Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wymiana kont » Oddam Oddam konto na R1 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Oddam konto na R1 5 Ankieta - średnia ocena: 8,405 Ankieta - średnia ocena: 8,405 Ankieta - średnia ocena: 8,40
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Shendra
Junior Member


Data rejestracji: 17-03-2007
Postów: 12
Kraina: Necropolia

Attention Oddam konto na R1 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Postać: Shendra.

Zainteresowanych proszę o zgłaszanie się. Jutro koło 21-22 podejmę decyzję komu oddać. Mile widziany nr gg w celu podesłania logpassów.

EDIT: http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...ofile&uid=38889

__________________
Masz KT? Składaj ofkę...

Nick taki sam...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Shendra: 20-05-2009 21:20.

20-05-2009 21:15 Shendra jest offline Szukaj postów użytkownika: Shendra Dodaj Shendra do Listy kontaktów
Lepto18
Member


images/avatars/avatar-17107.gif

Data rejestracji: 24-02-2009
Postów: 27
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przejme ma,m doswiadczenie

gg:

579857


_____
Lepto

__________________
r3-albs
r7-Klimator

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Lepto18: 20-05-2009 21:18.

20-05-2009 21:17 Lepto18 jest offline Szukaj postów użytkownika: Lepto18 Dodaj Lepto18 do Listy kontaktów
Bizkit
Full Member


images/avatars/avatar-14467.gif

Data rejestracji: 16-03-2009
Postów: 51
Klan: Bloody Kingdom Team
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z chęcia przejme, mam konto na r1 ale niestety tylko bunkier na nim jest (dostałem w wymiance na forum) i szukam czegoś innego z jakims sprzętem do walki, obecne konto oddaje dzisaj bądz jutro, więc nie ma problemu że jakies multi bedzie. Doświadczenie mam, więc nie ma obawy o prawidłowy rozwój postaci, gg jakby co w sygnie podane. Pozdrawiam

__________________

Użytkownik Nieaktywny i Już Nie Będzie

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Bizkit: 20-05-2009 21:19.

20-05-2009 21:19 Bizkit jest offline Szukaj postów użytkownika: Bizkit Dodaj Bizkit do Listy kontaktów
MsU
Forum Ace


images/avatars/avatar-20393.gif

Data rejestracji: 06-07-2007
Postów: 94
Klan: plusz
Kraina: Necropolia
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cześć,
niedawno wróciłem do gry, po dłuższej nieobecności.

Nie chciałbym zaczynać od nowa, może Ty mi pomożesz.
Jak widać po dacie rejestracji na forum, że nie jestem jakimś laikiem
i umiem zająć się dobrym kontem.
Grałem na r1 ponad rok, znam tam kilka osób
które pomogłyby wrócić w 100% do gry.
Obecnie gram na r2 ok 260 pkt i z dnia na dzień rośnie.
Jak byś chciał się czegoś więcej o mnie dowiedzieć
to zapraszam na pw lub na gg: 4338676

Pozdrawiam
20-05-2009 21:29 MsU jest offline Szukaj postów użytkownika: MsU Dodaj MsU do Listy kontaktów
ogien92
Newbie


Data rejestracji: 29-02-2008
Postów: 4
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Kadzidło

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bardzo chętnie zaopiekuje się Twoim kontem Smile gram na r4 :
http://r4.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...ofile&uid=28439

grałem także na r7 oraz r9 ale niestety musiałem oddać konta.
za pewnie dobry rozwój postaci premium.

sam widzisz w linku ile mam do czynienia z BW

a także na r1 mam kolegę z r4 który jak coś na pewno będzie mi pomagał poznać ludzi na nowym serwie Smile

a bardzo bym chciał z nim pograć na na r1 Smile

o to moje gadu : 1140013! napisz. polecam Smile konto się nie zmarnuje

pozdrawiam

__________________
R4 - Ryuuzaki_L
20-05-2009 21:33 ogien92 jest offline Szukaj postów użytkownika: ogien92 Dodaj ogien92 do Listy kontaktów
Pamela_II
Lord


images/avatars/avatar-11015.png

Data rejestracji: 03-12-2007
Postów: 324
Klan: Arkham_Obsessed
Kraina: Moria
Skąd: Necropolia|Decados

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chetnie przejme konto. Gralem na r1 niemal od jego poczatku. MOje ostatnie konto Akeboshi oddalem dawno temu. Jestem dobrym i doswiadczonym graczem a moje umiejetnosci moze potwierdzic Ewenement. Mam nadzieje ze oddasz mi swoje konto Smile pozdrawiam

Moje gg:11153308

__________________


JESTEM QRDE FACETEM!!
20-05-2009 21:36 Pamela_II jest offline Szukaj postów użytkownika: Pamela_II Dodaj Pamela_II do Listy kontaktów
TomasVonBreslau
Double Ace


Data rejestracji: 08-11-2008
Postów: 107
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Breslau

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja też się zgłoszę do przejęcia konta. Zapewnię twojej postaci ciągły rozwój, KP, SC, jeśli chcesz raporty o rozwoju postaci oraz w razie takiej potrzeby oddam Ci twoje konto

Moje gg: 4010215

__________________
R10: TomasVonBreslau
20-05-2009 21:49 TomasVonBreslau jest offline Szukaj postów użytkownika: TomasVonBreslau Dodaj TomasVonBreslau do Listy kontaktów
PoZioMeQ
Lord


images/avatars/avatar-18178.jpeg

Data rejestracji: 19-12-2008
Postów: 266
Kraina: Moria III
Skąd: się biorą dzieci ? -.-

RE: Oddam konto na R1 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dawny gracz wariors ! na tym serwie grałem około roku czasu i doskonale obeznalem ten silnik, znam tu naprawde bardzo dużo ludków i z częścią z nich nadal spamuje Big Grin
konto ma zagwarantowane premke dobry rozwój i wszystko co powinno mieć
w tym serwie się urodziłem rotfl wszystkie początki głupoty i spam tylko tam rotfl

jak coś to pisz
gg 2544937

__________________

Sygnature wykonał Otter . Polecam
20-05-2009 22:21 PoZioMeQ jest offline Szukaj postów użytkownika: PoZioMeQ Dodaj PoZioMeQ do Listy kontaktów
Mafisto
Junior Member


images/avatars/avatar-13515.gif

Data rejestracji: 20-01-2009
Postów: 23
Klan: P_S
Kraina: Necropolia V
Skąd: Stargard Szczeciński

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

z chęcią się zaopiekuję!Jestem doświadczonym graczem gram w BW 1.5 roku aktualnie r7:http://r7.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...ofile&uid=27537
i szczerze mówiąc,szukam jakiegoś konta bo jedno mnie nie zaspokaja... Oczywiście zmiana nicku obowiązkowe... premium itp. będą
Czekam na odp. z poważaniem
Piotr

Moje GG: 7777795
20-05-2009 22:24 Mafisto jest offline Szukaj postów użytkownika: Mafisto Dodaj Mafisto do Listy kontaktów
Aura15
Member


Data rejestracji: 04-05-2009
Postów: 41
Klan: White DRAGONS :)
Kraina: Necropolia II
Skąd: z cip****

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam z chęcią przejme konto mam sporo kumpli na r1 w klanach jak Smile


Grupa 3majaca władze Big Grin
Breed
VVV
DUKE
Phoenix
Kings of shadows
i kilka innych

mam w tych klanach sporo znajomych go których chiałbym wrocić Big Grin

mój były nick na r1 Shajtan prowadziłem potac az do potępionego więc doświdczenie mam Smile

oddaj mi a gwarantuje
zmienie nicku
zmiane emaliu
szybki rozwuj
nie wymienie konta Pleased nigdy mam na r1 kumpli i kumpeleBig Grin
postać będzie w dobrych rekach itp Smile

pozdrawiam odezwałem się na pw Wink
20-05-2009 22:33 Aura15 jest offline Szukaj postów użytkownika: Aura15 Dodaj Aura15 do Listy kontaktów
Matrix_7
Full Member


Data rejestracji: 28-04-2008
Postów: 63
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam. Chętnie przejmę twoje konto. Idealny rozwój konta, konto premium, zmiana nicku(jeśli chcesz), e-maila to niektóre rzeczy jakkie moge Ci zaoferowac. W BW grałem od początku rok poźniej półroczna przerwa i od tego czasu codziennie spędzam na BW 4-6h.Mam doswiadczenie z R1, R2, R4, R5, R7.Obecnie gram tylko na R4 i mam dużo wolnego czasu. Jeżeli chciałbyś się dowiedzieć czegos więcej pisz na GG-2482733.

Teraz odpowiem na pytanie dlaczego własnie mi:

Gram w BW baaardzo długo, spędzam dziennie 4-6h na BW, mam teraz mało obowiązków bo gram tylko na R4, mam doświadczenie jak juz wyzej napisałem z R1, R2, R4, R5, R7, moge zaoferować bardzo szybki rozwój postaci, konto premium cały czas, zmianę nicku( jeśli chcesz) zmianę e-maila. Jeśli chcesz to podam Ci na gg jaki mam plan wobec tej postaci,Masz pewnosć, ze konto sie nie zmarnuje i oddasz je we własciwe ręce. Pozdrawiam.

__________________
R16 - Blitz
20-05-2009 22:41 Matrix_7 jest offline Szukaj postów użytkownika: Matrix_7 Dodaj Matrix_7 do Listy kontaktów
Mefir
Newbie


Data rejestracji: 02-01-2008
Postów: 6
Klan: MIDIAN
Kraina: Necropolia; Moria III
Skąd: Gniezno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam, chętnie przejmę konto zapewniam systematyczną grę, wykupione premium i zdobywanie pkt jak i odznak. Doświadczenie na BW roczne, wiele znajomości i wrogów do dobrej zabawy ;] bo tutaj chyba to się liczy ;]
Pozdrawiam Mefir
gg:1163757

__________________
R1- rhmir
R9 - Mefir
R13 - Mefirr
20-05-2009 22:51 Mefir jest offline Szukaj postów użytkownika: Mefir Dodaj Mefir do Listy kontaktów
xinacra
Forum Ace


Data rejestracji: 12-01-2009
Postów: 77
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hej to i j napisze cos o sobie.
Bardzo chetnie bym przejela to konto, jako ze gralam na r1 przez ponad rok mam tm doswiadczenie i bardzo duzo znajomych. Moglabym wymieniac i wymieniac kogo znam, z kim robilo sie interesy, od kogo pozyczalo sie dsk koncentryk i charyzme Wink

Bylam w klanie Asgard, w tym momencie to klan bodajze TOP10 ze swietnymi ludzmi i wspanialym zgraniem.

Rzucilam BW z powodu braku czasu, teraz poukladalam swoje sprawy osobiste i mam czas zajac sie Twoje perelka Wink
Nie ukrywam konto bardzo ciekawe, wiec powinno trafic w dobre lapki. Mozesz zwrocic uwage na to ze nie bywam na tzw., salonach (czytaj. w dziale wymiana kont) jakos specjalnie czesto, co swiadczy o tym ze nie zmieniam kont jak rekawiczki albo co gorsza majteczki Big Grin

Takze polecam siebie, zapewniam oczywiscie premium, skrocony czas, zmiana nicku (jesli sobie zazyczysz) oraz wszystkie warunki jakie postawisz mojej skromnej osobie.

P.S jakby co, jutro pracuje od 17-23

Pozdrawiam i zycze milej nocy.

__________________
Powrot po roku? Hmmm moze moze.....
20-05-2009 23:59 xinacra jest offline Szukaj postów użytkownika: xinacra Dodaj xinacra do Listy kontaktów
Sley
Triple Ace


images/avatars/avatar-25345.png

Data rejestracji: 15-09-2007
Postów: 194
Skąd: Południe

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja również się zgłoszę. A więc z chęcią przejąłbym twoje konto.
Potrafię grać, mogę zapewnić stałe premium i zmianę nicka jeśli chcesz.
Duże doświadczenie i znajomość gry. Miałem dużo znajomych na r1, gdy jeszcze grałem na tym serwerze Wink
Jeśli decyzja padnie na mnie prosiłbym o kontakt - gg 8173146
Pozdrawiam Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Sley: 21-05-2009 14:30.

21-05-2009 06:35 Sley jest offline Szukaj postów użytkownika: Sley Dodaj Sley do Listy kontaktów
Exorcist
King


images/avatars/avatar-3980.gif

Data rejestracji: 22-04-2007
Postów: 766
Kraina: Moria
Skąd: Mroczne Lasy Wielkopolski

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przejmę, od początku w grze. gg: 7735150.

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
Mam wrażenie, że kółko i krzyżyk to dla Ciebie wyzwanie intelektualne.

21-05-2009 06:56 Exorcist jest offline Szukaj postów użytkownika: Exorcist Dodaj Exorcist do Listy kontaktów
1gaza1
Forum Ace


Data rejestracji: 25-01-2009
Postów: 83
Klan: B-s / w-s

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chętnie przyjme mam duze doswiadczenie obeicuje szybki rozwój premka i skrócony obiecuje ze konto nei pójdzie na wymianki jeżeli mi oddasz będzie w dobrych rękach masz jakiesz pytania??? pisz GG 13993184
21-05-2009 07:14 1gaza1 jest offline Szukaj postów użytkownika: 1gaza1 Dodaj 1gaza1 do Listy kontaktów
Wl4d.
Full Member


images/avatars/avatar-14387.jpg

Data rejestracji: 04-05-2009
Postów: 67
Klan: Khorne Uniques
Kraina: Necropolia V
Skąd: Wawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przyjme z chęcią, doś duze.Cały rok grałem na r1 .Lecz konto oddałem koledze no i zrobiłem sobie przerwe i teraz nie dawno powróciłem chytry Jestem zainteresowany tu moje gg:2152994 Smile

__________________

r7-Horadrim
21-05-2009 07:21 Wl4d. jest offline Szukaj postów użytkownika: Wl4d. Dodaj Wl4d. do Listy kontaktów
Ogree
Junior Member


Data rejestracji: 22-04-2009
Postów: 22
Klan: Breed
Kraina: Necropolia
Skąd: Turek

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo chętnie przejmę twoje konto. Mimo że nie oferuję innych informacji od wszystkich to napiszę co oferuję .
Grałem na r1 ponad 3 lata i mam spore doświadczenie oraz dużo graczy którzy pomogą mi wrócić do gry. Wcześniej grałem w DATE, Breed , Złodzieje Dusz , Krwawy Zwierzyniec i klany po repke Wink
Oferuję postaci:
-Zmianę nicku Jeżeli będzie potrzeba
-Zmianę e-maila Jeżeli będzie potrzeba
-Ciągle aktywne premium
-Wysoki rozwój postaci

Sądzę że oddając mi konto nie zmarnuje się ono. Na grę teraz mam ogrom czasu ponieważ musiałem poukładać swoje sprawy.Poprzednie konto oddałem (nick ogree) Na r1 mam mnóstwo przyjaciół.
Mogę dać ci konto na r3 60 lvl na którym doskonale sobie radzę. Ale szukam konta na r1



Jak coś pisz na gg 5078794


Pozdrawiam

__________________
_____________________________________________________________________

Nick :
R4 : saren

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez Ogree: 21-05-2009 18:47.

21-05-2009 08:28 Ogree jest offline Szukaj postów użytkownika: Ogree Dodaj Ogree do Listy kontaktów
LunaDawi
Newbie


Data rejestracji: 12-05-2009
Postów: 1
Kraina: Necropolia V
Skąd: r7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

potrzebuje konto dla siostry chciala by wrucic do gry...pozdrawiam moje gg 16295114 lub na pw
21-05-2009 08:59 LunaDawi jest offline Szukaj postów użytkownika: LunaDawi Dodaj LunaDawi do Listy kontaktów
Kama83
Full Member


Data rejestracji: 15-05-2008
Postów: 70
Klan: Veni Vidi Vici
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

witam ja bym chciala przejac to konto dla swojego bracika ktory chce wrocic do gry lecz nie owijajac w bawelne nie chce mu sie zakladac postaci od samego poczatku i chce przejac postac mozesz sie ze mna skontaktowac poprzez gg badz pw zarowno w grze mozesz pisac na nick Imperatorka moj nr gg to 2503788 zawsze siedze na nwd
PozdrawiamSmile

__________________
R1 - Imperatorka
R10 - Striker
21-05-2009 09:39 Kama83 jest offline Szukaj postów użytkownika: Kama83 Dodaj Kama83 do Listy kontaktów
LunaDawi
Newbie


Data rejestracji: 12-05-2009
Postów: 1
Kraina: Necropolia V
Skąd: r7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

prosze cie gwarantuje zmiane imienia i emaila
21-05-2009 11:54 LunaDawi jest offline Szukaj postów użytkownika: LunaDawi Dodaj LunaDawi do Listy kontaktów
gesio14
Newbie


Data rejestracji: 11-10-2008
Postów: 3
Klan: Siewcy Smierci
Kraina: Necropolia V
Skąd: radom

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja moge przejąc mam doswiadczenie gg:7383784

__________________

r6karol12169
r7Siwy23
GG:7383784
21-05-2009 12:16 gesio14 jest offline Szukaj postów użytkownika: gesio14 Dodaj gesio14 do Listy kontaktów
PrinceZPersji
Full Member


images/avatars/avatar-14215.jpg

Data rejestracji: 08-05-2009
Postów: 71
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z chęcią przejmę

mam duże doświadczenie

GG: 10941300

__________________

Jeżeli KUPUJĄCY oferty nie złoży , przedmiotu NIE dostanie.
21-05-2009 12:32 PrinceZPersji jest offline Szukaj postów użytkownika: PrinceZPersji Dodaj PrinceZPersji do Listy kontaktów
Adze
Double Ace


images/avatars/avatar-12017.jpg

Data rejestracji: 04-04-2008
Postów: 105
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam...
...juz ponad rok nie gram na r1,teraz juz tylko na r6...mam spore doswiadczenie jednak swojego czasu mialem go za malo aby poswiecic sie grze na 2 serwerach...teraz z checia wrocilbym na r1 do starych znajomych...wsrod osob jakie moga potwierdzic moja wiarygodnoc jest BlackRider,jny,Kolek_90,Jarvis,Quamus,ddsv, i kilku jeszczez ktorymi przez dlugi czas mialem przyjemnosc grac...
jezeli decyzja padnie na mnie to prosze o kontakt na gg 278063

Pozdrawiam

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Adze: 21-05-2009 12:40.

21-05-2009 12:37 Adze jest offline Szukaj postów użytkownika: Adze Dodaj Adze do Listy kontaktów
Selene
Newbie


Data rejestracji: 20-05-2009
Postów: 0

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

z chęcia przejme Tongue
9940314 - gg xD
21-05-2009 12:44 Selene jest offline Szukaj postów użytkownika: Selene Dodaj Selene do Listy kontaktów
loki-r1
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

też z chęcią przejmę Smile
gg. 818059 na pw więcej info Smile zależy mi Smile
21-05-2009 15:00
rzemyk1
Double Ace


Data rejestracji: 07-08-2008
Postów: 144
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Konto na R1 i R4 najchętniej lecz inną necropolią nie pogardzę.

jakby co pisz na PW

__________________
Moje aukcję kończą się 24h po padnięciu CM chyba,że napiszę inaczej w temacie.
21-05-2009 15:17 rzemyk1 jest offline Szukaj postów użytkownika: rzemyk1 Dodaj rzemyk1 do Listy kontaktów
Kasiulenka4
Member


Data rejestracji: 13-01-2009
Postów: 34

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co tu dużo gadać Smile
Przyjmę konto dla chłopaka dawny nick Amig0
gg: 5249336

Jak by nie było go na gg napisz mi pw z hasłem w grze Smile

__________________
Wszelkie Oferty I Zapytania Prosze Kierować Na Nick:

Kasiulenka4
21-05-2009 15:27 Kasiulenka4 jest offline Szukaj postów użytkownika: Kasiulenka4 Dodaj Kasiulenka4 do Listy kontaktów
Arolina
Forum Ace


Data rejestracji: 22-04-2009
Postów: 86

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

co tu duzo pisac i ja bym przejała chodz szanse małe tylu chetnych

ale kto nie prubuje ten nie maBig Grin

jak bys miala ochote oddac akurat mi była bym wdzieczna

jak bys miala jakies pytanka to moje gg
, 12238540

pozdrawiam KarolinaSmile

__________________
r-14 nick SHINNOK
r-15 nick SHINNOK
21-05-2009 16:07 Arolina jest offline Szukaj postów użytkownika: Arolina Dodaj Arolina do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Arolina
tharin12
Emperor


images/avatars/avatar-21746.gif

Data rejestracji: 10-01-2008
Postów: 1.035
Klan: Bananas
Kraina: Moria
Skąd: Wejherowo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja też się dopiszę. Na r1 grałem kiedyś, w zamierzchłych czasach. Potem przeszedłem na r2, bo bardziej mi się tam gra podobała, ale chcę teraz i na starym dobrym Necro pograć. Moje gg: 1134214.

__________________

21-05-2009 16:17 tharin12 jest offline Szukaj postów użytkownika: tharin12 Dodaj tharin12 do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wymiana kont » Oddam Oddam konto na R1

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH