynilem, wiadomo ze ceny byly okazyjne z prostej przyczyny ograniczenie czasowe nie pozwalalo na przeprowadzanie aukcji. Dodatkowo akurat nie bardzo mi sie chcialo spedzic cala niedziele i rpowadzic aukcje, co mialem moglem to sprzedalem po normalnych cenach dla swojakow nie narazajac tylu wypisanych ludzi na bany, ale widac to ze Ty bierzesz ceny z kosmosu r3 albo r905 i walisz karami jak z karabinu tylko jak pozniej ktos Ci pokaze ze nie masz racji to zamykasz temat "zeby spamu nie bylo" i nie potrafisz sie przyznac do bledu ani dac pelnego wyjasnienia na kierowane do ciebie pytania. ogarnij sie bo bw sie skonczy pewnie tak jak i inne gierki i nie wiem czy ktos da ci jakas inna robote z takim podejsciem. ponadto kazdy ma prawo do obrony oraz czytelnych zarzutow i podstaw na jakim sa one postawione, a akurat nikt nie widzi zebys przedstawil chociaz 1 aukcje/wycene ktora potwierdzalaby te twoje wyssane z palca jak sie jednak zdaje ceny...

pozdr.

ps. kto to jest MULTIRECYDYWISTA? to jakies importowane slowo czy wlasna fantazja? xD

__________________
BW to durna gra Smile
Grasz grasz i tak C47 wygrywa bo to master Big Grin
C47 zbanuj wszystkich Big Grin odzyskaja zycie Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Yamuna: 16-05-2009 15:38.

16-05-2009 15:36 Yamuna jest offline Szukaj postów użytkownika: Yamuna Dodaj Yamuna do Listy kontaktów
PheoniX
Forum Ace


images/avatars/avatar-6440.gif

Data rejestracji: 11-09-2007
Postów: 79
Klan: Sraints (Walcze za repa ;)
Kraina: Necropolia
Skąd: wziąść kase na premium :X ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ps. kto to jest MULTIRECYDYWISTA? to jakies importowane slowo czy wlasna fantazja? xD


Multirecydywista - aresztowany xD

Bójcie się Boga Baby Baby Baby
Dobrze, że wzięłem taką słabą postać na r4 bo bym też bana dostał Big Grin

__________________
r4 - jabol79
r10 - kartezjusz
cytat:

SPRZEDAM: Dobry Runiczny Kilt Twojej Starej
KT= Wsyp Yamune i kogo się da
cytat:
Soli napisał(a)
KT

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez PheoniX: 17-05-2009 14:44.

17-05-2009 14:43 PheoniX jest offline Szukaj postów użytkownika: PheoniX Dodaj PheoniX do Listy kontaktów
Ventrue
Full Member


Data rejestracji: 11-08-2007
Postów: 73

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
PheoniX napisał(a)
cytat:
ps. kto to jest MULTIRECYDYWISTA? to jakies importowane slowo czy wlasna fantazja? xD


Multirecydywista - aresztowany xD

Bójcie się Boga Baby Baby Baby
Dobrze, że wzięłem taką słabą postać na r4 bo bym też bana dostał Big Grin
po co porównujesz jakieś żałosne napady do sprzedaży itemów za 10k mniej niż podobno sąwarte
rotfl

__________________
Nick w grze:
r8 Branor
17-05-2009 20:25 Ventrue jest offline Szukaj postów użytkownika: Ventrue Dodaj Ventrue do Listy kontaktów
Nutria
Viking


images/avatars/avatar-8026.jpg

Data rejestracji: 03-12-2007
Postów: 522
Klan: -Saints-,Mass,PHX
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pewnie warm za spam bedzie ale co mi tam i tak widac niektorzy troche naduzywaja wladzy Mad

Mialem wracac po przerwie na bw ale widze ze nie ma po co nie wiem co sie stalo z niktorymi ale jak zobaczylem ze C47 zbanowal pol serwera wielu moich klanowiczow to mnie zatkalo Frown

C47 ta gra ma cieszyc przyciagac ludzi jaki byl Steco kazdy wie i pewnie do nas i tak wroci nie wiadomo w jakiej postaci a ty karzesz ludzi ktorzy poswieci grubo ponad rok czasu na ta gre zabierajac im przyjemnosc za takie cos? to maja byc powody do stalego bana??

C47 jak widze co mi na gg pisza to jest koniec tego serwera lacznie z wlepieniem tych banow mozesz adminom powiedziec aby zamkli r4 i nie przesadzam.Usmierciles wielu charyzmatycznych i uczciwych graczy,wirtualnych kumpli kolezanki bez ktorych ta gra dla wiekszosci nie ma sensu pomyslales nad tym? Evil Zgrana spolecznosc ktora sobie radzila bo o zgranie po to sa przeciez klany w tej grze,zbanowales bo mogles a nie bo musiales pomyslales nad tym Shocked To bogatych adminow bedzie kosztowac moze nie wiele ale co z ludzmi? r4 wkoncu padnie to poczatek konca a jak nie padnie to zostanie dla kogo dzieci neo moze ehhhFrown


__________________

chytry

r4- N_u_t_r_i_a

18-05-2009 00:38 Nutria jest offline Szukaj postów użytkownika: Nutria Dodaj Nutria do Listy kontaktów
Belteszassar
Lord


images/avatars/avatar-24639.gif

Data rejestracji: 01-10-2007
Postów: 322
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Nutria napisał(a)
Usmierciles wielu charyzmatycznych


święte słowa, czy lubi się kogoś czy nie to przynajmniej jest przeciwkomu walczyć, a tak? gra bez tych graczy nie ma większego sensu, widziałem jak klany się rozchodziły po banach, sam to przeżyłem bo wkońcu nie administracja tworzy serwer, ale ludzie...

Miejmy nadzieje, że Ci ludzie powrócą do gry, a jak nie? to lepiej się skasować Smile

__________________
Zawsze można się trochę potargować ;-) r16>Rhodesia!
18-05-2009 01:19 Belteszassar jest offline Strona domowa Belteszassar Szukaj postów użytkownika: Belteszassar Dodaj Belteszassar do Listy kontaktów
PaDroSs
Member


images/avatars/avatar-13668.jpg

Data rejestracji: 12-01-2008
Postów: 41
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Śląsk

RE: Stec0 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja pierniczę co tu się dzieje Smile omg dobrze że już w tym nie siedzę ale jak usłyszałem to normalnie musiałem wejść i to zobaczyć Smile Smile Smile Smile

nie no ten serwer umarł już dawno temu ale może jeszcze jacyś normalni ludzie tu siedzą Smile wiadomo że wiecie o kogo mi chodzi i nie chodzi mi o własny klan Tongue bo wielu z przeciwników szanowałem

ludzie z którymi spędziłem dużo czasu a na marginesie to może ten serwer naprawdę musi umrzeć i potem będzie normalnie

stec gratki za pobicie wyświetleń i odpowiedzi na tego posta normalnie nie miałeś co robić tylko ciągnąć wiele osób za sobą masakra człowieku

a na marginesie pozdrawiam wszystkich i obiecuje nie wchodzić już nawet na forum Smile ludzi z którymi mi się fajnie rozmawia mają moje gg i skypa pozdrowienia Tongue



i fakt faktem tyle osób zbanowanych na tak długi okres robi nie smak do gry a jeśli sobie odpoczną po 50 dni no 30 itd to wrócą jedynie po to żeby albo się wyprzedać i skasować albo żeby włączyć urlop i będą lewitować

__________________
Wygrasz/m proszę ofkę

>> R6 Padross

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez PaDroSs: 18-05-2009 07:59.

18-05-2009 06:47 PaDroSs jest offline Strona domowa PaDroSs Szukaj postów użytkownika: PaDroSs Dodaj PaDroSs do Listy kontaktów
PLUSAK1980
Newbie


Data rejestracji: 30-01-2008
Postów: 7
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: Szamotuły

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dotyczy gracza JOKL

moze któryś z Panów ( C47, Szeszej ) sie pofatyguje i da mi znac jak JOKL ma oddac dobry runiczny set oraz Zwierzecy set i dobre noze klanu???
oraz PRki klanowe z TDD jak mu C47 wsadził bana taka głupie transakcje

pisałem juz jakiś czas temu do C47, Szeszej i nic każdy ma mnie głęboko w ....
a ja chce tylko odzyskac to co wymieniłem

do tego rozmawiałem z Jokl-em jest nawet gotów oddac ten badziew ale żeby wrócic do gry , bo kupujac go nie wiedział po ile chodzi a koles który sprzedawał sam zaproponował mu cene( sam nie dałbym więcej)

Prosze o kontak z Joklem dzis bedzie po 18stej przed kompem

PLUSAK1980

__________________
PLUSAK1980
18-05-2009 14:11 PLUSAK1980 jest offline Szukaj postów użytkownika: PLUSAK1980 Dodaj PLUSAK1980 do Listy kontaktów
Strony (6): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » Stec0

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH