Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Kolejna skarga... Znowu C47 i znowu r4 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Kolejna skarga... Znowu C47 i znowu r4 4 Ankieta - średnia ocena: 4,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Frezzer
Member


Data rejestracji: 24-11-2008
Postów: 42

Kolejna skarga... Znowu C47 i znowu r4 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nawet nie wiem sam gdzie ten wątek podpiąć... Najlepiej by było w skargach ale tam nie ma takiej żadnej kategorii do której kwalifikowało by się zachowanie szanownego pana C47. Nie wiem ile nasz szanowny operator ma lat ale zachowuję się tak by zrazić do BW wszystkich uczciwych graczy (tych nieuczciwych zresztą też)...

Powodem mojego rozgoryczenia jest sposób w jaki traktuje się uczciwych graczy. Ostatnio zgłosiłem się do Ciebie z prośbą o sprawdzenie logów w celu odnalezienia klanowej dobrej bransolety łatwości. Podejrzewam że jest to wysiłek rzędu kilku-kilkunastu minut (mogę się mylić bo nigdy nie byłem i nie zamierzam być administratorem). Niestety Twoja reakcja była taka że nawet nie raczyłeś mi odpisać. Po prostu mnie zignorowałeś i zostawiłeś sam z problemem. A przecież sprawdzanie logów to ostatnio ulubiona rzecz naszego administratora Frown

Druga sprawa dotyczy poniekąd waszej niekompetentności. Zarzucacie graczom że nie znają regulaminu. Poniekąd macie racje i z tym muszę się zgodzić. Ale od Administracji mam prawo wymagać tego że ich interpretacja będzie zgodna i jednolita. Tymczasem tak nie jest

Wiem że jestem już monotematyczny ale naprawdę nie widzę już innej drogi na rozwiązanie tego wszystkiego.

meg1981 ; zulu

Wiem że sprawa ta była już wałkowana nie raz. W sumie znalazłem sposób na to by odzyskać nasze szczęście. Chciałem zgłosić skargę o kradzieży lucka klanowego tak jak zrobił to jeden klan na r4. Wiem że wtedy im pomogłeś

Szmaragdowy pierścień Łatwości

Zapytałem czy istniałby taka szansa i Ty odpowiedziałeś mi że nigdzie nie jest napisane że odzyskujecie skradzione rzeczy. Uszanowałem to ale jak parę dni później zobaczyłem słowa innego operatora ( tym razem Szeszeja )
po prostu się załamałem

Szeszej

"Przykro mi, zwracamy przedmioty/punkty tylko w wypadku włamania na konto"

niesplacone raty

Mimo że opisałem Ci dość dokładnie tą rozbieżność to Ty nie raczyłeś nawet odpisać/ sprostować.

Naprawdę mam już dość użerania się z całym tym system sprawującym władzę. Piszę te słowa już z bezsilności bo naprawdę nie widzę innego sposobu na walkę z tym wszystkim i upominanie się o prawa uczciwego gracza. Znając Twój sposób myślenia i tak zignorujesz to wszystko. Tylko moja drobna rada. Uważaj byś któregoś dnia nie obudził się i by nie okazało się że nie masz już kogo banować

Dioxity

__________________
R3 dilajla
30-05-2009 00:21 Frezzer jest offline Szukaj postów użytkownika: Frezzer Dodaj Frezzer do Listy kontaktów
Atomos
Forum God


images/avatars/avatar-21949.jpg

Data rejestracji: 01-02-2008
Postów: 2.046
Kraina: Moria
Skąd: Lądek-Zdrój

RE: Kolejna skarga... Znowu C47 i znowu r4 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Frezzer napisał(a)
Piszę te słowa już z bezsilności bo naprawdę nie widzę innego sposobu na walkę z tym wszystkim i upominanie się o prawa uczciwego gracza.
to proponuję przeczytać ten temat: Kto jest kim i co komu zgłaszać i czarodziejskim sposobem ten sposób zobaczysz Wink , na 100% jest lepszy i skuteczniejszy niż ten stosowany w tej chwili Wink .

EDIT@down: Kartel, napinkami nie sprawisz, że takich skarg nikt nie będzie pisał Tongue

__________________


cytat:
Mądre cytaty dobrze wyglądają na profilach.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Atomos: 30-05-2009 01:42.

30-05-2009 00:26 Atomos jest offline Szukaj postów użytkownika: Atomos Dodaj Atomos do Listy kontaktów
Kartel
Forum Legend


images/avatars/avatar-10342.jpg

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 1.689
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Moria III
Skąd: Odessa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kolejna bezsensowna skarga

Prawda jest taka że cały problem to Wy "uczciwi inaczej" gracze dla Was wszystko jest proste i oczywiste ale robota Ce ma na celu wyłapywanie wszystkiego jakby odbanowywał konta za wytłumaczenie "nie wiedziałem" lub "nie znałem ceny" to by równie dobrze mogło go nie być ;]

Ja mam genialne rozwiązanie... skasujcie się do cholery! Przestańcie zaśmiecać to forum głupimi skargami żalami i twierdzeniami jaki Ce jest zły jaki z niego nieudacznik życiowy dzieciak i oszołom.

Jakoś niektórzy potrafią niemieć bana grać uczciwie i bez żadnych problemów i oczywiście każdy ma uwierzyć że Ce banuje ludzi tak sobie. Podajcie mi jeden dobry powód po co miałby banować uczciwych graczy? Albo pokażcie temat gdzie był ban i żadnych wyjaśnień.


C47 jest moim idolem jakby mi tyle osób dziennie ubliżało rzucało oszczerstwami i wyśmiewało to dawno bym rzucił tę robotę albo bym traktował graczy tak samo jak oni mnie. I za to go szanuje że potrafi być spokojny przy takiej bandzie krzykaczy.


Jeżeli Ce nie zauważył tematu to nie mogłeś napisać drugiego postu lub PW z linkiem do tematu?

Co do zwracania itemów to jest to tylko i wyłącznie dobra wola Szeszeja że to robi i ja osobiście się ciesze że chociaż jakiś % graczy ma szansę na odzyskanie itemów/prów to że Ce się trzyma regulaminu to jest jego i administratorów prywatna sprawa. Jeżeli Szeszej ma chęci do dodatkowej pracy a Ce nie to nic graczom do tego bo wg. regulaminu itemy nie powinny być zwracane.

Brak osób do banowania? Chyba kpisz! Nawet jakby teraz z każdego serwera odeszło całe top 500 czy 1000 to za rok już nikt nie będzie o Was pamiętam ani też płakał a ja nawet będę się cieszył że ta chora atmosfera odeszła.

Uff no to się rozpisałem Smile jeżeli Cię uraziłem to przez przypadek i przepraszam za to ale już na serio jest to denerwujące.
30-05-2009 01:33 Kartel jest offline Szukaj postów użytkownika: Kartel Dodaj Kartel do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

RE: Kolejna skarga... Znowu C47 i znowu r4 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Frezzer napisał(a)
Szeszej

"Przykro mi, zwracamy przedmioty/punkty tylko w wypadku włamania na konto"

niesplacone raty

Mimo że opisałem Ci dość dokładnie tą rozbieżność to Ty nie raczyłeś nawet odpisać/ sprostować.


Nie rozumiem, gdzie tu jest rozbieżność? Włamanie na konto (czyli działanie bez wiedzy i zgody właściciela przedmiotu) to nie to samo co kradzież itemów poprzez dobrowolną ofertę handlową. W pierwszym przypadku istnieje możliwość zwrotu itemów, w drugim nie.

Co do sprawy łatwości - Ce nie sprawdza, gdzie ktoś zapodział item, bo siedziałby nad takimi rzeczami całymi dniami. Reaguje dopiero, gdy pojawia się oficjalna skarga o kradzieży przedmiotu. Zazwyczaj winowajca ma wtedy czas na oddanie przedmiotu, więc jest szansa na jego odzyskanie.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

30-05-2009 01:42 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
Frezzer
Member


Data rejestracji: 24-11-2008
Postów: 42

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Frezzer
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie zamierzam się wdawać w żadne sprostowania ale widzę że temat powoli zbacza z pierwotnego tematu dlatego widzę że należy się kilka sprostowań

Kartel- pokaż mi słowa w których podważam słuszność bana dla meg. Jako lider klanu chciałem tylko odzyskać zestaw szczęścia klanowego który posiadała jedna ze zbanowanych osób a niestety straciliśmy z nią kontakt

Po drugie. Czy jakaś osoba wypowiadająca się w tym temacie wie co dzieje się na r4?? Bo z tego co widzę oceniacie całą tą sytuacje z wygodnego miejsca (nie uczestnicząc w tym wszystkim)

Kartel chciałeś masz.. O tym było już głośno

ingo; kobial

I to nie jest jedyny przypadek gdzie praktycznie nie pada żadne sensowne uzasadnienie bana.

Caen- To może zadam teraz inne pytanie. W jaki sposób mogę odzyskać przedmioty klanowe z konta które zostało zablokowane a nie posiadamy z tą osobą żadnych kontaktów??

A co do łatwości. Trzymała ją osoba z którą nie mieliśmy żadnych problemów. Aż do czasu gdy nawalił jej internet. Raz udało jej się wejść na konto i przekazała łatwość komuś z klanu (z pośpiechu zapomniała komu ) i chodziło mi tylko by operator wskazał nam tą osobę. Poza tym C47 jest superoperatorem serwera r4 i w przypadku braku op On zajmuję się takimi rzeczami ( a z tego co mi wiadomo Szeszej jest na urlopie )

__________________
R3 dilajla

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Frezzer: 30-05-2009 11:14.

30-05-2009 11:13 Frezzer jest offline Szukaj postów użytkownika: Frezzer Dodaj Frezzer do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Frezzer napisał(a)
Caen- To może zadam teraz inne pytanie. W jaki sposób mogę odzyskać przedmioty klanowe z konta które zostało zablokowane a nie posiadamy z tą osobą żadnych kontaktów??


Z tego co wiem, jedyną możliwością jest odblokowanie tej osoby na chwilę, żeby oddała przedmioty. PW na forum, wpis w temacie w Pręgierzu o zaginionym przedmiocie? Obawiam się, że bez jej współpracy nie ma takiej możliwości (choć mogę się mylić, ale nie przypominam sobie innych przypadków).

cytat:
A co do łatwości. Trzymała ją osoba z którą nie mieliśmy żadnych problemów. Aż do czasu gdy nawalił jej internet. Raz udało jej się wejść na konto i przekazała łatwość komuś z klanu (z pośpiechu zapomniała komu ) i chodziło mi tylko by operator wskazał nam tą osobę. Poza tym C47 jest superoperatorem serwera r4 i w przypadku braku op On zajmuję się takimi rzeczami ( a z tego co mi wiadomo Szeszej jest na urlopie )

Ktoś z klanu trzyma łatwość i się nie przyznaje? O_o A może ta osoba przywłaszczyła sobie łatwość, przekazała komuś znajomemu, a teraz ściemnia że dała komuś i nie pamięta komu?
Ja bym po prostu zgłosił kradzież, bo ktoś z całą pewnością leci sobie w kulki, kwestia ustalenia kto.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

30-05-2009 11:41 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
yadzia...
Triple Ace


Data rejestracji: 09-11-2008
Postów: 177

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Caen napisał(a)

Ktoś z klanu trzyma łatwość i się nie przyznaje? O_o A może ta osoba przywłaszczyła sobie łatwość, przekazała komuś znajomemu, a teraz ściemnia że dała komuś i nie pamięta komu?
Ja bym po prostu zgłosił kradzież, bo ktoś z całą pewnością leci sobie w kulki, kwestia ustalenia kto.


popieram w stu % Pleased

__________________
Jezeli Cos Kupiles Skladasz Ofke Nie Mam Zamiaru Szukac Kazdego Osobno.

RIV: ID:28224
RX: ID:7649


30-05-2009 11:44 yadzia... jest offline Szukaj postów użytkownika: yadzia... Dodaj yadzia... do Listy kontaktów
Przewodnik
King


images/avatars/avatar-15274.jpg

Data rejestracji: 30-07-2007
Postów: 834
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: z tamtąd albo stąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
yadzia... napisał(a)
cytat:
Caen napisał(a)

Ktoś z klanu trzyma łatwość i się nie przyznaje? O_o A może ta osoba przywłaszczyła sobie łatwość, przekazała komuś znajomemu, a teraz ściemnia że dała komuś i nie pamięta komu?
Ja bym po prostu zgłosił kradzież, bo ktoś z całą pewnością leci sobie w kulki, kwestia ustalenia kto.


popieram w stu % Pleased

nie mogą tak zrobić bo wtedy C-e musiał by im pomóc ustalić kto ją trzyma tą łatwośc Smile Smile Smile a
1 C-e jest złłłłłłłyyyyyyyyyyyyy beeeeeeeeeeee i dajcie spokój Smile
2 oczywistym jest że zgłaszają kradzież Smile a jak wiadomo C-e gościa znajdzie zbanuje a łatwości im nie odda bo patrz pkt 1 Smile (wiem jak to się odbywa ale cichoTongue )
3 i kolejna skarga na C-e wpadnie że ukradł im łatwość Smile Smile

__________________
cytat:
Rudek napisał(a)
Przewodnik
Niektórzy nie sa alkoholikami jak Ty i wola kase wydac na inny, znacznie lepszy cel.

...A JA PYTAM NA JAKI Smile ...

30-05-2009 11:49 Przewodnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Przewodnik Dodaj Przewodnik do Listy kontaktów
cheapgun
Viking


images/avatars/avatar-21728.jpg

Data rejestracji: 12-03-2008
Postów: 502
Klan: Armia Cienia/Siewcy Smierci
Kraina: Necropolia III; Necropolia VIII; Moria IV
Skąd: Armia Cienia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

osoby niezwiazane z tematem prosze uprzejmie o niezabieranie glosu. Dioxity wie co robi piszac posta, nie jest 2latkiem.
Tak czy siak, dzieki dzialaniom (a raczej ich braku) operatora, klan (nie jedna osoba czy spolka tylko 30 osob!!!) zostalo pozbawionych itemow o wartosci znacznie przekraczajacej 600-800k. Podane zostaly tematy w ktorych ewidentnie widac ze jak sie chce pomoc graczom to mozna to zrobic (kwestia latwosci klanu cookies-Caen, polecam zbadanie sprawy i jej ostatecznego rozwiazania zanim powiesz co mozna o czego nie).

A podsumowujac, r4 to jest w obecnej chwili jeden, wielki burdel bez jakiejkolwiek kontroli ze strony opow...

__________________


by Alvaria

chytry MESS chytry

Beware the Beast man, for he is the Devil's pawn...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez cheapgun: 30-05-2009 12:30.

30-05-2009 12:29 cheapgun jest offline Szukaj postów użytkownika: cheapgun Dodaj cheapgun do Listy kontaktów
Quba_xP
Double Ace


images/avatars/avatar-23151.jpg

Data rejestracji: 03-03-2008
Postów: 121
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: Blackpool

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moze coś zle zrobilem, napisałem, bądz zle ujełem aczkolwiek wiadomosc została bez jakiejkolwiek odpowiedzi... z tego co wiem juz wyzej napisac się nie da :


Wiadomość do Konrad, dnia 11-05-2009 21:18
Problem z klanowym szczęsciem - brak współpracy z C47

Witam, Mój nick w grze na r4 - Quba_xP
Pisze do Pana w sprawie C47 oraz klanowego sprzętu szczęscia.
Pare dni temu zbanowana za multikonto zostala meg1981

Link do tematu:
meg1981 ; zulu

Była ona jednym z klanowiczy AC_SL4. Udostępniała klanowego lucka w zk, składał sie on z:

dobra runiczna kurtka
d runiczna obrecz
dobre runiczne spodnie
dobry amulet szczescia
dobry pierscien szczescia
dobry tanczacy pierscien

Niestety po banie meg całkowicie zerwała kontakt z klanowiczami, a klanowy set nadal przebywa na jej koncie. W powyzszym temacie zwrócilismy sie z prosbą do C47 o przekazanie tych itemów na konto jednego z klanowiczy, mianowicie lidera którym obecnie jest Dioxity. Niestety z racji tego iż nie ma kontaktu z meg nie moze ona osobiscie przekazać sprzętu, C47 odmówił pomocy i zamknąl temat.

Mess, poprzedni lider otworzył temat w dziale skarg. Potraktowaliśmy to jako kradziez klanowego sprzetu gdyż innaczej zinterpretowac tego nie potrafiliśmy. Tu ponownie C47 zamknął temat bez dokladniejszych wyjasnien.

Link do tematu:
Skarga i nie skarga

Zwracam się do pana z zapytaniem, dlaczego klanowy sprzęt, który został zakupiony przez klanowiczy RBL ( będących obecnie członkami klanu AC_SL4) nie moze zostać zwrócony do jego właścicieli ? Oraz czy istnieje jakakolwiek szansa na odzyskanie sprzętu.

Z poważaniem
Kuba.



Burdel nie burdel - prawda jest taka ze jest to istotnie kradziez sprzętu- równie dobrze owa meg mogła przerzucic powyzszy set na inne - nowo załozone konto bądz przejęte konto od innego gracza i dość dobrze sie za to urządzić. Dlaczego nikt sie nie zainteresował tym czy meg nie spushowała innego konta tym sprzętem i czy jest on dalej na jej koncie. Być moze wcale nie znikneła bez słowa.
Prawda jest taka ze sprzęt został zakupiony przez klanowe prki, a więc okradziono niejedną osobe lecz cały klan. I mimo tego nikt sie tym nie zainteresował. Ban jest więc wyje**ne.

__________________
Valar Morghulis

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Quba_xP: 30-05-2009 13:29.

30-05-2009 13:24 Quba_xP jest offline Szukaj postów użytkownika: Quba_xP Dodaj Quba_xP do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jakto zamkniete bez wyjasnienia?
w temacie z banem wyrazilem się jasno, skoro nie ma kontaktu z właścicielem konta to przedmiotów nie odzyskacie

i nikt nic nie pisał o tym, że były przekazane przez ta osobe komuś - a nie byly, bo sprawdziłem

i co ma do tego PW wysłane do mnie? wyraxnie mam napisane w sygnaturze, że trzeba temat w skargach - a ten i tak jest bezpodstawny bo nie było włamania, a przedmioty nadal sa na zbanowanym koncie

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
30-05-2009 14:27 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
cheapgun
Viking


images/avatars/avatar-21728.jpg

Data rejestracji: 12-03-2008
Postów: 502
Klan: Armia Cienia/Siewcy Smierci
Kraina: Necropolia III; Necropolia VIII; Moria IV
Skąd: Armia Cienia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

PW, jak widac, bylo tez wyslane do Konrada - bez rezultatu. A skoro w taki desen Ce uderzasz to oczekuje odpowiedzi na pytanie: jakim prawem Cookies odzyskali latwosc od nieaktywnego owczas lidera, Mahakali?
Kolejne spostrzezenie: czytaj posty ze zrozumieniem.. Kto pisal ze lucek zostal komus przekazany???

__________________


by Alvaria

chytry MESS chytry

Beware the Beast man, for he is the Devil's pawn...

30-05-2009 14:35 cheapgun jest offline Szukaj postów użytkownika: cheapgun Dodaj cheapgun do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
i nikt nic nie pisał o tym, że były przekazane przez ta osobe komuś - a nie byly, bo sprawdziłem

i co ma do tego PW wysłane do mnie? wyraxnie mam napisane w sygnaturze, że trzeba temat w skargach - a ten i tak jest bezpodstawny bo nie było włamania, a przedmioty nadal sa na zbanowanym koncie


cytat:
Kto pisal ze lucek zostal komus przekazany??


Gwoli wyjaśnień, żeby ograniczyć nieporozumienia - przekazanie przedmiotu (łatwości) jest zupełnie osobną sprawą i dotyczy innej osoby (nie zbanowanej, a "zaginionej").
Tak to jest, jak się miesza różne wątki Tongue

A jeśli chodzi o tę łatwość to tak jak napisał Ce - wystarczy założyć temat w Skargach.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

30-05-2009 14:49 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
cheapgun
Viking


images/avatars/avatar-21728.jpg

Data rejestracji: 12-03-2008
Postów: 502
Klan: Armia Cienia/Siewcy Smierci
Kraina: Necropolia III; Necropolia VIII; Moria IV
Skąd: Armia Cienia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skarge zglosi Dioxity wieczorem w takim razie.
Czekam na odpowiedz jakim prawem latwosc klanowa Cookies zostala zabrana z konta gracza Mahakala (byl nieaktywny i nie bylo z Nim kontaktu) i oddana do klanu?

Edit:
kolejny przyklad na zwykle ciach:
latwosc

Pomijajac fakt ze do 7 dni nie ma obowiazku zglaszania pozyczki (wiec wymaganie zgloszenia takowej jest zwyklym naduzyciem i lenistwem) to samo podjecie tematu dla mnie oznacza ze jednak przedmioty mozna odzyskac, nie tylko w przypadku wlamania na konto (jak to twierdzi drugi 'madry', Szeszej).
Co jest, do ciezkiej ciach????


+ 1 za wulgaryzmy. by kitten.

__________________


by Alvaria

chytry MESS chytry

Beware the Beast man, for he is the Devil's pawn...

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez kitten: 30-05-2009 19:26.

30-05-2009 14:52 cheapgun jest offline Szukaj postów użytkownika: cheapgun Dodaj cheapgun do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Kolejna skarga... Znowu C47 i znowu r4

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH