Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » KTO chce ankietę dot ograniczenia działanie C47 na serwerze niech się wypowie » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony KTO chce ankietę dot ograniczenia działanie C47 na serwerze niech się wypowie 11 Ankieta - średnia ocena: 4,2711 Ankieta - średnia ocena: 4,27
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Hrabia_kuczek-2
Forum Ace


Data rejestracji: 27-05-2008
Postów: 84
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: Zambrów

KTO chce ankietę dot ograniczenia działanie C47 na serwerze niech się wypowie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oficjalne Forum Blood Wars Super Operatorzy Gry


C47

Myślę, że administracja powinna wysłuchać zażaleń wielu graczy i stworzyć ankietę dotyczącą pracy c47 (komu się to podoba, komu nie, kto niema zdania)

Drugą opcją jest zdegradowanie Pana C do zwykłego Operatora i powołanie innego

Trzecią opcją zatrudnienie drugiego Super Opa. Podzielili by się oni obowiązkami i Pan C może nie był by tak przewrażliwiony.

Wpisujcie się niech zrobią taką ankietę i wybiorą opcje która ukróci ten bezsens panujący w grze !!!!!

Proszę krótko i zwięźle
Tak chcę ankiety dot. Pana C

lub

Nie chcę ankiety dot. Pana C


Wszystko inne będzie uważane za spam i będę prosił o warny dla Tych osób które będą diabolić To nie taki temat !

__________________
Gdzie diabeł nie może tam Babę pośle.
A fructibus eorum cognoscetis eos
Ad unum omnes

Nick r4 kuczek

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Hrabia_kuczek-2: 23-05-2009 00:20.

22-05-2009 23:39 Hrabia_kuczek-2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hrabia_kuczek-2 Dodaj Hrabia_kuczek-2 do Listy kontaktów
zarkhir
Lord


images/avatars/avatar-14367.jpg

Data rejestracji: 10-02-2007
Postów: 346
Klan: PL - emerytura ;) | uk-r1 - D.B.
Skąd: ok. Rzeszowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

o_O

lepiej odrazu zamknąć temat bo:
- zaraz się zrobi spam, gdzie wszystkie "ofiary" Ce będą się wyżalać, jak to nie jest źle i niedobrze z nim
- o ile mi wiadomo, taka ankieta nie będzie miała żadnego wpływu na decyzje Adminów co do Ce chytry
- już kilka(naście) takich tematów było, każdy zamknięty chytry


albo przenieść do offtopa, niech tam spamią ;]

__________________

23-05-2009 00:06 zarkhir jest offline Szukaj postów użytkownika: zarkhir Dodaj zarkhir do Listy kontaktów
Nutria
Viking


images/avatars/avatar-8026.jpg

Data rejestracji: 03-12-2007
Postów: 522
Klan: -Saints-,Mass,PHX
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To co sie dziej to jest totalne dno ludzie podchodzili ja tez koncze bo z kim mam grac jak normalnych ludzi sie wywala z gry wrrr C47 na r4 za 2 winnych ukaral przy okazji cala rzesze ludzi bez winyFrown

Bany dla rocznych kont typu; bo za szybkosc ktora liczy sie rzedu 500-600k zaplacil 10k mniej i za to ma bana wez no sie ogranij juz nie ma nerw na Ciebie Ce(najlepsze sa uzasadnienia doprowadzaja do biłej goraczki) i mozecie sobie wlepiac warmy ale gra traci sens nie tylko dla tych ktorch zbanowales za nic pod wieloma blachymi powodami ale dla ich kumpli wirtualnych tezFrown


Administratorzy zrobicie cos! ANKIETA NA TAK

edit;liter

__________________

chytry

r4- N_u_t_r_i_a

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Nutria: 23-05-2009 00:42.

23-05-2009 00:09 Nutria jest offline Szukaj postów użytkownika: Nutria Dodaj Nutria do Listy kontaktów
Hrabia_kuczek-2
Forum Ace


Data rejestracji: 27-05-2008
Postów: 84
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: Zambrów

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Hrabia_kuczek-2
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja nie jestem ofiarą nic mi nie zrobił Pan C47 bo nie daje mu powodów.

Nie podoba mi się Zachowanie tego pana i to nie podoba się większości graczy.

Banuje bo mu się podoba wycenia sobie w głowie chociaż nie gra niema prawa wyceniać nie potrzebny nam taki człowiek który psuje grą swoim widzi mi się.


Twój post nie wprowadza nic do tematu i ty właśnie go spamujesz


Dla PANA powyżej PROSZĘ WARANA ZA SPAMOWANIE "zarkhir"


PROSZĘ o krótkie wypowiedzi bo Topik jest założony tylko po to by stworzyć ankietę i pokazać w % ile jest wart pan C47 dla graczy BW


EDIT:

NASTĘPNY SPAMER PROSZĘ O WARNA dla pana poniżej

__________________
Gdzie diabeł nie może tam Babę pośle.
A fructibus eorum cognoscetis eos
Ad unum omnes

Nick r4 kuczek

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Hrabia_kuczek-2: 23-05-2009 00:18.

23-05-2009 00:14 Hrabia_kuczek-2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hrabia_kuczek-2 Dodaj Hrabia_kuczek-2 do Listy kontaktów
Yurpen
Triple Ace


Data rejestracji: 04-01-2008
Postów: 226
Klan: żaden aktualnie :)
Kraina: Necropolia V
Skąd: festung Breslau

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

khhmmm... wiem, że kropla drąży skałę, ale czy to nie jest głupota?? o.O' dajcie człowiekowi spokój... brońcie się za pomocą wartości merytorycznych a nie uczuć Pleased zaś jesli macie jakies uzasadnione obiekcje do jego pracy - są inne osoby do których możecie się zwrócić z prośbą o pomoc lub dodatkowe uzasadnienie.

__________________
r14 - Crammer
23-05-2009 00:16 Yurpen jest offline Szukaj postów użytkownika: Yurpen Dodaj Yurpen do Listy kontaktów
admII
Forum Ace


images/avatars/avatar-24982.jpg

Data rejestracji: 16-11-2007
Postów: 81
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

JAK NAJBARDZIEJ !!! choć ja bym preferował czy by mu innego zajęcia nie znaleźć ( ale niech se w "firmie " zostanie ) zwłaszcza po bezsensownym banie - groźby do osoby x do której nic nie pisałem , poza tym dalej na rynku wisi ring izi bo odbanował wedle siebie samego ( nie każdy może siedzieć 24 na h przy PieCu ) i fakt iż nie odpisuje na żadne pw ( choćby w moim wypadku ) a o ile mnie system wyedukował to kultura każe odpisać ... to przykłady z mojego doświadczenia przypuszczam , że jakby każdy gracz tu wypisał swoje przykrości to by się zebrała książka telefoniczna ( gdzie co najmniej 75 % byłoby prawdziwych )

__________________

23-05-2009 01:07 admII jest offline Szukaj postów użytkownika: admII Dodaj admII do Listy kontaktów
CoeN_RUNE
Triple Ace


images/avatars/avatar-12608.jpg

Data rejestracji: 20-09-2008
Postów: 207
Klan: RUNE
Kraina: Necropolia III
Skąd: Bielsko-Biała/Kaer Morhen

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to może być ciekawe.... jestem na TAK Big Grin

__________________
NIE HANDLUJE ZE:
S.....płakanymi
I.....diotycznymi
F.....rajerskimi
U.....pierdliwiecami



CoeN - "...RUNEJCZYK..."
23-05-2009 09:35 CoeN_RUNE jest offline Szukaj postów użytkownika: CoeN_RUNE Dodaj CoeN_RUNE do Listy kontaktów
Nick05
Junior Member


Data rejestracji: 12-04-2009
Postów: 17
Klan: E2L
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak chcę ankiety dot. Pana C

__________________
Nik05 -R7

Poezja ...
http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?postid=4252296#post4252296
http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=496179
http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=496342

no comment...
23-05-2009 09:40 Nick05 jest offline Szukaj postów użytkownika: Nick05 Dodaj Nick05 do Listy kontaktów
Zybek88
Emperor


images/avatars/avatar-3933.jpg

Data rejestracji: 20-09-2006
Postów: 1.410
Klan: DaTe / Nightmare
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Dz-wo/Olsztyn/Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kuczek, Ty już tak nie szafuj tymi warnami. Każdy ma prawo wypowiedzieć się w temacie, więc Twoje uwagi są trochę nie na miejscu.

Zark ma rację. Zaraz zleci się stado osób, które zostały "pokrzywdzone" przez Ce stałkami za multi i push. Poza tym gdyby administracja miała jakieś wątpliwości co do pracy SOpa, to zapewne by go zmienili. Od 2 lat, jak Ce został Opem były skargi i jakoś nic to nie zmieniło. Żądacie ankiety? Big Grin

Sushi ma fajną odpowiedź, jeśli chodzi o żądania wysuwane przez graczy Tongue

__________________

R3 - Zybek [exZaskakiwka/exNiespodziewajka]
23-05-2009 10:01 Zybek88 jest offline Szukaj postów użytkownika: Zybek88 Dodaj Zybek88 do Listy kontaktów
RomanBoski
Forum Ace


Data rejestracji: 21-03-2009
Postów: 89
Klan: RUNE
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III
Skąd: RUNE

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem na tak.
Ale co da nam zmniejszenie jego władzy?Bany będzie i tak mógł sypać. :/
23-05-2009 10:14 RomanBoski jest offline Szukaj postów użytkownika: RomanBoski Dodaj RomanBoski do Listy kontaktów
Ezachiel
King


Data rejestracji: 20-09-2007
Postów: 782

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Zybek88 napisał(a)
Sushi ma fajną odpowiedź, jeśli chodzi o żądania wysuwane przez graczy Tongue

Big Grin

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Żądać to Ty se możesz, papieru w kiblu

rotfl rotfl


Bezsensowny temat, zaraz pewnie zostanie zamkniety, i słusznie...

Zawsze znajdzie sie jakiś "ktoś" kto bedzie chciał obalić operatora, moderatora czy kogoś tam jeszcze, zawsze komuś coś nie bedzie pasować i bedzie płakał, krzyczał i żądał zmian, po jednym rewolucjoniście wyrośnie kolejny. I nie uda mu sie nic prócz ośmieszenia samego siebie...
23-05-2009 10:41 Ezachiel jest offline Szukaj postów użytkownika: Ezachiel Dodaj Ezachiel do Listy kontaktów
kitten
Ex-Team


images/avatars/avatar-8225.jpg

Data rejestracji: 17-09-2006
Postów: 922
Klan: Saints
Kraina: Necropolia II
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zacytowałabym Sushiego, ale po prostu zamknę temat Wink

__________________
Odpowiadam tylko na PW napisane zgodnie z zasadami ich wysyłania.
(nie umiem tego jaśniej ująć)


23-05-2009 12:30 kitten jest offline Szukaj postów użytkownika: kitten Dodaj kitten do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » KTO chce ankietę dot ograniczenia działanie C47 na serwerze niech się wypowie

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH