Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Odnośnie Pojedynku Gigantów na R3 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (11): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Odnośnie Pojedynku Gigantów na R3 65 Ankieta - średnia ocena: 7,1165 Ankieta - średnia ocena: 7,11
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Odnośnie Pojedynku Gigantów na R3 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Temat dotyczy pojedynku PSD vs Perwers, znaczy się całej tej zbieraniny która się zebrała w obu klanach.

Temat zostaje założony po to by wielkiemu Spamerowi w temacie nie spamować Smile

Napinki pewnie będą jak zawsze, bo to normalne, w sumie moja osoba to już jedna wielka napinka Tongue

kto ma coś do powiedzenia nich mówi, a w temacie Spamera oceniajmy oblężenia Tongue


To ja rzucę temat do rozmowy Tongue Spamer i jego propaganda : " Pomóżcie PSD bo inaczej Perwersi będą wam s3 zabierać Tongue "

i masz czelność to pisać do klanu który sam pustakowałeś rotfl rotfl rotfl


To ja też mogę coś powiedzieć : "Pomagając PSD wyjdziecie na tym jak MK rok temu "

też fajnie brzmi co ?


a i na koniec dodam że ludzie liczą na wypowiedzi Ajku i Jurego Smile więc udzielajcie się chłopaki.

Natomiast jakikolwiek post pazurzastej będzie traktowany jako spam i zgłaszany do operatora.

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

11-05-2009 09:29 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
wopi
Viking


images/avatars/avatar-11632.jpg

Data rejestracji: 01-09-2006
Postów: 651
Klan: kzoo
Kraina: Necropolia II

RE: Odnośnie Pojedynku Gigantów na R3 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Raziel_Garet napisał(a)
To ja też mogę coś powiedzieć : "Pomagając PSD wyjdziecie na tym jak MK rok temu "

też fajnie brzmi co ?


to ja moge zaczne odp w tym temacie Tongue
czy moglbys mi przyblizyc sytuacje MK rok temu bo nie wiem co sie wtedy zdarzylo Pleased

__________________
[bCycki[/b]
11-05-2009 12:06 wopi jest offline Szukaj postów użytkownika: wopi Dodaj wopi do Listy kontaktów
krax12
Viking


images/avatars/avatar-5457.gif

Data rejestracji: 02-07-2007
Postów: 608
Klan: ~MK~
Kraina: Necropolia V
Skąd: Z dalekiej Łajby (Ódź)

RE: Odnośnie Pojedynku Gigantów na R3 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Raziel_Garet napisał(a)


To ja też mogę coś powiedzieć : "Pomagając PSD wyjdziecie na tym jak MK rok temu "

też fajnie brzmi co ?


Raziel jak nie wiesz to się nie wypowiadaj Tongue

Może Spamer zrobił nam przelew na konto albo obiecał nowego prezydenta??? Tego nie wiesz i się nie dowiesz Tongue

__________________
Mhael
11-05-2009 15:25 krax12 jest offline Szukaj postów użytkownika: krax12 Dodaj krax12 do Listy kontaktów
=achaja=
Lord


Data rejestracji: 27-11-2008
Postów: 356
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: lublin,kuopio

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sledze temat od samego poczatku mnie to nie dotyczy bo i nie moje klany i jeszcze nie te pkt Big Grin

ale

zastanawia mnie jedno czemu KoDeX tak sie wzbrania przed wojna i ciagle podkresla nieangazowanie sie w nia mimo ze poczatek co innego pokazal

pozatym skoro to bratni klan perwerow to czemu sie przygladaja jak ich psd leje ????

pytam bom ciekaw i troche nie rozumiem takiego zachowania i mysle ze w koncu za ktoras strona trzebedzie sie opowiedziec Big Grin Big Grin

__________________
r3: dawniej achaja
obecnie ; blade217
11-05-2009 15:35 =achaja= jest offline Szukaj postów użytkownika: =achaja= Dodaj =achaja= do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
=achaja= napisał(a)
sledze temat od samego poczatku mnie to nie dotyczy bo i nie moje klany i jeszcze nie te pkt Big Grin

ale

zastanawia mnie jedno czemu KoDeX tak sie wzbrania przed wojna i ciagle podkresla nieangazowanie sie w nia mimo ze poczatek co innego pokazal

pozatym skoro to bratni klan perwerow to czemu sie przygladaja jak ich psd leje ????

pytam bom ciekaw i troche nie rozumiem takiego zachowania i mysle ze w koncu za ktoras strona trzebedzie sie opowiedziec Big Grin Big Grin


Każdy klan ma swoją taktykę już nawet abstrahując od Perwów vs PSD (Bo tutaj nie wiem, jaką kodex ma taktykę ani inne klany)
Klany się mieszają z klanów top do klanów walczących idą wampirki
Tym samym klany się osłabiają i są bardziej podatne na oblężenia klanów, które walczą
Dlatego każdy swoja neutralność podkreśla

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez adagio: 11-05-2009 15:53.

11-05-2009 15:52 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Adorise23
Forum Ace


Data rejestracji: 02-09-2008
Postów: 76

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
=achaja= napisał(a)
pozatym skoro to bratni klan perwerow to czemu sie przygladaja jak ich psd leje ????


PSD Nas leje czy zbieranina osób z 4 klanow ? Wink
Skład samego PSD vs PERWERSI... podejrzewam , że bez szans Wink

No ale.. tonący brzytwy się łapie Wink

__________________
r10 --AdorisE
11-05-2009 16:14 Adorise23 jest offline Szukaj postów użytkownika: Adorise23 Dodaj Adorise23 do Listy kontaktów
=achaja=
Lord


Data rejestracji: 27-11-2008
Postów: 356
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: lublin,kuopio

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Adorise23 napisał(a)



PSD Nas leje czy zbieranina osób z 4 klanow ? Wink
Skład samego PSD vs PERWERSI... podejrzewam , że bez szans Wink

No ale.. tonący brzytwy się łapie Wink



fakt ze maja zbieraninke, i same perwery sobie nie radza co tym bardziej dziwi zachowani kodexu
widac ze wiekszosc top klanow sie opowiedziala po ktorej stronie sa

no ale widzocznie maja takowy powod by nie ingerowac Tongue

__________________
r3: dawniej achaja
obecnie ; blade217

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez =achaja=: 11-05-2009 16:30.

11-05-2009 16:29 =achaja= jest offline Szukaj postów użytkownika: =achaja= Dodaj =achaja= do Listy kontaktów
4jku
Triple Ace


images/avatars/avatar-4727.jpg

Data rejestracji: 03-09-2007
Postów: 197
Klan: OBS->PSD
Kraina: Necropolia II
Skąd: krk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Raziel_Garet napisał(a)
a i na koniec dodam że ludzie liczą na wypowiedzi Ajku i Jurego Smile więc udzielajcie się chłopaki.



raziel, co do twoich wypocin, pisze tutaj pierwszy i ostatni raz skoro tak wielu czeka na moje slowa...

twoje posty to nawet nie dobra mina do zlej gry... to zenujaca mina do zenujacej gry. te wypociny przesycone hipokryzja, twoja pamiec wybiórcza, jad jaki wylewasz na nas i naszych sojusznikow oraz frustracja zwiazana z wasza bezradnoscia ktora widac z oblegu na obleg... równia pochyła... piekny spektakl... robisz z siebie ****** (kazdy wstawia co chce) i zdaje sie ze nawet nie jestes swiadomy tego jak bardzo sie osmieszasz. Pisz raziel, pisz wiecej, odpowiedz mi na tego posta... Czekam na twoja kolejna prowokacje - ale musze cie zmartwic, ja bede tylko czytal i sie z ciebie smial i smial... podobnie jak 90% r3.

odnosnie tematu jaki poruszyles w 1 poscie:

" Pomóżcie PSD bo inaczej Perwersi będą wam s3 zabierać Tongue "

smieszny jestes, grozisz pustakami tym ktorzy nam pomagaja jak zwykle pzekrecasz nasze slowa i szerzysz propagande w ktora i tak nikt nie wierzy

wielki raziel straszył:

" Nie pomagajcie PSD bo kodexi będą wam s3 zabierać Tongue "

tyle ze to troche z prawda sie mija bo powieniens pisac:

" Nie pomagajcie PSD bo kodexi będą wam PRÓBOWAĆ s3 zabierać Tongue "

moze napiszesz ze obleg na Kontka i wasze 2 oblegi na BK zakonczone spektakularna kleska to mialy byc przyjacielskie wymianki? widzisz jak nisko upadliscie? czekamy na wiecej porazek w walce kdx vs BK

a przy okazji:

cytat:
Raziel_Garet napisał(a)
....sprawa prosta jak chcesz mnie oczerniać, albo mówić że coś mówiłem to poproszę screena do PW Tongue

bo inaczej to wiecie Tongue jaką plotka ma moc


kolejny przyklad na twoja hipokryzje. Wielki raziel żąda aby jego słowa popierac dowodami(!) a sam przy tym "cytuje" innych przekrecajac ich słowa.

idz cos w paincie szybko narysuj i wklej screena.


cytat:
=achaja= napisał(a)
zastanawia mnie jedno czemu KoDeX tak sie wzbrania przed wojna i ciagle podkresla nieangazowanie sie w nia mimo ze poczatek co innego pokazal


odpowiadam:

bo sie raziel o klocka boi. Przeciez oczywiste jest ze ich "niby" neutralnosc jest po to aby nie tracic domkow. Gdyby kodex byl w stanie wygrac z PSD to by oblegi na nas zakladal - no chyba ze nas oszczedzaja z miłości? Cale szczescie ani kodex, ani perwy ani kodex i perwy razem nie maja takich mozliwosci. Widac zrazili do siebie zbyt wielu ludzi i zostali sami... Prawie sami.

Wsparcie jakie klany otrzymuja to nierozłaczny element oblegow a to ze bardziej pomagaja nam a nie wam swiadczy o tym jaka panuje na serwerze o was opinia

cytat:
Adorise23 napisał(a)
cytat:
=achaja= napisał(a)
pozatym skoro to bratni klan perwerow to czemu sie przygladaja jak ich psd leje ????


PSD Nas leje czy zbieranina osób z 4 klanow ? Wink
Skład samego PSD vs PERWERSI... podejrzewam , że bez szans Wink

No ale.. tonący brzytwy się łapie Wink


czyli powtorka z rozrywki ale tym razem to nie nas leja ale my lejemy was Smile

tym razem zbieranina zarzuca "zbieraniowosc" Smile to smao co ostatnio - hipokryzja

rok temu porzuciliście wasze klany aby stawic czola PSD wyrzekając sie waszej klanowej tożsamości (co juz samo w sobie było zwyciestwem PSD) Jakby nie patrzec chcac nie chcac rozpadlo sie kilka klanow aby utworzyc strupa zwanego kdx czy perw.

Pozdrawiam wszystkich klanowiczów KDX i PERWÓW z ktorymi żyję dobrze, albo z którymi wogole kontaktu nie mam Smile nie wrzucam wszystkich do jednej beczi Smile

edit:

bynajmniej Xalen, nie miałem zamiaru nikogo obrażać... Mówie tylko prawde która może być po prostu nieco bolesna...

__________________
mod ma zawsze racje Smile
cytat:
Nikt napisał(a)
Po prostu niezbyt mi sie chce myslec....

Normalne w twoim wypadku...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez 4jku: 11-05-2009 17:36.

11-05-2009 17:13 4jku jest offline Strona domowa 4jku Szukaj postów użytkownika: 4jku Dodaj 4jku do Listy kontaktów AIM Screen Name of 4jku: n/a YIM Account Name of 4jku: n/a Zobacz profil MSN 4jku
Xalen
Emperor


images/avatars/avatar-7352.jpeg

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 1.117
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja bardzo prosze klanowiczow PERWERSÓW o nie wypowiadanie sie w tym watku, a przynajmniej do nie napinania sie i prowokowania.

Co do Pana wyzej niech sobie sieje propagande i nas obraza - swiadczy to tylko jak najgorzej o nim. A klany z ktorymi walczycie nazywaja sie PERWERS (tag GangBang) oraz KodeX.
11-05-2009 17:32 Xalen jest offline Szukaj postów użytkownika: Xalen Dodaj Xalen do Listy kontaktów
Daki
Member


images/avatars/avatar-13501.gif

Data rejestracji: 13-03-2009
Postów: 34
Klan: Death Dealers
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III
Skąd: Kraków

List od Wielbiciela Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Raziel Garet naspamowal: Natomiast jakikolwiek post pazurzastej będzie traktowany jako spam i zgłaszany do operatora.

Ale tym razem nie dam ci satysfakcji misiu pigmeju......:-)....Twoja żalosna hipokryzja zasluguje tylko na psikusa....................pozdrawiam Kropka.........:-)

__________________

11-05-2009 17:42 Daki jest offline Strona domowa Daki Szukaj postów użytkownika: Daki Dodaj Daki do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Daki
CarnageLink2
Lord


images/avatars/avatar-21908.jpg

Data rejestracji: 10-10-2007
Postów: 271
Klan: Legion Immortals
Kraina: Necropolia II
Skąd: Świętochłowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak jak to stwierdził Xalen o Klanie PERWERS, tak i ja stwierdzam, że moje wypowiedzi tutaj są zbyteczne. Cokolwiek napiszę będzie bezsensowne, zapewne się zaraz ktoś przyczepi i mi odpisze że a bo to... , że a bo tamto..., że jeszcze pstro...

Lecz jeden post napisze...
...dla spokoju ducha i dla małej erraty bo chyba ktoś kto kiedyś po mordzie dostał i się na to skarżył; zapomniał, że sam wcześniej bez skrupułów bił leżącego.

Bo choć przybliżę historię sprzed roku: Gdzie Klan "PSD" (o innym niż dziś składzie - 1/3 top graczy z wszystkich klanów r3) torturował, szantażował Klan "Legion Immortals" po to by niby pokazać swoją siłę. Klan 2x mocniejszy atakował słabszy...
Co to da, przybliżać przypominać dlaczego tak się źle na serwerze kojarzycie, dlaczego tak się Top Klany zorganizowały, dlaczego wszyscy zaciskali zęby ???

Da tylko milion kolejnych wymówek i zarzutów...
Wystarczy przejrzeć wątki z wojny rok temu, gdzie wypowiadały się osoby z każdego klanu. Każdy kto tam pisał wie o co mi chodzi...

Jeszcze jedno chciałem napisać, iż cała ironia taka że Kodex teraz PSD nie atakuje bo szans nie ma. Jednak PSD słabsze L_I atakowało i czerpało z tego radochę oraz satysfakcję... z czego tu się dziwić z tego że siedzimy cicho ??

Dodam jeszcze specjalnie dla jednego osobnika, że z tym z czym tak rękami i nogami walczymy - sami się tacy stajemy.
Czyli osoba zarzucająca hipokryzje, sama jest hipokrytą gdyż dawno zapomniała swoje grzeszki... ...ale po co pamiętać i siedzieć cicho skoro można kpić i robić z siebie większego Cepa...

To by było na tyle, bardzo dobrze wiem że mój post wywoła wiele kontrowersji... pewnie też wielu rozbawi. Wszystko jest przewidywalne, prosta psychologia ;P
Jednak mam to w nosie ja napisałem, to co chciałem zrzuciłem ciężar, nie potrzebuję więcej pisać. Bo wiem, ze sam nie zawiniłem...

__________________
r3: CarnageLink
r7: M1X3R

KUPIĘ: Leg Dosk Tańczący Lewi
11-05-2009 20:03 CarnageLink2 jest offline Szukaj postów użytkownika: CarnageLink2 Dodaj CarnageLink2 do Listy kontaktów
Agacia84
Full Member


Data rejestracji: 19-11-2007
Postów: 69
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

RE: Odnośnie Pojedynku Gigantów na R3 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Raziel_Garet napisał(a)


To ja też mogę coś powiedzieć : "Pomagając PSD wyjdziecie na tym jak MK rok temu "

też fajnie brzmi co ?


Mroczni Kompani, milczeć bo wam nogi z tyłków powyrywam.

Gwoli wyjaśnienia, Razielowi chodzilo o pustakowanie.

Koniec wypoiedzi na temat MK Roll Eyes

__________________
M
11-05-2009 20:40 Agacia84 jest offline Szukaj postów użytkownika: Agacia84 Dodaj Agacia84 do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Raziel_Garet
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ajku a z miłą chęcią ci odpowiem, opinia o nas, cóż taką opinię zawdzięczamy kilku osobom z PSD. Bo ciągle ktoś z sojuszniczego klanu mi piszę, że dostał PW od członka PSD z treścią czego to im Perwersi nie zrobią.

Jednak nie w tym rzecz, nie mam tutaj zamiaru nikogo obrażać, jednak spójrzcie na to z dystansu.

Ciągle piszesz hipokryzja, hipokryta, od roku używasz tylko jednego stwierdzenia.

Już się nasłuchałem że jestem : hipokrytą, dupkiem, sqrwysynem, złem koniecznym, oraz użyto jeszcze kilka określeń niezbyt kulturalnych.

Nawet na PW na forum dostaje wiadomości że jak pojawię się na zlocie to dostanę, za to że mnie wysiedliłeś itp,

(tylko póki co żadnego z tych cwaniaczków nie spotkałem, bo nie przyszedł)

Powiedz mi taki wpływ na ludzką psychikę ma ta gra ? Że ludzie się obrażają bo ktoś komuś zabrał kwadrat, grożą że jak cię spotkam to oberwiesz, to jest normalne ?

Taka nienawiść panuje, podejście jak by człowiek komuś rodzinę zabił, dorośli ludzie, nie dzieci, tylko dorośli ludzie co mają rodziny, wyższe wykształcenia, obrażają się wzajemnie bo ktoś zabrał "kwadrat" przecież to jest kilka linijek w jakimś programie.

A później takie osoby śmiało mówią że ta gra nie jest dla nich wszystkim, że nie są nołlajfami, że grają dla zabawy i znajomych.

Określenie dla znajomych też jest zabawne bo osoby co tak twierdzą, nigdy się ze swoimi współklanowiczami nie spotkali.

Pytanie do wszystkich, ilu znacie tak zwanych znajomych z BW, ze swojego klanu ?
Ja osobiście znam 50% swojego klanu, oraz masę innych graczy, mogę powiedzieć że gram dla znajomych.


Od dłuższego czasu sobie analizuje różne zachowania społeczności BW. Kto bystrzejszy ten zauważył że wywoływałem nawet napinki na serwerach na jakich nie gram, a wszystko po to by uzyskać odpowiednią ilość danych statystycznych.


Wyniki przechodzą czasem ludzkie pojęcie.

Wracając jednak do mojej osoby, tego że Kodex się nie miesza, że Raziel się boi o kwadrat.

Z tego co wiem tzw wojna jest moja przynajmniej tak stwierdzili, liderzy 12 topowych klanów. Po czym zaczęli mi pisać dlaczego nie biorę udziału.

Pomyślał ktoś że ja nie mam czasu na siedzenie na necie. 1-2godzinki dziennie i to nie zawsze.

Tyle osób dookoła mówiło że nuda na serwerze nic się nie dzieje, ciągle to samo itp. Więc w kilka dni zrobiłem tak by nudno nie było.

Od października 2008 nie gram aktywnie bo po co ? ciągle to samo. Od Lutego 2009 postać jest na włączonym okresie ochronnym i w każdej chwili mogę ją usunąć, od ponad miesiące chce oddać postać.

I różni ludzie różnie piszą, moi mówią że szanują decyzje bo real ważniejszy, że gra zabiera za dużo czasu, natomiast kilka osób z przeciwnego obozu, pisało bym nie robił jaj, mam zostać , nawet mam nie myśleć o odejściu, nawet nie wiesz Ajku ile osób z twojego klanu mi piszę bym nie odchodził od BW.

A ty mi napiszesz że się o kwadrat boję, no bez przesady. Jak będę chciał się wtrącić to się wtrącę.

Tak na koniec :
cytat:

xxx/PSD/R3 (10-05-2009 1:23)
tutaj wszyscy traktuja ta wojne
xxx/PSD/R3 (10-05-2009 1:23)
jak relana wojne
xxx/PSD/R3 (10-05-2009 1:23)
realna
xxx/PSD/R3 (10-05-2009 1:23)
zamiast zabawe
xxx/PSD/R3 (10-05-2009 1:24)
napinki na forum, kablowanie
xxx/PSD/R3 (10-05-2009 1:24)
ja nie wiem, chyba jestem jakas zbyt prosta na ta gre Big Grin
JA (10-05-2009 1:24)
Big Grin ja wiem;d ja mam z tego taką pompe Big Grin tak ich podpuszczam Big Grin ty nawet nie wiesz jaki ja mam z nich ubaw Big Grin
xxx/PSD/R3 (10-05-2009 1:25)
ja nie mam Big Grin
xxx/PSD/R3 (10-05-2009 1:25)
to jest zalosne
xxx/PSD/R3 (10-05-2009 1:25)
zwlaszcza ajku Big Grin
JA (10-05-2009 1:25)
tak!!
xxx/PSD/R3 (10-05-2009 1:25)
i oczywiscie
xxx/PSD/R3 (10-05-2009 1:25)
kolega
xxx/PSD/R3 (10-05-2009 1:25)
jury
JA (10-05-2009 1:25)
dokladnie Big Grin


cytat:

xxx/PSD/R3 (9-05-2009 9:12)
nie oddawaj postaci, kretynie !!!
JA (9-05-2009 9:14)
bo ?
xxx/PSD/R3 (9-05-2009 9:15)
bo masz brac udział w oblezeniach, jako ty !!! wez sie juz przyłacz, a nie sciema z neutralnoscia
JA (9-05-2009 9:16)
nie mam czasu, poza tym wygrywacie wiec o co chodzi, dużo osób przekabaciliscie na swoja strone
xxx/PSD/R3 (9-05-2009 9:17)
doskonale wiesz ze sami bysmy powalczyli z 5dni i wojna by sie skonczyla, Raziel wejdz do zabawy
JA (9-05-2009 9:26)
sry sniadanie jedlem, pomyslimy


cytat:

xxx/PSD/R3 (10-05-2009 1:07)
sama bym nie wchodzila do wojny
xxx/PSD/R3 (10-05-2009 1:07)
gdyby nie to
xxx/PSD/R3 (10-05-2009 1:07)
ze tak nudno Big Grin


xxx/PSD/R3 (10-05-2009 1:10)
a prawda jest taka
xxx/PSD/R3 (10-05-2009 1:10)
ze psd w podstawowym skladie by perwow nie pokonalo
xxx/PSD/R3 (10-05-2009 1:11)
i wojna by trwala moze tydzien
xxx/PSD/R3 (10-05-2009 1:11)
a nie o to chuyba chodzi



i takich rozmów miałem kilkanaście odkąd zaczęły się oblężenia.


Cóż póki co pozostaje mi nadal patrzenie jak się ludzie mszczą bo ktoś im zabrał sens życia, spalił kwadrat. heh dorośli.
Możecie ten post uznać jako moje tłumaczenie, jako kolejną napinkę, wszystko możecie, kto mądrzejszy ten zrozumie o co mi chodzi.

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Raziel_Garet: 12-05-2009 09:05.

12-05-2009 08:33 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
berwig
Member


Data rejestracji: 19-11-2007
Postów: 45
Kraina: Necropolia II
Skąd: Krakow

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a wiecie że to gra jest?

__________________
r14: Gburka
___________
Kupiłeś składaj ofkę
kupiłem ja składam.
12-05-2009 11:19 berwig jest offline Szukaj postów użytkownika: berwig Dodaj berwig do Listy kontaktów
wopi
Viking


images/avatars/avatar-11632.jpg

Data rejestracji: 01-09-2006
Postów: 651
Klan: kzoo
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
berwig napisał(a)
a wiecie że to gra jest?


a ja Ci powiem tak
jak ktos ma jakies zasady w RL to i ma takie same zasady w grze a jak ktos jest xxx i xxx to i jest taki sam w grze
niby sie mowi ze "to tylko gra" ale grajac sporo czasu w cos to musisz dac i czastke siebie w postac ktora prowadzisz Tongue
i temu te napinki i te "rozne" i anonimowo lepiej jest krzyczec niz mowic to samo w oczy ^^

chlopaki wescie sie spotkajcie dajcie sobie w morde a potem idzcie na piwo i ile to linijek pisania na forum by ubylo Tongue

__________________
[bCycki[/b]
12-05-2009 12:25 wopi jest offline Szukaj postów użytkownika: wopi Dodaj wopi do Listy kontaktów
vip3ra
Double Ace


images/avatars/avatar-25199.png

Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 143
Klan: MalkaviaN
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Raziel_Garet napisał(a)
Ajku a z miłą chęcią ci odpowiem, opinia o nas, cóż taką opinię zawdzięczamy kilku osobom z PSD. Bo ciągle ktoś z sojuszniczego klanu mi piszę, że dostał PW od członka PSD z treścią czego to im Perwersi nie zrobią.


Naprawde? ;-) Czemu ja jeszcze nic nie dostalam? Czuje sie rozczarowana Frown

a co do gry... rzeczywiscie duzo osob bierze wszystko na powaznie... pogrozki za to, ze do kogos wpadam dwa razy dziennie, a jak probuje oddac to obrywa...
Jego EGO nie moze juz tego wytrzymac... i grozi... i pisze rzeczy w stylu "ciekawe czy w realu jestes taki cwany"

cytat:
Raziel_Garet napisał(a)
A ty mi napiszesz że się o kwadrat boję, no bez przesady. Jak będę chciał się wtrącić to się wtrącę.


Hm... sam wszystko zaczeles, a pozniej sie wycofales. Wiec opinie masz jaka masz. Paktujesz sie z ludzmi, ze nie bedziecie sie ruszac... a z drugiej strony probujesz naslac inne klany na tych z ktorymi sie zapaktowales... Robisz jednym slowem burdel sam sie w niego zabradzo nie mieszajac... i duzo ludzi ma Ci to za zle.... ja mam co innego ale nvm Wink

Ale coz... musze przyznac, ze rola obserwatora nie jest taka zla ^^
Wasze przepychanki... licytowania etc sa naprawde smieszne Smile

Mialam nic nie pisac... ale sie juz nie moglam powstrzymac Wink

__________________
rotfl rotfl TMOD rotfl rotfl
Troll Moderator


Wycena - R1, R3, R4, R6, R8, R10, R14

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez vip3ra: 12-05-2009 13:56.

12-05-2009 13:44 vip3ra jest offline Szukaj postów użytkownika: vip3ra Dodaj vip3ra do Listy kontaktów
OZM
Forum Ace


Data rejestracji: 22-04-2009
Postów: 88
Kraina: Necropolia II
Skąd: OZM i tam umrę

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Raziel_Garet napisał(a)

Natomiast jakikolwiek post pazurzastej będzie traktowany jako spam i zgłaszany do operatora.


z deka przesadziłeś Evil

cytat:
4jku napisał(a)

raziel,.......ale musze cie zmartwic, ja bede tylko czytal i sie z ciebie smial i smial... podobnie jak 90% r3.


90% ??? sorki,ale teraz to raczej się trzeba z Ciebie śmiać
jeśli taka byłaby prawda i 90% r3 śmiałaby się z Kodexu,czy z Perwów (czy ich liderów) to wojna nie potrwałaby nawet kilku minut....szybko te klany zniknęłyby z powierzchni R3
i wogóle skąd te informacje o 90%?

cytat:
wopi napisał(a)

niby sie mowi ze "to tylko gra" ale grajac sporo czasu w cos to musisz dac i czastke siebie w postac ktora prowadzisz


i z tym się zgodzę w 100%


Jak widzicie potrafie ocenić i skrytykować lub uznać za słuszne pewne wypowiedzi obojętnie z jakiego klanu by wypływały. Jednak przyglądam się tej wojnie i sporowi jako prawie bezstronny obserwator.

Mój klan istnieje bardzo długo, chociaż nie zaliczamy sie do topki - mimo to razem sie trzymamy. Dostawalismy w dupska od wielu klanów, czasem wygrywalismy, czasem przegrywalismy.
W całej naszej historii klan Perwersi zabrał nam kwadrat tylko raz i to bardzo dawno.
Natomiast klan PSD, czy jego dzieciątko (mam ndzieję, że juz się nie odrodzi) Plama wielokrotnie. Wiedząc,ze nie mamy żadnych mocnych sojuszy zabierali nam kwadraty jak dziecku cukierka. Nie patrząc czy robią obleg na szefa,czy na kogos innego. Teraz w swoim kwadracie nie rozbudowuję posterunku na wyższy niż 14-15 level. Po co? Przecież koledzy z Plamy zaraz wciągnął po niego swoje rączki, mimo że mają dostęp do doskonałej latwosci itp. dzięki PSD i mogliby sami sie postarać,zeby jakos rozbudować swój domek.
TYLE JEŚLI CHODZI O HONOROWE POSTEPOWANIE PSD I PLAMY.

Ja jako DrLecter (nie jako szef klanu) życzę powodzenia Perwersom w tej wojnie i zachęcam Kodex to jawnego przystapienia do niej.

__________________
wolę być martwym CZŁOWIEKIEM
niż żywą świnią
a dla humoru :
http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=619431

DrLecter : R3 i R7
Chaos : R6

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez OZM: 13-05-2009 01:02.

13-05-2009 00:42 OZM jest offline Szukaj postów użytkownika: OZM Dodaj OZM do Listy kontaktów
SamSabat
Triple Ace


Data rejestracji: 21-11-2006
Postów: 168
Klan: Krwawy Zwierzyniec
Kraina: Necropolia II
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Warto tylko przypomnieć co się działo roku temu.
RZĄDY LI i Perwers PO WOJNIE.

I powiem szczerze że mam dość BW.
zwłaszcza po takich pw:


kod:
1:
2:
3:
4:
5:
6:
7:
8:
9:
10:
11:
Nadawca: 	Spamer
Tytuł wiadomości: 	;)))))))))))))))))
Data wysłania: 	2009-05-12 21:59:15
21:47 < xxx> acha w3asnie gada3em z kuzynem z kzoo i pad3em ze smiechu
21:47 <@yyy ?
21:47 < xxx> psd chcia3o ich pomocy i coś tam jeszcze przeciwko nam
21:47 < xxx> i powiedzieli ?e jak wygrają wojne z nami to kzoo bedzie
pustakowane czy jakoś tak
21:48 < xxx> w3asnie widze jak ich podobno ka?dy lubi :)


Bawcie sie dzieci bawcie, widocznie nie macie niczego innego do roboty.
Ja tym postem żegnam się z BW.
Mam dość intryg, panowie nadajecie się w sam raz do polskiej polityki.
Żegnam.


edyta nie ten link

__________________
r3:Sabat/Duszek Kasacja r10: Dalvin - Kasacja r13/r15:Sabat -Kasacja
Krwawy Zwierzyniec mym domem i jego będe bronił.........
Losowator i ciągłe bany za pierdoły obrzydziły tą grę skutecznie.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez SamSabat: 13-05-2009 09:35.

13-05-2009 07:58 SamSabat jest offline Szukaj postów użytkownika: SamSabat Dodaj SamSabat do Listy kontaktów
yatta
Forum Ace


images/avatars/avatar-24169.gif

Data rejestracji: 14-10-2007
Postów: 98
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
OZM napisał

Mój klan istnieje bardzo długo, chociaż nie zaliczamy sie do topki - mimo to razem sie trzymamy. Dostawalismy w dupska od wielu klanów, czasem wygrywalismy, czasem przegrywalismy.


haha, a to fakt jest Big Grin taka ciekawostka (teraz chyba macie najstarsze ID na serwerze, wczesniej bylismy my, hehe)

cytat:
SamSabat napisał
Mam dość intryg, panowie nadajecie się w sam raz do polskiej polityki.


a ja z tego samego wzgledu zostane i chetnie zaobserwuje co sie bedzie dzialo Smile


Co jak co, mam nadzieje, ze kiedys i tak wszyscy siądą do kielona Tongue

cytat:
Vipera napisała
a co do gry... rzeczywiscie duzo osob bierze wszystko na powaznie... pogrozki za to, ze do kogos wpadam dwa razy dziennie, a jak probuje oddac to obrywa...
Jego EGO nie moze juz tego wytrzymac... i grozi... i pisze rzeczy w stylu "ciekawe czy w realu jestes taki cwany"


ZUE to slowa Tongue .. ale prawdziwe Big Grin

__________________
R10 : yatta

&#24178;&#21527;?&#20320;&#20010;&#23567;&#31528;&#34507;&#12290;
13-05-2009 08:46 yatta jest offline Szukaj postów użytkownika: yatta Dodaj yatta do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Raziel_Garet
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hm ja jeszcze coś tylko powiem, tak mnie wszyscy namawiali do zabawy że mam przestać udawać z tą neutralnością, więc się włączyłem.

cytat:
vip3ra napisał(a)
Hm... sam wszystko zaczeles, a pozniej sie wycofales.


już się wmieszałem, na prośbę ludzi z przeciwnego obozu.

cytat:

Wiec opinie masz jaka masz.

ano mam Smile

cytat:

Paktujesz sie z ludzmi, ze nie bedziecie sie ruszac... a z drugiej strony probujesz naslac inne klany na tych z ktorymi sie zapaktowales...

ja tylko daje możliwości które ludzie mogą wykorzystać Wink

cytat:
Robisz jednym slowem burdel sam sie w niego zabradzo nie mieszajac... i duzo ludzi ma Ci to za zle....

teraz dużo ludzi ma mi za złe że się jednak wmieszałem. Ktoś popełnił jeden podstawowy błąd. Na początku Zybek jako dyplomata przedstawił propozycję na którą 85% Kodexu poszło, ci co nie byli za pomysłem Zybka (o neutralności pomiędzy PSD a Kodex) odeszli do klanu Strada.

Jak Perwersi zaczęli tracić kwadraty, to Spamer zaczął pisać do ludzi z Kodexu że mają podać namiary na swoje s3, zaczął dookoła mówić że po uporaniu się z Perwersami, spalimy Kodex, to moi stwierdzili że tak nam się oberwie bez względu co byśmy zrobili, więc masowo zaczęli pomagać Perwersą. Wystarczyło nie grozić, ale ktoś chciał pokazać że siłą się kogoś zniechęci.

cytat:

ja mam co innego ale nvm Wink


Tak wiem, przepraszam że nie mogłem przyjechać w weekend, ale w szkole byłem, nadrobimy to Smile


cytat:

Hauru 3:27:39
lol nic nie powiem ty se juz wystawiles opinie Wink



jakoś mało mnie to rusza, chcieliście Kodex w wojnie to go macie. Opinia ? jaką mam opinie ? bo z tego co wiem to dobrą Wink Skoro ludzie chcą ze mną grać i nie pozwalają mi odejść od gry.

Przez ostatni tydzień mi najpierw wszyscy piszą że wywołuje wojnę a sam w niej udziału nie biorę i na mnie jadą, teraz jak postanowiłem olać siedzenie z boku to zaczyna się na mnie nagonka że się dołączyłem.

Chrzanie waszą opinie.



Odkąd Xalen siedział na s1 wszystkie lokacje były pełne bo odnawiał ciągle moby, nie było problemu z mobami na ekspedycjach.

Przegraliście jedno oblężenie i s1 została spalona. Rozumiem gdybyście ją spalili tydzień temu od razu jak ją przejęliście, ale nie.

Nie wiem czy sobie zdajecie sprawę, ale obojętnie u kogo była ta s1 to każdy korzystał z odnawiania mobów, caluśki serwer, a teraz znowu zacznie się płacz że nie ma mobow w lokalizacji.

Hauru gratuluje spalenia S1 Wink

Dziecinne zachowanie, naprawdę dziecinne.

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez Raziel_Garet: 13-05-2009 09:16.

13-05-2009 08:48 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
Xalen
Emperor


images/avatars/avatar-7352.jpeg

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 1.117
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tej sprawy nie pozostawie bez komentarza.

Pan Hauru wlasnie spalil 1 strefe. Co to oznacza - ano to ze abstrahujac od wojny serwer cofnal sie w rozwoju. Przypomne tylko ze zbieranie potrzebnych 12 mln ludzi na budowe katedry zajelo Allise pare miesiecy

Wielka Orkiestra Katedralnej Pomocy Allise - Apel do graczy R3

Tu zreszta widac.

Nie bedzie juz darmowego odradzania mobow, ktore hurtowo prowadzilem siedzac na jedynce. Zazwyczaj ubijalem 1 sztuke z calej lokacji albo wcale, a za chwile inni ludzi (nie z PERWERSOW) mieli na co zakladac i co ubijac, bo 2 dni pozniej lokacje byly przetrzebione. Watpie czy pan Hauru komus zasponsoruje expe albo moba. A dodam tylko ze pod koniec miesiaca moby w prawie kazdej lokacji kosztowaly po 1k repa. No to teraz wracamy do systemu kto pierwszy ten lepszy, im szybciej zalozysz tym wieksza szansa na udana expe. Czyli po staremu. Gratuluje postawy. Trzeba bylo palic od razu jak mi ja zabrales a nie po pierwszej porazce.

EDIT: Przepraszam ze zapomnialem odnowic bialego smoka osobie ponizej Frown
Oj jednak jestes na urlopie...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Xalen: 13-05-2009 09:48.

13-05-2009 09:08 Xalen jest offline Szukaj postów użytkownika: Xalen Dodaj Xalen do Listy kontaktów
honey
Forum Ace


Data rejestracji: 30-05-2007
Postów: 86
Klan: od Mamy
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Xalen napisał(a)

Nie bedzie juz darmowego odradzania mobow, ktore hurtowo prowadzilem siedzac na jedynce. Zazwyczaj ubijalem 1 sztuke z calej lokacji albo wcale, a za chwile inni ludzi (nie z PERWERSOW) mieli na co zakladac i co ubijac, bo 2 dni pozniej lokacje byly przetrzebione.



cytat:
Raziel_Garet napisał(a) Odkąd Xalen siedział na s1 wszystkie lokacje były pełne bo odnawiał ciągle moby, nie było problemu z mobami na ekspedycjach.

Przegraliście jedno oblężenie i s1 została spalona. Rozumiem gdybyście ją spalili tydzień temu od razu jak ją przejęliście, ale nie.

Nie wiem czy sobie zdajecie sprawę, ale obojętnie u kogo była ta s1 to każdy korzystał z odnawiania mobów, caluśki serwer, a teraz znowu zacznie się płacz że nie ma mobow w lokalizacji.


ŻE CO PROSZĘ? Hahaha dawno się tak nie uśmiałamBig Grin Przepraszam, ale JAKIE lokalizacje był odnawiane? TE W KTÓRYCH MOBY MOŻE UBIĆ TOP 50 SERWERA!!!!!!! Komu chcecie zamydlić oczy? Chyba że naprawdę dla was CAŁY SERWER to jedynie wy, wasza świta i reszta z innych klanów która mieści się w top 50. Kogo znowu chcecie okłamać?


Komu znowu chcecie nałgać? Bo jedynie to robicie, z naciskiem na ROBISZ Raziel, nie mogę już patrzeć na to jak podjudzasz ludzi, odwracając później kota ogonem. Ty nie chciałeś się mieszać, PSD chciało żebyś się wmieszam? Czy Ty masz z głową poważniejsze problemy, niż widać to na forum? Pokaż kto Cię do tego zmusił. No chyba, że naprawdę własnego rozumu i woli nie masz, wtedy zrozumiem, że się przyłączyłeś. Wojna to wojna i PRZESTAŃ wreszcie wymagać od niej zasad fair play, tak samo jak Ty Lecter wymagać takowych zasad od reguł gry. PLama trafiła na Was, bo KODEX, PERWERSY i reszta tego dziwnego tworu nie miała akademii, oficjalnie, wiec co, SAMI mieli Ciebie zaatakować? Lecter naprawdę długo byliśmy razem w ozm, ale nie podejrzewałam że jesteś aż tak wąskomyślowym człowiekiem.


Po prostu żenada, zastanawia mnie jeszcze dlaczego ludzie tak strasznie nabierają się na ten zapach w rzeczywistości będący smrodem, rozsiewany przez Razjela. Nie ma dla ludzi nadziei O_o


edit:literówki

cytat:
Raziel_Garet napisał(a)

I od złotej wieży do WIELKI STEP II moby były odradzane.

Ale co ty możesz wiedzieć, skoro widzisz tylko złotą wieżę. Wypowiadasz się w kwestii której nie masz pojęcie, nawet Hauru, Spamer i reszta waszej elity dobrze wie że Xalen odnawiał moby.


no to zaraz, odnawiane od złotej w górę, a ja nic nie wime, mimo że złotą właśnie widzę? To są właśnie te Twoje "fakty"? Jakieś pomerdane, i myślisz, że co, że każdy się na to nabierze?

cytat:
Raziel_Garet napisał(a)
Mogę sobie rozsiewać zapach, będący dla Ciebie smrodem, tylko że ja wszystko popieram faktami ;]


Raziel gdybyś był mądrym człowiekiem, pisałbyś tak, aby się z innymi porozumiewac, a nie narzucac im swoje zdanie. Moby tak jak napisałam- odradzane były dla TOP 50, i g. prawdą jest, że, cytuję "CALUSKI SERWER" na tym skorzystał. Naprawdę musicie uciekac się już do takich podstępów, aby zdobywac jakos poparcie ludzi? Frown

__________________
cytat:
4jku napisał(a)

cytat:
STRAD napisał(a)

Nie wiem z kąt Psd wykopało tego typa....


leżal 2 kąty od RG i Nikogo


Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez honey: 13-05-2009 10:24.

13-05-2009 09:42 honey jest offline Szukaj postów użytkownika: honey Dodaj honey do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Raziel_Garet
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
honey napisał(a)
ŻE CO PROSZĘ? Hahaha dawno się tak nie uśmiałamBig Grin Przepraszam, ale JAKIE lokalizacje był odnawiane? TE W KTÓRYCH MOBY MOŻE UBIĆ TOP 50 SERWERA!!!!!!! Komu chcecie zamydlić oczy? Chyba że naprawdę dla was CAŁY SERWER to jedynie wy, wasza świta i reszta z innych klanów która mieści się w top 50. Kogo znowu chcecie okłamać?


hm cóż Smile widzisz jak mało wiesz Smile wszyscy doskonale wiedzą że mam najlepszy bunkier na R3 i zbierałem ludzi Smile Xalen regularnie mnie atakował i tych ludzi zabierał bo czy chcecie czy nie miałem ich najwięcej na serwerze.

dzięki temu on mógł odradzać moby Wink

I od złotej wieży do WIELKI STEP II moby były odradzane.

Ale co ty możesz wiedzieć, skoro widzisz tylko złotą wieżę. Wypowiadasz się w kwestii której nie masz pojęcie, nawet Hauru, Spamer i reszta waszej elity dobrze wie że Xalen odnawiał moby.

Honey odradzanie przez Xalena dawało możliwości, ludzie chodzili na większe moby, dzięki czemu maluchy miały swoje lokacje dla siebie.


Mogę sobie rozsiewać zapach, będący dla Ciebie smrodem, tylko że ja wszystko popieram faktami ;]

cytat:
kitten napisał(a)
nie obrażamy innych.
myjemy ręce po wyjściu z toalety.
uśmiechamy się do ludzi.
nie napinamy się.

dziękuję za uwagę, pozdrawiam.


Widzę że teraz ta piękniejsza część Team'u będzie mnie pilnować Smile
Słońce postaram się nie rozrabiać Wink :*~~

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Raziel_Garet: 13-05-2009 10:17.

13-05-2009 09:52 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
kitten
Ex-Team


images/avatars/avatar-8225.jpg

Data rejestracji: 17-09-2006
Postów: 922
Klan: Saints
Kraina: Necropolia II
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie obrażamy innych.
myjemy ręce po wyjściu z toalety.
uśmiechamy się do ludzi.
nie napinamy się.

dziękuję za uwagę, pozdrawiam.

__________________
Odpowiadam tylko na PW napisane zgodnie z zasadami ich wysyłania.
(nie umiem tego jaśniej ująć)


13-05-2009 10:07 kitten jest offline Szukaj postów użytkownika: kitten Dodaj kitten do Listy kontaktów
Przewodnik
King


images/avatars/avatar-15274.jpg

Data rejestracji: 30-07-2007
Postów: 834
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: z tamtąd albo stąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Raziel_Garet napisał(a)


Odkąd Xalen siedział na s1 wszystkie lokacje były pełne bo odnawiał ciągle moby, nie było problemu z mobami na ekspedycjach.

Przegraliście jedno oblężenie i s1 została spalona. Rozumiem gdybyście ją spalili tydzień temu od razu jak ją przejęliście, ale nie.

Nie wiem czy sobie zdajecie sprawę, ale obojętnie u kogo była ta s1 to każdy korzystał z odnawiania mobów, caluśki serwer, a teraz znowu zacznie się płacz że nie ma mobow w lokalizacji.

Hauru gratuluje spalenia S1 Wink

Dziecinne zachowanie, naprawdę dziecinne.


Przynajmniej czyś zasłynie na R3 Tongue Tongue
Niepoprawny Napinacz i Prowokator - To Ty
Zdrajca Bez hONORU - To JA ( ciekawe czy jest honorowy zdrajca )
Osoba Spalająca Irracjonalnie Odbudowaną Łan strefe Smile - to Hauru Tongue Tongue ( i nie obrażaj się Smile ale ładnie się składa Smile

i to jeszcze spalacz dzieła na które sam BĘDĄC W PLAMIE Z 3 razy ludźmi się dorzuciłem Frown Frown ale nic to Arius se odbuduje Smile bo jemu się należy ta 1 Smile
dziwi mnie tylko kilka rzeczy najbardziej pal licho te exspy tylko wam TOP 50 prków nabijały a to już nie jest fair Smile
ale ta 1 strefa to pewnego rodzaju symbol był Smile bo z tego co wiem budowali ją gracze z wielu klanów fakt faktem siedział tam tylko Arius/Xalen ale nie ich wina trza było szybciej 80 lev nabijać a i Hauru to nie można se było ochronek załatwiać tylko 2 czy 3 osoby maja 80 lev na serwie ?????
no nic to jak powiedział ktoś mądry

"Mężczyźni kochają walkę, a testosteron prowadzi do wojen. Jesteśmy biologicznie i genetycznie zaprogramowani na walkę. Tak nas stworzyła natura - mamy oczy z przodu, więc oceniamy odległość do ofiary, mamy zęby, więc polujemy. Polujemy również na siebie. Niestety..." Piotr Konca Legia Cudzoziemska Byłem Tam (Wstęp) a na BW i niektóre kobiety

Ta"Wojna nie rozstrzyga, kto ma rację, lecz kto ma odejść."Bertrand Russell

i to tyle Smile
PS
Ty Nikt odłóż to zielsko i wypowiedz się w swoim stylu Tongue Tongue

__________________
cytat:
Rudek napisał(a)
Przewodnik
Niektórzy nie sa alkoholikami jak Ty i wola kase wydac na inny, znacznie lepszy cel.

...A JA PYTAM NA JAKI Smile ...

13-05-2009 10:49 Przewodnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Przewodnik Dodaj Przewodnik do Listy kontaktów
4jku
Triple Ace


images/avatars/avatar-4727.jpg

Data rejestracji: 03-09-2007
Postów: 197
Klan: OBS->PSD
Kraina: Necropolia II
Skąd: krk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Raziel_Garet napisał(a)

Postanowiłeś odmienić swoje życie i zacząć nowe wyzwanie.
Przejąłeś kwadrat 4/5/10. xD

3/12/1 spalone Wink


cytat:
Raziel_Garet napisał(a)

Hauru gratuluje spalenia S1 Wink [/B]

Dziecinne zachowanie, naprawdę dziecinne.


cytat:
Raziel_Garet napisał(a)

Ciągle piszesz hipokryzja, hipokryta, od roku używasz tylko jednego stwierdzenia.

Już się nasłuchałem że jestem : hipokrytą....


24h * 120rep = 2880rep/dzień (jeśli się mylę prosze mnie poprawić)


cytat:
Raziel_Garet napisał(a)

dzięki temu on mógł odradzać moby Wink

I od złotej wieży do WIELKI STEP II moby były odradzane.


Cud!!! Prawdziwy cud! OTO JAK ZA 3k REPA CALEMUUUU R3 MOZNA ODRADZAĆ MOBY W CZYNIE SPOŁECZNYM! OD ZŁOTEJ WIEŻY AŻ PO WS II - prawdziwi z was altruiści, całemu serwerowi hmmm robiliście dobrze (dziwnie to brzmi)! 3-4 moby dziennie to rzeczywiście poważna liczba... do tego sami sobie mobow pewno nie odradzaliscie, przemawiała przez was czysta chęć pomocy! Ale jakoś nie zauwazylem aby lokacje pekaly w szwach dzieki wam i śmiem twierdzić że zmiany po ognisku nie odczuje...

PS tak wiem wiem ze mialem nie pisac Frown przykro mi ze was zawiodłem ale zaglądnałem tutaj liczac na poprawe nastroju i prosze... jakkolwiek przedostatni post Raziela (z Wczoraj, 08:33) mnie zasmucił ponieważ byl on nazdwyczaj nie w jego stylu (ani napinek, ani nie obrazil nikogo tylko wypowiedzial sie jak normalny czlowiek) tak ostatni post spelnil moje oczekiwania i na mojej twarzy zagoscil ogromny usmiech. Smile

PS2 gratuluje wygranych oblegow

edit:

takie tam...

edit:

cytat:
Incantus napisał(a)
PSD spaliło 1 strefe. tak beznadziejnie durnnego aktu wandalizmu nie widziałem nigdy, bo na odnawianych mobkach samo zakładało expy nawet jak myśmy mieli s1 i myśmy expilina odradzanych przez nich mobkach. czyli samo strzela sobie w stopę...


tak tak... no ale mysle ze jakos mimo wszystko sobie rade damy...

Kali kraść krowa - dobrze
Jak Kaliemu kraść krowe - źle

__________________
mod ma zawsze racje Smile
cytat:
Nikt napisał(a)
Po prostu niezbyt mi sie chce myslec....

Normalne w twoim wypadku...

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez 4jku: 13-05-2009 11:21.

13-05-2009 11:14 4jku jest offline Strona domowa 4jku Szukaj postów użytkownika: 4jku Dodaj 4jku do Listy kontaktów AIM Screen Name of 4jku: n/a YIM Account Name of 4jku: n/a Zobacz profil MSN 4jku
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Odnośnie 1 strefy i powyższych wypowiedzi.
Poświęciłem wiele czasu i wysiłku, żeby zbudować katedrę z pomocą wielu wielu graczy i klanów. Miałem sam z tego korzyści, ale nie tylko ja.
Gdy ktoś zwrócał się do mnie z prośbą o odnowienie moba, a miałem akurat odpowiednią liczbę ludzi pod ręką
nie odmawiałem. I było mi bez różnicy w jakim klanie jest dana osoba.
Kiedy robiłem masówkę odnawiając golemy korzystali z tego wszyscy którzy mogli tam odpalić ekspę. Nie tylko ja. Kiedy Hauru zrobił 80 lvl bez żadnych problemów udostępniłem mu 1 strefę.

A teraz została spalona. Psikus.
Nie było tam cmentarza na 3 poziomie. Nie miała ona wpływu na prowadzone oblegi. Szkoda, że została spalona, ale powiem wam szczerze:
Kompletnie się tym nie przejąłem. Ale to chyba nie dziwne, skoro sami widzicie, że już jakiś czas temu przestałem aktywnie grać.

Co do samej wojny.PSD wygrało kilka oblegów, my wygraliśmy teraz dwa. Ale wszystko przed nami. Loteria odnośnie grozy potępionych, krytyków dwuraków. Mam nadzieję, że oblegi dostarczą nam wszystkim
zdrowych emocji (jak się je przegląda powoli, powoli na komórce to naprawdę atmosfera rośnie Smile .

Wiem, że człowiek człowiekowi wilkiem i obrzucanie się błotem, łajnem i innymi oblegami często towarzyszy wojnom, zwłaszcza przy tak długo zakorzenionych animozjach. Ale mam nadzieję, że jednak powstrzymają się niektórzy.
Pozdrawiam
Allise

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
13-05-2009 11:20 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
Xalen
Emperor


images/avatars/avatar-7352.jpeg

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 1.117
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
4jku napisał(a)
Cud!!! Prawdziwy cud! OTO JAK ZA 3k REPA CALEMUUUU R3 MOZNA ODRADZAĆ MOBY W CZYNIE SPOŁECZNYM! OD ZŁOTEJ WIEŻY AŻ PO WS II - prawdziwi z was altruiści, całemu serwerowi hmmm robiliście dobrze (dziwnie to brzmi)! 3-4 moby dziennie to rzeczywiście poważna liczba... do tego sami sobie mobow pewno nie odradzaliscie, przemawiała przez was czysta chęć pomocy! Ale jakoś nie zauwazylem aby lokacje pekaly w szwach dzieki wam i śmiem twierdzić że zmiany po ognisku nie odczuje...


Ty zastanowiles sie piszac tego posta ? Czy byle sie ponapinac ?
Nie moja wina ze nie korzystales. Jak robilem golema odradzalem cala lokacje - po 30 minutach polowa juz byla zajeta, po godzinie zdarzalo sie 11/12 albo i full. Ale oczywiscie to nie w PSD lecialy golemy prawda ?
Analogicznie bylo z meduzami, arachne i romkami. Ale to tez nie w PSD robili te expy. A Hauru zdobywal po 10 pkt dziennie atakami i wyprawami. Z czasem kiedy koszt mobow wzrastal i wzrastala LICZBA LUDZI potrzebnych do odrodzenia wiadomo ze bylo mniej tych mobow ale skoro niektorzy za punkt honoru postawili sobie zjechac Xalena to ludzi bylo malo i nie bylo z czego odradzac. To nie REP byl problemem tylko ludzie. Ale co Ty wiesz o odradzaniu Wink
No Ty nie odczujesz odczuja inni kiedy beda zakladane zlote i hydry przez top50 z braku innch mobow ;] a ci mniejsi sobie na czerwonego poleca bo wyzej nie podskocza. o do reszty Twoich 'argumentow' to az szkoda komentowac.

Arius ma racje nie przejmujac sie Wink My sobie poradzimy. Ale za miesiac znowu zacznie sie placz ze nie ma mobow i nie ma co zakladac. Wtedy podziekujemy PSD ;]
13-05-2009 12:39 Xalen jest offline Szukaj postów użytkownika: Xalen Dodaj Xalen do Listy kontaktów
maciupa
Lord


Data rejestracji: 05-11-2007
Postów: 250
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja mam na początku prośbę , że jeśli ktoś coś chce cytować to proszę o obszerny fragment a najlepiej cały post i odniesienie , bo wyrwane kilka słów z kontekstu to zawsze można po swojemu zinterpretować
a teraz do rzeczy

co do odradzania mobów rozumiem że to robiliście i chwała wam , ale tak czy siak korzystało z tego top 100 powiedzmy jak sami to zdążyliście już zauważyć , a dla reszty serwera to i tak było bez znaczenia, bo nie mówcie mi że pójdziecie sobie hydrę zabijać czy czerwonego jak i tak 0 expa z niego macie.

co do wojny to cieszy mnie że Kodex już dołączył i nie robimy więcej jaj ze Szwajcarią czy co tam jeszcze było wymyślone, nocne oblegi pokazały że zaczyna się na poważnie

gratulacje oblegów dla Gangu
i powodzenia PSD dalej Smile
pozdrawiam

__________________
nostres upoważniony do upowania moich aukcji
13-05-2009 13:00 maciupa jest offline Szukaj postów użytkownika: maciupa Dodaj maciupa do Listy kontaktów Zobacz profil MSN maciupa
Wściekły_Pies
Forum Ace


images/avatars/avatar-19902.jpg

Data rejestracji: 05-12-2007
Postów: 83
Klan: SDR<PSD<REBEL
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Siedlce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1 rzecz ładna pogoda jest ,aż nie chce się do kompa siadać ,miło by było w jakimś fajnym towarzystwie browarka wypić (co pan na to Panie Arius , Nostres i inne osoby z W-wy)

Odnośnie tej całej wojny na moje szczęście jestem za cienki żeby w niej aktywnie uczestniczyć więc znów stworzyłem swoje ukochane SexDrinksRock i generalnie mi wisi to co się dzieje

Widzę w tej wojnie wiele pozytywów ,ludzie już nie narzekają iż nic się nadzieje
Słabsze klany mogą toczyć ze sobą bardziej wyrównane oblegi (bo już nie wpada rządna repa top100),słabsi najemnicy mają większy popyt na swoje usługi,kobiety ślicznie wyglądają na ulicach itp

Pozdrawiam wojowników obu stron

Arek vel Aliera vel Wściekły_Pies

ps.A Ty SerghKhan (Jury)odwal się od mojego SDR i nie wymawiaj jego imienia nadaremno,bo wypominanie historii z przed dwóch lat i mieszanie faktów jest żałosne

__________________


Zapraszam do klanuSexDrinksRock
r3=już nie gram Tongue
r14=just4fan
13-05-2009 14:59 Wściekły_Pies jest offline Szukaj postów użytkownika: Wściekły_Pies Dodaj Wściekły_Pies do Listy kontaktów
Strony (11): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Odnośnie Pojedynku Gigantów na R3

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH