Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia (R1) » EKSPEDYCJA .....a miała być meduza..... » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony .....a miała być meduza..... 13 Ankieta - średnia ocena: 6,9213 Ankieta - średnia ocena: 6,92
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
adikab
Lord


images/avatars/avatar-25572.gif

Data rejestracji: 18-08-2006
Postów: 347
Klan: Sanguis
Kraina: Moria II
Skąd: Grudziądz

Shocked .....a miała być meduza..... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=e56ae8fe79

__________________
Nie można twierdzić, że cywilizacja się nie rozwija.Wszak w każdej nowej wojnie zabijają ludzi w ulepszony sposób.
Will Rogers
---------
ID-R1: 267883 (Drakonek)

21-05-2009 13:34 adikab jest offline Szukaj postów użytkownika: adikab Dodaj adikab do Listy kontaktów
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hehe Smile przyfarcilo nie ma totamto Smile , jednak pref wzmacniajaca na co sie przydaje, bez tego zalozyciel by lezal i kwiczal, no i na szczescie jakto na meduze mieliscie fure defa co wam dupska uratowalo, sklad ekspy miodzio - top1, top2 i najlepszy bunkier Smile

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

21-05-2009 14:35 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
I^am^legend
Junior Member


Data rejestracji: 11-05-2009
Postów: 18
Kraina: Necropolia
Skąd: Mrągowo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nono to jest walkaSmile Top 1 i Top 2 na expie Smile miodzio;]
Gratulacje Wink

__________________
R1-Franek
Jeżeli coś kupiłem,sprzedałem złóż ofke Smile
Kupuje złom 70pr paczka
21-05-2009 19:03 I^am^legend jest offline Szukaj postów użytkownika: I^am^legend Dodaj I^am^legend do Listy kontaktów
nicki
Double Ace


images/avatars/avatar-25449.jpg

Data rejestracji: 10-04-2008
Postów: 146
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ładna ekspa
TOP 1 i 2 Więc co tu dużo mówić Smile
10/10
21-05-2009 19:30 nicki jest offline Szukaj postów użytkownika: nicki Dodaj nicki do Listy kontaktów
Primo
Triple Ace


images/avatars/avatar-12937.gif

Data rejestracji: 10-01-2009
Postów: 150

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w 3 osoby na romki :| w sumie nie widziałem jeszcze takiej akcji Smile Groza sie przydala no i nie ma to jak konkretne 2h Smile czekamy na legendy tego typu ;p oczywiscie 8k dla lopka zgarniete pieknie Wink 10/10

__________________


rotfl rotfl rotfl

21-05-2009 21:22 Primo jest offline Szukaj postów użytkownika: Primo Dodaj Primo do Listy kontaktów
Karwan
King


images/avatars/avatar-25296.jpg

Data rejestracji: 04-01-2007
Postów: 938
Klan: CD
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pozamiatane nie ziemsko...Kosa,Katana robią swoje....

Drop nie miły,ale exp cieszy.

Graty za wygraną Wink

10/10

__________________
R1: Paradoksalnie_Emeryt

22-05-2009 00:42 Karwan jest offline Szukaj postów użytkownika: Karwan Dodaj Karwan do Listy kontaktów
adikab
Lord


images/avatars/avatar-25572.gif

Data rejestracji: 18-08-2006
Postów: 347
Klan: Sanguis
Kraina: Moria II
Skąd: Grudziądz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adikab
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

spory fart Wink tylko dwie osoby bijące, jest jeszcze kilka meduz ubitych, 26 sztuk jak dobrze pamiętam, ale to standardowa ekspa więc nie wystawiałem Smile

__________________
Nie można twierdzić, że cywilizacja się nie rozwija.Wszak w każdej nowej wojnie zabijają ludzi w ulepszony sposób.
Will Rogers
---------
ID-R1: 267883 (Drakonek)

22-05-2009 10:26 adikab jest offline Szukaj postów użytkownika: adikab Dodaj adikab do Listy kontaktów
armik
Full Member


images/avatars/avatar-9701.jpg

Data rejestracji: 26-04-2008
Postów: 51
Klan: CRY_providers
Kraina: Necropolia
Skąd: ok. lublina

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

uuu coś pięknego;D
to się pofarcilo;p
10/10 ;D

__________________
R1 - armik

ID; 82933

23-05-2009 13:57 armik jest offline Szukaj postów użytkownika: armik Dodaj armik do Listy kontaktów
Szewczyk
Newbie


Data rejestracji: 25-04-2009
Postów: 5
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pierwsza runda dużo nie wchodziło ciosów Big Grin Tongue
a potem lopek sypie krytykami Big Grin Tongue

10/10 Big Grin Tongue
23-05-2009 16:03 Szewczyk jest offline Szukaj postów użytkownika: Szewczyk Dodaj Szewczyk do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia (R1) » EKSPEDYCJA .....a miała być meduza.....

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH