Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R3/R4/R6/R8 Jaka rasa najlepsza » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Jaka rasa najlepsza
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
lapek
Triple Ace


Data rejestracji: 30-08-2006
Postów: 239
Klan: IND
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II
Skąd: sie biora dzieci??

Jaka rasa najlepsza Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chce zaczac od nowa na r6 i co wybrac i pod jaka bron isc?Big Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez lapek: 15-05-2009 20:01.

15-05-2009 20:01 lapek jest offline Szukaj postów użytkownika: lapek Dodaj lapek do Listy kontaktów
Livitan9
Member


Data rejestracji: 01-05-2009
Postów: 39
Klan: AK.BK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: R4

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wszystko zależy co chcesz osciągnąc Wink
Ja bym brał ŁM i grac palną + 10 lucka od samego początku Smile

__________________
R3=Livitan




KTO MA LUCKA POWYŻEJ 65 NIECH DO MNIE PISZE, NAPEWNO WEZME Smile

15-05-2009 22:26 Livitan9 jest offline Szukaj postów użytkownika: Livitan9 Dodaj Livitan9 do Listy kontaktów
zembushka
Lord


Data rejestracji: 23-12-2008
Postów: 410
Kraina: Necropolia V

RE: Jaka rasa najlepsza Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

szkoda zes sie jeszcze nie zapytaj jak sie nazwac... Kazdy ci powie co innego, jeden wbralby lm, inny kulta, a jeszcze inny ssaka i kazdy poszeldby w inna bran. takze najpierw sam sie zastanow kim chcialbym grac i wymysl jakis pomysl na rozwiniecie a potem dopiero mozna pytac o pomoc w doskonaleniu zalozen Wink
pozdro

__________________
Pjona wszsytkim blant amatorom Wink

r7 - wrushka zembushka
r2 uk - Dropper
r14 - Dropper
15-05-2009 22:40 zembushka jest offline Szukaj postów użytkownika: zembushka Dodaj zembushka do Listy kontaktów
RomanBoski
Forum Ace


Data rejestracji: 21-03-2009
Postów: 89
Klan: RUNE
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III
Skąd: RUNE

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zalezy jaką bronią chcesz walczyć i czy wogóle chcesz,może byc to postać wyprawkowa,jeśli tak to łapacz\ssak

albo powiem tak,ssak jest do wszystkiego Big Grin
ma lucka w arakanach,a jednoczesnie zwiększa krytyka czyli do 2h i 1h tez sie nadaje

+ 5dgm do palnej lub do białej 1h(szybkich)

ja bym ssaka brał Tongue
15-05-2009 22:45 RomanBoski jest offline Szukaj postów użytkownika: RomanBoski Dodaj RomanBoski do Listy kontaktów
Postalowiec
Lord


Data rejestracji: 30-07-2008
Postów: 277

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja generalnie na r1 gram Tongue

Ale wtrącę swoje 3 grosze Wink

Nie ma czegoś takiego jak najlepsza rasa.... każda jest do czegoś innego Tongue
Ale podam stereotypy Big Grin

WZ najlepszy do walk i białej - na początek jakieś szybkie itd Big Grin
Kultek w A2 żar bardzo przydatny Tongue - Proponuję jakąś 2H białą i czarny Big Grin
Ssący ja go nie lubię xD arkana słabe moim zdanie (Ale ja się nie znam Wink ) Ssaczkowi to palną 2H bo arkana w A2. do % na kryta mogą się przydać Tongue
Łapaczek na wyprawki fajny i w walce też może czasem dokopać Big Grin 10 do lucka i majestat w A2 polepsza jego sytuacje Tongue w 1H palnej i orchidei jest kozak rotfl

Reasumując polecam wz jeśli stawiasz na walki Tongue
A łapacza jeśli chcesz wyprawkować Big Grin
15-05-2009 22:51 Postalowiec jest offline Szukaj postów użytkownika: Postalowiec Dodaj Postalowiec do Listy kontaktów
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

niema zlej rasy jest tylko źle prowadzona...

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

15-05-2009 23:21 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
Piaskowy
Lord


Data rejestracji: 13-10-2007
Postów: 331
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sa dobre i lepsze rasy :p
Jak dla mnie najwiekszym niewypalem jest wz, przynajmniej na necro. No i potepiony ssie Big Grin


Kultek i ssak to postacie od wszystkiego i na wszystko, lapacz moze sporo hp wyciagac i ma swojego lucka

__________________
http://www.aleksiejs.pl/blog/lista-blogow-seo-tematyka-budownictwo/
15-05-2009 23:23 Piaskowy jest offline Strona domowa Piaskowy Szukaj postów użytkownika: Piaskowy Dodaj Piaskowy do Listy kontaktów
nikerio
Viking


images/avatars/avatar-21156.jpeg

Data rejestracji: 18-02-2008
Postów: 548
Klan: CRY_Immortal/Danse-M acabre
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: mazo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
jarex napisał(a)
niema zlej rasy jest tylko źle prowadzona...


I pozostaje sie tylko z tym zgodzic


ja osobiscie polecam kultyste
palna 1 h i 2 h -> krew zycia, zar
biała 1 h, 2 h -> KS I ŻK
Dystans KS
a jak nie to łapacz i palna 1 h

__________________

15-05-2009 23:34 nikerio jest offline Szukaj postów użytkownika: nikerio Dodaj nikerio do Listy kontaktów
Livitan9
Member


Data rejestracji: 01-05-2009
Postów: 39
Klan: AK.BK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: R4

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak już powiedziałem ŁM + jakaś palna lub Ssak + palna. Sam gram ssakiem i narazie jestem zadowolony Tongue

__________________
R3=Livitan




KTO MA LUCKA POWYŻEJ 65 NIECH DO MNIE PISZE, NAPEWNO WEZME Smile

16-05-2009 07:06 Livitan9 jest offline Szukaj postów użytkownika: Livitan9 Dodaj Livitan9 do Listy kontaktów
lapek
Triple Ace


Data rejestracji: 30-08-2006
Postów: 239
Klan: IND
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II
Skąd: sie biora dzieci??

Autor tematu Temat rozpoczęty przez lapek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zaczelem grac kultysta pod biala bron ide Big Grin
a powie ktos jak bedzie lepiej 2xdb demon 1h + msciwy set czy
db.szybkie
16-05-2009 07:13 lapek jest offline Szukaj postów użytkownika: lapek Dodaj lapek do Listy kontaktów
Fylkirk
Lord


images/avatars/avatar-8584.jpg

Data rejestracji: 15-02-2007
Postów: 300
Kraina: Moria
Skąd: Tarnów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pod kulta dobra jest broń biała 2h Wink , ale jeśli już 1h chcesz używać, to prędzej demony

__________________
1
16-05-2009 08:01 Fylkirk jest offline Szukaj postów użytkownika: Fylkirk Dodaj Fylkirk do Listy kontaktów
lapek
Triple Ace


Data rejestracji: 30-08-2006
Postów: 239
Klan: IND
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II
Skąd: sie biora dzieci??

Autor tematu Temat rozpoczęty przez lapek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no a tania bron 2h?? db zwinna?? ;D
16-05-2009 08:21 lapek jest offline Szukaj postów użytkownika: lapek Dodaj lapek do Listy kontaktów
RomanBoski
Forum Ace


Data rejestracji: 21-03-2009
Postów: 89
Klan: RUNE
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III
Skąd: RUNE

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kultysta\ssak
16-05-2009 11:10 RomanBoski jest offline Szukaj postów użytkownika: RomanBoski Dodaj RomanBoski do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R3/R4/R6/R8 Jaka rasa najlepsza

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH