Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Grafika » Oceń mnie cz. 7 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (14): « pierwszy ... « poprzednie 12 13 [14] Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Oceń mnie cz. 7 26 Ankieta - średnia ocena: 9,3126 Ankieta - średnia ocena: 9,3126 Ankieta - średnia ocena: 9,3126 Ankieta - średnia ocena: 9,31
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
CTB1916
Lord


Data rejestracji: 18-06-2011
Postów: 284

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nowa sygna w opisie Wink
nowy styl, mam nadzieję, że się spodoba

EDIT:

RENDER

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez CTB1916: 25-08-2011 18:43.

25-08-2011 18:37 CTB1916 jest offline Szukaj postów użytkownika: CTB1916 Dodaj CTB1916 do Listy kontaktów
Cerebrus
Triple Ace


images/avatars/avatar-23434.gif

Data rejestracji: 07-07-2011
Postów: 215
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Opole

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No coś nowego w Twoim wykonaniu, generalnie to nawet mi sie podoba, ciekawa koncepcja, ten napis w lewym górnym zdziebko niewidoczny za pierwszym razem można go przeoczyć, ramkę też bym inną dał, ale to pewnie dlatego, że ostatnio podobają mi się tylko poziome, chociaż ta też może być.

Dam 9/10 Smile

__________________

25-08-2011 22:43 Cerebrus jest offline Szukaj postów użytkownika: Cerebrus Dodaj Cerebrus do Listy kontaktów
CTB1916
Lord


Data rejestracji: 18-06-2011
Postów: 284

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Cerebrus napisał(a)
No coś nowego w Twoim wykonaniu, generalnie to nawet mi sie podoba, ciekawa koncepcja, ten napis w lewym górnym zdziebko niewidoczny za pierwszym razem można go przeoczyć, ramkę też bym inną dał, ale to pewnie dlatego, że ostatnio podobają mi się tylko poziome, chociaż ta też może być.

Dam 9/10 Smile


hmm widziałem, że do tego górnego się przyczepisz Wink
chodziło mi tylko o tak naprawdę uwzględnienie autora czyli mnie...
a jeśli chodzi o rameczkę... hmm.. wydawać się może rzecz gustu, ale też lubie poziome
tutaj była 'zabawa' filtrami.. zabawa, ale nie na chybil trafil..
filtry,
balansy kolorow,
nasycnie,
krzywe,
tryby,
tekstury,
gra swiatlo cienie i wiele innych, efekt dosc prostu, ale naprawde pracochlonny.
25-08-2011 22:54 CTB1916 jest offline Szukaj postów użytkownika: CTB1916 Dodaj CTB1916 do Listy kontaktów
Cerebrus
Triple Ace


images/avatars/avatar-23434.gif

Data rejestracji: 07-07-2011
Postów: 215
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Opole

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No widać, żeś się trochę z tym pobawił, efekt w każdym razie dobry Big Grin .


Moje wypociny:

Próby wtopienia podjęte zostały, jako tako myślę, że może być.



główny render

__________________

26-08-2011 02:34 Cerebrus jest offline Szukaj postów użytkownika: Cerebrus Dodaj Cerebrus do Listy kontaktów
CTB1916
Lord


Data rejestracji: 18-06-2011
Postów: 284

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Cerebrus napisał(a)
No widać, żeś się trochę z tym pobawił, efekt w każdym razie dobry Big Grin .


Moje wypociny:

Próby wtopienia podjęte zostały, jako tako myślę, że może być.



główny render


kompozycja pracy dobra,
render jest w miarę wtopiony, wydaję mi się też, że jest to zasługa lekkiego rozmycia gaussowskiego na bokach
troszeczkę te brushe rażą po oczach, ale nie są takie bardzo złe
nie wiem chyba na jednym są zastosowane cm'ki i juz jest to plus Wink
no i wybacz, ale nie nawidze chromowanych napisow, ale czcionka ladna i ladnie wtopiony
widzę, że jest delikatne smużenie
to jeszcze nie jest to, ale ucz się ! Smile

6/10
26-08-2011 08:41 CTB1916 jest offline Szukaj postów użytkownika: CTB1916 Dodaj CTB1916 do Listy kontaktów
Sernik ;)
Triple Ace


images/avatars/avatar-24014.png

Data rejestracji: 26-12-2009
Postów: 224
Klan: Samuraj/ White Sparta
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Jarosław/podkarpacie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Fajne estetycznie zrobione, ale można by tą postać bardziej wtopić ,coś jakby się wyłaniała z tła.


ja zrobiłem coś takiego po bardzo długiej przerwie w robieniu czegokolwiek w gimpie więc może być sporo niedociągnięć.





Osobiście uważam że kolorki by trzeba było podciągnac ale zapomniałem jak to się robi xD


EDIT @

i nastepna pracka




__________________
"Nie dyskutuj z debilem: najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Sernik ;): 03-01-2012 09:09.

29-12-2011 13:03 Sernik ;) jest offline Szukaj postów użytkownika: Sernik ;) Dodaj Sernik ;) do Listy kontaktów
Cerebrus
Triple Ace


images/avatars/avatar-23434.gif

Data rejestracji: 07-07-2011
Postów: 215
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Opole

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. Jakaś taka przesadnie wyrazista ... Tongue i ogólnie straszny chaos w niej panuje ciężko się połapać, trochę przedobrzona moim skromnym zdaniem, ale dam 6/10

2. Ta jest super podoba mi się, przypomina mi trochę komiksy G.Rosinskiego, ale mógłbyś zmienić napis i ramkę. 9/10

__________________

04-01-2012 19:28 Cerebrus jest offline Szukaj postów użytkownika: Cerebrus Dodaj Cerebrus do Listy kontaktów
Yowi
Ex-Team


images/avatars/avatar-20238.gif

Data rejestracji: 02-01-2007
Postów: 1.485

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Patrzę na wasze prace(miesiąc opóźnienia, ale co tam) i powiem do was jedno. Bawcie się światłem i czytajcie tutki na wyższe poziomy. Bo ciągle ten sam poziom reprezentujecie, a zdałoby się aby poszło to wszystko troszkę do przodu chytry
08-02-2012 20:12 Yowi jest offline Szukaj postów użytkownika: Yowi Dodaj Yowi do Listy kontaktów
Sernik ;)
Triple Ace


images/avatars/avatar-24014.png

Data rejestracji: 26-12-2009
Postów: 224
Klan: Samuraj/ White Sparta
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Jarosław/podkarpacie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

co myslicie o tym ? Zrobiłem coś z nudów po długim czasie troche może i zapomniałem jak się co robi ale smużenie jeszcze chyba bardzo dobrze ma się u mnie ;D







@ EDIT

Ale mi wymiary portretu wyszły ;D Ile to się dawało zwykle? rotfl

__________________
"Nie dyskutuj z debilem: najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Sernik ;): 04-07-2012 20:38.

04-07-2012 20:37 Sernik ;) jest offline Szukaj postów użytkownika: Sernik ;) Dodaj Sernik ;) do Listy kontaktów
Sernik ;)
Triple Ace


images/avatars/avatar-24014.png

Data rejestracji: 26-12-2009
Postów: 224
Klan: Samuraj/ White Sparta
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Jarosław/podkarpacie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Herb dla klanu




__________________
"Nie dyskutuj z debilem: najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"


01-09-2012 21:56 Sernik ;) jest offline Szukaj postów użytkownika: Sernik ;) Dodaj Sernik ;) do Listy kontaktów
Wyvernos
King


images/avatars/avatar-18817.gif

Data rejestracji: 17-12-2006
Postów: 865
Klan: DUKE
Kraina: Necropolia
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Widzę, że temat leci pełną parą Big Grin

Więc wrzucę coś od siebie, postać, symbole i ramka wycięte z pdf'a, reszta to zabawa pędzlami. Jak komuś się podoba to może walnąć na tapetę Big Grin



__________________

11-09-2013 18:20 Wyvernos jest offline Szukaj postów użytkownika: Wyvernos Dodaj Wyvernos do Listy kontaktów
Acrivec
Żelkowy Troll


images/avatars/avatar-21762.jpg

Data rejestracji: 27-09-2007
Postów: 1.594

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Acrivec
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
postać, symbole i ramka wycięte z pdf'a

To co tam właściwie zostało do roboty? Wrzucenie wypełnienia kolorem? chytry
Rogi puste, praca daje wrażenie dopiero zaczętej, ramka na dole i na górze powinna dotykać reszty ramki.
3.5/10

__________________


Status serwerów BloodWars - odświeżane co 5 minut!
Osoba o nicku acrivec na League of Legends to nie ja, tylko podszywający się idiota.

11-09-2013 19:44 Acrivec jest offline Szukaj postów użytkownika: Acrivec Dodaj Acrivec do Listy kontaktów
Wyvernos
King


images/avatars/avatar-18817.gif

Data rejestracji: 17-12-2006
Postów: 865
Klan: DUKE
Kraina: Necropolia
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pomachanie pędzlami tak naprawdę Smile co do rogów to wiem, ale dolne wstawiałem dopiero po jakimś czasie i nie za bardzo umiałem wymazać górną warstwę, a dostosowanie warstwy z ramką do tła wiązałoby się znowu z cięższą pracą Tongue projekt czysto amatorski, jak mnie najdzie wena - co bardzo możliwe - to wrzucę coś jeszcze, chociaż nie wiem czy to powód do radości Big Grin


btw. szkoda, że temat tak obumarł Wink

__________________

11-09-2013 19:50 Wyvernos jest offline Szukaj postów użytkownika: Wyvernos Dodaj Wyvernos do Listy kontaktów
Acrivec
Żelkowy Troll


images/avatars/avatar-21762.jpg

Data rejestracji: 27-09-2007
Postów: 1.594

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Acrivec
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zwykłe narzędzie gumka, na chama prostą linię wymazać a ramkę rozciągnąć, po problemie. chytry

__________________


Status serwerów BloodWars - odświeżane co 5 minut!
Osoba o nicku acrivec na League of Legends to nie ja, tylko podszywający się idiota.

11-09-2013 21:23 Acrivec jest offline Szukaj postów użytkownika: Acrivec Dodaj Acrivec do Listy kontaktów
talerz
King


images/avatars/avatar-17991.jpg

Data rejestracji: 09-01-2007
Postów: 981
Klan: Dimmuborgir
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wyvernos - slaba ta pracka(tylko tyle)
ale zawsze moze sie znalezc jakis pseudo artysta ktory ujrzy w tym glebie,co artysta mial na mysli i inne takie bzdury Tongue

__________________


27-04-2014 12:46 talerz jest offline Szukaj postów użytkownika: talerz Dodaj talerz do Listy kontaktów
Ragnarock-
Member


Data rejestracji: 08-03-2010
Postów: 44

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony



moja chyba druga siga jak narazie
edit: pierwszy post w 2015, wszystkiego najlepszego
ramka miała być cinematic, ale już nie chciało mi się robić
zna ktoś jakieś forum na podobnej zasadzie, ale żywe?

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez Ragnarock-: 20-02-2015 16:43.

20-02-2015 00:24 Ragnarock- jest offline Szukaj postów użytkownika: Ragnarock- Dodaj Ragnarock- do Listy kontaktów
Acrivec
Żelkowy Troll


images/avatars/avatar-21762.jpg

Data rejestracji: 27-09-2007
Postów: 1.594

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Acrivec
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Trochę zbyt przeprane kolory, chyba, że specjalnie. Ale jak specjalnie to zbyt mało przeprane, bo prawa strona wygląda jak sepia na którą ktoś nasikał.
Ramka ma specjalnie wrzucone rozmycie, czy wypadek przy pracy?

Lewy dolny róg ma wyraźną "plamę", niezbyt się to trzyma reszty.
Przy głowie Eda jest wszystko rozmyte, a prawy górny róg nagle ostry fragment - albo to wymieszaj albo idź tylko w jedną stronę.

C4D pod ręką jest niepoprawnie wstawione, tak jakby przesunięte. Odłamek C4D na lewo od dłoni ma zbyt duże krycie, pikseloza się zrobiła.

No i postać zamiast się wtopić to się utopiła. Napisu niet, mógłby byc, bo miejsce pod ręką jest.

__________________


Status serwerów BloodWars - odświeżane co 5 minut!
Osoba o nicku acrivec na League of Legends to nie ja, tylko podszywający się idiota.

15-08-2015 23:38 Acrivec jest offline Szukaj postów użytkownika: Acrivec Dodaj Acrivec do Listy kontaktów
Strony (14): « pierwszy ... « poprzednie 12 13 [14] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Grafika » Oceń mnie cz. 7

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH