Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia (R1) » ZASADZKA EWENEMENT vs LOPEZZO » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony EWENEMENT vs LOPEZZO 40 Ankieta - średnia ocena: 7,5040 Ankieta - średnia ocena: 7,5040 Ankieta - średnia ocena: 7,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Dark Angels
Viking


images/avatars/avatar-19393.jpg

Data rejestracji: 31-01-2007
Postów: 666
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Radom

Cool EWENEMENT vs LOPEZZO Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Częste moje ataki na Lopka kończyły się klęską, ale ostatnio dałem lekko w staty co spowodowało zmniejszenie różnicy ilości zwinki do jego. Jak się okazuje Lopek jest coraz bliżej zasięguBig Grin Tak wiem miał demona z mniejsza zwinka Tongue ale to ogólna różnica na broniach jest 6 zwiny to akurat taka jak by różnica w statach sie pokrywaWink


Urządziłeś zasadzkę na Lopezzo.

Bez spamu proszeWink


EDIT:literówka

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Dark Angels: 22-05-2009 16:58.

22-05-2009 16:38 Dark Angels jest offline Szukaj postów użytkownika: Dark Angels Dodaj Dark Angels do Listy kontaktów
_Cyr_
Double Ace


images/avatars/avatar-16401.jpeg

Data rejestracji: 08-02-2009
Postów: 116
Klan: Złodzieje Dusz
Kraina: Necropolia
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nic ciekawego Smile

po 0 dla obu panów

__________________
R1 : Cyrax
22-05-2009 16:39 _Cyr_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _Cyr_ Dodaj _Cyr_ do Listy kontaktów
Gawino
Lord


images/avatars/avatar-5653.jpg

Data rejestracji: 22-08-2007
Postów: 302
Klan: [EmErYcI] [Saints] [SoeSma]
Kraina: Necropolia; Necropolia II; Necropolia III; Necropolia IV
Skąd: Tomaszów Maz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ładna walkaBig Grin
Moje gratulacje ubicia top1 na najstarszym serwie BWBig Grin
oczywiście 10/10Big Grin

__________________
R1/R3/R4/R6: Domastir


22-05-2009 16:43 Gawino jest offline Szukaj postów użytkownika: Gawino Dodaj Gawino do Listy kontaktów
Karwan
King


images/avatars/avatar-25296.jpg

Data rejestracji: 04-01-2007
Postów: 938
Klan: CD
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pięknie Oleś rotfl

Sprzęt kozacki i zaj...walka Tongue

W końcu G3W nieSmile

Zwina Szybkoście i Postacie....Exp duży i wygrana.

11/10 Big Grin

__________________
R1: Paradoksalnie_Emeryt

22-05-2009 16:45 Karwan jest offline Szukaj postów użytkownika: Karwan Dodaj Karwan do Listy kontaktów
Memnoch
Lord


images/avatars/avatar-8339.jpg

Data rejestracji: 30-03-2008
Postów: 481
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Brawo szefie Smile
Ładna walka i niezle dmg Smile
Nic dodac nic ując Smile
10/10

__________________
LestatDeLioncourt r1 i r9


22-05-2009 17:11 Memnoch jest offline Szukaj postów użytkownika: Memnoch Dodaj Memnoch do Listy kontaktów
Lopezzo
Najlepszy Gracz roku 2010


images/avatars/avatar-3859.jpg

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 826
Klan: Phoenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gratulacje dla wygranego Wink Walka fajna , w koncu cos sie dzieje - juz myslalem ze tylko palniaki moga do mnie przyłazic a tu psikus Smile

__________________
Śpieszmy sie kochac kobiety - tak szybko tyją...

Wink

Nick Lopezzo
22-05-2009 17:20 Lopezzo jest offline Szukaj postów użytkownika: Lopezzo Dodaj Lopezzo do Listy kontaktów
Inconnu
Double Ace


Data rejestracji: 30-06-2007
Postów: 121
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bardzo ładnie ładny dmg z demonów macie i sporo ataków jest na co popatrzeć Smile
10/10

__________________
r3:Inconnu
gg:1900545
ta gra robi mnie w hu** zobaczcie walke 50% na cryta
22-05-2009 17:30 Inconnu jest offline Szukaj postów użytkownika: Inconnu Dodaj Inconnu do Listy kontaktów
Davither2
Lord


images/avatars/avatar-11216.jpg

Data rejestracji: 14-10-2008
Postów: 344
Klan: Odrodzony Phoenix
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III
Skąd: Gdansk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mniejszy lvl mniejsze troszke hp i zwina ale jakos dalo radeSmile gratulacje dmg masz niezle z tych demonowSmile 10/10

__________________

Wygram/asz => złóż ofertę BlueSpirit
22-05-2009 18:24 Davither2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Davither2 Dodaj Davither2 do Listy kontaktów
nicki
Double Ace


images/avatars/avatar-25449.jpg

Data rejestracji: 10-04-2008
Postów: 146
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Graty pokonania Lopka Smile
DMG poprostu cudo i do tego tylleee ataków
Pięknie
11/10 Tongue
22-05-2009 20:25 nicki jest offline Szukaj postów użytkownika: nicki Dodaj nicki do Listy kontaktów
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

walka bardzo sympatyczna ze wzgledu na staty i sprzet, zdecydowana przewaga broni po stronie ewka, lopkowe demony cos kuleja, czas chyba na legendy zmienic, dziwi jednak bardzoo duza ilosc nietrafionych po stronie lopka, ewenement sie zaczarowal Smile

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

22-05-2009 21:40 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
Yakup
King


Data rejestracji: 13-11-2006
Postów: 927
Skąd: Siedlce / Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Nosferek napisał(a)
walka bardzo sympatyczna ze wzgledu na staty i sprzet, zdecydowana przewaga broni po stronie ewka, lopkowe demony cos kuleja, czas chyba na legendy zmienic, dziwi jednak bardzoo duza ilosc nietrafionych po stronie lopka, ewenement sie zaczarowal Smile


No i tutaj mamy minus spaczonej lewitacji. Trzeba było zwinkę doprowadzić do na prawdę wysokiego poziomu, żeby Lop wreszcie to odczuł ale się udało Wink

Cóż walka na prawdę ciekawa - wreszcie widać, że można pokonać TOP1 i z białej.
10/10
22-05-2009 22:15 Yakup jest offline Szukaj postów użytkownika: Yakup Dodaj Yakup do Listy kontaktów
armik
Full Member


images/avatars/avatar-9701.jpg

Data rejestracji: 26-04-2008
Postów: 51
Klan: CRY_providers
Kraina: Necropolia
Skąd: ok. lublina

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ładna walkaWink )

gratkiWink
10/10

__________________
R1 - armik

ID; 82933

23-05-2009 13:53 armik jest offline Szukaj postów użytkownika: armik Dodaj armik do Listy kontaktów
Dark Angels
Viking


images/avatars/avatar-19393.jpg

Data rejestracji: 31-01-2007
Postów: 666
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Radom

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Dark Angels
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
_Cyr_ napisał(a)
nic ciekawego Smile

po 0 dla obu panów


zastanawia mnie czemu dla ciebie nie ma nic ciekawego? Czyżby Lopek to twoja codzienna farma rotfl ??
23-05-2009 18:09 Dark Angels jest offline Szukaj postów użytkownika: Dark Angels Dodaj Dark Angels do Listy kontaktów
_Cyr_
Double Ace


images/avatars/avatar-16401.jpeg

Data rejestracji: 08-02-2009
Postów: 116
Klan: Złodzieje Dusz
Kraina: Necropolia
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dzieciaku jak bys myslal glowka choc troszke to bys zauwazyl ze to pisane do jajc co mam ci calowac stopy teraz bo ci sie udalo wygrac? hahaha

dla mnie 0 i co mi zrobisz? rotfl

dajac to na forum kazdy ma prawo ocenic jak mi sie podoba wiec

Lopek za obrone 10 Smile
Ewenement za atak 0 rotfl

__________________
R1 : Cyrax
24-05-2009 00:05 _Cyr_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _Cyr_ Dodaj _Cyr_ do Listy kontaktów
Skryh
Forum Ace


images/avatars/avatar-12900.jpg

Data rejestracji: 07-01-2009
Postów: 83

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
_Cyr_ napisał(a)
dzieciaku jak bys myslal glowka choc troszke

(...)

Lopek za obrone 10 Smile
Ewenement za atak 0 rotfl



no i cały cyrax. Myśli, że jak się wspiął (nie powiem jak) na top20
to może sobie zadzierać nosa
i że jest taki wielki masta,
a tylko robi z siebie przychlasta


a ocena dość śmieszna.
"Ciebie nie lubie to masz zero"
sory ale wydaje mi się że tu się ocenia walki, nie osoby.
Chcesz to moge od razu z góry ocenić wszystkie twoje walki na ZERO, dlatego że stoczyłeś je właśnie ty, a nie kto inny.





jak dla mnie walka o tyle dobra, że:
1) wypasiony exp jak na jedną walkę
2) dokopać takiej legendzie jak lopek, choćby mając farta, to już coś
3) ładny sprzęt po obu stronach


9.9\10

__________________
http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=761230
cytat:
Zybek88 napisał(a)
można zrozumieć, że z własnej woli chcesz doprowadzić swoim członkiem do penetracji odbytu Molasara

24-05-2009 00:25 Skryh jest offline Szukaj postów użytkownika: Skryh Dodaj Skryh do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zjechać lopka białą to nie lada wyczyn Smile legendarne bronie zrobiły swoje, gdyby Lop takie miał to walka trwała by o połowę mniej i z korzyścią dla niego, jednak nie ma i dostał bęcki.

10/10 bo dawno tak interesującej walki na PB R1 nie było.

Cyr a ty przeczytaj sobie regulamin pola bitew Roll Eyes

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

24-05-2009 09:37 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
XR12-yV
Double Ace


images/avatars/avatar-10330.gif

Data rejestracji: 06-08-2008
Postów: 113
Klan: Krwawa Armia Khorna
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co prawda ładniejsze dla oka są ekspy teraz ale zjechać lobka w białej to też lada wyczyn Tongue

Cyrax mądralo to pokaż ty swoją walke w białej przeciwko lopkowi Tongue tylko niech bedzie w tym sprzęcie co teraz siedział w obronie z ewenementem Tongue

10/10

__________________
r1 Bruce Lee
24-05-2009 10:52 XR12-yV jest offline Szukaj postów użytkownika: XR12-yV Dodaj XR12-yV do Listy kontaktów
Primo
Triple Ace


images/avatars/avatar-12937.gif

Data rejestracji: 10-01-2009
Postów: 150

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Walka naprawde ladna nawet sam lopek to musial przyznac ale cyrax, ktory jest juz neistety slaby bo nie mozna inaczej o nim powiedziec zazdrosci ze to nie jemu tyle brakuje do lopka a olesiowi Smile Szkoda gadac poprostu yr juz dawno powinien byc zbanowany, ale jak widac tak nie jest ;p co do tego ataku nalezy sie 10/10 dziwi mnie tylko dlaczego lopek cos tak nie mogl trafiac tym jednym demonem ;|

__________________


rotfl rotfl rotfl

24-05-2009 11:21 Primo jest offline Szukaj postów użytkownika: Primo Dodaj Primo do Listy kontaktów
apostle
Viking


images/avatars/avatar-11433.jpg

Data rejestracji: 18-01-2007
Postów: 720
Klan: DECADOS
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Płoty

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hehe, moim zdaniem nie mogl trafic tym jednym demonkiem bo juz zuzyty jest do granic mozliwosciBig Grin , no ile mozna z nim latac, przydaloby sie odswiezyc nieco eq...

Wczesniej same palniki bily Lopka, wiec walka w bialej cieszy oko Smile

Cyrax ma kopa w demonach, zwinki niestety brakuje, poza tym z tego slyszalem miales sie skasowac Tongue

PS ostatnio w modzie dogadywanie komus, ze jest dzieciakiem, jakies problemy w dziecinstwie... trzeba pozagladac na basha, moze cos innego doszloBig Grin


za walke dam 10/10 bo unikat


Edit:

Armik.. ja juz nie moge patrzyc sie na Twoje oceny, ''ladnie, to mi sie podoba, nic ciekawego, spoko, walki miodzio..''

Potrafisz sie wyslowic bardziej niz tylko rzucac polslowkami w kazdym topiku?

__________________

Sygnatura by Olsz4k

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez apostle: 24-05-2009 12:10.

24-05-2009 12:07 apostle jest offline Szukaj postów użytkownika: apostle Dodaj apostle do Listy kontaktów
ShoT
Forum Ace


images/avatars/avatar-14702.gif

Data rejestracji: 29-05-2009
Postów: 76
Klan: [Cursed]
Kraina: Necropolia
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

heh widze że i najlepsi są do pokonaniaWink
bravo za walkę;p
10/10

__________________

29-05-2009 21:45 ShoT jest offline Szukaj postów użytkownika: ShoT Dodaj ShoT do Listy kontaktów
Threex
Junior Member


Data rejestracji: 31-03-2008
Postów: 17
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria VII
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Lopezzo jest chroniony przez 20 świetnie wyszkolonych policjantów z jednostek szturmowych.
(SPOSTRZEGAWCZOŚĆ +20, obrażenia wszystkich broni +17, PKT ŻYCIA +5056)

no to gdzie jest te +5056 hp skoro lopek ma tylko 4577 / 4577

cała walka bardzo ładna lopkowi często nie wchodziły ataki 10/10
30-05-2009 06:32 Threex jest offline Szukaj postów użytkownika: Threex Dodaj Threex do Listy kontaktów
tysiek7
Double Ace


Data rejestracji: 24-08-2008
Postów: 137
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bardzo ladny atak Tongue
wkoncu atak na top1 :d
10/10

__________________
r3 - papryk420
30-05-2009 09:39 tysiek7 jest offline Szukaj postów użytkownika: tysiek7 Dodaj tysiek7 do Listy kontaktów
Plastninja
Triple Ace


images/avatars/avatar-14421.gif

Data rejestracji: 25-10-2008
Postów: 151
Klan: 6 na 9 ^^ 69
Kraina: Necropolia IV; Necropolia IX
Skąd: Miasto ;p

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Walka ładna bo wreszcie nie palniak pojechał lopezza...no cóż tak właśnie najlepsi też są to pojechania..walka 10/10 za top 1

__________________
R6-Hank
30-05-2009 16:41 Plastninja jest offline Szukaj postów użytkownika: Plastninja Dodaj Plastninja do Listy kontaktów
MasterZG
Member


Data rejestracji: 01-02-2009
Postów: 38
Klan: Pokemony
Kraina: Necro Hardcore
Skąd: Zielona Góra

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

lopezzo dałeś ciała ja nigdy nie przegrałem z gorszym

__________________
r8=MasterZG...

30-05-2009 19:04 MasterZG jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterZG Dodaj MasterZG do Listy kontaktów Dodaj MasterZG do twojej listy kontaktowej
Plastninja
Triple Ace


images/avatars/avatar-14421.gif

Data rejestracji: 25-10-2008
Postów: 151
Klan: 6 na 9 ^^ 69
Kraina: Necropolia IV; Necropolia IX
Skąd: Miasto ;p

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MasterZG napisał(a)
lopezzo dałeś ciała ja nigdy nie przegrałem z gorszym



Buahaha...co do Twojej wypowiedzi...jest dość żałosna...każdy jest do pojechania na Swój sposób tylko trzeba to umieć wykorzystać..nie gram już na r1 od paru ładnych miesięcy ale wiem na co stać Lopka i olesa bo z nimi grałem Wink pozdr dla starego dobrego Date a walka naprawdę godna podziwu

__________________
R6-Hank
30-05-2009 19:19 Plastninja jest offline Szukaj postów użytkownika: Plastninja Dodaj Plastninja do Listy kontaktów
sh!Ft
Double Ace


images/avatars/avatar-14507.jpg

Data rejestracji: 23-04-2009
Postów: 118
Klan: [Smoki]
Kraina: Necropolia III
Skąd: .(L).

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

yyy why?
miales mniej hp? mniej sposta mniej zwinnki a jednak wygrales dziwie sie czemu chytry
swietnie pokonales mistrza ;D 10/10

__________________
r4-Kojot89
-Sprzedam:
Dobry Naszyjnik krwi
Pierścień krwi
30-05-2009 20:52 sh!Ft jest offline Szukaj postów użytkownika: sh!Ft Dodaj sh!Ft do Listy kontaktów
XartlothzR4
Newbie


Data rejestracji: 12-05-2009
Postów: 1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Walka 9.99/10 Big Grin

Cyrax zatkało kakao ze tak zamilkles?Big Grin

__________________
R6 - Meyer Big Grin Big Grin Big Grin
07-06-2009 21:09 XartlothzR4 jest offline Szukaj postów użytkownika: XartlothzR4 Dodaj XartlothzR4 do Listy kontaktów
Matus
Triple Ace


Data rejestracji: 27-02-2009
Postów: 206

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Threex napisał(a)
Lopezzo jest chroniony przez 20 świetnie wyszkolonych policjantów z jednostek szturmowych.
(SPOSTRZEGAWCZOŚĆ +20, obrażenia wszystkich broni +17, PKT ŻYCIA +5056)

no to gdzie jest te +5056 hp skoro lopek ma tylko 4577 / 4577

cała walka bardzo ładna lopkowi często nie wchodziły ataki 10/10


Demony, demony - ten ich minus do pkt. życia Wink

__________________
R11: Freaqs
R14: Freaqs
07-06-2009 21:19 Matus jest offline Szukaj postów użytkownika: Matus Dodaj Matus do Listy kontaktów
adikab
Lord


images/avatars/avatar-25572.gif

Data rejestracji: 18-08-2006
Postów: 347
Klan: Sanguis
Kraina: Moria II
Skąd: Grudziądz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
_Cyr_ napisał(a)
dzieciaku jak bys myslal glowka choc troszke to bys zauwazyl ze to pisane do jajc co mam ci calowac stopy teraz bo ci sie udalo wygrac? hahaha

dla mnie 0 i co mi zrobisz? rotfl

dajac to na forum kazdy ma prawo ocenic jak mi sie podoba wiec

Lopek za obrone 10 Smile
Ewenement za atak 0 rotfl


moja ocena identyczna, zwłaszcza że można powiedzieć że nie atakowała jedna osoba, a raczej sprzęt nie jednej osoby Smile złożyć w kilku i ubić lopa to żaden problem, ubić we własnym to jest coś Smile

atak 0, obrona 10 Smile

do mnie też łazi w napożyczanym, tak sie ludzie dowartościowują Big Grin

__________________
Nie można twierdzić, że cywilizacja się nie rozwija.Wszak w każdej nowej wojnie zabijają ludzi w ulepszony sposób.
Will Rogers
---------
ID-R1: 267883 (Drakonek)

09-06-2009 17:47 adikab jest offline Szukaj postów użytkownika: adikab Dodaj adikab do Listy kontaktów
MISIAQ
Junior Member


Data rejestracji: 20-05-2009
Postów: 13

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ty kierowniku wyżej nie panuj tak albo nie oglądaj się za siebie bo Ci z tyłu ktoś ... Big Grin jakoś lopkowi nie przeszkadza to ze go zaatakował i odniósł wygrana wrecz przeciwnie jest za tym żeby mógł przez takie ataki bardziej popracować i stawiac poprzeczke wyżej rywalom... a co do sprzętu charowali chłopaki we dwóch to i czegoś się dorobili jak im zazdrościsz to znajdź jelenia i problem z głowy Smile I ODCZEP SIE W KOŃCU od tego pożyczania ty nigdy nic nie pożyczałeś ????? śmieszny jesteś lepiej powiedz ze Cie boli jak dostajesz łomot od ziomka mniejszego dwa albo 3 razy i płaczesz na forum co do cyra to sie nie wypowiadam... wyżej chłopaki powiedzieli co myślą... a tak apropo nie miałeś sie czasem kasować ?????!!!!!!!!!!!!!!!!!!! po co zamieszanie robisz podlizać się chcesz czy jak ???? zrób klik i finisz pokaz na co Cie stać Smile


no i żeby warna nie było Smile

co do ataku mi sie bardzo podoba 10/10 bardzo ładnie to wygląda przynajmniej sie cos dzieje w grze a nie wieje nudą w końcu klepanie topki to nie byle co Wink brawo brawo oby tak dalej chlopaki montowac lepszy sprzet Big Grin

__________________
nick w grze martines92
09-06-2009 23:17 MISIAQ jest offline Szukaj postów użytkownika: MISIAQ Dodaj MISIAQ do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia (R1) » ZASADZKA EWENEMENT vs LOPEZZO

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH