Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R7 jak dropnąć dsk. Ak-47.. cd » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony jak dropnąć dsk. Ak-47.. cd
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Ultral
Full Member


Data rejestracji: 11-11-2008
Postów: 64
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia V

Question jak dropnąć dsk. Ak-47.. cd Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam,

mam pytanie: Co trzeba zrobić aby wydropić doskonałe Ak-47? Gram już pół roku i mi się jeszcze nie udało! Szczerze mówiąc to jeszcze nic cennego nie udało mi się dropnąć!

Jakie są wasze (tajne ?) metody na dropienie jak najlepszych rzeczy? I takie porady: miej jak najwięcej szczęścia to możecie sobie w d*** wsadzić. Mam szczęście... to teraz wypadają mi kąsające pałki zamiast zwykłych!

Suszi, Konrad słyszycie to jest NIENORMALNE! Rządam jakiegoś dropu w przeciągu tygodnia !

Pozdrawiam.

P.s. Zamykanie tematu znaczy tylko, że jestesmy coraz bliżej prawdy a moderatorzy na polecenia administartorów próbują zapobiedz temu żeby prawda ujrzała światło dzienne! Nie uda się wam słyszycie - wiemy już o spisku i zjednoczymy się i będziemy dropili czały czas, administracja nas nie powstrzyma!

P.p.s. To co do tej pory udało nam się ustalić w temacie jak dropnąć dsk. Ak-47:

DragonNS: jak dropnąć dsk. Ak-47
pacyf: jak dropnąć dsk. Ak-47
kileras123: jak dropnąć dsk. Ak-47
Sejan: jak dropnąć dsk. Ak-47

Już nawet operatorzy się wyłamują i zaczynają puszczać parę z ust. Sejan zdradził część sekretu.. zobaczymy co będzie dalej. Wypowiadajcie się zanim nam znowu zamkną temat!

__________________
Ten tekst mnie zniszczył:

"Masz mózg, czy oddałeś go swojemu psu?"

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ultral: 16-05-2009 11:33.

16-05-2009 11:31 Ultral jest offline Szukaj postów użytkownika: Ultral Dodaj Ultral do Listy kontaktów
Kaczor_Donald
Full Member


Data rejestracji: 02-03-2009
Postów: 72

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

eeeee szczescie nie ma nic do dropow .. poczytaj tutoriala gosciu ... szczescie ci dodaje tylko % w wyprawach a drop tak samo nie zalezy od szczescia ... to sie samo losuje ... zreszta w ktorej strefie jestes zeby wydropic dsk. aka jak piszes ze ci same kasajace palki sie dropia to znaczy ze 5s ..... aby wydropic dsk. aka nalezy miec szczescie wogole i chodzic na wyprawy

__________________
R1-Slayer

Polecam grafika Talerz-jest naprawdę świetny ;P

Sprzedam : Leg. Dsk.Demoniczną Pałkę Męstwa - 14k
16-05-2009 11:57 Kaczor_Donald jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaczor_Donald Dodaj Kaczor_Donald do Listy kontaktów
Ultral
Full Member


Data rejestracji: 11-11-2008
Postów: 64
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia V

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Ultral
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kaczor_Donald napisał(a)
eeeee szczescie nie ma nic do dropow .. poczytaj tutoriala gosciu ... szczescie ci dodaje tylko % w wyprawach a drop tak samo nie zalezy od szczescia


Witam,

postaram się odpowiedzieć tak abyś zrozumiałSmile , tzn. wzniosę się na Twój wysoki poziomSmile .

eeeee szczescie ma dużo do dropów .. poczytaj tutoriala gosciu .. szczescie ci dodaje % na wypawki w wyprawkach daje % na to że drop będzie magiczny, ale nie daje nic jeśli chodzi o jakość

Hehe lubie takich co mówią aby czytac regulamin a sami go nie znająSmile ).

Pozdrawiam.

__________________
Ten tekst mnie zniszczył:

"Masz mózg, czy oddałeś go swojemu psu?"
16-05-2009 13:26 Ultral jest offline Szukaj postów użytkownika: Ultral Dodaj Ultral do Listy kontaktów
LATARNIA
Double Ace


Data rejestracji: 23-09-2008
Postów: 110
Klan: NTK
Kraina: Necropolia V
Skąd: wawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dsk ak- magiczne raczej nie jest,pref, suf brak, wiec na staty sie nastaw,i robic robic robic wyprawki, przy okazji datek na pobliska parafie, organizacje pomocy czy losowo wybrana partie nie zaszkodzi,ale pewnie tyz i nie pomoze. Wiec raczej modlic sie pozostaje, ja zeby miec pewnosc zmieniam cel modlow raz na tydzien, w tym do Thora nawijam, nieco zapomniane bóstwo ale moze ma jakies chody na BW.

__________________
R-1 LATARNIA
R-7 khyllan
R-12 khyllan
16-05-2009 14:03 LATARNIA jest offline Szukaj postów użytkownika: LATARNIA Dodaj LATARNIA do Listy kontaktów
Naster
Emperor


images/avatars/avatar-14862.jpg

Data rejestracji: 23-06-2007
Postów: 1.243
Kraina: Moria
Skąd: 127.0.0.1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
P.s. Zamykanie tematu znaczy tylko, że jestesmy coraz bliżej prawdy a moderatorzy na polecenia administartorów próbują zapobiedz temu żeby prawda ujrzała światło dzienne! Nie uda się wam słyszycie - wiemy już o spisku i zjednoczymy się i będziemy dropili czały czas, administracja nas nie powstrzyma!


Tym razem z +1

__________________

"Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność"

16-05-2009 18:15 Naster jest offline Szukaj postów użytkownika: Naster Dodaj Naster do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R7 jak dropnąć dsk. Ak-47.. cd

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH