Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA Jak tam się podobała Eurowizja 2009? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Jak tam się podobała Eurowizja 2009?
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Davither2
Lord


images/avatars/avatar-11216.jpg

Data rejestracji: 14-10-2008
Postów: 344
Klan: Odrodzony Phoenix
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III
Skąd: Gdansk

Jak tam się podobała Eurowizja 2009? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szokiem jak dla mnie była wygrana Norwegi Big Grin
Ja tam stawiałam bardziej na Ukraine , Estonie i troche na Azerbaijan i Finlandie Big Grin

A wy co sądzicie o tegorocznym konkursie?

__________________

Wygram/asz => złóż ofertę BlueSpirit
17-05-2009 19:17 Davither2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Davither2 Dodaj Davither2 do Listy kontaktów
Kargho
Zło w proszku


images/avatars/avatar-25467.jpg

Data rejestracji: 17-08-2007
Postów: 908
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

z roku na rok coraz gorzej... żenada nad żenadami i jeszcze gorzej. heh
oglądałam tylko skróconą wersje i bardzo dobrze. chyba zrezygnuje z tej ostatniej aktywności mojej z światkiem kultury swiatowej bo jak sie widzi ten opadający poziom sięgający dna...

__________________

17-05-2009 19:25 Kargho jest offline Strona domowa Kargho Szukaj postów użytkownika: Kargho Dodaj Kargho do Listy kontaktów
WoLL
Triple Ace


images/avatars/avatar-18594.jpg

Data rejestracji: 24-10-2008
Postów: 214
Klan: Dynastia
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Rabka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

szczerze to znałem tam tylko piosenkę Azerbejdżanu Tongue a ten co wygrał to wygląda jak...Big Grin
17-05-2009 19:33 WoLL jest offline Szukaj postów użytkownika: WoLL Dodaj WoLL do Listy kontaktów
szampi1
Emperor


Data rejestracji: 01-12-2007
Postów: 1.291
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak się nazywa ten kto wygrał?
może jakiś link ?

__________________
Coś, kiedyś
17-05-2009 21:26 szampi1 jest offline Szukaj postów użytkownika: szampi1 Dodaj szampi1 do Listy kontaktów
..:::BiX:::..
Member


images/avatars/avatar-14619.png

Data rejestracji: 07-05-2009
Postów: 30
Klan: Wioska Smerfów
Skąd: Gargamel wie gdzie jest wioska smerfów

RE: Jak tam się podobała Eurowizja 2009? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zenada polska nawet po polsku spiewac nie umią
zal

a 2 lata temu

co to jakiś móżyn spiewał no ludzie
armagiedon

__________________

W wszystkich moich aukcjach zniżka dla klanu Mroczna Kompania 10%!!!
Sygna By ToEsOsS

17-05-2009 22:22 ..:::BiX:::.. jest offline Strona domowa ..:::BiX:::.. Szukaj postów użytkownika: ..:::BiX:::.. Dodaj ..:::BiX:::.. do Listy kontaktów
Reggae-WZ
Lord


Data rejestracji: 07-02-2008
Postów: 343
Kraina: Necropolia II
Skąd: Za kapliczką w lewo.

RE: Jak tam się podobała Eurowizja 2009? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
..:::BiX:::.. napisał(a)
zenada polska nawet po polsku spiewac nie umią
zal

a 2 lata temu

co to jakiś móżyn spiewał no ludzie
armagiedon


Sam jestes "móżyn" Big Grin

Jak zacząłem oglądac.. to myślalem ze dostane zawału.. Big Grin

Gorzej niz pijaki spiewający "Szła dziweczka.. xDD"

(Tak u mnie jest ^^)
18-05-2009 08:14 Reggae-WZ jest offline Szukaj postów użytkownika: Reggae-WZ Dodaj Reggae-WZ do Listy kontaktów
rafal135531
Double Ace


Data rejestracji: 16-04-2008
Postów: 118
Klan: DARK
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Planeta Ziemia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

co to jest eurowizja? Big Grin

__________________
r 10

Oral B Anal Cacy
18-05-2009 15:37 rafal135531 jest offline Szukaj postów użytkownika: rafal135531 Dodaj rafal135531 do Listy kontaktów
bobeksmrodek
Double Ace


images/avatars/avatar-9933.jpg

Data rejestracji: 16-07-2008
Postów: 135
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z głowy

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

eurowizja to wizja jak spiewaja europejczyki, czkowie czki czka itp...Smile

czyli jedna wielka komercha siallallllaaa

edit:literówkiSmile

__________________
LOKIHGB POWRACAWink

a banika na formu to za co???Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez bobeksmrodek: 18-05-2009 16:51.

18-05-2009 16:50 bobeksmrodek jest offline Szukaj postów użytkownika: bobeksmrodek Dodaj bobeksmrodek do Listy kontaktów
Chrupencjusz :)
Lord


images/avatars/avatar-12626.jpg

Data rejestracji: 26-02-2008
Postów: 353
Skąd: Wrzeszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"W eurowizji biorą udział zespoły i piosenkarze o których istnieniu wie tylko ich menadżer"

__________________


R1 - Chrupencjush
20-05-2009 22:01 Chrupencjusz :) jest offline Szukaj postów użytkownika: Chrupencjusz :) Dodaj Chrupencjusz :) do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA Jak tam się podobała Eurowizja 2009?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH